1

Tema: Kas geriau: šuo ar katė?

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/0//44/394/44394145_11995062_pes_i_kot.jpg

Amžinas klausimas apie šunis ir kates. Kas Jums arčiau širdies? Kodėl? Kurį gyvūną reiktų rinktis jaunai šeimai, auginančiai maža vaiką?

2

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Gyvunas  ir  žmogus  yra  su  charakteriu. Yra  šuniuku   kuriuos   vaikai  kaip  nori  taip  murdo ,yra  ir  kačiuku   kurie  niekada  nesibraižo.  Kad  agresyvių  šunų  yra   tai  žino  daugelis, bet  draugė    turėjo  katę  kuria  glostai  patenkinta   murkia  ir  staiga  ,kad  kirs   su  nagais  ,tai  ilgai  nešioji    atsiminima   -   nesiartink.   Tokios  tikrai  nelaikyčiau  jei  namuose  būtų  mažas  vaikas.
Turėjau  šeškiuką  ,tai  net  maudant  ,kaip  nori  taip  tarp  ranku  švelniai  murkdai .  Niekada  neikando  ir  neįbrėžė ,o  kai  paleisdavai   tai  pinasi  apie  kojas  ,žiūrėk  ,kad  neužliptum . O  pas  daug  ką  jie  būna  agresyvus  ,apibraižo  šeimininkus.

3

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

as renkuosi vyra, gyvuliuka gaila ismesti i gatve o vyra... neprapuls:::012

4

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

OLA parašė:

as renkuosi vyra, gyvuliuka gaila ismesti i gatve o vyra... neprapuls:::012

tu gal ir renkiesi, bet kiek suprantu taves niekas nesirenka

5

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Turiu Siamo katina 5m smile  Bet jau ir suni koki ar papuga Kakadu uzsinorejau tongue big_smile big_smile

6

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Artūras parašė:
OLA parašė:

as renkuosi vyra, gyvuliuka gaila ismesti i gatve o vyra... neprapuls:::012

tu gal ir renkiesi, bet kiek suprantu taves niekas nesirenka

tavim ir gi kiek suprantu niekas nesizavi ane...:::010

7

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

kate smile

8

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

....nezinau.tiesiog,dievinu kates ,kaip jos man patinka. (itariu,kad buvusiame gyvenime,tur but,buvau kate.) ,manau,reikes isitaisyti kokia katyte, gal balta,arba melyna.

9

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Bute tik katė smile

10

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Katė smile

11

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Negalima nuspresti kas geriau kiekvienam individualiai. Ko tau reikia ar mielo ir aktyvaus draugo ar sprincipingos puosmenos namie.

12

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Alina parašė:

Negalima nuspresti kas geriau kiekvienam individualiai. Ko tau reikia ar mielo ir aktyvaus draugo ar sprincipingos puosmenos namie.

Taip, kiekvienas renkasi pats, kas jam geriau smile
Bet, kad katė bus tik puošmena - nesutinku. Jos irgi būna draugėmis, tegul ir su charakteriu smile

13

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Jo,Siamai tikrai troksta demesio ir turi savo gyvenima tongue smile  Jei palieku iseinu parai is namu,tai lauk bedu is Jo tongue big_smile  bet daba uzdarau balkone pask metu smile Myliu savo gyvuna,kaip ir Jis mane,nes kartu uzmiegam ir ryte pazadina laizydamas rankele,kad tipo kelkis duok est big_smile big_smile  Manajam jau 5m amziaus tongue  Beje,vogtas is meiluzes buvusios tongue big_smile big_smile

14

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

As uz kates, turiu ju 3 wink Man patinka ju nepriklausomybe, nereik vedziot, pacios zino ko nori, yra mielos pukuotos ir su savais charakteriais...

15

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Man reikia kokio kaciuko , smile

16

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

kačiuks

17

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Man tiek vienas tiek kitas patinka big_smile
Kaime turiu kelis šunis, bet kai gyvenu bute kartais norisi ir kokio katino big_smile

Tiesa, o ko prastesni ir kiti gyvūnai?
Turiu draugą kuris pitoną milžiniška laiko ir sako, kad ji į nieką neiškeistu big_smile

18

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

turbut katinas, suo kaime bent jau smirda (gal miestieciai plauna juos) ir siaip nelaiko tevai didelio palaido nes sokineja, ramiai nepabuna ir gazdintu zmones. O katinas - kai nepriristas, eini pro duris, pajami, pamurdai ir eini toliau smile

19

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Man labiau patinka katės – šuniui daugiau dėmesio reikia, o mano pačios charakteris labiau kaip katės, ne visada nusiteikusi bendrauti big_smile. Gaila tik, kad buto šeimininkė neleidžia laikyti.

20

Re: Kas geriau: šuo ar katė?

Nei vienas. Jiems reikia laiko ir priežiūros, o kai laiko neturiu geriau be gyvūnų būti.