21

Re: Rezultatai su merginomis

ieskok rusaites, lenkaites, chacholes

Man tai neatrodo kad cia yra skirtumas nuo lietuviu smile

bet gyvenimas yra nepastovus ir rytoj tu gali netekti viso to ka turi siandiena, gali sesti i kaleima ar sesti i invalido vezimeli arba tiesiog jai pasitaikys vaikinas su dar geresniu automobiliu ir ji paliks tave, neverta sukti galvos del tokiu moteru, nes tai paprasciausiai neapsimoka nei fizikai nei finansiskai ir galu gale tai atveda i nuostolius.

manau cia teisingai pasakyta.

Zinoma darbas zmogui gedos nedaro, kad ir koks jis bebutu, nu nebent ten policija ir t.t.

Nori pasakyt policijos darbas geda? tu juokauji? big_smile nebuciau ne pagalvojes taip smile

Pripažinkim kažkaip keista, kad kai šiandien su savo mašina važiavau ir kai kurios traukia fotikus bei paveiksluoja mašina.

Parodyk ta masina smile nu jei yra lb isskirtine, tai ko tu stebies smile visad grazus isskirtiniai dalykai patraukia demesi. Nenori demesio, vairuok opel vectra B kaip as smile nors ir tai pries kelis metus viena pana pasake - oho kokia prabangi masina tavo, cia kai buvo katik pirkta big_smile

22

Re: Rezultatai su merginomis

Veikt nera ku tik uzsiminet nereikalingais eksperimentais, kabini, merginos ne papakabos, kad jas kabintu, ka manai jos nemato, kad is neturejimo ka veikt eksperimentuoji, o kam cia patiks o pats ar labai susizavetum baidykle be forme, giriesi ta savo masina, tipo visi fotkina bet ar pastebejai, kad zavisi ne tavim o dizaineriu, marketologu, automechaniku sukurtu sedevru, kruva zmoniu idejo begales pastangu, pinigu, laiko tam, kad is tokiu kaip tu balbesu istraukti pluosta pinigu. O tu tuo tarpu tikiesi paverklenes idejas minimales pastangas suzaveti ir suvedzioti kruva merginu, naivu, merginoms tai kas paerzina, pasimaivo ir eina savo keliu kam reikalingas toks kvailys kuris, mano, kad masina ir pinigai tai viskas, niekam, gyvent reiks su zmogum o ne jo masina ir pinigais.:::001

23

Re: Rezultatai su merginomis

Arturas parašė:
Silvestras parašė:

Vakar dėl įdomumo padariau eksperimentą. Toms merginoms kurios reiškė norus karštojoje linijoje bendrauti parašiau po trumpą laiškelį. Tokio pobūdžio pasisveikinau, parašiau vieną komplimentą, smailą įterpiau ir parašiau noriu pažinti artimiau. Ir nei viena neatrašė kodėl? Nejau nepatiko laiško turinys kur kabinti bandžiau? Ar jos tik šiaip rašė į tą karštąją liniją, kad jų anketas daugiau pamatytų? Man įdomu kodėl tokiį rezultatą gavau?

Kam tu cia suki galva del kazkokiu debiliu, ir isvaizda tau nepades. PVz turiu tobula isvaizda bet cia niekas nepadeda. Ir kam sukt galva nueik i koki pazintisxxx ten rasiu uz pinigus kokiu tik nori. Ir nereikia cia sukt galvos kad kazkokia daune tau neatrase.

Daunas visu pirma esi tu jai manai, kad tau senam, nukvakusiams bernui duos seksa uz dyka, uz viska reikia moket vienoms suzadetuviu ziedu  o kitom pinigais, pagal siuolaikinius standartus esi jau per senas ir zemas kaz ko tiketis + 2 vaikai bei eks zmona kurias reikia rupintis ir kurie  visada kisis i tavo gyvenima, nei vienai tai nepatiks, nebent issiskyrusiai su keleta vaiku kuriai vyras nemoka elementu, vienisems tu esi neidomus, o keksem per senas, belieka tik prostitutes.:::001

24

Re: Rezultatai su merginomis

:::024
Saunuole Olga....

