1

Tema: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Na tema labiau skirta vaikinams. Bet ar buna, kad sulaukiat tokiu nevykusiu argumentu,bandymu atstumti ir ivairiausiu priezasciu del ko vaikinus dazniausiai atstumia? big_smile

2

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

neturiu laiko, nieko neieškau, čia ne mano anketa, gyvenu kitur.. big_smile visi įprasti, sakytų kad nenori ir tiek smile

3

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

viena kaip tik dabar atstumiau:))

4

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Kaip galima atstumti, jei net nebuvot artimi? big_smile

5

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

jo, merginos prisigalvoja visokiu priezasciu, bet tikriausiai is mandagumo gal... nesuprasi ju big_smile

6

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Vyrai,jus sakot ,kad merginos jus atstumia kazkaip nevykusiai ir juokingai o gal nemaloniai ir skausmingai...bet kodel jus nekeliat klausimo" ka turi daryti vyrai ,kad merginos ,kuo maziau tai darytu?"
Sekmes jums ,vyrai,juoktis merginu,kai tuo tarpu juokiates is saves...oi,ka cia ir bemoralizuoti

7 (redagavo Arturas 2014-10-12 11:21)

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

dalija parašė:

Vyrai,jus sakot ,kad merginos jus atstumia kazkaip nevykusiai ir juokingai o gal nemaloniai ir skausmingai...bet kodel jus nekeliat klausimo" ka turi daryti vyrai ,kad merginos ,kuo maziau tai darytu?"
Sekmes jums ,vyrai,juoktis merginu,kai tuo tarpu juokiates is saves...oi,ka cia ir bemoralizuoti

As tai zinau ka reikia daryt kad merginos visai neatstumtu, jom nerasyti ir nebentrauti su jom.

8

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Arturas parašė:

As tai zinau ka reikia daryt kad merginos visai neatstumtu, jom nerasyti ir nebentrauti su jom.

T.y. tapti gėjumi?

9

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Mums nepakeliui, nes matai, tau turbut patinka tokia muzika, o man ji nepatinka. Tu groji gitara, o man nepriimtinas toks instrumentas, tai reiskia, kad tu tik tokia muzika ir klausai.

Viskas gerai, jei ne blakstienos.


Na kaip jums?:D

10

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

pakankamai logiska.. big_smile

11

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Rita parašė:
Arturas parašė:

As tai zinau ka reikia daryt kad merginos visai neatstumtu, jom nerasyti ir nebentrauti su jom.

T.y. tapti gėjumi?

Gera, logika:D Jei tu nenori viso to sudo kaip jausmai tai esi gejus? Nu komon as gi nesakom kad uzsimti seksu su vyrais......

12

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Ponaitissss parašė:

Mums nepakeliui, nes matai, tau turbut patinka tokia muzika, o man ji nepatinka. Tu groji gitara, o man nepriimtinas toks instrumentas, tai reiskia, kad tu tik tokia muzika ir klausai.

Viskas gerai, jei ne blakstienos.


Na kaip jums?:D

neblogai, apie muzika ta pati girdejau is savo patirties.
arba: Tu garsiai keikies vairuodamas, delto negalim but kartu, nes man tai nepatinka :DD

o siaip, geriau jau iskart pasakytu juokinga-nejuokinga atmaza, negu is kazkokio gailescio ar geros padeties draugautu ir butu kartu...

13

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

nu tai tegul atstumia,kas cia tokio? Viena atstume,bus kita,juk kiek mes tu merginu atstumiam,as taipogi neesu linkes bendrauti su kiekviena ir taip pat esu atstumes ne viena. Toks gyvenimas. O tos kur dedasi ale mandros,kurios vaiksto su chanell ar prada rankenuku kur zenklas per visa rankenuka ir galvoja,kad niekas nezino jog tai Gariunu produkcija,na tai jos ir tegul juokina toliau:D

14 (redagavo Vytautas 2015-01-31 01:21)

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

dalija parašė:

