21

Re: kas sutiktų?

Nemanau, kad tokias temas isdris kazkas aptarineti viesai ir prisipazinti kas ko (ne)geidzia. Uz tai va ir dirba visi tave...

22

Re: kas sutiktų?

Žygimantas parašė:

Nemanau, kad tokias temas isdris kazkas aptarineti viesai ir prisipazinti kas ko (ne)geidzia. Uz tai va ir dirba visi tave...

Kam bus įdomu, tai asmeninę žinutę parašys ir tiek.

23

Re: kas sutiktų?

Ai parašė:
Žygimantas parašė:

Nemanau, kad tokias temas isdris kazkas aptarineti viesai ir prisipazinti kas ko (ne)geidzia. Uz tai va ir dirba visi tave...

Kam bus įdomu, tai asmeninę žinutę parašys ir tiek.

Tikrai taip smile

24

Re: kas sutiktų?

Justė parašė:
Iratspėk parašė:
Justė parašė:

nuotrauka tikrai mano, gal ir išsišokau. suprantama, kad bus daug netikinčiu, kad anketa tikrai mano ir duomenys apie mane ten teisingi, tačiau manau, kad svarbiausia, kad aš žinau, kaip yra iš tiesų smile o anketa tikra smile

Paskaičius kitose diskusijose tavo pasisakymus drįsčiau teigti kad nesi protinga taip viešai ''rėkaudama'' ką ir kaip darai ir ko nori...

mano parašytos žinutės tebuvo apie oralinį seksą temoje ir šita tema sukurta, tad tikrai daug nerėkauju. dabar Jūs, Gerbiamoji, teigiate, kad pasakydama savo nuomonę kažkokioje iškeltoje diskusijoje (beje, į temą), aš atrodau kvailai. tačiau ar pati kartais nesielgiate nevisai protingai reikšdamasi šioje temoje? kaip suprantu, mano iškeltas klausimas Jūsų nedomina, tad neverta ir diskutuoti. ačiū už dėmesį, Gerbiamoji.

Paskaicius visas tavo zinutes atrodo, kad klientai tau smegenys taip gerai aptranke ir pradulkino, kad jau nebesirentuoji kur reikstis. Sukurta kruva svetainiu nagrinejanciu ir platinanciu seksualines paslaugas, kruva skelbimu kur prostitutes bei suteneriai reiskiasi, net naktiniuose klubuose tu isgamu pilna, bet ne jiems maza savo tais analiniais, oraliniais, seksais-keksais, homoseksualumu tersia pazinciu svetaines ir neduoda normaliems, padoriems zmonem bendrauti, reikstis. Jau tas paleistuvavimas, homoseksualumas visur taip ikirei brukamas, kad jau koktu darosi.

25

Re: kas sutiktų?

OLA parašė:
Justė parašė:
Iratspėk parašė:

Paskaičius kitose diskusijose tavo pasisakymus drįsčiau teigti kad nesi protinga taip viešai ''rėkaudama'' ką ir kaip darai ir ko nori...

mano parašytos žinutės tebuvo apie oralinį seksą temoje ir šita tema sukurta, tad tikrai daug nerėkauju. dabar Jūs, Gerbiamoji, teigiate, kad pasakydama savo nuomonę kažkokioje iškeltoje diskusijoje (beje, į temą), aš atrodau kvailai. tačiau ar pati kartais nesielgiate nevisai protingai reikšdamasi šioje temoje? kaip suprantu, mano iškeltas klausimas Jūsų nedomina, tad neverta ir diskutuoti. ačiū už dėmesį, Gerbiamoji.

Paskaicius visas tavo zinutes atrodo, kad klientai tau smegenys taip gerai aptranke ir pradulkino, kad jau nebesirentuoji kur reikstis. Sukurta kruva svetainiu nagrinejanciu ir platinanciu seksualines paslaugas, kruva skelbimu kur prostitutes bei suteneriai reiskiasi, net naktiniuose klubuose tu isgamu pilna, bet ne jiems maza savo tais analiniais, oraliniais, seksais-keksais, homoseksualumu tersia pazinciu svetaines ir neduoda normaliems, padoriems zmonem bendrauti, reikstis. Jau tas paleistuvavimas, homoseksualumas visur taip ikirei brukamas, kad jau koktu darosi.



atleiskite, bet kurva nesu. paskaičius pačios šį atsakymą, atrodo, kad niekas jūsų neauklėjo gerbti kitą žmogų reikia. ar aš jus asmeniškai kalbinau? ar asmeniškai siūliau kažką? ne. taip kad būkit maloni ir nekiškit savo nuomonės po mano temomis, nes nei jūs manęs, nei aš jūsų nedominam.

