81

Re: Kiek laiko miegate?

Mazdaug 6 val,bet man nepakanka tiek laiko pailset...

82

Re: Kiek laiko miegate?

kai reik i mokslus tai miegu 5 val ir nieko nesuprantu big_smile bet vat sawaitgaliais miegu vos ne visa diena big_smile kompensacija uz darbo sawaite big_smile big_smile

83

Re: Kiek laiko miegate?

jei kalbant apie miega nesuprantu kam ta laikrodi sukineja tikras organizmo erzinimas negaliu priprast dabar visa val keltis anksciau,taip buvo gerai pati pabusdavau anksciau uz zadintuva, o dabar net atsikelti negaliu

84

Re: Kiek laiko miegate?

viskas cia normaliai su tuo laiku.. smile man tarkim uztenka 5val miego per para.. smile

85

Re: Kiek laiko miegate?

Deividas, 22 parašė:

viskas cia normaliai su tuo laiku.. smile man tarkim uztenka 5val miego per para.. smile


tokiu kaip tu dar tarkim buvo Napoleonas, Ensteinas.. kiti gi esmam paprasti ir mintingi zmones, miegam po 8 valanda sper diena kaip minimum ;D

86

Re: Kiek laiko miegate?

as tai ivairiai.kartais 5 valandas..kartais 15 :-)ritmas sutrikes bet niekaip neina atstatyti.. hmm

87

Re: Kiek laiko miegate?

Man 5 val kiekviena diena tai tikrai neuztinka,kitaip su juodais paakiais vaiksciociau kiekviena diena ...................................
as manau tik kad per sesija stresas erzina ir trikdo miega, nuo to ir senka organizmas.......

88

Re: Kiek laiko miegate?

esu ilgiawsiai migojus iki  dienos o uzmigus weliawsiai ryto big_smile

89

Re: Kiek laiko miegate?

na dazniausiai apie 4h bet bandau nors savaitgaliais atsigriebt, tai po kokias 12h kitaip neiseina, ba naktibalda esu big_smile

90

Re: Kiek laiko miegate?

miegas man ne pats svarbiausiais dalykas miegu kiek reikia arba kiek leidzia aplinkybes , bet jei turiu laiko tai tikrai nemiegu puse paros ...

91

Re: Kiek laiko miegate?

As tai tipiska peledu peleda. Vakare velai einu liulia, o ryte... Galeciau kazka uzmust, jei pazadina wink))

92

Re: Kiek laiko miegate?

sawajtgaliais 10-12h miegu;]]

93

Re: Kiek laiko miegate?

sawajtgaliais 10-12h miegu;]]

94

Re: Kiek laiko miegate?

Savaitgaliais miegu kol persimiegu smile

95

Re: Kiek laiko miegate?

7-5 valandos miego darbo dienomis, 9-3h. savaitgaliais.

96

Re: Kiek laiko miegate?

aš darbo dienom miegu 6-7 valandas, o savaitgaliais 8-10 val. jau kai miegu apie 12 val, tai tada visą dieną galwą skauda ;-/

97

Re: Kiek laiko miegate?

nu bet taj biski nesamone sedet pamokose kaj pamiegi po 5 h i diena ir ypac koky penktadieni, kaj jau wisas nusibiages..

98

Re: Kiek laiko miegate?

miergu visa gyvenima smile

99

Re: Kiek laiko miegate?

ziurint kada nueinu miegoti... kartais uztenka ir 6, o kartais ir12:::251

100

Re: Kiek laiko miegate?

jeigu ant pagiriu tai as isvis visa para negaliu uzmigti nezinau del ko bet netraukiam iegas tai bus ir sia nakty nes pagiriotas esu.