41

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Rita parašė:
Silvestras parašė:

Pastebiu, kad merginos net nezino apie etiketa nieko. Dar sako buk mandagus gerbk merginas, bet su tokiu prasciokisku elgesiu jos pagarbos ir nenusipelno. Nors as viesumoje visada laukausi etiketo taisykliu. Pas mus merginos irgi keikiasi ir ruko labai daug. sad

O pvz. etiketas merginos tavo akimis tai koks?

Etiketas tai priklauso ne nuo mano ar kito poziurio tiesiog tam tikros mandagumo taisykles kurios parodo zmogaus socialini statusa, bet jei nieko nesi apie etiketa girdejusi beprasmiska apie ji diskutuoti.

42

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:
Rita parašė:
Silvestras parašė:

Pastebiu, kad merginos net nezino apie etiketa nieko. Dar sako buk mandagus gerbk merginas, bet su tokiu prasciokisku elgesiu jos pagarbos ir nenusipelno. Nors as viesumoje visada laukausi etiketo taisykliu. Pas mus merginos irgi keikiasi ir ruko labai daug. sad

O pvz. etiketas merginos tavo akimis tai koks?

Etiketas tai priklauso ne nuo mano ar kito poziurio tiesiog tam tikros mandagumo taisykles kurios parodo zmogaus socialini statusa, bet jei nieko nesi apie etiketa girdejusi beprasmiska apie ji diskutuoti.

esu girdejusi, tik tiesiog pats nesupranti ka rasai smile Nereikia eiti su paskutinem padugnem i pasimatymus, gal tada nereikes verkslenti kad visos tokios netobulos big_smile

43

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Mano laikais kai dar internetu nebuvo

va sita fraze ir issidavei kad labai sena esi

Iki pensijos dar labai toloka:::028

44

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

nu as manau taip kokie ispudi palikti kiekviena puse nores tiap ir padarys smile mergina budama ne barakuda pasisiulis susimoket uz save pati o vaikinas pamates kad panele nera pinigu verge bus dzentelmenas ir pasiulis sumoketi pats nes nores pavaisinti paprasta smile

45

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Rita parašė:
Silvestras parašė:
Rita parašė:

O pvz. etiketas merginos tavo akimis tai koks?

Etiketas tai priklauso ne nuo mano ar kito poziurio tiesiog tam tikros mandagumo taisykles kurios parodo zmogaus socialini statusa, bet jei nieko nesi apie etiketa girdejusi beprasmiska apie ji diskutuoti.

esu girdejusi, tik tiesiog pats nesupranti ka rasai smile Nereikia eiti su paskutinem padugnem i pasimatymus, gal tada nereikes verkslenti kad visos tokios netobulos big_smile

Prašom apšviesk tada. Didžioji dalis būtent tokios yra kaip pati paminėjai.

46

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:
Rita parašė:
Silvestras parašė:

Etiketas tai priklauso ne nuo mano ar kito poziurio tiesiog tam tikros mandagumo taisykles kurios parodo zmogaus socialini statusa, bet jei nieko nesi apie etiketa girdejusi beprasmiska apie ji diskutuoti.

esu girdejusi, tik tiesiog pats nesupranti ka rasai smile Nereikia eiti su paskutinem padugnem i pasimatymus, gal tada nereikes verkslenti kad visos tokios netobulos big_smile

Prašom apšviesk tada. Didžioji dalis būtent tokios yra kaip pati paminėjai.

Ha!
Etiketas tiesiog elgesio taisyklės ir jos tikrai nenurodo socialinio statuso. Socialinis statusas tai išsilavinimas, pareigos ir t.t. Taip kad ir bomžas gulėdamas savo šiukšlių krūvoje gali etiketą neblogiau išmanyt už tave, bet ar tai pakeičia jo socialinį statusą? Aišku, ne juk jis toliau bus bomžas.

Prie ko čia padugnės? Nes tau susidarė tokia nuomonė, dėl kažko? Tai gaunasi jog didžioji dalis padugnės? Tu čia buvai su kokia 60% lietuvos merginų susitikt?  O tu supranti, kad menkindamas kitą taip savęs nepakelsi aukščiau?
Taip, gerai pasakė - nebendrauk su tomis padugnėmis. Ir išvis kaip tu eini į pasimatymą? Jei susirašai keliais žodžiais ir pakvieti į pasimatymą, tai gal ir išaiškėja jog ji yra ne tokia kokią ją pats mintyse sau nupiešiai ar ji tau save nupiešė. Patarimas: pasistenk pabendrauti daugiau prieš eidamas susitikti.