26

Re: kas sutiktų?

kodel prikibote prie merginos? jeigu jai norisi isbandyti, tebunie. niekas neverte jusu, tiesiog norejo surasti bendraminciu.

27

Re: kas sutiktų?

Marius parašė:
dovile parašė:

kodel prikibote prie merginos? jeigu jai norisi isbandyti, tebunie. niekas neverte jusu, tiesiog norejo surasti bendraminciu.

Kėkvienas daiktas turi turėti savo vieta: žuvys - vandenyje, debesys - danguje, šiukšlės - šiukšlyne... O pederastai - pederastyne. Man rods irgi būtum nepaenkinta, jeigu čia pedofilai pradėtu ieškot vaikų, ar zoofilai aptarinet koki arklį geriau pratraukt. Turi būti kažkoks žmoniškumas, ar normų laikymasis. Gi žmonės tik tada ir yra gerbiami, kai žino kaip elgtis atitinkamose vietose. Ko pacientė norėjo, ta ir gavo...


tai pats jausk savo ribas kur ir ką komentuot. yra tema "lytinis gyvenimas", eik dabar administratorius tarkuok, kam tokią sukūrė. čia ne aš ribų nejaučiu, o kai kurie komentatoriai, kurie per daug sau leidžia besikabinėdami. eikit, bendraukit su tais ir tomis temomis, kas jus asmeniškai domina, o ne kabinėkitės prie žmonių, kurie jums nieko nepadarė.

28

Re: kas sutiktų?

dovile parašė:

kodel prikibote prie merginos? jeigu jai norisi isbandyti, tebunie. niekas neverte jusu, tiesiog norejo surasti bendraminciu.

Tai va, susimirkset galit, bendramintes, kaip matau smile

29

Re: kas sutiktų?

Justė parašė:
Marius parašė:
dovile parašė:

kodel prikibote prie merginos? jeigu jai norisi isbandyti, tebunie. niekas neverte jusu, tiesiog norejo surasti bendraminciu.

Kėkvienas daiktas turi turėti savo vieta: žuvys - vandenyje, debesys - danguje, šiukšlės - šiukšlyne... O pederastai - pederastyne. Man rods irgi būtum nepaenkinta, jeigu čia pedofilai pradėtu ieškot vaikų, ar zoofilai aptarinet koki arklį geriau pratraukt. Turi būti kažkoks žmoniškumas, ar normų laikymasis. Gi žmonės tik tada ir yra gerbiami, kai žino kaip elgtis atitinkamose vietose. Ko pacientė norėjo, ta ir gavo...


tai pats jausk savo ribas kur ir ką komentuot. yra tema "lytinis gyvenimas", eik dabar administratorius tarkuok, kam tokią sukūrė. čia ne aš ribų nejaučiu, o kai kurie komentatoriai, kurie per daug sau leidžia besikabinėdami. eikit, bendraukit su tais ir tomis temomis, kas jus asmeniškai domina, o ne kabinėkitės prie žmonių, kurie jums nieko nepadarė.

Visų pirma, ten ne su tavim kalbėjau... Antra, jeigu jau idomu, tai bent įsiskaityk į tai ką atsakiau jai. O jei nesupratai, tai pasikartosiu. Normalūs žmonės lytinį gyvenimą supranta kaip santykius tarp vyro ir moters, o ne tarp žmonių ir aviu, ar žmonių ir vaikų. Jei tu lytinius santykius matai per iškreiptą prizmę ir nesusivoki, jog ne čia reiškiesi - tai priežastis dėl ko esi drapstoma purvais.

30

Re: kas sutiktų?

net jei ir atsirastų biseksualių meginų, tai kas gi tariasi tokiam dalykui, eik į barą su "pažįstama", nusigerkit ir parsivesk ją pas save nakvoti, o ne "kas norit?" :DDD labas, čia aš, ta pagal skalbimą, tai ką, einam? :DDD

31

Re: kas sutiktų?

ūlialia, homofobai reiškiasi smile) kartais gailiuos, kad nesu nei lesbietė nei biseksuali, nes taip mielai pavaryčiau ant tokių vyrų/moterų, nepakančių vienos lyties santykiams smile

o tema irgi savo vietoj- šitas puslapis vadinasi "ieškok", tai tegu ji ir ieškosi, ko jai noris smile

32

Re: kas sutiktų?

Žygimantas parašė:
dovile parašė:

kodel prikibote prie merginos? jeigu jai norisi isbandyti, tebunie. niekas neverte jusu, tiesiog norejo surasti bendraminciu.

