21

Re: Priauginami naguciai

grazu tie naguciai, bet kenke belekaip pas mane siokie tokie uzauga lb baisus nera. taj net nesiruosiu ju gadint iswis nes juk amzinaj tu nagu nelaikysi

22

Re: Priauginami naguciai

jo. as manau , kad man jau uzteks tu nagu, nu gerai gera savaite po papildymo jie graziai atrodo, bet likusias 7 dienas  as negaliu i juos ziureti, matosi , kad netikri,kad ataugineja tikras nagas. be to, kai kur uzkabinu su nagu stipriau , tai skausmelis nepakartojamas... smile o , kad po nuemimo atrodys ne kaip ir taip aisku. tikrasis nagas bus labai silpnas ir suplonejes, kol nenuaugs. todel ,patariu, kas turit grazius nagus , geriau ju nagadinkit.

23

Re: Priauginami naguciai

Monika, 25 parašė:

jo. as manau , kad man jau uzteks tu nagu, nu gerai gera savaite po papildymo jie graziai atrodo, bet likusias 7 dienas  as negaliu i juos ziureti, matosi , kad netikri,kad ataugineja tikras nagas. be to, kai kur uzkabinu su nagu stipriau , tai skausmelis nepakartojamas... smile o , kad po nuemimo atrodys ne kaip ir taip aisku. tikrasis nagas bus labai silpnas ir suplonejes, kol nenuaugs. todel ,patariu, kas turit grazius nagus , geriau ju nagadinkit.

Manau Tavo nagai nekokybiskai sumodeliuoti.Jei nagai tik savaite po korekcijos grazus-prastas darbas,matosi ryskus nuaugimai(itariu prie odeliu storai ishlieta),itartina ir tai,kad jie daznai luzta(pati minejai).Kaina tikrai juokinga,modeliuojant uz tokia kaina nagus,medziagos naudojamos tikrai pigios(antraip neapsimoketu).
Dirbtinius nagus nesioju 4 metai ir po korekcijos jie graziai atrodo dvi savaites,nuaugimo praktiskai nesimato.Ilgis parinktas "protingas",nagai nuluze vos keleta kartu.

24

Re: Priauginami naguciai

aisku priauginti nagai grazu...tik rinkis prestizini salona kur tau tinkamai tai padarys.

25

Re: Priauginami naguciai

nu neatrodo taip labai baisiai. nu kai kur sonuose biski atsoke. be to cia as viena tokia kerepla turbut,nes kai ateinu pasipildyti  amziais be kokiu 4 nagu, tai ji tik kraipo galva ir juokiasi, is pat pradziu man net nenorejo deti , sako  turi maza vaika vistiek visa laika nusilauzysi. taip ir yra smile

26

Re: Priauginami naguciai

be to as labai nemegstu nagu lakuotis, tai kai ji man nulakuoja, tai taip ir vaikstau tas 2 savaites...tai todel ir matosi kaip ataugineja smile

27

Re: Priauginami naguciai

O as manau kad nieko ten augint nereik tongue nes  geriausia manau naturalus smile graziai priziureti ir tvarka ! smile

28

Re: Priauginami naguciai

as irgi uz naturaluma:) man jau juokingai atrodo kai visos paneles tuos nagus prisiauginusios vaiksto,o mano naturalus ir nieks tokiu paciu neturi vat!

29

Re: Priauginami naguciai

Jeigu visos galetu uzsiauginti naturalius ilgus nagus butu saunu.Deja ....
Loreta,gal juokingai atrodo todel,kad dabar ypac populiarius pernelyg ilgi,smarkiai ishmarginti nagai.Jei jau prisiaugina,tai tegul visas svietas tai mato!!!
Esu maciusi gana graziu,neilgu,skoningai nulakuotu dirbtiniu nagu,tik atidziau/is arciau apziurejus supranti,kad tai nera natur produkt.

30

Re: Priauginami naguciai

man tai tikrai grazu ilgi nagai, todel man labai malonus komplimentas kai kas nors klausia ar pas mane nagi tikri, o as galiu atsakyti kad taip:) ir viskas deka stiprikliu, kurie yra tikrai iperkami visoms:)

31

Re: Priauginami naguciai

Dovile, pvz. aš išbandžiau tikrai daugelio firmų stipriklius ir, deja, nelabai pajutau pagerėjimą. Bandžiau ir garsųjį Nailteką - nepadėjo.

32

Re: Priauginami naguciai

man uztenka savu...kai uzsiauginau tai visi sake kad priklijuoti big_smile

33

Re: Priauginami naguciai

Man tai jie raganiskai atrodo!!!

34

Re: Priauginami naguciai

aciu dievui nusiemiau tuos prakeiktus nagus! net gyventi noras atsirado!... smile

35

Re: Priauginami naguciai

asmeniskai man tai nepatinka kai labai ilgi merginu nagai, man patinka kai jie nera labai ilgi, na vidutiniski, mazdauk kokie 5mm islinde smile

36

Re: Priauginami naguciai

mano nuomone svarbiausia ne tai ar nagai tikri ar ne,bet kad jie estetiskai atrodytu,o kad taip butu reikia parinkti tinkamanagu ilgi bei dekoravima,nes raganiskai ilgi ir lenkti nagai tikrai baisiai atrodo,o jei dar neskoningai primarmalinti ,tai isvis ziauru,tik parodo prasta lietuvaiciu skoni,viskas yra grazu,kas aatrodo naturaliai bei skoningai

37

Re: Priauginami naguciai

Tikrai Inga sutinku su tavo nuomone.... beja nieko nera baisiau uz pajuodusias panages!!! As maciau reportaza apie viena vyruka kuris norejo patekti i Gineso rekordu knygu su ilgiausiais nagais, o juokingiausia kad jisai norejo ne tik ant ranku juos uzsiauginti bet ir ant koju, Galiu pasakyti tik tiek kad labai keistai atrode!!!

38

Re: Priauginami naguciai

vienu zodziu,panelytes:kiskit pinigus vitaminams,naudokit pirstines slapiems darbams,nekarpykit odeliu,o atstumdykit.Mylekit savo nagucius,o ne sintetinius.Patarimai ne is lubu,patirtis.Atsiliepkit tos,kurioms nagu bukle po dirbtiniu nuemimo pasitaise.Naivu.:-)

39

Re: Priauginami naguciai

nu as tai tik uz gelinius! su geliniais naguciais pravaiksciojau 1.5 metu, o kai nueme tikrai nelikau be nagu, kaip kad cia kazkas raso:) sutinku, kad jie liko silpnesni, taciau va jau praejo 3 men ir jau vaikstau su pusilgiais naturaliais naguciais.. turiu patirties ir su geliu... taciau man asmeniskai labiau patiko akrilas... gelis labai sluoksniuojasi ir siaip su akrilu mano bent jau nagai maziau luzinejo...:)

40

Re: Priauginami naguciai

Kiek laiko su jais isvaiksciojai iki pirmo apsilankymo pas manikiuryste kad juos patvarkytu? Ar kada pirmas nagas nuluzo? Man kazko jie nelaiko arba kazka netaip daro manikiuryste...