1 (redagavo Silvestras 2014-08-16 10:39)

Tema: Merginoms.

Taigi esu iš klaipėdos big_smile Didelis pagal 3 diduma kaims.
Rašysiu įprastu savo stiliu būdingu  žargonų darydamas pilna klaidų , nes esu labai linksmos nuotaikos.

Taigi pradedu.
Varda matot anketoj. Metus , ūgi taip pat, nuotrauka kaip atrodau taip pat. Nereik čia man prisistatyt , negaišinsiu savo laiko rašydamas daug big_smile

Ieškau su ko galėčiau bendrauti, draugės ar merginos. Kuri taip pat yra linksma, su kuria nebūtu nuobodu. Mėgsta daug pasivaikščioti po pajūri, gal būt net mėgsta gamtą , tai būtu privalūmas per naktį stebėt dangų . nesu romantikas tik ten įžvelgių UFO . Tas pagyvena nuotaiką big_smile Rašau Rimtai. JIE YRA big_smile
Man patinka lietus kai galima ramiai sedėti namie ir bendrauti su savo pašnekovė prie puodelio kavos, nebūtinai namie kad ir caffe bare centre big_smile  Tikiu Sąmokslo teorijomis.
Taigi ką veikių laisvalaikyje, kad atsirastu tokių truputi panašumu tarp mūsų big_smile
Daug Skaitau apie Sveiką gyvenimo būdą , Medituoju, užsiėmu Yoga arba rytietiškai užsiėmimais tokie kaip iš animacinio filmo Kung Fu panda.
Ką dar mėgstu veikti ? Kažkodėl nervinti krikščionius.
Kaip žiūriu į santykius. Žiūriu labai rimtai, nesu tas kuris visiems peršasi ar panašiai, kad patenkinti savo falinius poreikius, man tas ne prioritetas mąstyt antra galvą. Tai parodo ant kiek vyras durnas kai prota valdo jo varpa.
Iš merginų pusės ieškau tos kurios taip sakant irgi pamišusi dėl tuo nebūtu , Taip Modernus amžius, bet su tokiu elgesiu tik tarp gyvūlių būti.. Manau čia dar egzistuoja tokių švarių ,  tyrų , protiškai neiškrypusių , neatsilikusiu panelių.
Kurios suvokia nors dvasinęs šeimos vertybęs.

Merginos kurios akį dedą yra rašybos klaidas ir yra apsėstos beraščių. Nors sakyčiau tu angliškai ar rusiškai rašyt bent moki ?  Tai va nereik būt bukai dėl tokių nesąmoniu.
O taip.
Atsiprašau už klaidas tekste, nes rašau ne lietuviškai, niekada nesimokiau lietuvių kalbos.
Mane išmokė kaimas rašyt sava stilium. Nekalbu kaimietiškai, bet galiu. big_smile


Jei tu manai , kad ieškai būtent tokio kaip aš. Tai parašyk pabendrausim.
Patartina, kad parašytu jeigu į bendrą gyvenimą  pretenduoja smile
Amžius nuo 17-24 m.
Jei į draugus - Amžius nesvarbus.

Protiniai Kriterijai. - Svarbu panašumas ,  kad nebūtu kaip gyvūnas rujojantis.
Fiziniai Duomenys - ne mažesnė kaip 150 , ne aukštesnė kaip 190m big_smile
KMI - 18-24,9. -/+0,5

Berods viskas .
Tikiuosi sulaukti laiškų.
kontaktiniai duomenys , parašyti šitam portale arba į skypą : srs_delta , kad greičiau eitu bendrauti, telefono nr neįmetu, nes daug sukčių prisistato. big_smile

2 (redagavo Artūras 2014-08-16 22:06)

Re: Merginoms.

too long didnt read, bet prisidesiu ir as
mano reikalavimai/ norai merginoms paprastesni: papai

3

Re: Merginoms.

big_smile netikiu kad nors vieno laisko sulauksi big_smile

4

Re: Merginoms.

