1

Tema: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Turbūt visi prisimename savo pirmuosius pasimatymus ir galime pasidalinti patirtimi kaip elgiatės kai pirmojo pasimatymo metu ateina nemaloniausia dalis - saskaitos apmokėjimas? smile Kaip elgiasi stiprioji lytis, kai damutės pasisiūlo už save susimokėti?

2

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

kol nedraugauja - kiekvienas uz save moka. kai bus pora - vyras apmokes.

3

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

vyras neprivalo moketi per pirmus antrus ar trecius ir t.t. pasimatymus. Gi uz kiekviena gatvej sutikta nepulsit moketi?

4

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

man nesvarbu. kiekvieno cento neskaiciuoju. dazniausiai sumoku as taciau jeigu mergina labai nori parodyti kad yra nepriklausoma ir labai nori moketi uz save tai as nepriestarauju tegu moka. merginos materialine padetis is karto matosi pagal tai kokius patiekalus mergina uzsakineja. jei vyras uzsakineja sau pietus ar vakariene is triju patiekalu o mergina tik kukliai puodeli arbatos tai is karto matosi kad mergina ne is pasiturinciu. bet ne tame esme. galiu apmoketi merginos saskaita jei jinai labai nenori tada nemoku

5

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Melisa parašė:

Kaip elgiasi stiprioji lytis, kai damutės pasisiūlo už save susimokėti?

na jei damute pati atvirai pasiulo uz ja sumoketi tada sumoku taciau antro pasimatymo su tokia damute jau nebus. gal jos tom ir naudojasi taciau per pasimatyma kavineje jos labai daug neprivalgys na gal uz kokiu 20-30 lt bet man zemas lygis piktis su moterim del tokios pinigu sumos. sumoku ir ta mergina i juodaji sarasa

6

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

O kodėl pirmojo pasimatymo metu būtina eiti į kavines/restoranus/kebabų, etc.? big_smile
Labai nenorėčiau pirmojo pasimatymo ten, kur man/vaikinui reikėtų leisti pingus, nes tai man atrodo labai įpareigojančiai, ir būtų nejauku, kai vaikinas mokėtų. Bet, jei taip išeitų, kad eičiau į pirmąjį pasimatymą restorane/kavinėje, tai nors ir pasisiūlyčiau susimokėti už save, vistiek norėčiau, kad tai padarytų vaikinas. smile

7 (redagavo Evaldas 2014-09-09 10:01)

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Melisa parašė:

Turbūt visi prisimename savo pirmuosius pasimatymus ir galime pasidalinti patirtimi kaip elgiatės kai pirmojo pasimatymo metu ateina nemaloniausia dalis - saskaitos apmokėjimas? smile Kaip elgiasi stiprioji lytis, kai damutės pasisiūlo už save susimokėti?

Visada pats sumoku, nebent mergina labai nori susimoketi. Na nebent ten matytusi, kad mergina kokia isnaudotoja ir specialiai uzsisako brangius dalykus. Bet dar nebuvo tokios situacijos. Ir labai daznai merginos pacios uz save susimoka, nors ir siulai pats sumoketi.

Bet apskritai vengiu pirmu pasimatymu kavinese, kai reikia sedeti vienas pries kita ir jaustis nesmagiai. As asmeniskai geriau jauciuosi vaikstinejant kur nors parke.

8

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Sužinok parašė:

O kodėl pirmojo pasimatymo metu būtina eiti į kavines/restoranus/kebabų, etc.? big_smile
Labai nenorėčiau pirmojo pasimatymo ten, kur man/vaikinui reikėtų leisti pingus, nes tai man atrodo labai įpareigojančiai, ir būtų nejauku, kai vaikinas mokėtų. Bet, jei taip išeitų, kad eičiau į pirmąjį pasimatymą restorane/kavinėje, tai nors ir pasisiūlyčiau susimokėti už save, vistiek norėčiau, kad tai padarytų vaikinas. smile

pirmoji priezastis: todel kad mes gyvename salto klimato salyje. tu siulai surengti pasimatyma ziema kur nors lauke kur salta arba lyja?  vasara tai galima gamtoje pasivaikscioti bet retai kada buna geras oras. o jeigu tik kazkur nueini i kina i supermarketa i teatra vis tiek visur reikia moketi pinigus. antroji priezastis: kavineje kai sedi priesais mergina turi daugiau galimybiu ja apziureti. trecioji priezastis: kai sedi priesais mergina gaunasi kaip pokalbis kurio metu gali ivertinti jos vidini pasauli o valgymas suteikia tokiam pokalbiui daugiau neformalumo ketvirtoji priezastis: kai vyras uzsako maista ir valgo kazkur giliai merginos pasamoneje susiformuoja ivaizdis kad vyras gali ir save ismaitinti ir seima. penktoji priezastis: man lengviau bendrauti kai as geriu ir valgau negu tada kai as to nedarau

9 (redagavo Jonas 2014-09-09 15:39)

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Moka stiprioji lytis. Tai yra kas tuo metu stipresnis smile

10

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Jonas parašė:

Moka stiprioji lytis. Tai yra kas tuo metu stipresnis smile


big_smile geras ...šeip kas kviečia tas moka-bet šiais laikais  neturėtų būt problema jei moteris  nori už save susimokėt,tačiau pagal etiketą turėtų mokėt vyras..o vyrų ar dar liko ?

