21

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Arturas parašė:
Konstantinas parašė:
Arturas parašė:

Man asmeniskai neproblema ir per pirma pasimatyma sumoketi. Kiek ten ta mergina suvalgys. Tiesiog nereikia eiti i koki prabangu restorana. Bet siaip geriau neit i pasimatymus visai.

nesutikciau su tavimi. pasimatymas yra geras dalykas. as stengiuosi kuo daugiau eiti i pasimatymus pokalbius del darbo ir visus kitus renginius kur reikia bendrauti su zmonemis. paciu blogiausiu atveju jeigu matau kad mergina atejo durna arba negrazi tada per pasimatyma nors skaniai pavalgau)

Uzknisa tas dalykas kai su zmogum prabendrauji internetu daug. O po pasimatymo ima ir pasako tu ne mano skonio.

va va, va tas tai labiausiai erzina. tokias tik nupist nuo vaizdo reikia...

22

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Tomas parašė:
Arturas parašė:
Konstantinas parašė:

nesutikciau su tavimi. pasimatymas yra geras dalykas. as stengiuosi kuo daugiau eiti i pasimatymus pokalbius del darbo ir visus kitus renginius kur reikia bendrauti su zmonemis. paciu blogiausiu atveju jeigu matau kad mergina atejo durna arba negrazi tada per pasimatyma nors skaniai pavalgau)

Uzknisa tas dalykas kai su zmogum prabendrauji internetu daug. O po pasimatymo ima ir pasako tu ne mano skonio.

va va, va tas tai labiausiai erzina. tokias tik nupist nuo vaizdo reikia...

Na man ta fraze nepatinka. Skamba lyg vaikinas butu tik siaip kazkoks mesos gabalas, kad ne jos skonio.

23

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Konstantinas parašė:

man nesvarbu. kiekvieno cento neskaiciuoju. dazniausiai sumoku as taciau jeigu mergina labai nori parodyti kad yra nepriklausoma ir labai nori moketi uz save tai as nepriestarauju tegu moka. merginos materialine padetis is karto matosi pagal tai kokius patiekalus mergina uzsakineja. jei vyras uzsakineja sau pietus ar vakariene is triju patiekalu o mergina tik kukliai puodeli arbatos tai is karto matosi kad mergina ne is pasiturinciu. bet ne tame esme. galiu apmoketi merginos saskaita jei jinai labai nenori tada nemoku

Vo cia tai geras:::012, tai jai mergina jau yra papietavus arba atvedei i labai nenokia kavine, tai kas be lieka tik puodeli arbatos uzsisakyt ir tai neaisku ar tas puodelis bent isplautas buvo, kita vertus i pasimatyma eini susipazinti o ne valgyti, galima zinoma uzkasti, isgerti na neesti 2-5 patiekalus dar uz 30lt. ir neprigerti, kad nesamones isdarineti. Zinant kokie lietuvaiciai skregos, kaip jie ten dreba del tu litu tai galvoji greiciau ten viskas pasibaigtu, kad akyse nematytum.
Mano laikais kai dar internetu nebuvo, niekas galvu del apmokejimu nekvarsino, visiems buvo aisku, jai vyras kviecia i pasimatyma reiskias jis ir moka, jai jis pinigu neturi tadu pasivaiksciojimas po parka.:::001

24

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

PonaitisJ parašė:
Tomas parašė:
Arturas parašė:

Uzknisa tas dalykas kai su zmogum prabendrauji internetu daug. O po pasimatymo ima ir pasako tu ne mano skonio.

va va, va tas tai labiausiai erzina. tokias tik nupist nuo vaizdo reikia...

Na man ta fraze nepatinka. Skamba lyg vaikinas butu tik siaip kazkoks mesos gabalas, kad ne jos skonio.

isvada tokia - reikia tureti: tris poloskes, bmw, gera maroziska zodyna, kasteta (arba byta, dujini ginkla) ir iskarto tapsi jos skonio.

25

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

OLA parašė:

Mano laikais kai dar internetu nebuvo

va sita fraze ir issidavei kad labai sena esi

26

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Tomas parašė:
PonaitisJ parašė:
Tomas parašė:

va va, va tas tai labiausiai erzina. tokias tik nupist nuo vaizdo reikia...