25

Re: Rezultatai su merginomis

OLA parašė:

Veikt nera ku tik uzsiminet nereikalingais eksperimentais, kabini, merginos ne papakabos, kad jas kabintu, ka manai jos nemato, kad is neturejimo ka veikt eksperimentuoji, o kam cia patiks o pats ar labai susizavetum baidykle be forme, giriesi ta savo masina, tipo visi fotkina bet ar pastebejai, kad zavisi ne tavim o dizaineriu, marketologu, automechaniku sukurtu sedevru, kruva zmoniu idejo begales pastangu, pinigu, laiko tam, kad is tokiu kaip tu balbesu istraukti pluosta pinigu. O tu tuo tarpu tikiesi paverklenes idejas minimales pastangas suzaveti ir suvedzioti kruva merginu, naivu, merginoms tai kas paerzina, pasimaivo ir eina savo keliu kam reikalingas toks kvailys kuris, mano, kad masina ir pinigai tai viskas, niekam, gyvent reiks su zmogum o ne jo masina ir pinigais.:::001


Man tai yra veikti ko kadangi dirbu. Pati nieko turbūt neveiki? Apie baidykle tau pačiai irgi pritinka, nes esi vidutiniokė pagal grožį. O kokios būtų rimtos pastangos vedžiotis jus po supermarketus, kad nereikalingo šlamšto prisipirktumėt? Gal jūs kvailos pačios, nes jūs į vyrus žiūrite tik kaip į vaikščiojantį bankomatą? Nu ir eikit savo keliais kol su tokiu pasikėlimu būsit senos ir niekam nereikalingos. Aš nesakiau, kad kruvos, o man tik vienos reik. Cirkas čia su lietuvėmis.
O kai jumis bandoma kviestis kur susitikti amžinai neprisikviesi. Tai tada net pastangų dėti daug neverta, nes aš ne toks, kad lakstyčiau paskui merginas. O tie kurie pastangas deda irgi be merginų lieka, nes pilna tokių straipsnių, kad kodėl mergina paliko nors stengiausi dėl jos ir panaši. Todėl nei viena neverta daug pastangų ir dėmesio rodymo tai irgi patvirtina mano draugai kai apie mergas kalbamės. wink Vos tik jūsų rūšiai pasakai komplimentą tuoj keliatės. Arba pasiūlai draugauti ir iš kažkur prisigalvojat priežasčių kaip iš to pasiūlymo išsisukt. Tikrai jau geriau iš kitos šalies susižvejot būs geresnė ir meilesnė negu lietuvės kurios šaltos.
Dariau mano mašina lamborgini huracan lp 610-4:)

26

Re: Rezultatai su merginomis

Silvestras parašė:
OLA parašė:

Veikt nera ku tik uzsiminet nereikalingais eksperimentais, kabini, merginos ne papakabos, kad jas kabintu, ka manai jos nemato, kad is neturejimo ka veikt eksperimentuoji, o kam cia patiks o pats ar labai susizavetum baidykle be forme, giriesi ta savo masina, tipo visi fotkina bet ar pastebejai, kad zavisi ne tavim o dizaineriu, marketologu, automechaniku sukurtu sedevru, kruva zmoniu idejo begales pastangu, pinigu, laiko tam, kad is tokiu kaip tu balbesu istraukti pluosta pinigu. O tu tuo tarpu tikiesi paverklenes idejas minimales pastangas suzaveti ir suvedzioti kruva merginu, naivu, merginoms tai kas paerzina, pasimaivo ir eina savo keliu kam reikalingas toks kvailys kuris, mano, kad masina ir pinigai tai viskas, niekam, gyvent reiks su zmogum o ne jo masina ir pinigais.:::001


Man tai yra veikti ko kadangi dirbu. Pati nieko turbūt neveiki? Apie baidykle tau pačiai irgi pritinka, nes esi vidutiniokė pagal grožį. O kokios būtų rimtos pastangos vedžiotis jus po supermarketus, kad nereikalingo šlamšto prisipirktumėt? Gal jūs kvailos pačios, nes jūs į vyrus žiūrite tik kaip į vaikščiojantį bankomatą? Nu ir eikit savo keliais kol su tokiu pasikėlimu būsit senos ir niekam nereikalingos. Aš nesakiau, kad kruvos, o man tik vienos reik. Cirkas čia su lietuvėmis.
O kai jumis bandoma kviestis kur susitikti amžinai neprisikviesi. Tai tada net pastangų dėti daug neverta, nes aš ne toks, kad lakstyčiau paskui merginas. O tie kurie pastangas deda irgi be merginų lieka, nes pilna tokių straipsnių, kad kodėl mergina paliko nors stengiausi dėl jos ir panaši. Todėl nei viena neverta daug pastangų ir dėmesio rodymo tai irgi patvirtina mano draugai kai apie mergas kalbamės. wink Vos tik jūsų rūšiai pasakai komplimentą tuoj keliatės. Arba pasiūlai draugauti ir iš kažkur prisigalvojat priežasčių kaip iš to pasiūlymo išsisukt. Tikrai jau geriau iš kitos šalies susižvejot būs geresnė ir meilesnė negu lietuvės kurios šaltos.
Dariau mano mašina lamborgini huracan lp 610-4:)