Aš asmeniškai buvęs daugelyje pasimatymų, bet dar nesu niekad nuėjęs su kažkokią padugnę ar ten besikeikiančia mergina į pasimatymą.

47 (redagavo Silvestras 2014-09-15 08:52)

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Neteko matyti, kad benamiai žinotų apie etiketą. Faktas, kad daug merginų yra nemandagios. Aš niekur nieko nemenkinu ir niekas čia nebando savęs pasikelti. Į pasimatymą einu kelias savaites pabendravęs, bet prieš pasimatymus būna, kad kai kurios giriasi, kad pačios tvarkingos, darbščios, bet realybėje visai kitokios pasirodo. Kur tu randi mandagių merginų, nes mano mieste mandagių mažai yra?

48

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Vyrai mažiau verkšlenimo..............

Wow, mergina neatrašė ir t.t. O NE KAS DABAR BUS? - O gi nieko.

Čia internetinė erdvė. Joms parašo daug bernų, atrašo tam tikriems bernams tarkim, pradeda susirašinėjimą, Kažkas sudomina labiau, kažkas vėl atkrenta, nes tas kitas įtraukė į pokalbį, na ir susirašinėja ir taip kiekvieną dieną su vis naujais kas būna online. Nes vis sulaukia naujų žinučių ir t.t. jau tik iš neturėjimo ką veikt, atrašo į kokią seną žinutę, nors realiai matyt mažai kam prireikia nes gi atsiranda visad su kuo susirašinėt big_smile

O šiaip dėl tų marozų tai pagalvokit patys, tas marozas turi pinigų dažniausiai ir jis INVESTUOJA į tą merginą/moterį. Kiek jūs investuojat ? Plius važinėja su gera mašina tai vėl gi merginos akyse vyras iškart  kyla, kad ir tas marozas gi merginom užprogramuota yra jog žiūrėtų į pasiturintį vyrą, kuris gali išlaikyti šeimą ir duoti tai šeimai normalų gyvenimą (keliones, pramogas, komfortą ir t.t.). Tai kas jum čia keisto, jog marozas vaikšto su gražia mergina?

O šiaip jo jaunos merginos (18-25) tikrai nepasižymi protu, aišku išimčių tikrai yra.

Dar sau tokį klausimą užduokit, kodėl Jums turėtų rūpėt kažkokia mergina kuri nesugeba normaliai suregzti sakinio, normaliai bendrauti ir t.t. kad čia sukat galvą dėl tokių dalykų jmj...

49

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:

Neteko matyti, kad benamiai žinotų apie etiketą. Faktas, kad daug merginų yra nemandagios. Aš niekur nieko nemenkinu ir niekas čia nebando savęs pasikelti. Į pasimatymą einu kelias savaites pabendravęs, bet prieš pasimatymus būna, kad kai kurios giriasi, kad pačios tvarkingos, darbščios, bet realybėje visai kitokios pasirodo. Kur tu randi mandagių merginų, nes mano mieste mandagių mažai yra?

Neteko matyti benamio žinančio apie etiketą? Na va, tai gal per mažai bendrauji su tokiais.
Tai kaip čia gaunasi, bendrauji su merginom savaitėm ir jos tau sako oi čia aš savo rūbus išskalbiu su skalbimo mašina ir dulkes nusivalau nuo stalo, kokia aš tvarkinga ir darbšti nes bulves pati va nusikasiau laukuose? O tu susitikęs sakai va mano rūbai išskalbk ir nuravėk bulves ir jos atsako ne, todėl tu iškart susidarai vaizdą jog jos nebedarbščios ir nebetvarkingos? Ar kaip čia taip paimi iš išsiaiškini per susitikimą tokius dalykus?
Miestas - Kaunas.

