1 (redagavo Ispanas 2014-06-29 21:12)

Tema: Kuom uzsenieciai geresni?

Pats gyvenu puse gyvenimo Ispanijoj, ir visad gryzes i Lietuva tai pastebedavau, kad daugelis lietuvaiciu merginu, mieliau bendraus su uzsenieciais nei su paciais lietuvaiciais. Sprendziu is to nes buvo kad ir pats apsimesdavau ispanu ir pasikeisdavo bendravimas greit :)

Kalbu apie klubus ar barus.

2

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

nes jie uzsienieciai.savam kaime pranasu nebusi

3

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

sako demesingesni, o kaip yra stiesu, galima speliot...

4

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

geresni turbut savo spalvotais kotais, egzotika.. nu supranti, merginos lydosi delto :DD

5

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

Modestas parašė:

geresni turbut savo spalvotais kotais, egzotika.. nu supranti, merginos lydosi delto :DD

cia tavo toks mastymas, esu isitikines uzsienieciai taip nekalba garsiai. tuom jie kitokie..  nevykelis

6

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

ally lorel parašė:
Modestas parašė:

geresni turbut savo spalvotais kotais, egzotika.. nu supranti, merginos lydosi delto :DD

cia tavo toks mastymas, esu isitikines uzsienieciai taip nekalba garsiai. tuom jie kitokie..  nevykelis

nevykelis big_smile
visus uzsieniecius pazysti kad zinai kaip jie elgias?::D:D:D eik su mediniu sautuvuku pazaist vykeli,,,duos koki medali galesi ant sienos pasikabint:D

7

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

tinsanis parašė:
ally lorel parašė:
Modestas parašė:

geresni turbut savo spalvotais kotais, egzotika.. nu supranti, merginos lydosi delto :DD

cia tavo toks mastymas, esu isitikines uzsienieciai taip nekalba garsiai. tuom jie kitokie..  nevykelis

nevykelis big_smile
visus uzsieniecius pazysti kad zinai kaip jie elgias?::D:D:D eik su mediniu sautuvuku pazaist vykeli,,,duos koki medali galesi ant sienos pasikabint:D

patikek kiek teko su musulmonais bendraut ir gyvent, jie gerbia moteri ir is vis nieko blogo apie jas nekalba, rumunau, bulgarai, jordanieciai, albanai nevengia pajuokaut sekso tema, bet kaip debilai lietuviai moters neizeidzia, taip, dristu teigt, kad lt nevykeliai. bent dauguma.

8

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

uzsienieciui nereikia nieko irodinet atvykus cia: jai atvaziavo poilsiaut jis ta ir daro:niekam nepaslaptis kad lietuvoje grazios merginos,kokybiski klubai,,,ir kaip dabar daznai sakoma:siuolaikiskai ziuri i pasauli:) tad uzsienietis atvykes cia puikiai praleidzia laika,,,,o merginai ziuret i tula lietuvaiti kurianti mega turbo programas kurios lieka daugiau svaiciojimo tipo,,,,ar i ta kuris darbuojas kokioj nezinomoj kompanijoj (apple,ar IT)
?

9

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

tinsanis parašė:

uzsienieciui nereikia nieko irodinet atvykus cia: jai atvaziavo poilsiaut jis ta ir daro:niekam nepaslaptis kad lietuvoje grazios merginos,kokybiski klubai,,,ir kaip dabar daznai sakoma:siuolaikiskai ziuri i pasauli:) tad uzsienietis atvykes cia puikiai praleidzia laika,,,,o merginai ziuret i tula lietuvaiti kurianti mega turbo programas kurios lieka daugiau svaiciojimo tipo,,,,ar i ta kuris darbuojas kokioj nezinomoj kompanijoj (apple,ar IT)
?

 
Kazin tu nuvaziaves i svetima sali koks buni. ne daugiau atsipalaidaves? galvoj tik linksmybes terupi, o aplinkiniai tai pastebi. jei lietuvoj nueini i kluba , nes penktadienis, o uzsienietis pramogauja, kazin kuri mergina pasirinks?

