1

Tema: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?
ar tai padaro gyvenimą geresnį?
ką manote jūs?
gal buvote su tais dalykais susidūrę? big_smile

2

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

joa, mano gera drauge nuolat persivalgo, del to saves nekencia ir kankinasi, o nuo skanaus maisto negali atsisakyt, ir vel valgo ir vel verkia.. kartais dietu uzsilaiko ivairiu, tada linksma laksto, kad pora kilu numete, o po to vel, ir taip pasaka be galo del svorio.. jau girdejau apie priklausomybe nuo narkotiku, alkoholio, sokolado, dabar dar ir maisto.. nezinau net kuo jai padet, nemazai perkalbejimo budu isbandziau, zmogaus nepakeisi...

3

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

o mane tos dietos jau siutina...vien apie jas visur spauda ir tv. uzgriozdinta  90-60-90 to ir tesiekiama...as ka noriu ta valgau ir kada noriu tikrai saves nekankinsiu jokioms dietom aciu nereikia

4

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

viska saikingai darykit...

5

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

niu nemanau kad tiek butent kiekvienas zurnalas net ir mergaite maciau kad rasoma apie dietas...

6

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

na kiekvienam svarbi ben kazkiek isvaizda.. na tai ziaurios pasekmes.. bet kiti nezino saiko  kada jau baigiasi grozis ir prasideda liga..

7

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

senas geras posakis: "sutinka pagal rubeli, palydi pagal proteli" sakykit ka norit, bet mano nuomone bent pirmam ispudziui isvaizda yra svarbi. o ir siaip maloniau bendraujant ziureti i zmogu, kai jis grazus...

8

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

na taip.. i grazu ir nomuone kitokia gaunas ziurint.. o protelis ne iskarto pasirodo..

9

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

zmogaus vidaus savyves yra svarbesnes uz isvaizda.. bet isvaizda irgi yra pakankamai svarbi.. reikia stengtis neapsileisti :::138
Anoreksija, bulimija blogai.. tai ligos... dietos? kai paaugsi tavo poziuris gali ir pasikeisti:) kai berniukai prades rupeti... kai kurioms paneles dietos lb padeda... be ju niekur.. bet daugumai - kenkia..

10

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

na kartais gyvenimas privercia tokiomis baisiomis ligomis susirgt...:(pvz as niekada dietu nesilaikiau, o ir valgau kiek tik noriu...na, uzplaukia, kad as pastorejau - reikia pasportuot, bet ir praplaukia..tiesa man galim sakyt sokolado priklausomybe, bet i tai daug demesio nekreipiu..bet visdelto manau kad sergu bulimija...:(na tiesiog man su skrandziu yra blogai ir dazniausiai nei vaistai nebenumalsina skausmo.tada einu vemt, nors ir zinau kad tai blogai, bet tik tai nuima skausma...ir taip vos ne kas savaite..kazkada kazkoki testa dariau, tai atsakymai buvo 89% kad sergu...
as is tiesu esu nusistacius pris tai kad reikia standarto 90-60-90 laikytis, kai panos atrodancios graziai pradeda zyst "kokia as tuksle"..taip nera..kiek bx paklausi, jiems labiau patinka kur mergina apvalesnes, negu kai apkabini tenka sonkaulius skaiciuot..taip pagalvojus, dauguma kurios sveria norm ir atrodo graziai taip sako, o jus pagalvokit kaip bereikia galvot tiem zmoniem kurie sveria daugiau negu 100kg?
taigi merginos nenorekit atrodyt nesveikai..sekmes visoms;)

11

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

joa, o as be maisto negaliu gyventi sad ir negaliu valgyti ir nemegstu sportuoti, sad

12

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

ziauru ir wiskas....o anoreksija wisu pirma taj yra psichine liga ir siaip turbut net neisgydoma,kad ir kajp wistiek kazkas lieka...nzn as maciau tai is labai labai labai arti ir tikrai nelinkeciau to niekam...