Kompiuteriniu zaidimu vaizduotes padariniai big_smile

27 (redagavo Andrius 2014-08-10 08:01)

Re: Rezultatai su merginomis

"Nori pasakyt policijos darbas geda? tu juokauji? big_smile nebuciau ne pagalvojes taip smile "

Pati policininko profesija yra garbinga ir labai reikalinga, tai ne geda, o garbe ir privilegija. Bet ne sioje visuomeneje. Policininko darbas ir gyvenimas yra paremtas PRIESAIKA, o priesaika yra sventas dalykas ir zmogus prisiekia tik viena karta gyvenima, deje sitoj valstybei tokie zodziai kaip munduro garbe ar priesaika yra nebesuvokiami, tie asmenys duoda priesaika del vaizdo jiems ji nieko nereiskia. Bukime realistai - nusiimkime rozinius akinius, cia uniformos slepia tokius pacius urodus. Pakisimai, zmoniu musimai, darbo metodai, tik mazyte dalis to kas vyksta.... suprantama ir policija yra musu visuomenes dalis, ir nereikia  tiketis is tu zmoniu kazko iskirtinio. Siandiena reikia labiau bijoti policininku nei nuozmiausiu nusikalteliu, zinoma tai ka mes matome laidoje farai bei darbo gatvese kur pilna zmoniu yra viena, deje visai kitas vaizdas atsiveria kai uzsidaro komisariato durys. Kodel bijoti? Negarbingo zmogaus visuomet reikia bijoti nes ji yra shakalas kuris kirs is pasalu, kuris gali padaryti bet ka. Sakai garbe?? smile ar musti surakinta zmogu yra garbe? ir esme cia ne musime, o tame jog jeigu tu pats lauzai istatyma tai turi duoti tam zmogui teise apsiginti. Esi zmogus devintis uniforma todel ir privalai gyventi pagal karininko garbes kodeksa.   Ir tai nera fantazija ar pletkas - tai kasdienybe. Ir tai yra smulkmena kas vyksta ten , kur yra asmenys, kuriu sukis Saugoti, ginti, padeti. Polcininko profesija yra garbinga, viena garbingiausiu ir tauriausiu profesiju is visu, nes tiems asmenims mes patikime savo sauguma, jiems duodame istatymo galia ir ginkla , bet pareigunas gaudamas daugybe igaliojimu pamirsta jog pareigu ir atsakomybes jis gauna daug daugiau, deje ten dirbantys asmenys jau senai pamirse kas yra zmogiskumas, karininko garbe ar munduro garbe, jie nesuvokia vieno , zmogus devi uniforma ne tik darbo metu ar iki pencijos, o visa likusi gyvenima ir net po mirties,  ir jo gyenimas visuomenei matomas daug labiau nei paprasto zmogaus. smile butent todel ju ir yra tokia reputacija kokia yra siandiena. Ne Dariau, siandiena cia nera jokios garbes, ten toks zodis nesuvokiamas ir  neegzistuoja.. Linkiu niekada nepamatyti tos realybes, ir visada galvoti jog tai garbingi zmones, nuosirdziai linkiu niekada nepamatyti tikrojo policijos veido. Niekada nepasitikek tuo ka kalba mentai, ne cia , ne sitoj valstybei. Policininkai meluoja visada ir abosliuciai visur. Nesvarbu ar tai tavo vaikystes draugas, ar klases bendrasuolis. Zmogus kuris duoda priesaika ir nusispjauna i ja , zmogus kuris nusispjauna i uniforma - jam nera nieko svento. Toks zmogus visada isduos. Karta sulauzes priesaika - luzti kaip zmogus - negriztamai. IR lieka tik vienas kelias - i moralini dugna. Tokia bausme uz sulauzyta zodi. Todel ir reikia galvoti pries prisiekiant ar galesi gyventi taip kaip tave ipareigoja priesaika ir munduro garbe - jei ne tai esi per silpnas ir tau cia ne vieta. Deje siandiena sitoj profesijoj tokiu zodziu nera, nera garbes, nera zmogiskumo, yra kerstas visuomenei, yra busena as esu istatymas ir man jis negalioja , as zmogus o visi kiti nusikalteliai, tai noras bausti ir bent kazkur buti valdzioje... smile ar policinko darbas garbingas - taip labai. Ar asmenys dirbantys policijoje snd verti pagarbos? - linkiu niekada nesuvokti tikrojo atsakymo smile tai labai tamsus ir labai purvinas pasaulis, tamsesnis uz pacia tamsa.... bet Dievas ne fraeris, jis mato viska ir laikas viska parodo. pazvelges ju asmeninius gyvenimus suprasi viena- jog uz kiekviena asara ir kiekviena islieta kraujo lasa tenka sumoketi savu. Toks Dievo teismas , vienintelis teisingas. Pazvelk i vaikus , zaidziancius kieme, visi nori buti policininkais, bet laikas eina ir vaikai uzauga kai jie tampa vyrais jie pasako Mentu nebusiu, kodel? kodel taip pakinta zmogaus poziuris? kur dingsta tu metu eigoje tos profesijos prestizas kuris yra vaiku tarpe? Kodel zodis policininkas virsta zodziu tariamu su panieka ir pagieza, zodziu Mentas? atsakymas paprastas - JIEMS ATSIVERIA AKYS. Zinoma dabar daryti nusikaltimus su uniforma daug lengviau - bet kiekviena nusikaltima zmogus padaro pats sau.  Saugoti , ginti , padeti :]]]]]]]]

