1

Tema: Priauginami naguciai

gal kas gali pasidalint patirtimi del nagu priauginimo?kokie geriau geliniai ar akriliniai?
ir gal galit parekomenduot kur prisiaugint?

2

Re: Priauginami naguciai

Nzn nesimato kai matau pana su graziais nagais ar ten geliniai ar akriliniai..Bet svarbu kad graziai atrodytu..Man tokie nagai labai patinka..O kur, tai pazek skelbimu pilna..:D

3

Re: Priauginami naguciai

Pati esu prisiauginusi akrilinius ir bėdų neturiu. Bet ir kaina atitinkama. Pats priauginimas tai man buvo papigiai tik dėl to, kad pažįstama darė, bet šiaip nuo 150Lt pas ją. Papildymas vienas man kainuoja 50Lt, o pildaus reguliariai kas dvi savaites. Šiaip nesu labai jau turtinga, o ir charakteris ne toks, kad ant tokių dalykų leisčiau tokius pinigus, todėl ketinu greitu metu juos nusiimti (jau pasidžiaugiau porą mėnesių - užteks) smile

Beje, dėjaus juos tik todėl, kad tikri nagai labai nesveiki ir jokios priemonės nepadėjo jų užsiauginti smile Ir pas mane jie nėra žiauriai ilgi, nes man negražu kai jau kilometriniai kapliai būna. Užsidėjau apytrumpius smile

4

Re: Priauginami naguciai

tik ne su akrilu!nusilupsi priaugintus ir naturaliu nebelix!ziauriai gadina nagus!jau geriau geliniai!

5

Re: Priauginami naguciai

isbandei?
atvirksciai girdejau kad akrilinius kai nuima istirpina spec. skisryje, o vat gelinius reikia nudildint.

6

Re: Priauginami naguciai

as norejau taip pat prisiauginti nagucius,bet paziurejau,kad pakolkas neapsimoka ir dar pas mane naturalus grazus,grazu tai grazu,bet kartu ir naturaliems nesveika...

7

Re: Priauginami naguciai

as uzsidejusi nagus is gelio, jau pora menesiu. nu, bet neduok dieve, niekad neturejau ilgu naguciu, tai niekaip prie ju nepriprantu, vis lauzau ir lauzau...

8

Re: Priauginami naguciai

siaip jei kam reikia galiu rekomenduoti savo meistre, ji dirba ir namie ir kirpykloj, namie pigiau uzdeda. pirmas uzdejimas 60 lt, papildymas 30 lt, vieno nulauzto nago pataisymas 6lt. nemanau, kad cia labai brangu smile

9

Re: Priauginami naguciai

is tikruju nebrangu!o cia geliniai ar akrilo?ir 60 lt kaina su nulakavimu ir daile?

10

Re: Priauginami naguciai

man atrodo, kad ir geliniai ir akrilo tiek kainuoja.man atrodo su paprastu nulakavimu be dailes.eisiu ketvirtadieni daryt papildyma ir paklausiu.bet jei labai domina galeciau duoti tel nr.bet siaip ji labai daug darbo turi.

11

Re: Priauginami naguciai

bet kai ji mano gera pazystama tai man su daile tiek kainuoja smile

12

Re: Priauginami naguciai

parasyl tel.nr ir kokiam rajone ji dirba?

13

Re: Priauginami naguciai

o kokius tu prisiauginusi akrilinius ar gelinius?

14

Re: Priauginami naguciai

Visos zinutes, kuriose minimi telefonu numeriai yra trinamos, be to, galite uzsidirbti ir grieztesniu sankciju.. jei labai reikia pasidalinti info, rasykite PM.

15

Re: Priauginami naguciai

soory.Alina, jei reikia numerio, parasyk kaip galeciau tau ji atsiusti. ka reiskia PM?

16

Re: Priauginami naguciai

atsiusk i e - maila, jei gali alia2@mail.ru

17

Re: Priauginami naguciai

niu as jau beveik du metus su geliniais nagiukais tongue anksciau dariu pertraukas bent keliu savaiciu, o db vis dedu ir dedu naujus .. be nagu nemoku rankom naudotis big_smile pirmais menesiai luzdavo, daba nei vieno nenusilauziu.
o kas liecia ta kaina 60lt .. itartinai pigu - arba su prastom medziagom daro, arba kokybe vidutine :} niu mano pazhistama namuose uz 90lt daro .. nedaug brangiau, bet jau kokybe tai kalba pati uz save nereali yikes visos mano drauges pamaciusios mano nagus pas ja lankytis pradejo big_smile

18

Re: Priauginami naguciai

nu nezinau , pas ja klijenciu tai labai daug,ir seniai tuos nagus daro,patirties nemazai turi... bet pasirodo namie tik gerom pazystamom daro.siaip darbe su paprastu nulakavimu 85 lt. o del nulauzymo tai as pati kalta, esu gruboka smile dar tik pora menesiu uzsidejusi, be to pas mane mazas vaikas.. vis zadu nusiimt, bet kad graziai atrodo, gaila smile

19

Re: Priauginami naguciai

Karolina, 18 parašė:

tik ne su akrilu!nusilupsi priaugintus ir naturaliu nebelix!ziauriai gadina nagus!jau geriau geliniai!

O pati ar bandei, kad taip šneki? Aš turiu akrilinius. Jau planavau juos nusiimti, bet nusprendžiau užsidėti per naują (šiaip patartina juos kas kažkiek laiko pakeisti, o ne pusę metų vaikščioti su tais pačiais).
Gal ir neliks iš nago nieko, jei dėsitės juos ten, kur pigiausia. Beje, žiauriai skamba tas "nulupsi". Nieks ten jų nelupa (na, nebent kokia dura manikiūristė). Jie yra gražiai nukerpami, o poto nudildinami ir jokio lupimo :-O Žinau, nes pati praeitą savaitę keičiausi. Ir nagas mano buvo sveikas. Jei taip nebūtų, nebūtų galėję uždėti kitų.

20

Re: Priauginami naguciai

nu ka as zn..kai pamaciau kaip draugei atrode po nuemimo, nors dare salone, tai zinokit net nupurte..siaip pati neprisiauginu, nes zinau kad neissaugosiu, o ir pinigeliu sunkoka susitaupyt..bet uztat per isleistuves pasilepinsiu!:p