Na man ta fraze nepatinka. Skamba lyg vaikinas butu tik siaip kazkoks mesos gabalas, kad ne jos skonio.

isvada tokia - reikia tureti: tris poloskes, bmw, gera maroziska zodyna, kasteta (arba byta, dujini ginkla) ir iskarto tapsi jos skonio.

Ar merginos nezino ka reiskia dzentelmenas vyras? Nuo tokiu isvadu is tiesu Pradedu galvoti kad pas merginas renkantis vaikinus yra labai prastas skonis. Panasu, kad taip ir yra.

27 (redagavo Tomas 2014-09-14 12:14)

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:
Tomas parašė:
PonaitisJ parašė:

Na man ta fraze nepatinka. Skamba lyg vaikinas butu tik siaip kazkoks mesos gabalas, kad ne jos skonio.

isvada tokia - reikia tureti: tris poloskes, bmw, gera maroziska zodyna, kasteta (arba byta, dujini ginkla) ir iskarto tapsi jos skonio.

Ar merginos nezino ka reiskia dzentelmenas vyras? Nuo tokiu isvadu is tiesu Pradedu galvoti kad pas merginas renkantis vaikinus yra labai prastas skonis. Panasu, kad taip ir yra.

dar yra tokiu kurioms esi "ikyrus". Ant fb sienu pasiraso "parasykit kas nors", o kai parasai, ilgiau normaliai pabendrauji, prasideda "nu tu ikyrus esi, nera noro tau atrasyti". Nu ar cia normalu? Ypac su savo tais skoniais. Isvis absurdo teatras. Pasirodai normalus vaikinas, atrodo patinki vienas kitam, bet vistiek "nu mes tik draugais galim buti, arba geriausiais". O poto verkia kad nera normaliu vaikinu ir mato visokius marozus, arba vyrus kurie nori tik vieno ir panasiai. Graudu. Ypac labai budinga vakaru lietuvoj.

28

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

mano nuomone jei zmogus netraukia net virtualiai, tai gyvai juolab nereiktu eiti susitikti.

29

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Rita parašė:

mano nuomone jei zmogus netraukia net virtualiai, tai gyvai juolab nereiktu eiti susitikti.

Butent smile o susitikus atsiranda chemija arba  ne smile  Nejau susitikt niekada jeigu manes bendravimu nesuzavi ir jo nebuna

30

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

tai kad merginoms reikia vyrisku vyru) paskui suranda tokius vyriskus ir verkia forumuose kad vyras geria smurtauja bet juk pacios tokius issirinko

31

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Tomas parašė:
Silvestras parašė:
Tomas parašė:

isvada tokia - reikia tureti: tris poloskes, bmw, gera maroziska zodyna, kasteta (arba byta, dujini ginkla) ir iskarto tapsi jos skonio.

Ar merginos nezino ka reiskia dzentelmenas vyras? Nuo tokiu isvadu is tiesu Pradedu galvoti kad pas merginas renkantis vaikinus yra labai prastas skonis. Panasu, kad taip ir yra.

dar yra tokiu kurioms esi "ikyrus". Ant fb sienu pasiraso "parasykit kas nors", o kai parasai, ilgiau normaliai pabendrauji, prasideda "nu tu ikyrus esi, nera noro tau atrasyti". Nu ar cia normalu? Ypac su savo tais skoniais. Isvis absurdo teatras. Pasirodai normalus vaikinas, atrodo patinki vienas kitam, bet vistiek "nu mes tik draugais galim buti, arba geriausiais". O poto verkia kad nera normaliu vaikinu ir mato visokius marozus, arba vyrus kurie nori tik vieno ir panasiai. Graudu. Ypac labai budinga vakaru lietuvoj.

Jo cia toks elgesys nenormalus. Arba dar geriau kai be priezasties nustoja atrasineti, bet kai pats zinuciu kelis menesius nerasai, o po to parasai tada atraso. Keistos tos merginos yra. Del ju skoniu tai cia kalti visokie romantiniai filmai, bet jos pacios nuomones neturi, nes kai ta tema ko nors paklausi tai baveik visada atsako nezinau. As pastebejau,kad is tiesu neisaukleti marozai vaiksto su dailiom merginom, bet matyt jie zino daugiau kaip joms per ausis pravaziuoti, o pastebejau, kad dzentelmeno kabinimo budai realiai neveikia. Pacios kaltos, kad su marozais prasideda, nes jos prie tokiu pacios puola, o gerai isaukleti vaikinai joms tipo nuobodus.