28 (redagavo Andrius 2014-08-10 10:13)

Re: Rezultatai su merginomis

"lamborgini huracan lp 610-4:)"  :::m08

29

Re: Rezultatai su merginomis

Lukas parašė:
Silvestras parašė:
OLA parašė:

Veikt nera ku tik uzsiminet nereikalingais eksperimentais, kabini, merginos ne papakabos, kad jas kabintu, ka manai jos nemato, kad is neturejimo ka veikt eksperimentuoji, o kam cia patiks o pats ar labai susizavetum baidykle be forme, giriesi ta savo masina, tipo visi fotkina bet ar pastebejai, kad zavisi ne tavim o dizaineriu, marketologu, automechaniku sukurtu sedevru, kruva zmoniu idejo begales pastangu, pinigu, laiko tam, kad is tokiu kaip tu balbesu istraukti pluosta pinigu. O tu tuo tarpu tikiesi paverklenes idejas minimales pastangas suzaveti ir suvedzioti kruva merginu, naivu, merginoms tai kas paerzina, pasimaivo ir eina savo keliu kam reikalingas toks kvailys kuris, mano, kad masina ir pinigai tai viskas, niekam, gyvent reiks su zmogum o ne jo masina ir pinigais.:::001


Man tai yra veikti ko kadangi dirbu. Pati nieko turbūt neveiki? Apie baidykle tau pačiai irgi pritinka, nes esi vidutiniokė pagal grožį. O kokios būtų rimtos pastangos vedžiotis jus po supermarketus, kad nereikalingo šlamšto prisipirktumėt? Gal jūs kvailos pačios, nes jūs į vyrus žiūrite tik kaip į vaikščiojantį bankomatą? Nu ir eikit savo keliais kol su tokiu pasikėlimu būsit senos ir niekam nereikalingos. Aš nesakiau, kad kruvos, o man tik vienos reik. Cirkas čia su lietuvėmis.
O kai jumis bandoma kviestis kur susitikti amžinai neprisikviesi. Tai tada net pastangų dėti daug neverta, nes aš ne toks, kad lakstyčiau paskui merginas. O tie kurie pastangas deda irgi be merginų lieka, nes pilna tokių straipsnių, kad kodėl mergina paliko nors stengiausi dėl jos ir panaši. Todėl nei viena neverta daug pastangų ir dėmesio rodymo tai irgi patvirtina mano draugai kai apie mergas kalbamės. wink Vos tik jūsų rūšiai pasakai komplimentą tuoj keliatės. Arba pasiūlai draugauti ir iš kažkur prisigalvojat priežasčių kaip iš to pasiūlymo išsisukt. Tikrai jau geriau iš kitos šalies susižvejot būs geresnė ir meilesnė negu lietuvės kurios šaltos.
Dariau mano mašina lamborgini huracan lp 610-4:)

Kompiuteriniu zaidimu vaizduotes padariniai big_smile



Kompiuterinių žaidimų nuo 17 nežaidžiu. Nenukrypkim nuo temos, nes tema ne apie žaidimus.