Tai va, susimirkset galit, bendramintes, kaip matau smile

taip, bendramintes. ir ko pavydi?

33

Re: kas sutiktų?

Sužinok parašė:

ūlialia, homofobai reiškiasi smile) kartais gailiuos, kad nesu nei lesbietė nei biseksuali, nes taip mielai pavaryčiau ant tokių vyrų/moterų, nepakančių vienos lyties santykiams smile

o tema irgi savo vietoj- šitas puslapis vadinasi "ieškok", tai tegu ji ir ieškosi, ko jai noris smile

Visu pirma pasidomek sio puslapio konsepcija, jis neteikia seksualiniu paslaugu, o dabar paziurek temos pradzioje ko jinai tikisi ct.:pabandyti pasimylėti su mergina (ne, nesu lesbietė, greičiau biseksuali), visiskai neidomu su kuo ji dulkinasi esme tame, kad cia neteikiamos seksualines paslaugos kuriu taip intensyviai iesko. Prisidengdama homofobija provokavo, norejo demesio, tai ji ir gavo, nera ko cia jai verkti, piktintis ir dejuoti- nepatinka reikskis kitur, o jai gu panelei nedaeina tai cia jau jos problemos.:::030

34

Re: kas sutiktų?

Homoseksualai siaip ne ka mazesni fobai. Tik pareisk savo nuomone apie tos pacios lyties zmoniu santykius, tai iskart puls visaip vadinti ir kaltinti. Na reklama kazkokia ir tiek, kad atseit kitoks, na ir kas dabar? Zmones nebezino kaip, bet labai kazkodel nori buti baltom varnom. Na bukit kuo norit, tik kaip tada tiems homoseksualu vaikams sunku, jei mokykloje vaika paklaus apie tevus ir vaikas pasakys - turiu tevus, teva ir teva, na zinot, dar Lietuvoj, rytu europoj, kai cia ir taip sunkiai paprastiems ir doriems zmonems gyvenasi, o dar beliko sukurti geresnes salygas ir homoseksualams kaip politikams.

35 (redagavo Danila 2014-10-08 09:33)

Re: kas sutiktų?

Oi kaip senai bedrebinau savo senais pirshtais forumuose, kazkaip senatveje susipranti, kad neturi ka beparashyti, bet zmogus toks bjaurukas, kad demesio kartas nuo karto pasiilgsta. Suprantu kai jauni rashytojai forumuose plyshauja, tashkosi belekaip,jie tokie, jie JAUNI, nenustykstantys... Bet tikrai keista, kai jau atrodo gyvenimo gerokai paragave, ne viena pamoka ishmoke, gyvenimo patirties pasiseme, plaka viena ar kita temos sukureja. Itarimas lyg toks nepragyveno tuos metus, o komoje merdejo. Jai ka, cia nesiraunu, stebiuosi ir tiek.
Negrazu butu temos sheimininkei nieko neparashyt. Nesakau, kad gincytis nereikia, aisku reikia, jug jai ne galingasis internetas, niekas apie mus ir nesuzinotu, niekas nepastebetu, neishkeiktu, nepritartu... Tik manau, kad pergiventi ar isizeidineti nereiketu, nepamirshkim, kad cia negreitai, o gal ir visai per veida negausim, kad ir kiek izuliai, uzgauliai ir izeidzianciai reikshtumem savo mintis. Tuom zmonija ir unikali, kad ishgyvena tik naikindama vienas kita. Nenuleisk ranku, sheimininke, ir tol kol matai tame esme, kurk temas, erzink tautiecius...

36

Re: kas sutiktų?

dovile parašė:
Žygimantas parašė:
dovile parašė:

kodel prikibote prie merginos? jeigu jai norisi isbandyti, tebunie. niekas neverte jusu, tiesiog norejo surasti bendraminciu.

Tai va, susimirkset galit, bendramintes, kaip matau smile

taip, bendramintes. ir ko pavydi?

Neturiu ko pavydet, tad buk rami ir saugi big_smile

37

Re: kas sutiktų?

Man tai visai priimtina, kai mergina ieško kaip paįvairinti savo gyvenimą. Žinoma bjauru būna, kai koks bičas pasisiūlo man nublizgint kotą už dyką, bet manau ir moterims seksualių vyrų glamonės tarpusavyje nėra tokios bjaurios, kaip lesbiečių santykiai :::m10

38

Re: kas sutiktų?