50

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Geras marozai pinigų turi. Greičiau jau jų tos geros mašinos būna iš nuomų punktų išnuomotos, nes iš kur marozai gaus tuos kelis šimtus tūkstančių normaliom mašinom. Nebūtina būti tuo bloguoju, kad šeimai galėtum suteikti visas keliones, nes geri vaikinai nuo mažens ruošiami būti vadovais ir gerus postus darbe užimti, o tie blogi užima prastas pareigas. smile

51

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Evaldas parašė:
Silvestras parašė:

Neteko matyti, kad benamiai žinotų apie etiketą. Faktas, kad daug merginų yra nemandagios. Aš niekur nieko nemenkinu ir niekas čia nebando savęs pasikelti. Į pasimatymą einu kelias savaites pabendravęs, bet prieš pasimatymus būna, kad kai kurios giriasi, kad pačios tvarkingos, darbščios, bet realybėje visai kitokios pasirodo. Kur tu randi mandagių merginų, nes mano mieste mandagių mažai yra?

Neteko matyti benamio žinančio apie etiketą? Na va, tai gal per mažai bendrauji su tokiais.
Tai kaip čia gaunasi, bendrauji su merginom savaitėm ir jos tau sako oi čia aš savo rūbus išskalbiu su skalbimo mašina ir dulkes nusivalau nuo stalo, kokia aš tvarkinga ir darbšti nes bulves pati va nusikasiau laukuose? O tu susitikęs sakai va mano rūbai išskalbk ir nuravėk bulves ir jos atsako ne, todėl tu iškart susidarai vaizdą jog jos nebedarbščios ir nebetvarkingos? Ar kaip čia taip paimi iš išsiaiškini per susitikimą tokius dalykus?
Miestas - Kaunas.

Su benamiais nebendrauju. Merginų melai dažnai išaiškėja savaime. Jo kai kurios panašiai ir sako. Ne taip kaip minėjai netikrinu, bet pabendravus pasirodo, kad kiek tingios, nes pačios išsiduoda.

52

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:
Evaldas parašė:
Silvestras parašė:

Neteko matyti, kad benamiai žinotų apie etiketą. Faktas, kad daug merginų yra nemandagios. Aš niekur nieko nemenkinu ir niekas čia nebando savęs pasikelti. Į pasimatymą einu kelias savaites pabendravęs, bet prieš pasimatymus būna, kad kai kurios giriasi, kad pačios tvarkingos, darbščios, bet realybėje visai kitokios pasirodo. Kur tu randi mandagių merginų, nes mano mieste mandagių mažai yra?

Neteko matyti benamio žinančio apie etiketą? Na va, tai gal per mažai bendrauji su tokiais.
Tai kaip čia gaunasi, bendrauji su merginom savaitėm ir jos tau sako oi čia aš savo rūbus išskalbiu su skalbimo mašina ir dulkes nusivalau nuo stalo, kokia aš tvarkinga ir darbšti nes bulves pati va nusikasiau laukuose? O tu susitikęs sakai va mano rūbai išskalbk ir nuravėk bulves ir jos atsako ne, todėl tu iškart susidarai vaizdą jog jos nebedarbščios ir nebetvarkingos? Ar kaip čia taip paimi iš išsiaiškini per susitikimą tokius dalykus?
Miestas - Kaunas.

Su benamiais nebendrauju. Merginų melai dažnai išaiškėja savaime. Jo kai kurios panašiai ir sako. Ne taip kaip minėjai netikrinu, bet pabendravus pasirodo, kad kiek tingios, nes pačios išsiduoda.


Nu tai kam sakai jog neteko matyti jei nei su vienu nebendrauji? Čia tas pats kas sakyti jog Eifelio bokšto nėra nes aš jo gyvai nemačiau.
Tai ką, jog pasako jog tingi kažką ? Aš ir dažnai daug ką tingiu daryt, bet žinau kad reikia ir darau. O be to žmogus jei norės įtikti savo mylimajam tai tikrai nepatingės pasistengt smile

53

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:

Geras marozai pinigų turi. Greičiau jau jų tos geros mašinos būna iš nuomų punktų išnuomotos, nes iš kur marozai gaus tuos kelis šimtus tūkstančių normaliom mašinom. Nebūtina būti tuo bloguoju, kad šeimai galėtum suteikti visas keliones, nes geri vaikinai nuo mažens ruošiami būti vadovais ir gerus postus darbe užimti, o tie blogi užima prastas pareigas. smile


Nekainuoja tos geros mašinos šimtais tūkstančių čia Lietuvoje. Bent jau Kaune kažkaip nepastebėjau iki tokių sumų kad dašoktų. Iki 100 tūkst. tai jo. Bet dažniausiai marozui užtenka ir to Bmw 5 naujesnio, kad juo taptų... O ką tas BMW tik 20 tūktst. bet va, mašina iškart prabangesnė komfortiškesnė ir t.t. vaizdas visai kitas negu atvažiuojančio su kokia prastesne mašina.