30

Re: Rezultatai su merginomis

OLA parašė:
Arturas parašė:
Silvestras parašė:

Vakar dėl įdomumo padariau eksperimentą. Toms merginoms kurios reiškė norus karštojoje linijoje bendrauti parašiau po trumpą laiškelį. Tokio pobūdžio pasisveikinau, parašiau vieną komplimentą, smailą įterpiau ir parašiau noriu pažinti artimiau. Ir nei viena neatrašė kodėl? Nejau nepatiko laiško turinys kur kabinti bandžiau? Ar jos tik šiaip rašė į tą karštąją liniją, kad jų anketas daugiau pamatytų? Man įdomu kodėl tokiį rezultatą gavau?

Kam tu cia suki galva del kazkokiu debiliu, ir isvaizda tau nepades. PVz turiu tobula isvaizda bet cia niekas nepadeda. Ir kam sukt galva nueik i koki pazintisxxx ten rasiu uz pinigus kokiu tik nori. Ir nereikia cia sukt galvos kad kazkokia daune tau neatrase.

Daunas visu pirma esi tu jai manai, kad tau senam, nukvakusiams bernui duos seksa uz dyka, uz viska reikia moket vienoms suzadetuviu ziedu  o kitom pinigais, pagal siuolaikinius standartus esi jau per senas ir zemas kaz ko tiketis + 2 vaikai bei eks zmona kurias reikia rupintis ir kurie  visada kisis i tavo gyvenima, nei vienai tai nepatiks, nebent issiskyrusiai su keleta vaiku kuriai vyras nemoka elementu, vienisems tu esi neidomus, o keksem per senas, belieka tik prostitutes.:::001

Jei as senas tai jau visai mirus. Kad reikia moket as ir pats zinau, todel neverta det pastaugu ten kur to nera visai verta. O kokios toliau nesamones rasei tai cia geriau ir negalejai nusisneketi.

31

Re: Rezultatai su merginomis

geeeras.. prajuokinot vyrai.. big_smile nereikia mum jūsų pinigų.. kiekviena graži mergina šalia savęs nori matyt tokį patį, susitvarkiusį vyrą. ieškokit moters pagal save ir nereikės verkt, kad "visos vienodos".  juokingiausia kai iš lovos sunkiai išlipantis vyras ieško princesės

32

Re: Rezultatai su merginomis

Tie kurie iš lovos sunkiai išlipa atrodo, kad nieko neieško, o gyvena savo beprasmį gyvenimą kurį galima apibūdinti tik vienu žodžiu egzistencija. Nesu matęs, kad kada sunkiai išlipantys kabintų merginas. smile
Prašyčiau plačiau susitvarkiusį sąvoką pakomentuoti, nes labai plati sąvoka? Ta prasme apsirengusį su nauju kostiumu, viskas švaru išlyginta, su dikalonais pasikvėpinęs?

33

Re: Rezultatai su merginomis

susitvarkęs - tvarkingi drabužiai, ne iš caro rūriko laikų, neapsileidęs, pasportavęs, nebūtinas raumenų kalnas, bet tešlos niekam nepatinka, beabejonės svarbu higiena.

