21 (redagavo Arvydas 2015-04-13 17:52)

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Labai viskas paprasta. Logikos stengiuosi tame neieškoti, nors ir esu analitikas. Matai, kad aplinkybės klostosi taip, kad tu ne su ja - reiškiasi jai tu neįdomus ir viskas. Visiškai nesvarbu ką ji sako ir kaip ji tai pasako ar pateisina, net jeigu ji sakys, sorry marsiečiai buvo pagrobę ir negalėjau ateiti į pasimatymą... Esmė rezultatas. Į nieką daugiau neverta gilintis ir kvaršinti smegenis dėl to...

Net jeigu viskas klostosi taip ne dėl jos pačios kaltės, o kažkokių kitų aplinkybių dėka, tai greičiausia tiesiog likimas rodo, kad jums nelemta būti kartu...

22 (redagavo Tadas 2015-04-13 18:06)

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

dalija parašė:

Vyrai,jus sakot ,kad merginos jus atstumia kazkaip nevykusiai ir juokingai o gal nemaloniai ir skausmingai...bet kodel jus nekeliat klausimo" ka turi daryti vyrai ,kad merginos ,kuo maziau tai darytu?"
Sekmes jums ,vyrai,juoktis merginu,kai tuo tarpu juokiates is saves...oi,ka cia ir bemoralizuoti

Kartais tam nereikalinga priežastis tiesiog pamato ir nepatinka,o jei dar pradėsi save kankinti su klausimais kas man negerai,tai cia ėsi pats save viduje ir tai prie gero neprives.

23

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

gerai pastovėsiu už save ir ja kai bus:::421

24

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Arvydas parašė:

Labai viskas paprasta. Logikos stengiuosi tame neieškoti, nors ir esu analitikas. Matai, kad aplinkybės klostosi taip, kad tu ne su ja - reiškiasi jai tu neįdomus ir viskas. Visiškai nesvarbu ką ji sako ir kaip ji tai pasako ar pateisina, net jeigu ji sakys, sorry marsiečiai buvo pagrobę ir negalėjau ateiti į pasimatymą... Esmė rezultatas. Į nieką daugiau neverta gilintis ir kvaršinti smegenis dėl to...

Net jeigu viskas klostosi taip ne dėl jos pačios kaltės, o kažkokių kitų aplinkybių dėka, tai greičiausia tiesiog likimas rodo, kad jums nelemta būti kartu...

Ech tas likimas, praeities ir ateities gyvenimai, karmos ir biolaukai.. Gal esi ekstrasensas? smile

25 (redagavo Arvydas 2015-04-13 23:04)

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

mp parašė:

Ech tas likimas, praeities ir ateities gyvenimai, karmos ir biolaukai.. Gal esi ekstrasensas? smile

Neesu, bet galėčiau būti. Ekstrasensas, mano suvokimu, žmogus siekiantis pripažinimo, ieškantis sau klientų ir t.t... Kad ten jiems kaip nors padėti, iš to valgantis duoną... Tas manęs nedomina. Kas liečia save, užsiimu tiesiog dvasiniu tobulėjimu, taip vadinama saviugda, parapsichologija, įvairiomis medicinos rūšimis, ne vien tradicinėmis. Nors tik dėl savęs - dvasingas, nebūtinai religingas.

Dar tyrinėju pasaulį iš įvairių pusių ir iš mokslinės ir iš ezoterinės ir t.t... Ypač senovinius dalykus, senovines technologijas, visatos paslaptis ir pan. Dalinai mano tikslai panašūs, kaip ir nacių Ahnenerbe (aka "protėvių palikimas" - http://lt.wikipedia.org/wiki/Ahnenerbe - lietuviškas aprašymas gan skurdus ), suvokti ir suprasti senovines technologijas ir galbūt jas atkurti. Ekstrasensų tikslai vien tik dvasiniai, nematerialūs, o mane be nematerialių dalykų domina ir materialūs dalykai, bei rezultatai.

Taip pat, ieškau paralelių tarp mokslo ir ezoterikos. Save pavadinčiau kiek ne tipišku mokslininku, galbūt tyrėju, kuris naudoja ne visada vien mokslinius metodus tirti supantį mus pasaulį. Galbūt tiktų žodis žynys smile

Sugebėjimų buvo nuo pat vaikystės, pamenu 12 metų būnant, kada tikrai dar nieko nemokėjau. Klasiokui skaudėjo galvą, dėl prikolo priglaudžiau delnus prie jo galvos ir jo galvos skausmas dingo. Tačiau kai atitraukiau rankas vėl sugrįžo... Na čia vienas iš daugelio atvejų... Buvę visko... Dėl to sakau galėčiau būti ekstrasensu, nors juo neesu. Tiesiog nedirbu ta linkme.

Dažnai jaučiu ar tiesiog žinau kažką, kas man padeda kažką tyrinėti, net trūkstant įrodymų, žinių ar faktų... Nors esu ir stiprus analitikas, empatas, tai mano darbe reikalingos savybės ir jos vystytos jau nemažai metų. Tas ir daug padeda.

Noras dar yra apie visa tai rašyti straipsnius, galbūt knygas. Visos tos senovinės žinios yra palikę rytuose ar Azijoje, o Europoje, inkvizicijos laikais buvo sunaikintos, kartu su visokiais žmonėmis, kurie šias žinias nešė. Kažkam gi reikia atkurti protėvių palikimą.

26

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Raselė parašė:
Ponaitissss parašė:

Mums nepakeliui, nes matai, tau turbut patinka tokia muzika, o man ji nepatinka. Tu groji gitara, o man nepriimtinas toks instrumentas, tai reiskia, kad tu tik tokia muzika ir klausai.

Viskas gerai, jei ne blakstienos.


Na kaip jums?:D

Nesupratau kas čia juokingo? Negana to, kad merginų laiškus viešini, tai dar nesuvoki, kad muzika labai didelis kriterijus būti arba nebūti kartu. Melomanai buriasi į klubus net, dalinasi įrašais, kiti kartu kuria dainas, muziką ir t.t., daug kam tai svarbi gyvenimo dalis. Gal mergina gotė ir sunkaus metalo fano ieško, ir tu jai vsai ne į temą susavo trimis primityviais akustinės gitaros akordais big_smile

O tu zinai, kad jei zmogus gotas ar metalistas, tai nereiskia, kad jis turetu vaiksciuot juodai apsirenges? Pradziai gal pradek maziau tiketi stereotipais.  Kiek pamenu, ten buvo pana, kuri klausosi tos sh muzikos, kuria suka per radija.

27

Re: Kai merginos juokingai ir nevykusiai bando atstumti.

Arvydas parašė:

Net jeigu viskas klostosi taip ne dėl jos pačios kaltės, o kažkokių kitų aplinkybių dėka, tai greičiausia tiesiog likimas rodo, kad jums nelemta būti kartu...

na kai negali nuspręsti pats, belieka tikėti, kad tai likimas....