21

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Arturas parašė:
irma parašė:

o jei drąsiai pasakysi  ypač internetinėj erdvėj juk iškart būsi nurašyta kaip k... daug yra norinčių ir galinčių tik vat toks susipažinimo būdas neduoda pasitikėjimo wink ir taip sulaukiama pasiūlymų-sakoma nėra neduodančių yra tik nemokantys prašyt wink

O as dedu lygybe. Nieks visuomeneje nesako kad jei vyras eina per moteris tai kad jis prostitutas. Man ir moteris nera k.. jei ji nepardavineja saves uz turta. Manau visai normalu yra patenkinti savo poreikius neturint isipareigojimu. Na aisku kiekvienas mano savaip. O as turbut tas kuris prasyt nemoku. Nes tikrai nesiruosiu del sekso saves zeminti, grot serenadas ir burt apie nesancias meiles.

Prašyt nereiškia save žemint-bet nesakysi-ei tu noriu su tavim pasimylėt-vistiek tenka eikvot laiką ir dėt pastangas kad taip įvyktų su geidžiama moterim ar vyru-kitu atveju-lieka tik seksas už pinigus wink beja vyrų prostitutų jau irgi yra ...

22

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

..pradeda valgyti..:)***

23

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

dalija parašė:
Arturas parašė:
dalija parašė:

Matau bergzdzias reikalas apie tai kalbeti...ir klausimas neteisingai keliamas,nes jokio idomumo kaip pasitenkina norincios moterys. Klausimas turetu  skambeti taip"ka turetu daryti vyrai,kad moterys noretu dazniau uzsiimti su jais seksu?" Atsakymas :"happy wife ,happy live"

Ir viskas...

Na tau gal nera idomumo, o man yra. Ir idomu todel kad moterys ar geriau ryztasi i nuotyki ar tai daro su savim. Pvz man visai neidomu ka reikia daryt kad sava moterys noretu dazniau sekso. Pvz del manes tai ji visai gali jo nenoret. Ir as pvz nesuprantu to dalyko kodel del savos moters turi nertis is kailio, kai tai gali gauti nesinerdamas is kailio.

Naivume tu sventas,☺!!!! Palinkesiu ,tau ,gyvenime suvalgyti ne viena puda druskos,kad suprastum meiles verte...

Suvalgiau, ir supratau, kad gyvenimas be meiles yra tikrai geresnis.

24

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

irma parašė:
Arturas parašė:
irma parašė:

o jei drąsiai pasakysi  ypač internetinėj erdvėj juk iškart būsi nurašyta kaip k... daug yra norinčių ir galinčių tik vat toks susipažinimo būdas neduoda pasitikėjimo wink ir taip sulaukiama pasiūlymų-sakoma nėra neduodančių yra tik nemokantys prašyt wink

O as dedu lygybe. Nieks visuomeneje nesako kad jei vyras eina per moteris tai kad jis prostitutas. Man ir moteris nera k.. jei ji nepardavineja saves uz turta. Manau visai normalu yra patenkinti savo poreikius neturint isipareigojimu. Na aisku kiekvienas mano savaip. O as turbut tas kuris prasyt nemoku. Nes tikrai nesiruosiu del sekso saves zeminti, grot serenadas ir burt apie nesancias meiles.

Prašyt nereiškia save žemint-bet nesakysi-ei tu noriu su tavim pasimylėt-vistiek tenka eikvot laiką ir dėt pastangas kad taip įvyktų su geidžiama moterim ar vyru-kitu atveju-lieka tik seksas už pinigus wink beja vyrų prostitutų jau irgi yra ...

Yra prostitutu, bet jais naudojasi tik labai senos moterys. Jaunoms tikrai to nereikia. Nes joms pasirinkimas labai jau didelis.

25 (redagavo dalija 2014-09-08 08:39)

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Arturas parašė:
irma parašė:
Arturas parašė:

O as dedu lygybe. Nieks visuomeneje nesako kad jei vyras eina per moteris tai kad jis prostitutas. Man ir moteris nera k.. jei ji nepardavineja saves uz turta. Manau visai normalu yra patenkinti savo poreikius neturint isipareigojimu. Na aisku kiekvienas mano savaip. O as turbut tas kuris prasyt nemoku. Nes tikrai nesiruosiu del sekso saves zeminti, grot serenadas ir burt apie nesancias meiles.