34

Re: Rezultatai su merginomis

Tomas parašė:

Arba juokingiausia ira kai zmogus dirba usieni fabrike,taupo 5 metus,kad nusipirkt bmw o panos galvoja,kad jis jau prie bapkiu big_smile nu lietuvaj dar toli grazu su merginu lygiu....kaip jos nesupranta,kad prie bapkiu zmogus niekaf neziures i kazkokia blondynka,juk tam paciam rate ira pilna merginu savu....na bent as tai neziuriu i gatvines smile

Na taip ziauriai nereikejo stumt smile Tikrai dirbu uzsieni ne tam ,kad gera masina nusipirkt,o tam kad galiu sau leist tai ko noriu,galiu normaliai gyvent.Ir bmw nusipirkau ne tam kad pasipuntavot pries kazka ar ,kad pana nukabint.Tiesiog man patinka tos markes masinos,todel ir nusipirkau.O panos neturiu ilga laika,nes nesu simpatiskas,esu uzsieni ir dar velnias zino dl kokiu priezasciu...Bet nesuku del to galvos,gyvenu sau ,moku dziaugtis gyvenimu ir vienas. Geriau vienam,nei su bet kokia. O ir tam ieskoke jau senai nebesitikiu rast kazka,nes cia 90 proc pacios nezino ko nori.Iesko vieno uz kita grazesnio arba iesko naudos ir tiek... smile

35 (redagavo Andrius 2014-08-11 17:38)

Re: Rezultatai su merginomis

o visa kita juk visai nesvarbu tiesa? svarbu jog ZMOGUS geras butu ane?:::m01
nuostabi pasaka, kiek mums visiems reikia nedaug sitam gyvenime, tik truputuko, tik siek tiek smile tik tiek kiek mums reikia ir ne gramo daugiau...:]] butu grazu ir faina jei si tiesa nebutu melas ivyniotas i falsho ruba, deje net pasakose vaikams , mergaite nenori ukinko sunaus, ar piemens, ji isteka uz karalaicio, uz ivano carevno ir ilgai ir laimingai gyvena... mazai kuom skiriasi pasaka nuo realybes, pasakose nera  paprastu zemdirbiu, darbininku, nera storules negrazios merginos kuria isimyli karalaitis, jie tiesiog istirpe minioje , jie mases dalis. O stai pasirodo jis, princas ant balto zirgo su spindinciais sarvais ir pike rankose, ir kas gi kitas jei ne jis nugali slibinus, pereina kalnus perplaukia juras ir marias , uzmusa koshceju besmertna ir dovanoja princesei ilga ir laiminga gyvenima......:]]
ne mes nenorime trupucio mums tiek negana, mes juk visi norime esti ir ryti netiek kiek mus reikia o tiek kiek telpa o kad tilptu dar daugiau mes isgersime mezym ir  prarysim dar daugiau, nes mes norim visko cia ir dabar, o jei pilve bus uraganas mums pades espumizanas...saikas, vertybes?? mes jau nebezinome situ zodziu jie sovietmecio atgyvena. ar ne taip gerbiamiieji?

36 (redagavo Andrius 2014-08-11 17:22)

Re: Rezultatai su merginomis

Ryti kogero tokia zmogaus prigimtine natura, visi dabar maximalistai ir iesko tik naudos. na, bet juk to ir norejome viska istryneme is baisiojo socializmo ir pasukome i nuostabiaja, neatsilikusia, vakaru kultura. smile isnaikinkime viska kas buvo pries ruso, dekime didziuli raudona bruksny, imkime i rankas euro veliava isisekime i atlapus trispalve ir garsiai saukime! tegyvuoja kapitalizmas ir demokratija bei laisve ir deje viskas kas ateina su jais taip pat, salin sovietine ideologija, salin seimos kulta, tegyvuoja laisve ir tolerancija, juk viskas kas ateje  is sovietu kulturos ir RUSO, t.y seimos vertybes, meile artimui, ir panieka kapitalizmui yra grynu gryniausias blogis ir nuodas! Juk taip rekia laisvuju tautu didvyris senas profesorius! salin lygybe , salin darbo uzmokescio lygybe, salin visas sovietines klises! kas isnaudojami darbininkai ir lietuvoje ne vagiui gyventi sunku o apie gera gyvenima net ir pasvajoti nera ko, yra tik rytu pabaisos propoganda! mes gi visi lygus , visi laisvi! Mes juk dabar europieciai, amerikos pasiekejai, mes maximalistai, mes gyvename cia ir dabar, esk arba busi suestas, lipk per galvas ir braukis alkunem, nes tai musu kelias pasitatyti sau gerbuvy ant kaulu smile nera ko stebetis gerbiamieji mes sistemingai ejome siuo keliu- o dabar stebimes kodel esame tokioje padetyje kur kiekvienas siekia maksimumo tame tarpe ir moterys. Tokios taisykles. Viskas arba nieko. nesistebekime , ko norejome ta gavome, merginos materialistes ir maximaslistes tera musu visuomenes atvaizdas... tik idomus pamastymas kokia sekancia veliava kels musu tauta  :]]]]]]]]]]]]]]]

