1

Tema: Kaip suprasti moteri ?

Sveiki norėčiau paklausti ,kaip suprasti moteris ,paneles ?.Tai va viskas prasidėjo nuo to kad pradėjau bendrauti su panele sms pradžioje pamačiau,kad bendravimas buvo nesusikęs ir nieko nerašiau aišku ir iš jos negavau atsakymo.Praėjo savaitė laiko ir gavau nuo sms,kad nori susitikti nes jinai iš kito miesto ir gyvena,tik per studijų metus tame mieste iš kur aš esu smile.Aišku aš sutikau susitikti.Dabar vėl tarsi chatas nesiklijuoja ,bet po savaitės vėl siūlo jinai susitikti ? big_smile.Ir pats bijau ją mesti nes man jinai kažkiek rūpi,bet sunkiai išmąstau ką parašyti .Tai padėkite chebra..P.S Nesamoningų atsakymų nerašykite ir Būsimieji Lietuvių kalbos mokytojai dėl gramatinių klaidų. smile

2 (redagavo Andrius 2014-08-20 15:51)

Re: Kaip suprasti moteri ?

na yra tokia kategorija zmoniu kuriems telefonu ar sms tiesiog nesidelioja mintys, neisirisa bendravimas. cia kaip ir rasineli mokykloj parasyti vieniems tai labai lengva kitiems ne smile gal cia toks variantas. jeigu bendravimas sekasi realybeje tai sakyciau jog viskas liuks smile
o suprasti moteris tai kogero yra neimanoma, kaip galima suprasti zmogu kuris pats nesupranta kas vyksta jo galvoje smile) reta kuri is ju zino ko nori konkreciai, dazniausiai tai svajoniu ir vaizdiniu pasaulis, laukia princo su pilim ir baltu zirgu.. paklauks konkreciai ko tu nori merginos ir isgirsi atsakyma kuris bus nezinau. smile

3

Re: Kaip suprasti moteri ?

ji tau paraso tik tada kai jos pagrindinis bicas i ja nekreipia demesio, ignoruok tu ja **** arba isnaudok, sakyk kad atvaziuotu is savo kisenes nupirkusi sushiu ir brangaus vyno

4

Re: Kaip suprasti moteri ?

Patikėk manimi moterų suprasti neįmanoma. Gal tau todėl neina sms bendrauti, nes ji nerodo iniciatyvos? Taip pat gal tu per tankiai jai rašei? Joms tankiai rašyti negalima, nes jei rašai tai geriau su reikalu, o ne beprasmiu pasirašinėjimu. Man pažįstama situacija. Dėl to atsako iš jų nežinau taikliai, nes taip ir būna su jomis. Kai neatrašo bandyk paskambinti, nes man toks taktikos pakeitimas suveikė. Jei neatsilieps tai tada visiškai tave ignoruoja, o jei atsiliepia turi kažkiek šansų, bet per ilgai nekalbėk. Aš kai tokio tipo panai skambinu tai tik iš reikalo, nes žinau ko noriu iš jos ir pokalbiai beprasmiai neįdomus. wink

5

Re: Kaip suprasti moteri ?

Dėkui už patarimus bandysiu kažką daryti smile.

6

Re: Kaip suprasti moteri ?

Moters neįmanoma suprasti ir klysta tie, kurie teigia, kad saviškę jau puikiai pažįsta wink Šiaip iš esmės gali būti du variantai: arba kaip rašė andrius-ji yra realaus bendravimo propaguotoja, arba ji tau parašo, kai jai nuobodu. suprask, kad esi tas paskutinis variantas, kai jau niekas nebegali. Patarimas paprastas: pasikalbėk su ja, nes oi kaip panos visos mėgsta kalbėtis apie esamus ar įsivaizduojamus jausmus

7

Re: Kaip suprasti moteri ?

Tai va, vaikinukai smile Mergina nerašo- laukia žingsnio iš vaikino, taip ji vertins vaikiną kiek ji jam rūpi. Vaikinas,kuriam tikrai patinka mergina- turi pats imtis iniciatyvos. Ji apsireiškia taip po svaitės- kaip duodama signalą, nenorėtų- išvis neberašytų.

8

Re: Kaip suprasti moteri ?

labai nesuprantamas klausimas gal kas paaiskintu ar performuluotu klausima smile

9

Re: Kaip suprasti moteri ?

jokiu jinai signalu neduoda. Tiesiog jinai laiko tave ant "sniurelio". Galbut tu esi jai idomus pasnekovas, kuriu jinai neesa turejusi, ar tas kurio siuo metu jai reikia. Bet greiciausiai nedaugiau. Tiksliau tu jai esi tas gerasis 3-5etas, o tuo tarpu jinai smagiai laika leidzia su 8-etais kazkur kitur , arba ne.

"- Tu is tikro lb idomus zmogus, ir pralinksmini, ir supranti mane gerai, ir gera pakalbet su tavim (2-5 ir dar + klausysi ta vakara kaip kitam kambary koks astuonetas ja tarso, nors visa vakara ji su tavim bendravo)"
by Mantas Velnes Katleris