1

Tema: Rezultatai su merginomis

Vakar dėl įdomumo padariau eksperimentą. Toms merginoms kurios reiškė norus karštojoje linijoje bendrauti parašiau po trumpą laiškelį. Tokio pobūdžio pasisveikinau, parašiau vieną komplimentą, smailą įterpiau ir parašiau noriu pažinti artimiau. Ir nei viena neatrašė kodėl? Nejau nepatiko laiško turinys kur kabinti bandžiau? Ar jos tik šiaip rašė į tą karštąją liniją, kad jų anketas daugiau pamatytų? Man įdomu kodėl tokiį rezultatą gavau?

2

Re: Rezultatai su merginomis

Greičiausiai neatitikai jų standartų. Kai parašo "noriu pabendraut", reiškia, jūs rašykit, o aš išsirinksiu su kuriuo.
Matyt, tau pačiam reiktų susirūpinti, kodėl net internete negali prisiviliot merginų. Gal kartelė per aukšta?

3

Re: Rezultatai su merginomis

Nepasakyčiau, kad per aukšta. Tiesiog rašiau toms kurios man simpatiškos pasirodė. big_smile

4

Re: Rezultatai su merginomis

:DDd

5

Re: Rezultatai su merginomis

Nori saldaus melo ar karčios tiesos?

Ieškai gražių, bet pats toli gražu toks nesi. Manau kiekvienas ieško panašaus į save, tiek grožiu tiek protu, taip sakant savo lygio. Nors ir nelabai gražus išsireiškimas, bet būkim realistai. Nori kad patrauklesnės merginos labiau atkreiptų į tave dėmesio? Turi įdėti pastangų ir į savo išvaizdą. Sportuok, tinkamai maitinkis, prisižiūrėk. Pokyčiai bus lėti, bet garantuoti.

6

Re: Rezultatai su merginomis

Aš galvojau, kad užtenka tik prabangaus automobilio ir storos piniginės. Bet pasirodo merginų mąstymas pasikeitė. Jo būtent ir noriu patrauklesnių. smile

7

Re: Rezultatai su merginomis

Mesk tuos stereotipus, išgirstus iš dėdės, į šiukšlinę. Būna visokių atvejų..kad babaisos vaikšto su gražuolėm. Bet jie, matyt, vis tiek kažkuo jas sužavi. Gal sąmojingumu, gal šarmingumu. Bet su negražiu ir neprotingu(siauru) gali prasidėt tik lygiai tokia pati mergina. Kaip sakoma, toks tokį..

8 (redagavo Andrius 2014-08-07 11:43)

Re: Rezultatai su merginomis

Seni neimk i galva, jos tokios yra. neatitinki tu ju reakalavimu. jachta turi ? Ne. rubliu turi? vargiai. kaip rengiesi? boss , dolce, ferragamo? NE??, kokia deze vairuoji? kokioje gyveni? Cia lietuva, cia pakazuchos salis. Jei neturi pakazuchos, tada turi moketi p... prota, kitaip nebus, pamirsk tu tas frazes nuosirdumas, atvirumas, zmogiskumas, cia jau mire lietuvoj terminai. suprask viena cia zmones kitokie. Cia zmones gyvena is pasliednu pinigu - bet sudaro ivaizdi, kad yra pasiturintys ir t.t. nenoriu as cia nieko izeisti, bet lietuvius visur atskirsi, lietuvis net ir afrikoj lietuvis, nes visur yra pakazucha , norejimas pasirodyti, gyvena aule ar kokia shalase, bet tase bus prada - nesvarbu , kad turkiska zamienke, svarbu prada arba LV , juk kas ten supras. masina irgi pofig, kad is pasliednu, is paskolu , ir kad anstoliai suka deguoni, arba teveliai sumoka uz pramogas, svarbu ivaizdis ir viskas. Lietuvoj pakazucha yra VISKAS. Svarbu snd cia ir dabar. Zmogus niekur nedirba, bet akinius pirks dolce, na aisq 70 procentu perka made in pabrade. Bet kas ten supras.  Bet ne tame yra esme, esme yra tame, kad cia yra pakazuchos sostine. parasyk paprastesnem ir gausi tuos atsakymus. Jei cia pradesi sukt galva del tu abizianu tai isprotesi, kodel neatraso, kodel yra pasikele, nes tu neturi pakazuchos, neturi pinigu tiek kiek jos nori. ir viskas seni. Cia panasei kaip bokse, yra svorio kategorijos, ir jei sveri 65 niekada neiseisi su sunkiasvoriu.  Nori geru mergu , tau zmogus ankesniame poste dave patarima, labai naudinga.... bet ir tai turi rinktis merginas pagal save. Lietuves myli oligarchus ta visas pasaulis zino wink ieskok rusaites, lenkaites, chacholes  - jokia lietuve neprilygs jom net is toli, ju meile visai kitokia daug nuosirdesne, daug atviresne, moterys 100 kart temperamentingesnes.... o lietuves gi nu bukim blyn realistai zmogau saltos kaip zuvys sukisi kruva pinigu ir ant ragatkiu iseisi. ivaizdi turi - bet jausmingumo ir temperamento nerasta. Zodziu neimk i galva. Jos visos tau gali sakyti , kad jom rupi zmogus, bet kaip taisykle tas GERAS zmogus visada su GERA masina buna ;D taip yra nieko nepakeisi zmogau. Dabar tokie laikai.