37

Re: Rezultatai su merginomis

Andrius parašė:

Ryti kogero tokia zmogaus prigimtine natura, visi dabar maximalistai ir iesko tik naudos. na, bet juk to ir norejome viska istryneme is baisiojo socializmo ir pasukome i nuostabiaja, neatsilikusia, vakaru kultura. smile isnaikinkime viska kas buvo pries ruso, dekime didziuli raudona bruksny, imkime i rankas euro veliava isisekime i atlapus trispalve ir garsiai saukime! tegyvuoja kapitalizmas ir demokratija bei laisve ir deje viskas kas ateina su jais taip pat, salin sovietine ideologija, salin seimos kulta, tegyvuoja laisve ir tolerancija, juk viskas kas ateje  is sovietu kulturos ir RUSO, t.y seimos vertybes, meile artimui, ir panieka kapitalizmui yra grynu gryniausias blogis ir nuodas! Juk taip rekia laisvuju tautu didvyris senas profesorius! salin lygybe , salin darbo uzmokescio lygybe, salin visas sovietines klises! kas isnaudojami darbininkai ir lietuvoje ne vagiui gyventi sunku o apie gera gyvenima net ir pasvajoti nera ko, yra tik rytu pabaisos propoganda! mes gi visi lygus , visi laisvi! Mes juk dabar europieciai, amerikos pasiekejai, mes maximalistai, mes gyvename cia ir dabar, esk arba busi suestas, lipk per galvas ir braukis alkunem, nes tai musu kelias pasitatyti sau gerbuvy ant kaulu smile nera ko stebetis gerbiamieji mes sistemingai ejome siuo keliu- o dabar stebimes kodel esame tokioje padetyje kur kiekvienas siekia maksimumo tame tarpe ir moterys. Tokios taisykles. Viskas arba nieko. nesistebekime , ko norejome ta gavome, merginos materialistes ir maximaslistes tera musu visuomenes atvaizdas... tik idomus pamastymas kokia sekancia veliava kels musu tauta  :]]]]]]]]]]]]]]]

Teisingai pasakyta!

38

Re: Rezultatai su merginomis

Lietuvaitės pačios nežino ko nori. Kad ir čia susirašinėji, ko nors paklausi atsako, bet pačios nieko neklausia, neparodo jokio susidomėjimo. Ir paskui verkia, kad nėra princo ant balto žirgo. Labai mažai normalių panų, be žalingų įpročių, neinančių per bernus, mokančių gaminti, prisižiūrinčių, galvojančių apie šeimą. gyvena susikurtose pasakose, kad ateis turtingas babajus, apibers milijonais ir ilgai beigi laimingai gyvens. Taip būna tik vienai kitai.

39 (redagavo Evaldas 2014-08-12 16:10)

Re: Rezultatai su merginomis

Samanta parašė:

susitvarkęs - tvarkingi drabužiai, ne iš caro rūriko laikų, neapsileidęs, pasportavęs, nebūtinas raumenų kalnas, bet tešlos niekam nepatinka, beabejonės svarbu higiena.

Ir kas iš to raumenų kalno? Pati susilauksi vaiko, atsiras ir celiulito ir vyrui jei nepabėgs pas kitą pilvas. Ne išvaizdoje meilė, bet tu dar jauna, vėliau tai suprasi smile
Ir dar dėl drabužių. Ištraukčiau savo striukę ir batus su goretexu, sakytum kokie baisūs, nors būtų 10 kartų brangesni už visas hm-gariūnų šmutkes.

