61

Re: Priauginami naguciai

as irgi turiu priaugintus nagucius...mano buvo sveiki ir grazus....o man patinka priauginti nagai!o jei kas pasakys kad cia labai nesveika....tai as galiu atsakyt kad rukymas taip pat kenkia odai...dantims...sveikatai....plauku lakas,fenas,plauku tiesintuvas irgi kekia plaukams.riebus maistas taip pat kenkia sveikatai...limonadai,saldumynai...ir ka?visi valgome,dziovinam plaukus ir kartais net nepagalvojam kokia zala tai sukelia musu kunui ir sveikatai...tad jei cia yra labai daug kritikuojanciu...pamastykit...ar jau i viska taip rimtai ziurit kaip i priaugintus naguscius:)

62

Re: Priauginami naguciai

As tai buvau bandomasis triusis smile man mokine dare;) uzsimniau tiesiog for fun pabandyt...Patiko siaip:) bet pinigu gaila man butu nagams:D nes pacios naguciai yra gan grazus mano:) tai kaip ir neprisiaugineciau uz pinigus...:) na o dabar esu benage:D visus nusilupau, nes jau tragiskai atrode...:) Tik zinot kazkoks keists noras atsirado dar labiau priziuret savo naturalius nagucius:) tongue

63

Re: Priauginami naguciai

Mano nagai yra savaime stiprus ir gerai auga,mano manikiuriste man patare dar nusipirkti toki nagu laka kuris stiprina nagus ir neleidzia jiems skylineti,sluoksniuotis ir net padeda greiciau augti,bet tas lakas nepigus 50lt!..
Bet ji pati patare naturalius laikyti,nes priauginami gadina sveika,tikraji jusu naga!

64

Re: Priauginami naguciai

Perskaiciau daug pasisakymu ir galiu pasakyti, kad kiekvienai savo, tos paneles, kurios turi stiprius nagucius geriau lai negadina, nei su akrilu, nei su geliu...pati esu turejusi geli, bet labai greitai pasikeiciau i akrila, su juo neturejau jokiu problemeliu, o naga gadina visa ta procedura pries dedant...slifavimas, dildinimas ir pan...o kaip kitos sako, jog nagas lieka labai banguotas, tai nereikia apleisti ir papildymus dazniau daryti...

65

Re: Priauginami naguciai

neseniai kalbejau su mama apie priauginamus nagus ir is jos suzinojau baisia istorija. jos pazistama manikiurininke, kuri tuos nagus priaugindavo pastojo, o kai nuejo pas gydytoja tai jis kategoriskai liepe darytis aborta, nes vaikelis tikrai bus apsigimes. jei jau planuoji vaikeli, tai prie priauginamu nagu negalima liestis maziausiai 2 metus. mane tai tiesiog sokiravo. tai kas ten per velniava chamija, jei nuo to net kudikiai apsigimsta?....ir net 2 metus laukti, kad galetum pastoti! reiskia net alkoholis ir cigaretes maziau kenkia.... aisku niekas apie tai nesneka, nes sukasi dideli pinigai.:::b54

66

Re: Priauginami naguciai

na as manau kad geriau yra geliniai...o pasidaryti tai salonuose

67

Re: Priauginami naguciai

apie ta apsigimima del nagu tai manau kad nesamone....juk niekas nera nuo to apsaugotas o nagai tai abejoju ar pakenkia kam nors

68

Re: Priauginami naguciai

na as turiu priauginamus nagucius gelinius, jau porsz mėnesiuku, iš pradžių buvo lb sunku, visu luzdavo ir luzdavo, gal jau kokie 10 magu buvo nuluze ;D nu bet dabar tai normalaj, nebelusta smile thu tfu tfu smile

69

Re: Priauginami naguciai

galis irgi nera gerai,po savaites visas gelis suskilinejo,ir nzn kodel taip yra,antra karta jau taiap..neislaiko net 2-3 kaip turetu...

70

Re: Priauginami naguciai

Panos,nebukit kvailos...su priauginamais taip susigadinsit nagus,kad paskui jau tikrai i savus paziuret negalesit... nuosirdziai patariu wink

71

Re: Priauginami naguciai

geriausiai gelis ,nagai po juo kvepuoja ,beto jis negelsta ir blizgus pawirsius naturaliau atrodo. o akrila reikia kas kiek laiko nuimineti kad nagai pailsetu:::310:::310:::310:::310:::310:::310:::310:::310:::310