9

Re: Rezultatai su merginomis

Taip ir yra su lietuvėmis. Tai kaip supratau savo anketoje reik viską surašyti mašinos modelį ir kitą visą mini informaciją? Taip pat dažna tą įvaizdį kuriasi viską pirkdama nukainuotų prekių parduotuvėse. big_smile Aš apšalęs dar norint lietuvėm įtikti turi būti tam tikrų firmų drabužiai. Eina sau joms neužtenka kai einama mieste su normaliu kostiumu kuris pirktas naujų kostiumų parduotuvėje? Ė, o ko čia lietuvės užsisėdusios ant tų kurie tik bmw vairuoja ką kitų gamintojų to paties prabangumo mašina prastesnė ar kaip čia dabar suprast? Pats vairuoju itališka prabangią mašina, bet kažkaip daugumą tik pasižiūri, o nepuola numeriais dalintis.

10

Re: Rezultatai su merginomis

Tik kaimietes  ziuri i automobili arba miesto kaimietukes,kurios atvaziuoja is proviciju big_smile koks skirtumas turetu buti tas automobilis jai? juk tai mano automobilis o ne jos big_smile na as vairuoju galima sakyt viena is prabangiausiu auto,bet niekad neziuriu i tokias kuriom auto pirmoj vietoj,as tokias tik ispyzdavoju ir viso gero big_smile

11 (redagavo Andrius 2014-08-07 13:36)

