41

Re: Priauginami naguciai

as tai kategoriskai pries!!!
nes vien kai i tai sukisi nemazai nagu jis nors vienas luzta o tada pinigai suniui ant uodegos

42

Re: Priauginami naguciai

As uz naturaluma. Juk galima uzsiauginti savo grazius naguciu!?

43

Re: Priauginami naguciai

Mano nagai negrazus,trumpi,luzineja.
Kartais prisiauginu

44

Re: Priauginami naguciai

akriliniai geriau nei geliniai...nes niena karta kai turejau gelinius kazka dariau ir tai ziauriai atluzo....vaizdas nekoks ir skausmas nerealus...o atrodo vos uzkliuvau...o va akriliniai jokiu bedu...:)

45

Re: Priauginami naguciai

niu paneles kiekvienai yra geriau tas kas jai labiau tinka... juk ne visom organizmas priima geli o kitom akrila smile))

46

Re: Priauginami naguciai

vaida 21 gal...:)
sutinku:)

47

Re: Priauginami naguciai

;esu pati manikiurinike,prasau man rasyti jei kokios bedos mergytesvg

48

Re: Priauginami naguciai

tu?...hm...tokia jauna nepatikima dar atrosdai...soriukass:)

49

Re: Priauginami naguciai

as uz priaugintus nagelius, juk ne visoms Dievas atseikejo tvirtus, grazios formos, lygius nagus... tai negi dabar del to kankintis visa gyvenima apsimetant, jog naturalumas, kad ir koks kartais menkai estetiskas ir atitinkantis norus bei poreikius, yra geris, o priauginami tai jau blogis. pati jau tris metus su pertraukom nesioju priaugintus nagus ir dideliu bedu neesu turejusi. Matau daugiau pliusu nei minusu - priaugintas akrilu nagas 20 kartu stipresnis uz naturalu, lakas laikosi taipogi apie 2-3 savaites, kai tuo tarpu  nat naturaliu atsilupineja jau 2-3 diena. tiesiog viskas, kas daroma neprasilenkiant su protu ir tenkina pati zmogu, yra gerai.

50

Re: Priauginami naguciai

as uz, nes tikrai ne visos moterys, paneles gali dziaugtis naturaliias nagais.zinoma naturalumas geriau, graziau, bet ka tada daryt tom kas negali juo dziaugtis?as visom kojom ir rankom uz priauginamus nagucius:D savo nagais ypatingai nesiskundziu, zinoma galetu buti tvirtesni, grazesnes formos.o db net galvoju prisiauginti, nes tokiu kokiu noriu naguciu as neturesiu naturaliu, o kam kankintis?:D

51

Re: Priauginami naguciai

as esu ne karta gelinius prisiauginus ir nesigailiu

52

Re: Priauginami naguciai

joa

53

Re: Priauginami naguciai

ilgi nagai saunu.. sakes!!

54

Re: Priauginami naguciai

gelinius nagus prisiauginti teko per simtadieni,nes grazus nagai lb svarbus kaip ir drabuziai,sukuosena,makiazas...man lb padejo,nes nusiemus,jie buvo zymiai stipresni,nei pries nuemima!nors turetu buti atvirksciai..tai truko kokia pora men...dziaugiaus savais nagais,o po to vel,nuluzinejo vienas po kio iki pat mesu..gaila lb buvo...tad paneles vienom priauginami nagai tinka,patinka,kitom jie galbut butini.kiekvienas renkas kas jam geriausia:Vpriauginami naguciai

55

Re: Priauginami naguciai

Alina, 19 parašė:

gal kas gali pasidalint patirtimi del nagu priauginimo?kokie geriau geliniai ar akriliniai?
ir gal galit parekomenduot kur prisiaugint?


geriau geliniai nes pati tokius turiu ir esu patenkinta o akrilas kiek zinau labiau gadina naga nei gelis

56

Re: Priauginami naguciai

As ir manau, kad geriau gelinei.Turejau pora kartu akrilinius, kai nusiemiau pacios nagai buvo kazkoks kosmaras.Dabar turiu gelinius, kol kas labai dziaugiusi jais.Bendradarbe nesenai nusieme geliunius, beveik po metu laiko ir nagas visiskai nepazeistas.:)

57

Re: Priauginami naguciai

nu ka paneles smile as ir turiu gelinius, lb dziaugiuosi jaijs ir negaliu atsidziaugt, kaip graziai atrodo tongue mano naturalus nagiukai lb luzinejo, sluoksniawosi, perejau didziulias kancias kad jie nors kiek butu stipresni.. gi galop jaunyste viena, tai kodel nepasinaudojus tuo kas padeda igyvendint svajones? mm? kad ir prisiauginant nagucius smile

mano nuomone, keikia tai tos mergikes, kurios to nori bet negali.. toks jau tas lietuvis big_smile

58

Re: Priauginami naguciai

as viena kart gelinius turejau labai patiko... bet dabar savus auginu ir daugiau pižrieziuros jiems skiriu

59

Re: Priauginami naguciai

ui, as tai ju niekada nedeciau sau ant ranku, oi ne ne... mano naguciai ir taip labai puikiai ir pavydetinai auga, tai man ju net nereikia... o jei ir luzinteu jie netycia :? tai niekada geliniu nesideciau, nes jie netikri man tokie ir ... ai, zodziu, nepatinka hmm

60

Re: Priauginami naguciai

as dabar irgi nesideciau, nes  man savieji labai patinka.... labai megstu pasilepinti ivairiomis proceduromis, o ypac nagams:D