1

Tema: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Ka jus moterys darot kai jums reikia sekso, vaikino neturit?

2

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

geriau paklausk ko mes nedarom big_smile juokauju big_smile ištikrųjų manau kiekviena turi savus būdus ir tiek smile

3

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Man nereikia

4

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Dolcezza parašė:

geriau paklausk ko mes nedarom big_smile juokauju big_smile ištikrųjų manau kiekviena turi savus būdus ir tiek smile

Tai zinau kad turi savus. Man ir idomu ka jos daro. Kiekviena invidualiai. Juk as ne apie visuma klausiu.

5

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Goda parašė:

Man nereikia

Nereikia sekso, idomu ar daug yra moteru kurioms seksas nereikalingas?

6

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

tai privačiai ir klausk tongue

7

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Arturas parašė:
Goda parašė:

Man nereikia

Nereikia sekso, idomu ar daug yra moteru kurioms seksas nereikalingas?

Man atrodo, kad tai saviapgaulė.
Na, suprantama, kad nemiršta be jo, bet elgesys keičiasi taip, kad ojojoj smile
Vibratoriai, beje buvo išrasti, kaip priemonė moterims nuo isterijos gydyti big_smile

8

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Audrius parašė:
Arturas parašė:
Goda parašė:

Man nereikia

Nereikia sekso, idomu ar daug yra moteru kurioms seksas nereikalingas?

Man atrodo, kad tai saviapgaulė.
Na, suprantama, kad nemiršta be jo, bet elgesys keičiasi taip, kad ojojoj smile
Vibratoriai, beje buvo išrasti, kaip priemonė moterims nuo isterijos gydyti big_smile

Tai vat idomu kurios nebijos prisipazinti kad vibratoriu iskeicia i vyra.

9

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

manau be abejoniu moterys iskeicia bet koki vyra is gatves i vibratoriu smile  taip pat manau, kad ir tau aisku ka jos daro kai neturi vaikino/vyro, turi pirstus, turi vibrikus ir vsio, tiek ziniu, ner ka diskutuot, neprisipazins vistiek, nes uzmetys kas akmenim big_smile

10

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Na ,kaip visada vyrai patys klausima iskelia ir patys uz moteris nusprendzia ,ka jos daro ir kas joms geriausia...vietoj to ,kad pasidometu literaturoj ,kaip moteriai sukelti geisma seksui.Isidemekite,mano mieli vyrai...moterys myli ausimis ir joms seksui poreikis tada tik ima rastis,kai vyras  turi savo verte ir zino ,ka kalba!!! Tada moteris jauciasi saugi,mylima ir seksuali.

11

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

tiek vyrai tiek moterys  užsiima masturbacija- tiek viena tiek kita lytis mąnosi esą baisiai gudrūs ir protingi sugebantys apžaisti- o juk mes vienodi skiriasi tik lytis.Moterims tik mažiau reikia ir kerta per smegenis kai nepravarinėjamas kraujas o vyrams tenka pabust  ''palapinėse '' .Kai nori sekso nesunku jo gauti nes paklausa visad yra kaip ir pasiūla. O ką darom? Arba turim ''draugų'' tik lovai arba ieškom ...

12

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

dalija parašė:

Na ,kaip visada vyrai patys klausima iskelia ir patys uz moteris nusprendzia ,ka jos daro ir kas joms geriausia...vietoj to ,kad pasidometu literaturoj ,kaip moteriai sukelti geisma seksui.Isidemekite,mano mieli vyrai...moterys myli ausimis ir joms seksui poreikis tada tik ima rastis,kai vyras  turi savo verte ir zino ,ka kalba!!! Tada moteris jauciasi saugi,mylima ir seksuali.

Tai cia yra taip nenori, bet kazkas sujaudina. Tai cia visai kas kita. As kalbu apie tai kai moterys nori, bet neturi kas uzkalbetu ausi. Ar isirenka is daugybes pasiulymu ar visgi zaidzia pacios su savim. O gal susilaiko.

13

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

irma parašė:

tiek vyrai tiek moterys  užsiima masturbacija- tiek viena tiek kita lytis mąnosi esą baisiai gudrūs ir protingi sugebantys apžaisti- o juk mes vienodi skiriasi tik lytis.Moterims tik mažiau reikia ir kerta per smegenis kai nepravarinėjamas kraujas o vyrams tenka pabust  ''palapinėse '' .Kai nori sekso nesunku jo gauti nes paklausa visad yra kaip ir pasiūla. O ką darom? Arba turim ''draugų'' tik lovai arba ieškom ...

Na tikrai vyrai ir moterys skiriasi. Nes na tikrai nei vienas vyras cia nesulauke pasiulymo be isipareigojimu. O meterys tikrai to sulaukia daug. Is paziuros kaip tik moterys atrodo beveik nenorincios. Visos teigia kad ta daro tik kad vyra islaikytu. Aisku moteris slepia daug ka. Tad ar yra drasiu kurios nebijotu pasakyti, kur eina ir pas ka.