O šiaip tai važiuoja žmonės į užsienį dirbt, sukasi čia Lietuvoje ir t.t.
O tai kokios tavo pareigos yra, ar esi geras vaikinas ir užimi vadovo pareigas? ar esi blogas ir užimas prastas pareigas?

54

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Vauc,ir katras dabar mokes :::639

55

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Evaldas parašė:
Silvestras parašė:

Geras marozai pinigų turi. Greičiau jau jų tos geros mašinos būna iš nuomų punktų išnuomotos, nes iš kur marozai gaus tuos kelis šimtus tūkstančių normaliom mašinom. Nebūtina būti tuo bloguoju, kad šeimai galėtum suteikti visas keliones, nes geri vaikinai nuo mažens ruošiami būti vadovais ir gerus postus darbe užimti, o tie blogi užima prastas pareigas. smile


Nekainuoja tos geros mašinos šimtais tūkstančių čia Lietuvoje. Bent jau Kaune kažkaip nepastebėjau iki tokių sumų kad dašoktų. Iki 100 tūkst. tai jo. Bet dažniausiai marozui užtenka ir to Bmw 5 naujesnio, kad juo taptų... O ką tas BMW tik 20 tūktst. bet va, mašina iškart prabangesnė komfortiškesnė ir t.t. vaizdas visai kitas negu atvažiuojančio su kokia prastesne mašina.

O šiaip tai važiuoja žmonės į užsienį dirbt, sukasi čia Lietuvoje ir t.t.
O tai kokios tavo pareigos yra, ar esi geras vaikinas ir užimi vadovo pareigas? ar esi blogas ir užimas prastas pareigas?

Tiesa dėl kainų, bet kai salone bmw mačiau tai 30 tūkst. kainavo. Aš čia turėjau omeny ne pagal lietuvos kainas. Nors man tas marozų mėgstamas bmw kuriuo merginas traukia visai negražus.Taip esu geras vaikinas ir užimu vadovo pareigas. Kadangi tam buvau ruošiamas. smile

56 (redagavo Evaldas 2014-09-15 11:37)

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:
Evaldas parašė:
Silvestras parašė:

Geras marozai pinigų turi. Greičiau jau jų tos geros mašinos būna iš nuomų punktų išnuomotos, nes iš kur marozai gaus tuos kelis šimtus tūkstančių normaliom mašinom. Nebūtina būti tuo bloguoju, kad šeimai galėtum suteikti visas keliones, nes geri vaikinai nuo mažens ruošiami būti vadovais ir gerus postus darbe užimti, o tie blogi užima prastas pareigas. smile


Nekainuoja tos geros mašinos šimtais tūkstančių čia Lietuvoje. Bent jau Kaune kažkaip nepastebėjau iki tokių sumų kad dašoktų. Iki 100 tūkst. tai jo. Bet dažniausiai marozui užtenka ir to Bmw 5 naujesnio, kad juo taptų... O ką tas BMW tik 20 tūktst. bet va, mašina iškart prabangesnė komfortiškesnė ir t.t. vaizdas visai kitas negu atvažiuojančio su kokia prastesne mašina.

O šiaip tai važiuoja žmonės į užsienį dirbt, sukasi čia Lietuvoje ir t.t.
O tai kokios tavo pareigos yra, ar esi geras vaikinas ir užimi vadovo pareigas? ar esi blogas ir užimas prastas pareigas?