Prašyt nereiškia save žemint-bet nesakysi-ei tu noriu su tavim pasimylėt-vistiek tenka eikvot laiką ir dėt pastangas kad taip įvyktų su geidžiama moterim ar vyru-kitu atveju-lieka tik seksas už pinigus wink beja vyrų prostitutų jau irgi yra ...

Yra prostitutu, bet jais naudojasi tik labai senos moterys. Jaunoms tikrai to nereikia. Nes joms pasirinkimas labai jau didelis.


Tai kodel forumuose tada "verkia "vyrai,kad moterims seksas nereikalingas ir is 100 pasiulymu gauna 100 neigiamu atsakymu is merginu?  Kertasi su faktais tavo logika...arba tiesiog rasineji ,nors  patirties neturi,o gal veikt neturi ka.

26

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

dalija parašė:
Arturas parašė:
irma parašė:

Prašyt nereiškia save žemint-bet nesakysi-ei tu noriu su tavim pasimylėt-vistiek tenka eikvot laiką ir dėt pastangas kad taip įvyktų su geidžiama moterim ar vyru-kitu atveju-lieka tik seksas už pinigus wink beja vyrų prostitutų jau irgi yra ...

Yra prostitutu, bet jais naudojasi tik labai senos moterys. Jaunoms tikrai to nereikia. Nes joms pasirinkimas labai jau didelis.


Tai kodel forumuose tada "verkia "vyrai,kad moterims seksas nereikalingas ir is 100 pasiulymu gauna 100 neigiamu atsakymu is merginu?  Kertasi su faktais tavo logika...arba tiesiog rasineji ,nors  patirties neturi,o gal veikt neturi ka.

Kur tu matei kad jie verkia. Jie konstatuoja fakta, kad lengvai jo gaut neina. Nors aisku butu geriau kad ji galima butu gaut lengvai. Bet tai nereiskia kad del sekso reikia cia zemintis. Pirkti dovanas, pildyt merginu visas uzgaidas. Nes yra ir lengvesnis budas gauti sekso.

27 (redagavo dalija 2014-09-08 11:40)

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Arturas parašė:
dalija parašė:
Arturas parašė:

Yra prostitutu, bet jais naudojasi tik labai senos moterys. Jaunoms tikrai to nereikia. Nes joms pasirinkimas labai jau didelis.


Tai kodel forumuose tada "verkia "vyrai,kad moterims seksas nereikalingas ir is 100 pasiulymu gauna 100 neigiamu atsakymu is merginu?  Kertasi su faktais tavo logika...arba tiesiog rasineji ,nors  patirties neturi,o gal veikt neturi ka.

Kur tu matei kad jie verkia. Jie konstatuoja fakta, kad lengvai jo gaut neina. Nors aisku butu geriau kad ji galima butu gaut lengvai. Bet tai nereiskia kad del sekso reikia cia zemintis. Pirkti dovanas, pildyt merginu visas uzgaidas. Nes yra ir lengvesnis budas gauti sekso.

Koks tas lengvas budas??? ☺☺☺

28

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Tomai, labai šmaikštu. Kiekvienas prie savo ekranų springsta nuo tokio subtilaus humoro. Užpildysiu tavo vardu anketą į "Prajuokink mane".

Kaip čia kažkas ir sakė, mes mylim ausimis, čia tas tiesa... O masturbacija... aš galėčiau tai vadinti kaip savęs kutenimu. Jokio tolko ir pati durnai jautiesi.

29

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

dalija parašė:

Na ,kaip visada vyrai patys klausima iskelia ir patys uz moteris nusprendzia ,ka jos daro ir kas joms geriausia...vietoj to ,kad pasidometu literaturoj ,kaip moteriai sukelti geisma seksui.Isidemekite,mano mieli vyrai...moterys myli ausimis ir joms seksui poreikis tada tik ima rastis,kai vyras  turi savo verte ir zino ,ka kalba!!! Tada moteris jauciasi saugi,mylima ir seksuali.