32 (redagavo Tomas 2014-09-14 16:15)

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:
Tomas parašė:
Silvestras parašė:

Ar merginos nezino ka reiskia dzentelmenas vyras? Nuo tokiu isvadu is tiesu Pradedu galvoti kad pas merginas renkantis vaikinus yra labai prastas skonis. Panasu, kad taip ir yra.

dar yra tokiu kurioms esi "ikyrus". Ant fb sienu pasiraso "parasykit kas nors", o kai parasai, ilgiau normaliai pabendrauji, prasideda "nu tu ikyrus esi, nera noro tau atrasyti". Nu ar cia normalu? Ypac su savo tais skoniais. Isvis absurdo teatras. Pasirodai normalus vaikinas, atrodo patinki vienas kitam, bet vistiek "nu mes tik draugais galim buti, arba geriausiais". O poto verkia kad nera normaliu vaikinu ir mato visokius marozus, arba vyrus kurie nori tik vieno ir panasiai. Graudu. Ypac labai budinga vakaru lietuvoj.

Jo cia toks elgesys nenormalus. Arba dar geriau kai be priezasties nustoja atrasineti, bet kai pats zinuciu kelis menesius nerasai, o po to parasai tada atraso. Keistos tos merginos yra. Del ju skoniu tai cia kalti visokie romantiniai filmai, bet jos pacios nuomones neturi, nes kai ta tema ko nors paklausi tai baveik visada atsako nezinau. As pastebejau,kad is tiesu neisaukleti marozai vaiksto su dailiom merginom, bet matyt jie zino daugiau kaip joms per ausis pravaziuoti, o pastebejau, kad dzentelmeno kabinimo budai realiai neveikia. Pacios kaltos, kad su marozais prasideda, nes jos prie tokiu pacios puola, o gerai isaukleti vaikinai joms tipo nuobodus.

va va, dar labai uzknisa kaip minejai - is lempos nebeatrasyti. zodziu pacios nezino ko nori. sutinka koki vaikina pagal savo sukurta ideala, bet vis tiek jai neitiks kazkuo big_smile isvis geriausiai yra ieskotis studiju metais arba po studiju, nes dabartines 16-19metes dulkinasi is eiles su visais. pasakojo draugas - pries menesi cia tas vyko.. sedejo prie lango, apacioj kazkokios trys panos sukavo (o ten ne siaip sau paprastos panos, is isvaizdos - 8-9), tie irgi kazka pasake, o tos - nusileiskit i apacia, duosim numeri, dave tuos nr, susitare kad ateis pas juos i namus. atejo, po ~3-4 h bendravimo - dvi isdulkintos, viena ne nes baisi buvo. o visoms trejoms po 18-19 m. ar normalu eit pas nepazistamus i namus ir ieskotis nuotykiu ant savo subines? tokie nuotykiai gali liudnai baigtis. va dar ypac kaip paminejai - po keliu menesiu parasai tai ir atraso, nors pries kelis menesius nustojo rasyti. nesuprantu, kas darosi tu merginu smegenyse as neisivaizduoju... pvz realus pavyzdys - vakar bendravau su 17kine, skelbiasi kad iesko vaikino. pabendravom viska, papasakojau apie save. gavosi taip - as isrankus big_smile paklausus kodel, klausia - kuo blogai klubines panos? nu sakau nemegstu as tokiu kurios trankosi. nu ir gavosi kad parase - "as kiekviena savaitgali eisiu i klubus". o dar juokingiausia ka ji pasake - neidomu ir kazkokia nesamone eiti su vaikinu i kluba big_smile na zodziu... nezinau kaip kituose lietuvos miestuose, bet pvz klaipedoj labai sunku susirasti mergina, daugelis uzrietusios nosis ir vaidina "neprieinamomis", bet kai atvaziuoji su kokia prabangia masina ar ten kazka pasakoji apie pinigus, jau iskarto matosi skeciasi del to