11

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

irma parašė:
Jonas parašė:

Moka stiprioji lytis. Tai yra kas tuo metu stipresnis smile


big_smile geras ...šeip kas kviečia tas moka-bet šiais laikais  neturėtų būt problema jei moteris  nori už save susimokėt,tačiau pagal etiketą turėtų mokėt vyras..o vyrų ar dar liko ?

Bet nebutinai i kavines eiti,galima ir i svec ius ,pasikviesti ar geru oru kur pasivaikščioti pan big_smile O cia is muses drambli padare,kas ka turetu daryti

12

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

nezinau kiek kas ten noro turi susimoket,bet man tai niekad nebudavo problema ir  duos dievas nebus.o po frazes(NIEKO TOKIO AS SUMOKESIU :::b37 ),entuziazmas dingsta ir viskas stoja i savo vietas,ir isvis jei nera galimybiu susimoket tai kokio velnio ten lysti :::011 .o is kitos puses tai su amzium,ko tai nera noro gatves per pirma pasimatima slifuot.:::034

13

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

tas kuris pirmas prisigauna tas ir moka big_smile as manau, kad jeigu moteris elgiasi kulturingai tai savaime suprantama jog sumoka vyras. Bet jei ten pradeda uzsisakineti farnapiksus su dangiskais migdolais nu tai is principo nemokama. Visur turi egzistuoti etiketas.

14

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

tiesiog neinu pirma pasimatyma ten kur reik moket, nematau reikalo ta daryt butent pirmaji pasimatyma, nes tokiu pirmu gali but n ir kiekvienai kazka statyt nematau tikslo smile

15

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Moka tas kuris pakviečia, bet aš matau pliusą merginoje kai pati pasisiūlo už save susimokėti. Kadangi tokia mergina vyrui nesėdės ant kaklo, o pati užsidirbs. Yra ir kitų vietų pirmam pasimatymui kuriose mokėti nereikia. 
Nebūtinai kviestis merginas į mokamas vietas.

16

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

irma parašė:
Jonas parašė:

Moka stiprioji lytis. Tai yra kas tuo metu stipresnis smile


big_smile geras ...šeip kas kviečia tas moka-bet šiais laikais  neturėtų būt problema jei moteris  nori už save susimokėt,tačiau pagal etiketą turėtų mokėt vyras..o vyrų ar dar liko ?

Mergina, kuri tik ir laukia ismaldos, kad uz ja sumoketu, neturi savigarbos.

17

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Man asmeniskai neproblema ir per pirma pasimatyma sumoketi. Kiek ten ta mergina suvalgys. Tiesiog nereikia eiti i koki prabangu restorana. Bet siaip geriau neit i pasimatymus visai.

18

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Pvz, man nepatinka per pirmus pasimatymus i bara eiti ar kavine. Tai kadangi oro salygos leido vaziavom dviraciais pasivazineti ir buvo visai smagu smile

19

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Arturas parašė:

Man asmeniskai neproblema ir per pirma pasimatyma sumoketi. Kiek ten ta mergina suvalgys. Tiesiog nereikia eiti i koki prabangu restorana. Bet siaip geriau neit i pasimatymus visai.

nesutikciau su tavimi. pasimatymas yra geras dalykas. as stengiuosi kuo daugiau eiti i pasimatymus pokalbius del darbo ir visus kitus renginius kur reikia bendrauti su zmonemis. paciu blogiausiu atveju jeigu matau kad mergina atejo durna arba negrazi tada per pasimatyma nors skaniai pavalgau)

20

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Konstantinas parašė:
Arturas parašė:

Man asmeniskai neproblema ir per pirma pasimatyma sumoketi. Kiek ten ta mergina suvalgys. Tiesiog nereikia eiti i koki prabangu restorana. Bet siaip geriau neit i pasimatymus visai.

nesutikciau su tavimi. pasimatymas yra geras dalykas. as stengiuosi kuo daugiau eiti i pasimatymus pokalbius del darbo ir visus kitus renginius kur reikia bendrauti su zmonemis. paciu blogiausiu atveju jeigu matau kad mergina atejo durna arba negrazi tada per pasimatyma nors skaniai pavalgau)

Uzknisa tas dalykas kai su zmogum prabendrauji internetu daug. O po pasimatymo ima ir pasako tu ne mano skonio.