Justė parašė:

prasmė tame, kad gal atsiras tokių kaip aš netyčia big_smile

nėra nieko blogo, bando ką suteikia jums malonumą. Tai gana gerai mėgautis seksu su vyrų ir moterų ... specialiai moterims. Manau, vyrai paprastai patinka seksas su bet moterims ar tik vyrams .. Man patinka seksas tik su moterimis, ir kad per tik Lietuvos moterų, kai aš turėjo santykius su dviem Lietuvos moterų.

39

Re: kas sutiktų?

Žmonija iškrypsta dėl per daug gero gyvenimo ir patogių gyvenimo sąlygų. Nieko nesakau apie tuos ****, kuriem vystimosi laikotarpyje gamta iškrėtė pokštą ir netaip sujunginėjo laidus smegenyse. jie nėra kalti dėl to, jog "atsidūrė" kitos lyties kūne. Bet abejais atvėjais nėra pateisinamas tas savo negalios išaukštinimas ir pastovus kišimas kitiems. Kažin kokia visuomenės reakcija būtų, jeigu sveikieji pradėtų rengti žygiavimus, bei paradus su tokiu šūkiais kaip: "Valio - aš sveikas, o tu ne", arba įsteigtume savo LSL (Lietuvos sveikųjų lyga) ir visur, bei visiems eskaluotume, jog mes esam čia, žiūrėkit į mus, kokie mes... Manau, tokia lyga, taip pat susilauktų neigiamos reakcijos...
  Kaip pradžioje minėjau, tokie judėjimai ir nuokrypiai kyla iš neturėjimo ką veikti. Šiaip, žmogaus protas yra labai aktyvus organas - jį būtina kažkuom apkrauti, nukreipti tinkama linkme, ar tikslu.  Pas didžiąją masę žmonių, tikslų ir linkmių nebėra. Karų nėra, maisto turime. Atidirbam 8 valandas ir viskas - smegenims laisvė (daugumos vidurkis gyvena taip). Kas belieka - tūsai plotai vakarėliai, alkoholiai ir narkotikai. Kiek taip šniaukši?... Viskas ilgainiui tampa rutina, tada ir atsiranda poreikis (kaip pireštai pasisakęs Ainis) išmėgint kažką naujo ar paįvairinti gyvenimą. Man rodos, tokio poreikio naujiems potyriams neiškildavo prieš 100 metų, kai žmogus visomis išgalėmis nuo aušros iki išnaktų, savo darbu, mėgindavo išmaitinti savo šeimas. Tokių minčių nekildavo ir pokariais, kai žmonės misdavo pelėm, odiniais batais ir vieni kitais. Man rods ir tarp skurdžiai gyvenančių šalių nėra tokio poreikio. Kokiam nors Vietkonge, Taigoj ar Afrikos vidury, kur žmonės uždirba po 10 dolerių per mėnesį, nėra tokių minčių, kad "davai paįvairinam savo gyvenimą"... arba davai kuriam "**** lygas"....
  Žodžiu viskas tik dėl išpindėjimo, kai geras gyvenimas, kai nebėra valstybės vadovų, kai turim daugiau teisių ir pamirštam savo pareigas. Ir vienitelė išeitis iš tokios pūvančios situacijos - Trečias pasaulinis, po kurio, kokiam šimtui metų žmonės vėl taps žmonėmis....
   Žodžiu

40

Re: kas sutiktų?

Degtukas parašė:

Na esi tokia ir ka? Eik ieskoti ten kur tokie renkasi.... Jusu tinkapiu kiek tik nori siai dienai, skelbimu... turite savo lyga, kreipkis i ja ten tau tikrai suras tokia pacia....  **** cia ir visur ir svarbu viesai ir kuo garsiau rekti apie tai kokia tu esi? Jau atsibodo net..... Patys eina spec. ten kur tokiu nera, patys spec. rekia as toks ir zinoma paskui patys visiems rekia kokie mes cia Lietuvoje nepakantus issigimeliams.... As pvz. juk nelendu i jusu tinklapius ir nerekiu visa gerkle jog man patinka merginos.... Gatvemis irgi nevaikstau makaluodamas visiems po nosiai kas man tarp koju kabo rekdamas visa gerkle jog man patinka merginos ir as noriu seimos su mergina ir vaika noriu kad ji man pagimdytu.... Politika sena ir tokia pati ir is tokiu paciu kaip ir musu liaudies ismintis byloja..... Zydas musa, zydas rekia.... Tokiu paciu viskas uzsakyta vienas prie vieno viskas taip ir vyksta....

Palaikau,visiskai teisinga ir kulturinga pizicija!!!