1

Tema: padekit man..

Sveiki, esu mergina mes su draugu draugaujam jau trejus metus. Ir atsitiko tai kad jis pasake jog nenori manes lovos reikalais. Kaip manote kas gali buti ? Ar gali tokiu atveju nutrukti santykei ar tik seip uzejo fazes... kreipiuosi i vaikinus ar jums taip nera buve kad jua nebenorite su savo mergina myletis:)

2

Re: padekit man..

kai kita geresne susirandi, tai su senaja malka nenori. o jeigu rimtai tai reikia jo paties ir paklaust, kad atsakytu tiesiai sviesiai be jokiu mekenimu. priezasciu visokiu gali but: kita mergina, menulis, ta pati rutina lovoje, tie patys nuspejami veiksmai ir pan, o gal Tu nedavei kai jis norejo, o dabar jis ragus rodo Tau big_smile

3

Re: padekit man..

Tai turbut kazka padarei todel jis nenori pabandyk prisiminti paskutinius ivykius. Kai kita turi tai kaip tik buna is gailescio dar uzsilipa. Ir nenori isiduoti.

4

Re: padekit man..

gal lovoj medine esi?

5

Re: padekit man..

Tomas parašė:

gal lovoj medine esi?

Jei nešioji akinius tai dar nereiškia kad ir patarimus protingus dalini.

6

Re: padekit man..

gedukas parašė:
Tomas parašė:

gal lovoj medine esi?

Jei nešioji akinius tai dar nereiškia kad ir patarimus protingus dalini.

foto isimesk, po to kazka snekek. nuo kada uzsidejus akinius gali tapt protingu? *facepalm*

7

Re: padekit man..

Pasikalbėkit tarpusavy. Gal nepateisini jo lūkesčių, o gal pas jį problemos ir jis kompeksuoja dėl kažko. Išsiaiškinę gal rasit kažkokį kompromisą ir viskas susitvarkys. Tame reikale negali būti įtampos.

8

Re: padekit man..

Gal but jis serga kazkuo arba uzkreciamu ? Gal but jus mylejotes 3 kartus i diena 7 dienas i savaite ... turi buti pertrauka . O gal jam kazkas gerai isparde ta vieta ... Turiu sutikti su Marium .

9

Re: padekit man..

gal nebetrauki kaip mergina ir tiek, cia realiausias variantas.

10

Re: padekit man..

jeigu jam nebepatinka lovoj, santykiai greiciausiai nutruks..  ir nieks cia nepades..

11

Re: padekit man..

Arba turi kita arba tikrai kazkokios problemos. daugiau variantu nematau. seip jo geriausia pasikalbeti

12

Re: padekit man..

Aišku kitą turi.

13

Re: padekit man..

Goda parašė:

Aišku kitą turi.

O kodel pagal tave iskart turi kita? Gal jam su sveikata kazkas yra ir bijo ta pasakyti? LOL.

14

Re: padekit man..

Ponaitissss parašė:
Goda parašė:

Aišku kitą turi.

O kodel pagal tave iskart turi kita? Gal jam su sveikata kazkas yra ir bijo ta pasakyti? LOL.

Hmmm, bijoti pasakyti kas blogai savo merginai? Tai irgi nenormalu smile

15

Re: padekit man..

klasikinė situacija - meilė trunka tris metus...

16

Re: padekit man..

Goda parašė:

Aišku kitą turi.

ne kodel taip uztikrintai, kodel apie vaikinus tokia bloga nuomone.

17

Re: padekit man..

Nu vyrai,vyrai,stumiat ant savo lities. Pradžiai megink išklausinet tiesiai per aplink,nes jei tiesiai klausi nuo viro atsakimo negausi.Gal problemele slypi jusu bendravime? Jai tai nepades,tai koordinaliai pakeisk savo ekipiruote jam tuo nesakius t.yra persidažyk plaukus,pakeisk nagu spalva na ir t.t. Kai busit lovoje,imkis švelniai iniciatyvos,bet nešnekek apie seksa. Man budavo su pirmaja žmona : pareini nusikales kaip sabaka,ižsytesi lovoi,ji atsiguls ir kaip medkirtys,,davai pasipi.... ,tai nulingdavo net tas kuris nestovedavo tuo metu nuo tokio pasakimo smile

18

Re: padekit man..

gabrielr parašė:

Sveiki, esu mergina mes su draugu draugaujam jau trejus metus. Ir atsitiko tai kad jis pasake jog nenori manes lovos reikalais. Kaip manote kas gali buti ? Ar gali tokiu atveju nutrukti santykei ar tik seip uzejo fazes... kreipiuosi i vaikinus ar jums taip nera buve kad jua nebenorite su savo mergina myletis:)

Tai gali buti naujas etapas tavo gyvenime be jo lovoje, ko ten suki galva sau ir kitiems nedave jis duos kiti, o jis tegu lieka kaip drauge su kuria smagu pasidalinti isgyvenimais:::001

19

Re: padekit man..

Gal esi savanaude lovoje ir jam atsibodo stengtis vien del taves. smile Gal buvo kokia neistikimybes problema, nes as asmeniskai suzinojas, kad mano mergina liete kitas ar juo labiau mylejosi tai butu slykstu. Pasikalbekit tarpusavi atvirai ir nepykit viens ant kito uz atsakymus. Gal kada iskaudinai ji sakydama, kad jam vien seksas galvoj. smile

20

Re: padekit man..

Gal tesiog vienas kitam netinkat ir viskas..:)