33

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

As irgi nesuprantu kas darosi merginu galvoje.  Turiu kelias teorijas, bet nezinau ar teisingos, bet tai kazkiek paaiskintu ju keista elgesi. Man buvo sia savaite, kad sutikau mergina kuri tokiu keistu modeliu elgiasi as sedu sau ramiai stadione ziuriu kasi ir ji pati priejo prie manes ir salia atsisedo. Nors ji buvo seniau nustojusi i zinutes atrasineti. Ir pati tipo raso bendrauti nenori, bet elgiasi priesingai. Zodziu rimtai keistai jos elgiasi. Tas pats ir Plungeje sunku rasti gera mergina. Del pas pirmo ejimo i namus merginos parodo, kad savigarbos neturi.

34

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Man metu juokingiausias merginos atstumimas. Jeu geriau tiesiai parasyti, kad kazkuo nepatikai, nei - mums nepakeliui, matai, tu groji gitara, tai turbut tau ir tokia muzika pirmoje vietoje, o man gitara nera priimtinas instrtumentas.
Normalu rinktis zmogu pagal muzikinius instrumentus? smile Kazkokd sudo ieskojimas ten, kur jo nera.
Jei zmogus groja gitara, tai jis juk tuo paciu gali megti ir elektronine muzika. WTF per buki argumentai kazkokie tai smile

35 (redagavo Tomas 2014-09-14 19:20)

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

PonaitisJ parašė:

Man metu juokingiausias merginos atstumimas. Jeu geriau tiesiai parasyti, kad kazkuo nepatikai, nei - mums nepakeliui, matai, tu groji gitara, tai turbut tau ir tokia muzika pirmoje vietoje, o man gitara nera priimtinas instrtumentas.
Normalu rinktis zmogu pagal muzikinius instrumentus? smile Kazkokd sudo ieskojimas ten, kur jo nera.
Jei zmogus groja gitara, tai jis juk tuo paciu gali megti ir elektronine muzika. WTF per buki argumentai kazkokie tai smile

nu vat kad nekiekviena sugeba tiesiai parasyti kuo nepatiko, daug lengviau ignoruoti ar sugalvoti koki atmaza... graudzios tokios panos. Patirtis tokia jau yra pas mane.

siandien gyvas pavyzdys - mano drauge (jei dar galima vadint) ant fb sienos uzsirase "gal kas ledu?" o parasius jai asmenine zinute kad as noriu - pamate zinute ir neatrase. o pries tai bendravom, susitikom, pas ja gimtadienyje buvau. dar kazkada prase siokios tokios pagalbos. nu ar cia normalu?

36

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

tai stumkit jus kuo toliau tas durnas panas. tegu susideda su kokiu marozu kuris isdulkins ir vaika uztaisys va tada jos bus laimingos) o jos visos link to ir eina. o tas faktas kad nustoja bendrauti nepaaiskinusios priezasciu rodo ju visiska nemandaguma. ir dar nezinau kaip kituose miestuose bet Vilniuje merginos baisiai keikiasi net baisiau uz vyrus

37

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Mano laikais kai dar internetu nebuvo

va sita fraze ir issidavei kad labai sena esi

Jo sita fraze nemirtinga. big_smile

38

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Na prieikim visi vieningos isvados, jei zmogus nepatinka, tai ir i pasimatyma geriau neiti, o nuejus i pasimatyma, tegu kiekvienas uz save susimoka smile gi tie barai ne karve kainuoja? big_smile

39

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Pastebiu, kad merginos net nezino apie etiketa nieko. Dar sako buk mandagus gerbk merginas, bet su tokiu prasciokisku elgesiu jos pagarbos ir nenusipelno. Nors as viesumoje visada laukausi etiketo taisykliu. Pas mus merginos irgi keikiasi ir ruko labai daug. sad

40

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:

Pastebiu, kad merginos net nezino apie etiketa nieko. Dar sako buk mandagus gerbk merginas, bet su tokiu prasciokisku elgesiu jos pagarbos ir nenusipelno. Nors as viesumoje visada laukausi etiketo taisykliu. Pas mus merginos irgi keikiasi ir ruko labai daug. sad

O pvz. etiketas merginos tavo akimis tai koks?