Vyrai,jus sakot ,kad merginos jus atstumia kazkaip nevykusiai ir juokingai o gal nemaloniai ir skausmingai...bet kodel jus nekeliat klausimo" ka turi daryti vyrai ,kad merginos ,kuo maziau tai darytu?"
Sekmes jums ,vyrai,juoktis merginu,kai tuo tarpu juokiates is saves...oi,ka cia ir bemoralizuoti

man labai nemalonu kai mergina galvoja, kad mane atstumia, tarsi reikalautų mane patį jaustis nemaloniai dėl to, kad nepadariau kokio žygdarbio, jog užkariaučiau jos širdį. jeigu jau norit, kad užkariautumėme jūsų širdis, tai konkrečiai įvardinkit ko jums reikia, jeigu interesai sutampa, valio-vestuvės ne už kalnų, tereikia susikalbėti ir abiejų kantrybės.

15

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Na, kaip moka, kaip gaunasi, taip ir atstumia... Jei merginai nepatiks bendravimas, isvaizda, ji bus kvaila jei bendraus su tokiu, kuris neatitinka jos vertinimo kriteriju... Paciam atstumtajam jau yra skaudu buti atstumtam, todel bet koks atstumimas- tai dar vienas inirsio proverzis pries priesingaja lyti...Istikro- pyktis bevertis, kaip ir maldavimai persigalvoti, merginos jais nepriversit pakeisti nuomones... Jei ji jums nenores ivardinti tikrosios apsisprendimo priezasties, ir nebeklauskit, jei maldausit ivardinti, gausit priezastis tokias, is kuriu juokiates, na ir kas, bet vistiek- sansu jums nuo to nepadauges jokiu ... Lygiai taip pat elgiates ir jus su tom merginom, kurios jums nepatinka, ir dar prasciau...

16

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

kaip suprasti nevykusiai atstumti?) cia tipo tave atstumia o tu vis tiek neatsistumi ir toliau prie jos bandai kabinetis?) cia jau nusizeminimas) jeigu tik pradeda atstumineti raso visokius pasiteisinimus tai is karto reikia nutraukti su tokia bendravima nenori tai tegu viena sedi kuo jus cia zeminates pries tokias merginas)

17

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Ponaitissss parašė:

Mums nepakeliui, nes matai, tau turbut patinka tokia muzika, o man ji nepatinka. Tu groji gitara, o man nepriimtinas toks instrumentas, tai reiskia, kad tu tik tokia muzika ir klausai.

Viskas gerai, jei ne blakstienos.


Na kaip jums?:D

Nesupratau kas čia juokingo? Negana to, kad merginų laiškus viešini, tai dar nesuvoki, kad muzika labai didelis kriterijus būti arba nebūti kartu. Melomanai buriasi į klubus net, dalinasi įrašais, kiti kartu kuria dainas, muziką ir t.t., daug kam tai svarbi gyvenimo dalis. Gal mergina gotė ir sunkaus metalo fano ieško, ir tu jai vsai ne į temą susavo trimis primityviais akustinės gitaros akordais big_smile

18

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

tegu ir atstumia žinau kas joms rūpi tik turtai, o ne žmogus.. joms reikia pasiturinčio nei paprasto gero ištikimo, nuoširdaus mylinčio. ieškoti neapsimoka tegu mane randa

19

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Sake, kad per didelis pas mane.

20

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Arturas parašė:

tegu ir atstumia žinau kas joms rūpi tik turtai, o ne žmogus.. joms reikia pasiturinčio nei paprasto gero ištikimo, nuoširdaus mylinčio. ieškoti neapsimoka tegu mane randa

Nekalk saves prie kryžiaus gal tada kas nors ir gausis.Kadangi internetu naudotis kaip ir moki pasigooglink ko iš tikro moteriškai reikia.
O dabar tik pesimo ,pesimo ir pesimo.Darbo nerandi aplinka kalta.Mergoms neįdomus vėl aplinka kalta.Net įdomu daros kas nutiks kai rasi ir "prisidirbsi"  tada bus merga kalta.Buk vyras sugebantis pastovėti ne tik už save o ne apsisnarglėjas piemuo. :::045