1

Tema: kas sutiktų?

sveiki. visada norėjau pabandyti pasimylėti su mergina (ne, nesu lesbietė, greičiau biseksuali). nežinau, ar tai normalu ir man nerūpi, tiesiog noriu paklausti, gal kas nors iš merginų jaučiasi taip pat ir pasirašytų nuotykiui?

2

Re: kas sutiktų?

tu kartais ne vyras?

3

Re: kas sutiktų?

tikrai ne

4

Re: kas sutiktų?

Nemanau, kad protinga viesai skelbti tokius dalykus.

5

Re: kas sutiktų?

gal nesigailes ateityje....jaunyste kvailyste.

6

Re: kas sutiktų?

arba susigaudis depresija,ir jei giliai ateiti bus pofig ko dabar norejo.:::034

7

Re: kas sutiktų?

neklausiau nuomonės, tad manau, neverta diskutuoti, tiesiog norėjau pabandyti, nieko neišeis tai neišeis smile

8

Re: kas sutiktų?

tema gera bet kame prasme jos? :-DD

9

Re: kas sutiktų?

prasmė tame, kad gal atsiras tokių kaip aš netyčia big_smile

10

Re: kas sutiktų?

Na tai yra kiekvieno asmeninis reikalas, bet biseksualumas nėra natūralu.

11

Re: kas sutiktų?

labai gincytinas klausimas kas yra naturalu.

12

Re: kas sutiktų?

tai bent drąsumas,nemanau kad kas prisipažintų taip viešai neslėpdamas savo tikros foto apie tokius norus wink

13

Re: kas sutiktų?

kiekvienas drasus poelgis atspindi kvailuma.

14

Re: kas sutiktų?

qqqqqq parašė:

kiekvienas drasus poelgis atspindi kvailuma.

kodėl kvailumą? gal tiesiog neslepiu savo orientacijos. kai kuriems žmonėms tai gali atrodyti smerktina, nes tai tikrai nėra natūralu. aš nebruku savo nuomonės, niekam nesisiūlau per prievartą, tiesiog ieškau bendraminčių. smile nemanau, kad drąsa gali būti kvaila smile

15

Re: kas sutiktų?

Iratspėk parašė:

tai bent drąsumas,nemanau kad kas prisipažintų taip viešai neslėpdamas savo tikros foto apie tokius norus wink

nuotrauka tikrai mano, gal ir išsišokau. suprantama, kad bus daug netikinčiu, kad anketa tikrai mano ir duomenys apie mane ten teisingi, tačiau manau, kad svarbiausia, kad aš žinau, kaip yra iš tiesų smile o anketa tikra smile

16

Re: kas sutiktų?

Na esi tokia ir ka? Eik ieskoti ten kur tokie renkasi.... Jusu tinkapiu kiek tik nori siai dienai, skelbimu... turite savo lyga, kreipkis i ja ten tau tikrai suras tokia pacia....  **** cia ir visur ir svarbu viesai ir kuo garsiau rekti apie tai kokia tu esi? Jau atsibodo net..... Patys eina spec. ten kur tokiu nera, patys spec. rekia as toks ir zinoma paskui patys visiems rekia kokie mes cia Lietuvoje nepakantus issigimeliams.... As pvz. juk nelendu i jusu tinklapius ir nerekiu visa gerkle jog man patinka merginos.... Gatvemis irgi nevaikstau makaluodamas visiems po nosiai kas man tarp koju kabo rekdamas visa gerkle jog man patinka merginos ir as noriu seimos su mergina ir vaika noriu kad ji man pagimdytu.... Politika sena ir tokia pati ir is tokiu paciu kaip ir musu liaudies ismintis byloja..... Zydas musa, zydas rekia.... Tokiu paciu viskas uzsakyta vienas prie vieno viskas taip ir vyksta....

17

Re: kas sutiktų?

gerbiamieji, nevien dėl to, kad pasisakiau, kad man patinka ir vaikinai ir merginos dabar pulsit mane? taip, yra tinklalapiai specialus, nu ir kas? juk galit temos neskaityt, jei jūsų nedomina ir jūsų neliečia neatsakykit, tai, kad dabar čia mane užsipuolėt jūsų nekultūra.

18

Re: kas sutiktų?

Justė parašė:
Iratspėk parašė:

tai bent drąsumas,nemanau kad kas prisipažintų taip viešai neslėpdamas savo tikros foto apie tokius norus wink

nuotrauka tikrai mano, gal ir išsišokau. suprantama, kad bus daug netikinčiu, kad anketa tikrai mano ir duomenys apie mane ten teisingi, tačiau manau, kad svarbiausia, kad aš žinau, kaip yra iš tiesų smile o anketa tikra smile

Paskaičius kitose diskusijose tavo pasisakymus drįsčiau teigti kad nesi protinga taip viešai ''rėkaudama'' ką ir kaip darai ir ko nori...

19

Re: kas sutiktų?

Justė parašė:

gerbiamieji, nevien dėl to, kad pasisakiau, kad man patinka ir vaikinai ir merginos dabar pulsit mane? taip, yra tinklalapiai specialus, nu ir kas? juk galit temos neskaityt, jei jūsų nedomina ir jūsų neliečia neatsakykit, tai, kad dabar čia mane užsipuolėt jūsų nekultūra.

kad tu pasakei tai cia nieko tokio,esme ta kad viena puse jau pavydi,kad ne jiems ta laime su dviem bus permiegot,kita puse gal to ir noretu,bet moteriska savigarba neleidzia.na bent jau pasvajot dar niekas neuzdraude.:::044

20

Re: kas sutiktų?

Iratspėk parašė:
Justė parašė:
Iratspėk parašė:

tai bent drąsumas,nemanau kad kas prisipažintų taip viešai neslėpdamas savo tikros foto apie tokius norus wink

nuotrauka tikrai mano, gal ir išsišokau. suprantama, kad bus daug netikinčiu, kad anketa tikrai mano ir duomenys apie mane ten teisingi, tačiau manau, kad svarbiausia, kad aš žinau, kaip yra iš tiesų smile o anketa tikra smile

Paskaičius kitose diskusijose tavo pasisakymus drįsčiau teigti kad nesi protinga taip viešai ''rėkaudama'' ką ir kaip darai ir ko nori...

mano parašytos žinutės tebuvo apie oralinį seksą temoje ir šita tema sukurta, tad tikrai daug nerėkauju. dabar Jūs, Gerbiamoji, teigiate, kad pasakydama savo nuomonę kažkokioje iškeltoje diskusijoje (beje, į temą), aš atrodau kvailai. tačiau ar pati kartais nesielgiate nevisai protingai reikšdamasi šioje temoje? kaip suprantu, mano iškeltas klausimas Jūsų nedomina, tad neverta ir diskutuoti. ačiū už dėmesį, Gerbiamoji.