Re: Rezultatai su merginomis

matai yra tokia tendencija, kuri yra vadinama "ubago sindromu" kuo zmogus gyvena varginiau tuo jis labiau stengiasi tai nuslepti, paziurek kaip cigonai isidabine kiek aukso uzsideja, is esmes tu neziurek i mergu nuotraukose ju isvaizda, paziurek i aplinka, jos daznai pamirsta apie ta vaizda antram plane. O jis daug ka pasako. Nera blogai rengtis tam tikru firmu rubais, nera blogai vairuoti gera automobili,butent to mes ir siekiame krimsdami mokslus, ar dirbdami, ar kazka mutindami ar tiesiog legaliai, bet viskas turi buti pagal kisene smile tarkim zmogus sako noriu pirkti mersa, ir klausia kiek jis valgo kuro...tai tik pasako jog zmogus renkasi daikta ne pagal savo kisene jis dar finansiskai nedabrendes tam pirkiniui... arba sakykim zmogus puse gyvenimo taupo rolexui ji nusiperka , o rolexo metinis aptarnavimas atseina apie 700 doleriu , be jokiu nesklandumu. ir zmogui tas pirkinys apkarsta. nes jis skirtas kitiems zmonems. kitam socialiniui sluoksniui. Ar niekad nepagalvojai , kodel pas mus yra toks posakis va automobilis is vokietijos tikras ledas, o is lietuvio grabas tik lieka. nes tas zmogus neislaiko to automobilio kaip priklauso ir kaip numatyta gamintojo nes perka daigtus ne pagal kisene, viskas tik del pakazuchos. O tai yra todel , kad zmogui geda pasakyti kad as vazineju su viesuoju transportu nes man neapsimoka isleisti 500 litu kurui per menesy arba tiesiog pasakyti as sau dabar to leisti negaliu. Cia turi buti pakazucha, cia lietuva, cia policija zmones , politkai ne vagys, niekas neima paskolu, ir visi labai gerai uzdirba, arba tiesiog pasiskina pinigu nuo medziu. Kodel bmw?, cia tik stereotipas kuris prilipes tiesiog. Paieskok merginos su kuria jaustumeis konfortabiliai tiesiog budamas , panausaus poziurio, panasaus intelekto tai daug svarbiau nei isvaizda. Patikek is paprastos merginos galima padaryti tikra grazuole. Nu gerai tarkim dabar susikursi tu ta pakazucha, gausi daug laisku surasi kokia bezdzionele kuri draugaus ne su tavim, o su tavo masina su tavo laikrodziu su tavo statusu, bet gyvenimas yra nepastovus ir rytoj tu gali netekti viso to ka turi siandiena, gali sesti i kaleima ar sesti i invalido vezimeli arba tiesiog jai pasitaikys vaikinas su dar geresniu automobiliu ir ji paliks tave, neverta sukti galvos del tokiu moteru, nes tai paprasciausiai neapsimoka nei fizikai nei finansiskai ir galu gale tai atveda i nuostolius. Moteris vyro gyvenime turi buti lygeverte partnere, nes seima yra stabilumo pagrindas. ne draugai ne pazintys ne pinigai, visa tai esant tam tikroms aplinkybems dingsta ir isnyksta, nes nera draugu sitoj zemei yra tik interesai, o seima yra kertinis akmuo i kuri remiasi vyro gyvenimas. Gerai pagalvok ar tau tikrai verta susieti gyvenima su zmogum , kuriuo tu niekada negalesi pasitiketi, ji tau duos tik vaizda kaip aksesuaras ir malonumo , bet tikrai nekazko ipatingo ko negales suteikti kita moteris. Nesiparink del viso sito marazmo, gyvenime viskas uzdirbama viskas pasiekiama kai labai nori... siek ir pasieksi. Tik tu pats gali pasirinkti kokiu keliu eiti niekas to nepadarys uz tave - tik viskas gyvenime turi kaina smile

12

Re: Rezultatai su merginomis

Arba juokingiausia ira kai zmogus dirba usieni fabrike,taupo 5 metus,kad nusipirkt bmw o panos galvoja,kad jis jau prie bapkiu big_smile nu lietuvaj dar toli grazu su merginu lygiu....kaip jos nesupranta,kad prie bapkiu zmogus niekaf neziures i kazkokia blondynka,juk tam paciam rate ira pilna merginu savu....na bent as tai neziuriu i gatvines smile

13

Re: Rezultatai su merginomis

tai tokiu variantu yra sociai , daug kas is pasliednu gyvena. Grizta is uzsienio , nusiperka masina ir palci na veter. O paskui atgal i fabrika po 14 val dirbt. Zinoma darbas zmogui gedos nedaro, kad ir koks jis bebutu, nu nebent ten policija ir t.t.

14

Re: Rezultatai su merginomis

Silvestras parašė:

Vakar dėl įdomumo padariau eksperimentą. Toms merginoms kurios reiškė norus karštojoje linijoje bendrauti parašiau po trumpą laiškelį. Tokio pobūdžio pasisveikinau, parašiau vieną komplimentą, smailą įterpiau ir parašiau noriu pažinti artimiau. Ir nei viena neatrašė kodėl? Nejau nepatiko laiško turinys kur kabinti bandžiau? Ar jos tik šiaip rašė į tą karštąją liniją, kad jų anketas daugiau pamatytų? Man įdomu kodėl tokiį rezultatą gavau?

Kam tu cia suki galva del kazkokiu debiliu, ir isvaizda tau nepades. PVz turiu tobula isvaizda bet cia niekas nepadeda. Ir kam sukt galva nueik i koki pazintisxxx ten rasiu uz pinigus kokiu tik nori. Ir nereikia cia sukt galvos kad kazkokia daune tau neatrase.

15

Re: Rezultatai su merginomis

Faktura

16

Re: Rezultatai su merginomis

Roberto atsakymas gal ir nelabai malonus, bet teisingas.