Tiesa dėl kainų, bet kai salone bmw mačiau tai 30 tūkst. kainavo. Aš čia turėjau omeny ne pagal lietuvos kainas. Nors man tas marozų mėgstamas bmw kuriuo merginas traukia visai negražus.Taip esu geras vaikinas ir užimu vadovo pareigas. Kadangi tam buvau ruošiamas. smile

Kokiai čia įmonei vadovauji? Bet kokiu atveju, tai nematau bėdų tau dirbant tokiose pareigose turėti geresnį auto už bet kurį marozą smile

57

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Evaldas parašė:
Silvestras parašė:
Evaldas parašė:

Nekainuoja tos geros mašinos šimtais tūkstančių čia Lietuvoje. Bent jau Kaune kažkaip nepastebėjau iki tokių sumų kad dašoktų. Iki 100 tūkst. tai jo. Bet dažniausiai marozui užtenka ir to Bmw 5 naujesnio, kad juo taptų... O ką tas BMW tik 20 tūktst. bet va, mašina iškart prabangesnė komfortiškesnė ir t.t. vaizdas visai kitas negu atvažiuojančio su kokia prastesne mašina.

O šiaip tai važiuoja žmonės į užsienį dirbt, sukasi čia Lietuvoje ir t.t.
O tai kokios tavo pareigos yra, ar esi geras vaikinas ir užimi vadovo pareigas? ar esi blogas ir užimas prastas pareigas?

Tiesa dėl kainų, bet kai salone bmw mačiau tai 30 tūkst. kainavo. Aš čia turėjau omeny ne pagal lietuvos kainas. Nors man tas marozų mėgstamas bmw kuriuo merginas traukia visai negražus.Taip esu geras vaikinas ir užimu vadovo pareigas. Kadangi tam buvau ruošiamas. smile

Kokiai čia įmonei vadovauji? Ar skyriui? Bet kokiu atveju, tai nemanau bėdų tau dirbant tokiose pareigose turėti geresnį auto už bet kurį marozą smile

Įmonei vadovauju kuri užsiima naktinių klubų įkūrimu bei valdymu. Mašiną gerą ir dabar turiu tik kaip minėjau sunku rasti kultūringą merginą kuri viešumoje gėdos nedarytų savo prastu elgesiu.

58

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:
Evaldas parašė:
Silvestras parašė:

Tiesa dėl kainų, bet kai salone bmw mačiau tai 30 tūkst. kainavo. Aš čia turėjau omeny ne pagal lietuvos kainas. Nors man tas marozų mėgstamas bmw kuriuo merginas traukia visai negražus.Taip esu geras vaikinas ir užimu vadovo pareigas. Kadangi tam buvau ruošiamas. smile

Kokiai čia įmonei vadovauji? Ar skyriui? Bet kokiu atveju, tai nemanau bėdų tau dirbant tokiose pareigose turėti geresnį auto už bet kurį marozą smile

Įmonei vadovauju kuri užsiima naktinių klubų įkūrimu bei valdymu. Mašiną gerą ir dabar turiu tik kaip minėjau sunku rasti kultūringą merginą kuri viešumoje gėdos nedarytų savo prastu elgesiu.

Tai susirask tada tokią kokią rasi ir pradėk dirbti su ja. Išmokinsi viską, kaip reikia elgtis ir t.t. apšlifuosi kaip sakant ir padarysi deimantą iš jos.

59

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Matai visokia netinka, nes pagal grožį mažiausiu įvertinimu 6 turi būti. Išmokyti jo galima, bet dar nuo merginos priklauso ar nori keistis. Kai kurios labai sunkiai blogų įpročių atsisako. Plius dar reikia tokią sutikti kuri draugauti nori, o ne vienkartiniu pasimatymo, bet teisingai kalbi. wink

60

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Silvestras parašė:

Matai visokia netinka, nes pagal grožį mažiausiu įvertinimu 6 turi būti. Išmokyti jo galima, bet dar nuo merginos priklauso ar nori keistis. Kai kurios labai sunkiai blogų įpročių atsisako. Plius dar reikia tokią sutikti kuri draugauti nori, o ne vienkartiniu pasimatymo, bet teisingai kalbi. wink

Pinigų gi uždirbi. Eik sportuot, į kirpyklą ir t.t. rūbų nusipirk ten geresnių ir pažiūrėk kaip išgražėsi. Gi įvaizdis visas pasikeis. Kas draudžia tau investuoti į save ir atrodyti gražiai? Reikia tik negailėt pinigų, taip kaip negali moterys. Padarys va šukuosena kokią, apkirps jau vien kiek gali pakeist, rūbai vėl gi daug ką pakeičia. Na o sportas taip pat nebus blogai, dar tik geriau. Ir perlipsi tą šešetą.