10 (redagavo tinsanis 2014-06-30 22:25)

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

ally lorel parašė:
tinsanis parašė:
ally lorel parašė:

cia tavo toks mastymas, esu isitikines uzsienieciai taip nekalba garsiai. tuom jie kitokie..  nevykelis

nevykelis big_smile
visus uzsieniecius pazysti kad zinai kaip jie elgias?::D:D:D eik su mediniu sautuvuku pazaist vykeli,,,duos koki medali galesi ant sienos pasikabint:D

patikek kiek teko su musulmonais bendraut ir gyvent, jie gerbia moteri ir is vis nieko blogo apie jas nekalba, rumunau, bulgarai, jordanieciai, albanai nevengia pajuokaut sekso tema, bet kaip debilai lietuviai moters neizeidzia, taip, dristu teigt, kad lt nevykeliai. bent dauguma.

teko bendraut su musulmonais ir ne tik tokio tikejimo kur gyvulys ar pakelis cigareciu  brangesnis uz moteri?man teko,,,ir .....?
tiket ar ne jau as pats pasirinksiu,,,,
bulgarai ,albanai jordanieciai:D:D:D neblogos salys kur prekyba zmonemis labai gerai isvystita:D:D:D
o is kokio taboro pats busi?ne is tu debilu?

11

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

ally lorel parašė:
tinsanis parašė:

uzsienieciui nereikia nieko irodinet atvykus cia: jai atvaziavo poilsiaut jis ta ir daro:niekam nepaslaptis kad lietuvoje grazios merginos,kokybiski klubai,,,ir kaip dabar daznai sakoma:siuolaikiskai ziuri i pasauli:) tad uzsienietis atvykes cia puikiai praleidzia laika,,,,o merginai ziuret i tula lietuvaiti kurianti mega turbo programas kurios lieka daugiau svaiciojimo tipo,,,,ar i ta kuris darbuojas kokioj nezinomoj kompanijoj (apple,ar IT)
?

 
Kazin tu nuvaziaves i svetima sali koks buni. ne daugiau atsipalaidaves? galvoj tik linksmybes terupi, o aplinkiniai tai pastebi. jei lietuvoj nueini i kluba , nes penktadienis, o uzsienietis pramogauja, kazin kuri mergina pasirinks?

man nesvarbu kur as esu -svarbiau kokioj kompanijoje ir ko as noriu,,,galvoje mano ir man rupi tai kas man svarbu o kas svarbu man nebutinai turi but svetimam ,ir tai ka pastebi aplinkiniai man visiskai nesvarbu,,,
ka mergina pasirinks jos reikalas ,kaip pasirinks taip ir gyvens,,,
o jai del klubo,,,pasirinks ta kuris atejo linksmintis ,pramogaut,,,

12

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

ally lorel parašė:
Modestas parašė:

geresni turbut savo spalvotais kotais, egzotika.. nu supranti, merginos lydosi delto :DD

cia tavo toks mastymas, esu isitikines uzsienieciai taip nekalba garsiai. tuom jie kitokie..  nevykelis

sveikas alibaba, cia taip parases gausi mergaiciu respecto? :DD jeigu nezinai delko mergoms patinka uzsienieciai, tai geriau isvis net nerasytum, nes pats i temos klausima ir neatsakei, o tai parodo tavo prota - NEVYKELI big_smile

13

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

kadangi po tavo minetus taborus nevaikstau, o atitinkamai ir sutinku normalius zmones ten, kur einu, tad tavo isvardytu zmoniu budo nepazistu. cia tavo praminti keliai ta linkme, tad nesigincysiu tansani ar kaip tu ten

14

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

Modestas parašė:
ally lorel parašė:
Modestas parašė:

geresni turbut savo spalvotais kotais, egzotika.. nu supranti, merginos lydosi delto :DD

cia tavo toks mastymas, esu isitikines uzsienieciai taip nekalba garsiai. tuom jie kitokie..  nevykelis

sveikas alibaba, cia taip parases gausi mergaiciu respecto? :DD jeigu nezinai delko mergoms patinka uzsienieciai, tai geriau isvis net nerasytum, nes pats i temos klausima ir neatsakei, o tai parodo tavo prota - NEVYKELI big_smile

man uztenka to proto, kiek yra, dar uztenka, kad moteri norint turet, visu pirma gerbt ja reikia.. nors ziuriu cia dauguma net saves nemoka gerbt... apie kita, patyliu... nevykeli big_smile

15

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

tai atsakysi i temos klausima, visazini? big_smile man tai juokas ima is tokiu, kur viska zino apie kitus, ka mano jie, kur gyvena, kaip gyvena, kokie yra ir t.t :DD primeni Cekuoli big_smile atsirado mat gerbejas..