O apskritai diskusijos skonis nekoks: prabangios mašinos, pasikėlusios kaimietės, kostiumai, tokios ar anokios lietuvaitės... Žodžiu viskas blogai, bet dėl visko kalti kas? Kažkas kiti. Va tokie ir rezultatai tada.

Aš tai kažkaip paprasčiau žiūriu. Esu nei itin gražus, nei baisus, mašinos neturiu, rengiuosi paprastai, bet vis tiek jaučiu, kad galėsiu į savo antros pusės gyvenimą įnešti vertės (taip sakant, "bring something to the table"). Pagalvok, ką be "prabangaus automobilio ir storos piniginės" galėsi atnešti tu?

Dar taikant į šiek tiek platesnę temą, kažkas man buvo sakęs, kad žmogus subręsta tada, kai jam nebereikia apsimetinėti ir kopijuoti kitų. Maždag, "aš esu aš ir aš esu ok".

17 (redagavo Andrius 2014-08-08 08:50)

Re: Rezultatai su merginomis

labai teisingai Gediminai. Bet mes aptariame bendraja situacija, zmogus va klausia kodel taip yra , kad daugelis merginu yra tokios. Mes apie tai ir diskutuojame. Mes nesakome jog tai blogai, mes sakome jog tokia yra situacija ir daugelis ateveju o ne pavieniai.
nu cia panasei kaip zveju klubas zinai, kokios karmushkes reikia ir t.t norint pagauti lydeka  siuo atveju kalbame apie Barakudos (lot. Sphyraena) – eserzuviu burio, monotipines barakudiniu seimos zuvu genties atstoviu zukles ipatumus bei peripetijas big_smile
zmogelis nori pagauti barakuda nu tai ir gvildenam sita tema. Del sportinio intereso.

18

Re: Rezultatai su merginomis

Silvestras parašė:

Vakar dėl įdomumo padariau eksperimentą. Toms merginoms kurios reiškė norus karštojoje linijoje bendrauti parašiau po trumpą laiškelį. Tokio pobūdžio pasisveikinau, parašiau vieną komplimentą, smailą įterpiau ir parašiau noriu pažinti artimiau. Ir nei viena neatrašė kodėl? Nejau nepatiko laiško turinys kur kabinti bandžiau? Ar jos tik šiaip rašė į tą karštąją liniją, kad jų anketas daugiau pamatytų? Man įdomu kodėl tokiį rezultatą gavau?

Todel kad tai daugumoj portalo darbuotojos, keliancios lankomuma, kad gauti rklamos. Cia internetas. Nematai su kuo bendrauji ir ar apskritai ten mergina. Tofo internete pilna. Atsisiuncia ir sudeda. Nieko tikro. Virtualumas ir tiek.

19

Re: Rezultatai su merginomis

Jo internete daugumą merginų anketų netikros, bet va vistiek kurdamas anketą tikiuosi, kad pasiseks, o jeigu ne nieko neprarandu. Tas ir yra, kad su merginomis toks atvejis ne pavienis, o dažnas. Ką aš galiu duoti merginai be gero auto ir storos piniginės? Visų pirmą gerą pastovų vyrą kuris merginą vertins jei ji būs to verta 
ir būs jai ištikimas. Ne barakudos nereik, nes iš jų jokios naudos, o noriu tiesiog simpatiškos mielos panelės kuri į auto nežiūrėtų. Pripažinkim kažkaip keista, kad kai šiandien su savo mašina važiavau ir kai kurios traukia fotikus bei paveiksluoja mašina. sad suprantu mašina labai dailios formos iš minios išsiskiria, bet juk nebūtina fotikų traukti ir paveiksuoti tas tik tų paveikslavusių žemą vertę parodo. Tai reikėtų klausti kaip rasti paprastą panelę? Ir ta linkme pakreipti patarimus.

20

Re: Rezultatai su merginomis

Skamba neblogai: "noriu tiesiog simpatiškos mielos panelės kuri į auto nežiūrėtų" ir tada pusė pastraipos apie tai kokia tavo mašina faina ir išskirtinė big_smile Vienintelis patarimas: parduok mašiną ir nusipirk paprastesnę, nes kitaip neužsiminti apie ją tiesiog neįmanoma smile
(Taip, "pavidolis" aš.)