O paciam rasyti laiskus merginom ir juos siusti zinoma proto neuzteko ar orumas neleido... :::010. Jai ir atsirastu kelios naivuoles ar kokios protiskai iskrypusios is kart atsiras pasipiktinimas tipo kokios tos moterys agresyvios ir nenormalios raso laiskus foto baisios nes nieko nesimato (suprask ne nuogos) ir sekso nesiulo:::810

5

Re: Merginoms.

O tu bent galva galvoji? ar subine. Imsiu ir per tūkstančius rašysiu . Kad atrast panašumus. Matosi esi iš kvailų truputi . Kad esmės taip ir nepagavai.

6

Re: Merginoms.

Kažkaip pastebėjau, kad jūs poniute kur tik bepasisakote, tai visur tik kandžiai smile Atrodote ir su amžiumi ir ne kvaila.. Koks skirtumas jei žmogus sugalvojo šitaip surasti sau artimą žmogų lai ieško, pasirinkimo laisvė plati. Kaip sakoma neteisk ir nebūsi teisiamas..

OLA parašė:

O paciam rasyti laiskus merginom ir juos siusti zinoma proto neuzteko ar orumas neleido... :::010. Jai ir atsirastu kelios naivuoles ar kokios protiskai iskrypusios is kart atsiras pasipiktinimas tipo kokios tos moterys agresyvios ir nenormalios raso laiskus foto baisios nes nieko nesimato (suprask ne nuogos) ir sekso nesiulo:::810

7

Re: Merginoms.

vargu kad rasi klaipedoj ka nors... praktiskai cia merginos uzrietusios nosis yra. geriau megink kaunas/vilnius.

8

Re: Merginoms.

Visur jos ta nosi uzriete smile) ir su kuo pakalbi kur paskaitai visur panasi situacija yra. Tik kad dauguma is ju yra prasciokes, grazios , bet prasciokes, kalba vulgariai, elgesys nekaip damos o kaip kekses, neturi jokio supratimo nei apie mena nei apie muzika nei apie literatura, na tai kas is to ju grozio smile jeigu mergina keikiasi, ateina i pasimatyma isgerusi smile Jai daugiau nieko kito ir nelieka tik sudaryti vaizda neprieinamos moters, nes kuo daugiau ja pazinsi pamatysi jog dantys balti o vidus sukirmijas. Prastuomene yra prastuomene smile  Kad ir kaip aprengsi prascioka vistiek plugo rankenos is kiseniu bus islinde.

9

Re: Merginoms.

Uzrietusios nosi jos tik su tavimi nes jom kaip ir daugeliui normaliu zmoniu visiskai neidomu sneketi apie kas kokia neidomia knyga parase ar kas ka nupiese is neturejiumo ka veiki, todel paprasciausia uzriesti nosi ir tave ignoruoti nes tu gaisini ju laika

10 (redagavo Modestas 2014-08-20 23:41)

Re: Merginoms.

Atsedėjęs parašė:

Uzrietusios nosi jos tik su tavimi nes jom kaip ir daugeliui normaliu zmoniu visiskai neidomu sneketi apie kas kokia neidomia knyga parase ar kas ka nupiese is neturejiumo ka veiki, todel paprasciausia uzriesti nosi ir tave ignoruoti nes tu gaisini ju laika

laika? koki laika? tavo manymu, ka jos daro laisvu laiku, kai nieks negaisina ju?

11

Re: Merginoms.

Silvestras parašė:

O tu bent galva galvoji? ar subine. Imsiu ir per tūkstančius rašysiu . Kad atrast panašumus. Matosi esi iš kvailų truputi . Kad esmės taip ir nepagavai.

Tai gal tu subine mastai o ne galva, kiti raso i nemirsta, nors koks man skirtumas debilui neisaiskinsi.