1

Tema: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Tiesiog smalsauju, ar jums, kolegos ieškotojai, dažnai primos parašo merginos/moterys, tiksliau, ar jus užkalbina? ar čia pas visus situacija daugiau mažiau panaši? smile

2 (redagavo Vytautas 2014-06-04 22:57)

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

nerašo man niekas,mano anketa padaryta ne taip įspūdingai, š*das:DDD. o jei rimai, tai užkalbina pačios 30% kažkur.

3

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

nieks cia nieko nekalbina, buk ramus, susitaikyk :DD labas, ka veiki ir kaip sekasi, neskaitau kaip uzkalbinimu big_smile

4

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

labai retai paraso, dazniausia buna tik perziuretas profilis. merginos labiau megsta kai jas uzkalbina, laukia to vadinamo stebuklo arba princo ant balto zirgo, nu tegu laukia big_smile

5

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Visi ieskom Cia,patys nezinom Ko big_smile big_smile tongue tongue

6

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Dauguma ju drovisi parasyti

7

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

tai, kad vyrai nenori bendrauti kai moteris pirma paraso. is mandagumo labas atsako ir viskas.

8

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

tai, kad jus, moterys, padarai vistiek idomus esat. Parasot pirmos labas (ar ka kita) ir po to jau norit, kad pokalbi palaikytume mes, lengvai ignoruodamos, mazdaug ko tu cia man rasineji. Tai kaip suprast?

9

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Saulė parašė:

tai, kad vyrai nenori bendrauti kai moteris pirma paraso. is mandagumo labas atsako ir viskas.

aš tai siūlyčiau pasukti galva kodėl vienas žmogus dėl kito pakeičia visus planus, o tuo tarpu dėl kito net piršto nenori pajudinti? kas ta charizma? ar viska eina sudėlioti į lentynėles, kad viskas labai racionaliai pasiteisintų? ieškant savo idealo, gal net dėl tos vadinamos charizmos netgi yra sukuriamas tas idealas iš eilinio kandidato?
aha Saule, o merginos net neatrašo būna:), nors anketoje jos pačios idealas piešiamas gan šiltas. taikliai pastebėta, kad dažnai žmonės nežino ko nori, aš iš tikro prisipažinsiu irgi nelabai, tai vis blaškausi ir gal netyčia ką atrasiu, kaip ir dar kažkas, lenkiu galva prieš tuos kurie nesipuikuoja ir žino ko nori visada ir tuom paskatina jų pavyzdžiu sekti... amen:DDD

10

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Manau,"labas,kaip sekas?" ir pan normalios susipažinimo frazės,jei atrašo tuomet galima vystyti pokalbį.Neišsigalvosi gi čia kokių  įmantrybių:) Beje,aš kai parašau dažniausiai net nustemba maždaug ko tu čia nori,atrodytų,jog pamiršo,kad pažintyse sėdi:))

11

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Nu ok,einam prie tiesos gylios tongue smile  Atrasymas dar cia nieko,bet pora dieneliu ir viskas baigiasi tongue big_smile  tai kam isvis kazka sakyt jei paskui pasislepiesi jei galima pasakyt krumuose big_smile tongue  Kaip anksciau sakiau,Mes cia kazko ieskom patys nezinom ko tongue big_smile  nu tipo ta Gyvenima prailgint tom dviem dienelem big_smile big_smile  Karoce tongue  Dejau s....   tongue  Iki

12

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

As tai rasau drasiai, ne banaliom frazem, bet labai jau sunku rasti kam cia parasyti, tai dazniausiai susirandu toki, kuri galeciau pakandzioti big_smile

13

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

o aš manau, kad iš dalies čia pačių mūsų, vyriškosios lyties atstovų, kaltė, juk tas moteris ir išlepinom smile

14

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Paraso ir dažnai,jeigu nori bendrauti:) vienos neatraso galbūt,atsirenka,pagal amziu,išvaizda , miestus  bet tai normalu.Bendrauju su visomis moteris kurios rodo nora bendrauji,cia juk vieta bendrauti.O ten kas skundžiasi,,kas reikalauja dėmesio,laisku originaliu,reikalavimu,tai koks gali buti bendravimas .

15

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Artūras parašė:

tai, kad jus, moterys, padarai vistiek idomus esat. Parasot pirmos labas (ar ka kita) ir po to jau norit, kad pokalbi palaikytume mes, lengvai ignoruodamos, mazdaug ko tu cia man rasineji. Tai kaip suprast?

labai taikliai big_smile

16

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Na bent man tai beveik nei viena near parasiusi 1 tai tikrai dabar su ja apsizenyjes esu... taip kad buna stebuklu pasirodo.

17

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

tai matyt buvai koks super babuinas,o babuinams kaip zinoma sekasi

18

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

kartais paraso, o kuri patinka ir atitinka kriterijus pirmus, pakalbinu ir pats.

19

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Modestas parašė:

nieks cia nieko nekalbina, buk ramus, susitaikyk :DD labas, ka veiki ir kaip sekasi, neskaitau kaip uzkalbinimu big_smile

Na, ar man vienam atrodo keistas tas stereotipas, kad, jei žmogaus pirma žinutė yra paprasta (pvz: "labas, kaip sekasi?", "labas"), jau reiškia, kad jis bus neįdomus pašnekovas? Kaip galima spręsti apie žmogų iš pirmos žinutės? Ką čia tokio įdomaus parašysi, kol pašnekovo dar visiškai nepažįsti? Eilėraštį iš interneto nukopijuoti??? Nuo to protingesnis netapsi. Taigi net ir paprasčiausiu "labas" galima pradėti puikią pažintį, svarbu, kad tokie banalūs klausimai ateity sistemiškai nesikartotų.

20

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

for n=0 n<10^10 n++
   cout labas