1

Tema: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

kad jau forume žmonių lygis skirstomas pagal automobilio markę, tai Jūsų nuomone kokius automobilius vairuoja šiukšlės ir marozai, o kiokia markę priskirtumėt padoriems žmonėms, ant kurių kapoto nesiskėčia visos LT paleistuvės? big_smile

2

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Šiukšlės tikrai nevairuoja automobilio.:::045 Morozai -  žodis žargonas kuris nieko nereiškia.Nes nėra jam apibrėžtos visumos.Paklauskit kiekvieno sutikto gatvėje kad pirštu parodytu kad ras iš aplinkiniu yra marozas.Manau nei vienas to nepadarys.Todėl reiktu pradžioje tiksliau apibrėžti kas tai per persona kuria butu galima taip vadinti.
Apie automobilius šnekant kaip apie visuma tai liaudies baikose yra daug apibudinimu.Ir jie gan tikslus.Tiek turiniu tiek forma.

3

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Marozas gan daznai naudojamas siame forume, ypac temose apie moteris, tai manau didzioji dalis forumo dalyviu jo reiksme zino wink

4

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Del ta ir vartoja kad nežino .Jei žinotu manau nevartotu.Nes neidomu butu aišku rastu kita atitikmeni šiam žargonui.:::528

5 (redagavo Tomas 2014-10-14 13:36)

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

bmw, golfai. o normalus vairuotojai renkasi audi, volkswagen passat, skoda, nissan ir kitos.

6

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Normalus žmonės automobili renkasi pagal savo kišenę ir ekonomiškuma:) marozų ir šiūklių nepriskirsi pagal automobilius, nes tai priklauso nuo žmogaus charakterio smile) ir nereikia čia stumt, kad žmogus skirstomas pagal automobili... smile tiesiog menkas žmonių mąstymas apie tai smile

7

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Tomas parašė:

bmw, golfai. o normalus vairuotojai renkasi audi, volkswagen passat, skoda, nissan ir kitos.

Nusisnekejai...

8

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Rytis parašė:
Tomas parašė:

bmw, golfai. o normalus vairuotojai renkasi audi, volkswagen passat, skoda, nissan ir kitos.

Nusisnekejai...

konkreciai... draskos draskos forume, bet kuo toliau, tuo baisiau.. big_smile

9 (redagavo Tomas 2014-10-14 14:48)

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Rytis parašė:
Tomas parašė:

bmw, golfai. o normalus vairuotojai renkasi audi, volkswagen passat, skoda, nissan ir kitos.

Nusisnekejai...

uz tiesa nepykstama.

Modestas parašė:
Rytis parašė:
Tomas parašė:

bmw, golfai. o normalus vairuotojai renkasi audi, volkswagen passat, skoda, nissan ir kitos.

Nusisnekejai...

konkreciai... draskos draskos forume, bet kuo toliau, tuo baisiau.. big_smile

kas baisiausia, kad tu egzistuoji siame pasaulyje.

10

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Tomai aš suprantu kad jaunystė - paikystė - viska galima ant to sukrauti .Bet tau neatrodo kad šia tema Rita sukurė tau.

11

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

gedukas parašė:

Tomai aš suprantu kad jaunystė - paikystė - viska galima ant to sukrauti .Bet tau neatrodo kad šia tema Rita sukurė tau.

man atrodo, kad tau reikia atsijungt interneta ir iseit i kiema. nors trumpam, kad tavo smegenis gautu deguonies.

12

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Gal Tomai kartu einam .Tu nerašysi vėju aš nekomentuosiu tavo minčiu- abipusė nauda bus.

13 (redagavo Tomas 2014-10-14 17:25)

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

gedukas parašė:

Gal Tomai kartu einam .Tu nerašysi vėju aš nekomentuosiu tavo minčiu- abipusė nauda bus.

as veju nerasau, tik tau reikia demesio is kitu, bandydamas komentuoti kitu mintis.

14

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Niekas cia nepyksta tik tavo nuomone juokinga nes skirstai zmones pagal masinos marke smile

15

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Tomas parašė:

bmw, golfai. o normalus vairuotojai renkasi audi, volkswagen passat, skoda, nissan ir kitos.

as ir golfa vairuoju, bet nesijauciu atrofavusiom  smegenim...

16

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Rita parašė:
Tomas parašė:

bmw, golfai. o normalus vairuotojai renkasi audi, volkswagen passat, skoda, nissan ir kitos.

as ir golfa vairuoju, bet nesijauciu atrofavusiom  smegenim...

tai marozai taip ir nesijaucia big_smile joke

17

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

O, kaip smagu, aš marozė reiškia ;D

(arba gudri merga, kuri vairuoja tokį automobilį dėl kuro sąnaudų, detalių kainos ir kitų priežasčių, kurios nėra susijusios su marozų vertybėm)

O jei rimtai kalbant, tai tikrai yra tokie stereotipiniai automobilių modeliai, priskiriami marozams. Bet tai čia stereotipai, o ne absoliuti tiesa. Aš ir pati kartais mėgstu iš savęs pasijuokt, kad chi chi cha cha, va kokia aš kavianska marozė su golfu, trolololo, bet tai nu kamon.

18

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

prie manes miestelyje dvigubai daugiau pagyvenusio amziaus zmoniu vairuoja golfus ir BMW,ir kokiu penketa pusdurniu da gerai nesupratusiu ka is vis su ta masina veikia,tai realei tipo jie visi marozai.:::044

19

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

asmeniskai man golfas tai isvis moteriska masina big_smile

20

Re: Kokią automobilio markę priskirtumėto marozams?

Taip išeina kad tik vienam žmogui su golf ais marozai.