16

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

ally lorel parašė:
Modestas parašė:
ally lorel parašė:

cia tavo toks mastymas, esu isitikines uzsienieciai taip nekalba garsiai. tuom jie kitokie..  nevykelis

sveikas alibaba, cia taip parases gausi mergaiciu respecto? :DD jeigu nezinai delko mergoms patinka uzsienieciai, tai geriau isvis net nerasytum, nes pats i temos klausima ir neatsakei, o tai parodo tavo prota - NEVYKELI big_smile

man uztenka to proto, kiek yra, dar uztenka, kad moteri norint turet, visu pirma gerbt ja reikia.. nors ziuriu cia dauguma net saves nemoka gerbt... apie kita, patyliu... nevykeli big_smile

tu ja turi? ta prasme realia ne ant desktopo,,,,:)))
be muilo lysdamas manai moteri rast cia?  ar  su planais aplenkt skype ar nezinau ,,kad ir gint lietuva palakscius su mediniu sautuveliu:D:D:D tokiu veplu da,,uja ir biski,,,su tokiais sukiais ieskai tos savo moters:D:D:D
tu esi vienas is tu kuris moka save gerbt?-pagerbi visad tai kartodamas sau?:D:D:D

17

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

Modestas parašė:

tai atsakysi i temos klausima, visazini? big_smile man tai juokas ima is tokiu, kur viska zino apie kitus, ka mano jie, kur gyvena, kaip gyvena, kokie yra ir t.t :DD primeni Cekuoli big_smile atsirado mat gerbejas..

tokiu cekuoliu su salikeliais atsiranda karts nuo karto,,,bet poto ir pradingsta,,,,

18

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

tinsanis parašė:
Modestas parašė:

tai atsakysi i temos klausima, visazini? big_smile man tai juokas ima is tokiu, kur viska zino apie kitus, ka mano jie, kur gyvena, kaip gyvena, kokie yra ir t.t :DD primeni Cekuoli big_smile atsirado mat gerbejas..

tokiu cekuoliu su salikeliais atsiranda karts nuo karto,,,bet poto ir pradingsta,,,,

cia turbut etatinis toks ieskoke big_smile susierzino, kad savo nuomone pasakiau, idomus tipas..

19

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

ir,,,,nera tie uzsienieciai geresni ar blogesni uz lietuvi,,,visokiu yra ,,,

20

Re: Kuom uzsenieciai geresni?

Ispanas parašė:

Pats gyvenu puse gyvenimo Ispanijoj, ir visad gryzes i Lietuva tai pastebedavau, kad daugelis lietuvaiciu merginu, mieliau bendraus su uzsenieciais nei su paciais lietuvaiciais. Sprendziu is to nes buvo kad ir pats apsimesdavau ispanu ir pasikeisdavo bendravimas greit smile

Kalbu apie klubus ar barus.

Naktiniuose klubuose ir baruose padorus zmones nesirenka is vis pastaruoju metu jie virto kaz kokiais viesnamiais  miestieciu vos vienas kitas, didziaja dali sudaro studentes privaziavusios is vienkiemiu ir kaimu kurios del pinigu ir ploto padarytu viska, kita dalis prostitutes, gal su tais lietuviais butu ir idomiau bet, kad jie prisiklijave prie baru geria iki zemes graibymo arba su draugeliais svarsto ka reiks vezt i miska miesto rodyt, taip pat apstu uzsienieciu ypac turku jiems klubai tai kaip medziokles plotai jie medzioja miestietes su pinigais ir gyvenamuoju plotu, dar yra turistu italu, svedu, suomiu ju tikslas prisigert ir gaut  sekso. As is dalies tas panas kurios nera dar visai nusivalkiujusios suprantu tie turistai jie kuklesni, nelenda, nesigraibo ikiriai nesiulo banketo pratesimo, apie seksa net neuzsimena, su jais maloniau bendraut, bet lietuviai arba uzsienieciai uzibuvia LT tai kosmaras nors ir negirti  bet basiai pasipute, snekos lekstos pagrinde apie dulkinasi, baisiai ikyrus, dar ikiriau kviecia  i svecius vos atsikratysi.