14

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

o jei drąsiai pasakysi  ypač internetinėj erdvėj juk iškart būsi nurašyta kaip k... daug yra norinčių ir galinčių tik vat toks susipažinimo būdas neduoda pasitikėjimo wink ir taip sulaukiama pasiūlymų-sakoma nėra neduodančių yra tik nemokantys prašyt wink

15 (redagavo dalija 2014-09-06 01:41)

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Arturas parašė:
dalija parašė:

Na ,kaip visada vyrai patys klausima iskelia ir patys uz moteris nusprendzia ,ka jos daro ir kas joms geriausia...vietoj to ,kad pasidometu literaturoj ,kaip moteriai sukelti geisma seksui.Isidemekite,mano mieli vyrai...moterys myli ausimis ir joms seksui poreikis tada tik ima rastis,kai vyras  turi savo verte ir zino ,ka kalba!!! Tada moteris jauciasi saugi,mylima ir seksuali.

Tai cia yra taip nenori, bet kazkas sujaudina. Tai cia visai kas kita. As kalbu apie tai kai moterys nori, bet neturi kas uzkalbetu ausi. Ar isirenka is daugybes pasiulymu ar visgi zaidzia pacios su savim. O gal susilaiko.

Matau bergzdzias reikalas apie tai kalbeti...ir klausimas neteisingai keliamas,nes jokio idomumo kaip pasitenkina norincios moterys. Klausimas turetu  skambeti taip"ka turetu daryti vyrai,kad moterys noretu dazniau uzsiimti su jais seksu?" Atsakymas :"happy wife ,happy live"

Ir viskas...

16

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

irma parašė:

o jei drąsiai pasakysi  ypač internetinėj erdvėj juk iškart būsi nurašyta kaip k... daug yra norinčių ir galinčių tik vat toks susipažinimo būdas neduoda pasitikėjimo wink ir taip sulaukiama pasiūlymų-sakoma nėra neduodančių yra tik nemokantys prašyt wink

O as dedu lygybe. Nieks visuomeneje nesako kad jei vyras eina per moteris tai kad jis prostitutas. Man ir moteris nera k.. jei ji nepardavineja saves uz turta. Manau visai normalu yra patenkinti savo poreikius neturint isipareigojimu. Na aisku kiekvienas mano savaip. O as turbut tas kuris prasyt nemoku. Nes tikrai nesiruosiu del sekso saves zeminti, grot serenadas ir burt apie nesancias meiles.

17

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

dalija parašė:
Arturas parašė:
dalija parašė:

Na ,kaip visada vyrai patys klausima iskelia ir patys uz moteris nusprendzia ,ka jos daro ir kas joms geriausia...vietoj to ,kad pasidometu literaturoj ,kaip moteriai sukelti geisma seksui.Isidemekite,mano mieli vyrai...moterys myli ausimis ir joms seksui poreikis tada tik ima rastis,kai vyras  turi savo verte ir zino ,ka kalba!!! Tada moteris jauciasi saugi,mylima ir seksuali.

Tai cia yra taip nenori, bet kazkas sujaudina. Tai cia visai kas kita. As kalbu apie tai kai moterys nori, bet neturi kas uzkalbetu ausi. Ar isirenka is daugybes pasiulymu ar visgi zaidzia pacios su savim. O gal susilaiko.

Matau bergzdzias reikalas apie tai kalbeti...ir klausimas neteisingai keliamas,nes jokio idomumo kaip pasitenkina norincios moterys. Klausimas turetu  skambeti taip"ka turetu daryti vyrai,kad moterys noretu dazniau uzsiimti su jais seksu?" Atsakymas :"happy wife ,happy live"

Ir viskas...

Na tau gal nera idomumo, o man yra. Ir idomu todel kad moterys ar geriau ryztasi i nuotyki ar tai daro su savim. Pvz man visai neidomu ka reikia daryt kad sava moterys noretu dazniau sekso. Pvz del manes tai ji visai gali jo nenoret. Ir as pvz nesuprantu to dalyko kodel del savos moters turi nertis is kailio, kai tai gali gauti nesinerdamas is kailio.

18

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Na jei moteris pasakytų, kad jai nereikia sekso, tai reiktų būti visiškai naiviam tuo tikėti. Abiems lytims jis yra labai reikalingas, nes taip jau yra sukurta, jog tai biologinis poreikis.

19

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Arturas parašė:
dalija parašė:
Arturas parašė:

Tai cia yra taip nenori, bet kazkas sujaudina. Tai cia visai kas kita. As kalbu apie tai kai moterys nori, bet neturi kas uzkalbetu ausi. Ar isirenka is daugybes pasiulymu ar visgi zaidzia pacios su savim. O gal susilaiko.

Matau bergzdzias reikalas apie tai kalbeti...ir klausimas neteisingai keliamas,nes jokio idomumo kaip pasitenkina norincios moterys. Klausimas turetu  skambeti taip"ka turetu daryti vyrai,kad moterys noretu dazniau uzsiimti su jais seksu?" Atsakymas :"happy wife ,happy live"

Ir viskas...

Na tau gal nera idomumo, o man yra. Ir idomu todel kad moterys ar geriau ryztasi i nuotyki ar tai daro su savim. Pvz man visai neidomu ka reikia daryt kad sava moterys noretu dazniau sekso. Pvz del manes tai ji visai gali jo nenoret. Ir as pvz nesuprantu to dalyko kodel del savos moters turi nertis is kailio, kai tai gali gauti nesinerdamas is kailio.

Naivume tu sventas,☺!!!! Palinkesiu ,tau ,gyvenime suvalgyti ne viena puda druskos,kad suprastum meiles verte...

20

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

As kaip baznycios tarnautojas,pasakysiu jum-vaikai mano...myletis reikia dvasiskai,meile turi buti Dievo maloneja...:D