Teisingai pasakyta

30

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

dalija parašė:
Arturas parašė:
dalija parašė:

Tai kodel forumuose tada "verkia "vyrai,kad moterims seksas nereikalingas ir is 100 pasiulymu gauna 100 neigiamu atsakymu is merginu?  Kertasi su faktais tavo logika...arba tiesiog rasineji ,nors  patirties neturi,o gal veikt neturi ka.

Kur tu matei kad jie verkia. Jie konstatuoja fakta, kad lengvai jo gaut neina. Nors aisku butu geriau kad ji galima butu gaut lengvai. Bet tai nereiskia kad del sekso reikia cia zemintis. Pirkti dovanas, pildyt merginu visas uzgaidas. Nes yra ir lengvesnis budas gauti sekso.

Koks tas lengvas budas??? ☺☺☺

Tiesiog ji nusipirkti.

31

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Arturas parašė:
dalija parašė:
Arturas parašė:

Kur tu matei kad jie verkia. Jie konstatuoja fakta, kad lengvai jo gaut neina. Nors aisku butu geriau kad ji galima butu gaut lengvai. Bet tai nereiskia kad del sekso reikia cia zemintis. Pirkti dovanas, pildyt merginu visas uzgaidas. Nes yra ir lengvesnis budas gauti sekso.

Koks tas lengvas budas??? ☺☺☺

Tiesiog ji nusipirkti.

O neee...dabar jau man gaila taves pasidare☺...na ,bet yra dar ir toks posakis"ziopla ir baznycioj musa"...tad linkiu tau kuo daugiau sekso uz pinigus☺☺☺

32

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

dalija parašė:
Arturas parašė:
dalija parašė:

Koks tas lengvas budas??? ☺☺☺

Tiesiog ji nusipirkti.

O neee...dabar jau man gaila taves pasidare☺...na ,bet yra dar ir toks posakis"ziopla ir baznycioj musa"...tad linkiu tau kuo daugiau sekso uz pinigus☺☺☺

Del ko tau manes gaila? Prie ko cia ziopla? Nemokamo sekso nebuna. Man tikrai geriau nusipirkti negu begiot paskui kazkokia, vaidint apsimestines meiles, gaist begales laiko ir tai dar net nezinant ar gausiu.

33

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

nagi protingieji kurmiai imkim dabar ir paskaičiuokim kiek gi dabar man tai kainuos.:::b25

34

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Dievas sukūrė vyrą, iš jo šonkaulio sukūrė moterį ir davė jiems lytinius organus tai yra biologinį poreikį, o ką padarė Vatikano hierarkai? Jie sumąstė celibatą kitaip tariant uždraudė žmogui tai, kas yra natūralu.

35

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

O ar dovanu dovanojimas merginai ir vaisinimas restoranose nera merginos pirkimas?

36

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

PonaitisJ parašė:

O ar dovanu dovanojimas merginai ir vaisinimas restoranose nera merginos pirkimas?

kartais yra o kartais ne) priklausomai nuo vaikino motyvacijos ir siekiamu tikslu

37

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

PonaitisJ parašė:

O ar dovanu dovanojimas merginai ir vaisinimas restoranose nera merginos pirkimas?

geriau išviso nieko nedovanoti , tada ir nebus barakudų, pirkimo ir pnš nesąmonių

38

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

ttt parašė:
PonaitisJ parašė:

O ar dovanu dovanojimas merginai ir vaisinimas restoranose nera merginos pirkimas?

geriau išviso nieko nedovanoti , tada ir nebus barakudų, pirkimo ir pnš nesąmonių

teisingai sakai) be pasiulos nebus ir paklausos ir merginos duos nemokamai

39

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Uzsiregistruoja ieskok.lt big_smile

40

Re: Ka daro moterys kai joms reikia sekso

Kristina parašė:

Uzsiregistruoja ieskok.lt big_smile

Sakai, kazkai nepanasu, cia jos uzsiregistruoja kai pasilgsta demesio.