13

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Dietos nera blogai tik reikia moket pasirinkti.As dietų irgi laikausi bet per tiek metų dar nesusirgau jokia liga.Ti nereikia pavirsti dietų maniakais-viskam reikia saiko

14

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Aistė, 18 parašė:

zmogaus vidaus savyves yra svarbesnes uz isvaizda.. bet isvaizda irgi yra pakankamai svarbi.. reikia stengtis neapsileisti :::138
Anoreksija, bulimija blogai.. tai ligos... dietos? kai paaugsi tavo poziuris gali ir pasikeisti:) kai berniukai prades rupeti... kai kurioms paneles dietos lb padeda... be ju niekur.. bet daugumai - kenkia..

o aš manau kad nuomonė nepasikeis,nes iš tikro nematau nieko gero kai žmogus jau labai arti mirties dėl dietų..;]

15

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

esme tokai, kad tokiom mergaiten ne laikas apie dietas kalbet wink kunas formuojasi dar iki 18-20 metu wink jun geriau sportuot, lankstuma, judruma lavinti wink
nes kai kunas bresta, auga ugis, auga ir svoris wink
ir dar supraskit tai, kad vaikimas daugumoje patinka normalaus sudejimo merginos,o ne tokios, kurios is uz stulpo nesimato smile tiri buti norma wink jai virsvoris yra, blogai jautiesi del ant pilvuko ar kur kitur riebaliuku- sportuokit, ir aisku nepersivalgykit, nes u tom dietom ir  badavimais skranduka sugadinsit ir bus tuomet bedu rimtu...

16

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Reikia ne dietu,reikia paprasciausiai prisiziuret,stengtis nepiktnaudziauti saldumynais,tarkiais ir t.t.,tinkamai subalansuoti mityba,taip,kad tau netruktu nei vitaminu,nei mineralu,nei maistinguju medziagu.Per dietas dazniausiai negauni ko nors.Nevalgyt kelias val pries miega.Tiek tikrai uztex palaikyt figura ir nenutukt.Tik ne visiems uztenka valios.O siom baisiom ligom,mano nuomone suserga tik labai silpni zmones...

17

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Rūta, 14 parašė:

na kartais gyvenimas privercia tokiomis baisiomis ligomis susirgt...:(pvz as niekada dietu nesilaikiau, o ir valgau kiek tik noriu...na, uzplaukia, kad as pastorejau - reikia pasportuot, bet ir praplaukia..tiesa man galim sakyt sokolado priklausomybe, bet i tai daug demesio nekreipiu..bet visdelto manau kad sergu bulimija...:(na tiesiog man su skrandziu yra blogai ir dazniausiai nei vaistai nebenumalsina skausmo.tada einu vemt, nors ir zinau kad tai blogai, bet tik tai nuima skausma...ir taip vos ne kas savaite..kazkada kazkoki testa dariau, tai atsakymai buvo 89% kad sergu...
as is tiesu esu nusistacius pris tai kad reikia standarto 90-60-90 laikytis, kai panos atrodancios graziai pradeda zyst "kokia as tuksle"..taip nera..kiek bx paklausi, jiems labiau patinka kur mergina apvalesnes, negu kai apkabini tenka sonkaulius skaiciuot..taip pagalvojus, dauguma kurios sveria norm ir atrodo graziai taip sako, o jus pagalvokit kaip bereikia galvot tiem zmoniem kurie sveria daugiau negu 100kg?
taigi merginos nenorekit atrodyt nesveikai..sekmes visoms;)

Pritariu. Ir visiskai.
Asmeniskai as pamatau zmogu ir galiu pagalvoti \koks baisus\ po 5-10min as galiu jau pasakyti, kad jis toks fainas, kad taip lengvai man su juo bendraujasi:) Taip, kad ne nuo isvaizdos priklauso, nors pirrma ispudi sudaro ji.Bet kas is to kai isore grazi, o vidus tuscias tuscias...Ir bendraut apie ka su zmogus visiskai ner...

18

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

vienu zodziu kas taip daro tai yra durniai

19

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

cia esme ne paciame grozyje. daugiau pacio zmogaus savijautoje.

20

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

hmm.... o kodel nepamastom kas del to kaltas?:) ogi mano manymu spauda, tv ir kitos informacija teikiancios paslaugos... kodel? visu pirma zmonems yra kalamas grozio etalonas(90/60/90) nors kiek zmoniu tiek nuomoniu... juk ne visiem priimtina lentos... ne visiem ir backos:) nebukime vienodi.... sudarykime salygas rinktis:) galu gale nezalokim saves... grozis  to nevertas jei vidus keri! zinoma nepatariu visiskai apsileist, taciau imtis tokiu krastutinumu.... na siaip ar taip laisve rinkis, spreskite patys:)