40 (redagavo Andrius 2014-08-12 16:43)

Re: Rezultatai su merginomis

o kas del babaju tai visoms lietuvaitems galiu pasakyti smile Buvo viena tokia panele , baige mokykla desimtukais, tevai dejo  daug i ja vilciu, planavo i kokia aukstaja mokykla stos kokia ateitis bus- deje mergina nusprende metus pailseti ir isvaziuoti pas drauge i londona - metams pakeliauti- padirbeti. Taip ji ir padare, ir nuvykus i UK dingo kaip i vandeni :] istorijos atomazga tokia jog ji susizavejo babjum, simbadu uzjuriu princu, paskui pakliuvo i rankas turkam , is turku albanam, siandiena ta mergina yra mirusi visiems , ji gyva kazkur, bet sitam pasaulyje jos daugiau niekas niekada nebepamatys. Beje pasaulyje ne visos pasakos baigiasi laimingai. O su babajais daznai atomazga buna siurpinanti. Kam tas pasaulis zinomas ir kas mate ji is arciau tas zino ka reiskia artimieji rytai, albanija, buvusi jugoslavija ir kokie istikruju galingi yra turkai. Besivaikydamos geresnio rytojaus merginos pakliuva i kapakanus. Lygiai taip pat kaip 'smalsumas prazudo kate" Nuo 2016 lietuvoje yra planuojama priimti musulmonu integracijos istatyma. O tai atvestu musu sali i nauja dar neregeta etapa kuriame keisis kardinaliai viskas. Ar prisimenate toki baisu zmogu Breivika? juk jis toks blogietis tiesa? nuzude daugybe zmoniu ir gavo tiek nedaug tiurmos. Kokia neteisybe atrodytu... bet pazvelkime i visa sita situacija is kitos perspektyvos, Norvergai , beje patys didziausi nacionalistai siandiena,  suzino apie vienos partijos iniciacija del musulmonu integracijos i norvagijos visuomene istatymo priemimo, ir atsiranda fantikas zmogus manjakas kuris sukrecia sali skredynemis... atrodytu viskas paprasta , bet deje ne  smile Breivikas elgiasi labai apgalvotai ir labai protingai jis kerta ne i musullmonu bendruomene , nes tada tai susilauktu daug demesio ir vos ne dzihado, jis kerta i partijos nariu seimas smile ten kur skaudziausiai, zinoma mirsta daug atrodytu nekaltu zmoniu, bet tikslas pasiektas Istatymas numarinamas amziams. Ir baisusis Breivikas  gauna nezymia gan bausme - uz gerai atlika uzduoti smile taip dirba spec tarnybos. taip daromi poveikiai tiems kas nenori suprasti. Norvegai labai gerai supranta ka reiskia musulmonu integracija ir kokiu tai susilaukia padariniu smile jokiais budais nediskriminuoju jokios rases ar tautos, bet atrodytu tie nekalti jauni zmones mire del manjako uzgaidos, ne ne- jie mire nes ju tevai nesuprato , kad norvegai neleis norvegijai tapti londonu smile Ir nebukime naivus, jog budamas vienisu vilku Breivikas viska planavo ir liko nepastebetas, jam padejo ir padejo tie zmones kurie niekada nelenda i sviesa. Tokia kaina.  Visoms merginoms kurios turi vaikucius babajus reiktu gerai pagalvoti ka jos daro smile musu tauta tiesiog isnyks , ir sito proceso mes nebesustapdysime, musulmonai yra tokie patys zmones kaip mes, tik deje daugelis is ju yra fanatikai kurie i mus ziuri kaip i kafir, tai yra netikinti, o islamo pasaulyje netikintis yra toks pats antzmogis kaip kukls klanui juodaodis. Labai gaila jog musu merginos lietuvaites daznai nesisimasto, o kas toliau? kokia ateitis laukia toliau... smile islamo pasaulis yra labai idomus ir uzburiantis - bet jis yra kitas pasaulis su kitom doktrinom su kitu supratimu. nes ten zmonems truksta nepriklausomo mastymo , truksta svietimo ir ugdymo. Ju pasaulis yra paremtas korano puslapiais, tiksliau taip kaip muhamedo zodzius traktuoja mula, o mula yra religinis, o islamo kulturoje ,tai reiskia ir tikrasis tautos ar bendruomenes vadovas. Tai kitas pasaulis absoliutiskai skirtingas nei musu. Vat merginos susizavi rytu sheichu spindesiu ir likimo susilaukia kaip naktiniai drugeliai skrendantys i ugni. Kaip drugelis nudeges sparnus isnyksta nakties tamsoje taip ir grazios merginos isnyksta rytu pasakos migloje. Ir jokie turtai nepades rasti to zmogaus, tame pasaulyje ne pinigai viska lemia, o uzgaida ir norai. Kad ir kaip noretume susigrazinti artima zmogu fiziskai to padaryti tiesiog nebeimanoma, ja amziams prarija tukstancio ir vienos nakties pasaka.