1

Tema: Klausimas merginoms

Sveiki.Cia esu uzsiregistraves jau seniai,tad is savo patirties pazinciu portaluose nusprendziau paklausti merginu smile Ar verta rodyti savo visas nuotraukas anketoje toks,koks esi? Na as apie save.Esu su vezimeliu,tad idejau nuotrauka toks,koks esu,kad zmogus iskarto matytu su kuo bendrauja.Bet..Merginos,pasakykit, kodel,kai parasau patinkanciai merginai,ji net neatraso,ignoruoja? As jau nebekalbu apie laisko sulaukima is paneles,tai neimanoma. Kas yra? Jums tas vezimas kaip velniui kryzius? Ko jus bijot? Ar gi jis zmogu keicia?

2

Re: Klausimas merginoms

bent jau man bendravimui netrukdo ar zmogus vezimeli ar ne, svarbu neizeidinetu o normaliai bendrautu. tik va nelabai megstu pilstyt is tuscio i kiaura.... visokie pasipletkavojimai, labiau domina realus, ilgalaikiai santykiai o kitoms galbut taip pat todel ir neatraso...

3

Re: Klausimas merginoms

Tai gerai,reaulus ir man labiau rupi.Bet kame beda? Nejau mano,kad va vezimelis,tai jau rimtu santykiu neimanoma uzmgzti?

4

Re: Klausimas merginoms

jei klausi manes kur problema del rimtu santykiu , tai galiu pasakyti kad esi per jaunas man, beveik i sunus tinki man....

5

Re: Klausimas merginoms

Nu as pasakysiu cia yra nerasyta taisykle - jei patinka is nuotrauku atrasai, jei nepatinka - nerasai... Ta pati daro tiek vaikinai tiek merginos.. Gal staciokiska, bet nuosirdu ir daugumai tai tinka... Su vezimeliu ar be, jei patiksi atrasys, jei nepatiksi - ne.. Aisku paskui dar niuansai ar bus rasta bendra kalba etc...

6

Re: Klausimas merginoms

Erikas parašė:

Sveiki.Cia esu uzsiregistraves jau seniai,tad is savo patirties pazinciu portaluose nusprendziau paklausti merginu smile Ar verta rodyti savo visas nuotraukas anketoje toks,koks esi? Na as apie save.Esu su vezimeliu,tad idejau nuotrauka toks,koks esu,kad zmogus iskarto matytu su kuo bendrauja.Bet..Merginos,pasakykit, kodel,kai parasau patinkanciai merginai,ji net neatraso,ignoruoja? As jau nebekalbu apie laisko sulaukima is paneles,tai neimanoma. Kas yra? Jums tas vezimas kaip velniui kryzius? Ko jus bijot? Ar gi jis zmogu keicia?

Nuslėpti faktą, kad esi su vežimėliu būtų negerai (jei tai problema - kam gaišinti savo bei merginos laiką?).
Greičiausiai anketoje esi surašęs gražų prisistatymą, bet tokius pat gražius prisistatymus yra surašę ir dar daug kitų vaikinų. O kai sprendimas kuriam iš jų atrašyti priimamas pagal kelias nuotraukas ir/ar kelias pastraipas teksto, nenuostabu, kad dažnai ir nesulauki atsakymo.

Matai, paprasto sprendimo tavo situacijai nėra. Man atrodo galimybės save pristatyti pažinčių portale tave per daug riboja - reikėtų ieškoti kitų kanalų saviraiškai (rašyti blogą, turėti youtube kanalą, dalyvauti diskusijose ir pan.). Na o kai atsiras žmogus, kuriam patiks tavo mintys, tada ir vežimėlis gal neatrodys tokia didelė problema.

7

Re: Klausimas merginoms

Norint,kad atrasytu,sugalvok ka originalaus,kad sudomintum.Banalus labukas (asmeniskai man sis pasisveikinimas veikia kaip raudona buliu :::001 ),labas,kaip laikais,labas,kas naujesnio, ir tt ir pan. patikek,vargu ar atsakys.Na jau nekalbant apie dviprasmiskus pasiulymus.Beje,dviprasmiskus pasiulymus galima taip pateikt,kad juoksies ir tikrai atsakysi.Sekmes

8

Re: Klausimas merginoms

Erikai esi is Siauliu tai ir rasyk siaulietem, tikrai del taves nesitrenks i Siaulius, Vilniui bernu pilna.