1

Tema: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Klausimas merginoms, moterims smile ka Jus manote apie merginos/moters santykius su jaunesniu vaikinu? smile Uz ar pries? kodel? smile

2

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Tadas parašė:

Klausimas merginoms, moterims smile ka Jus manote apie merginos/moters santykius su jaunesniu vaikinu? smile Uz ar pries? kodel? smile

jeigu viens kitam imponuojate ir abiems santykiuose gera, kam kvaršinti sau galvą tuo - ką kiti galvos?:)

Manau, neprotinga riboti bendravimą vien dėl kažkieno amžiaus. Amžius tik parodo kiek metų nugyventa, tačiau nenusako - kaip wink

Kitas reikalas - dėl žmogaus samprotavimo (pasaulėžiūros) ir jo  elgesio smile

3

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Ne nuo amziaus priklauso. 50 metis zmogus gali atrodyti, net dar geriau nei koks junioras. Kam knist sau prota ka kiti galvos? Patinkat vienas kitam? Tai ir valio. Dziaugtis reikia.

4

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

mano manymu, jog dabartines merginos/moterys vis dar sventai tiki, kad jeigu vyresnis reiskia visom prasmem geresnis smile na, o as kitokios nuomones smile stebiu cia zmones, tiksliau ju elgesi ir bendravima virtualioje erdveje, taip pat atkreipi demesi kaip zmones elgiasi realybeje... ir kazkaip kartais baugu pasidare.... visi kazkokie naivus, pavarge, savo sukurtam iliuziju pasaulely gyvena, nors neretai realybe buna visai kitokia smile stebiu ne tik merginas, bet ir vyrukus, kaip jie bendrauja, ka ir kaip sneka... ir tebunie as per geros nuomones apie save, bet nemanau jog as prastesnis uz koki 30meti ar 35meti smile taip, gal jie jau turi finansini pagrinda po kojom, bet su razumeliu, toli grazu ne visi draugauja smile atsizvelgus kokie dabar santykiai seimose, porose, isties kazkaip neramina.... fizinis, psichologinis smurtas, rutina, nubodulys, pavirsutiniskumas.... bet vistiek... vyresni yra  geriau, merginu nuomone smile ir nesuprantu kodel jos mano smile jeigu jaunesnis gali buti toks pat rupestingas ,demesingas, malonus, moraliskai stiprus, palaikantis, supratingas negu tas vyresnis vyrukas smile jaunas - nepatyres? hmmmm... nepatyres kame? lovoje? santykiuose su moterimis? na... daug klausimu kyla kalbant sia tema... tik... apmaudu, jog pasirenka merginos, kartais prastesni varianta pacios to nesuprasdamos, o po to kaltinami visi... kokie vyrai kiaules ir asilai... o tai ta mergina buvo labai protinga jei toki varianta pasirinko?? smile tad nemanau, kad siais laiklais amzius turi buti kazkokiu barjeru smile reikia lauzyti sita stereotipa.... nes per toki mastyma, merginos normalios susirasti negaliu ;DDD

5

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Tik stiprios moralines vertybes padeda atlaikyti visus skirtumus ilgalaikiuose santykiuose ir amziaus taip pat. Bet jei kalbeti apie "pasilakstyma per partnerius" tai tokios temos veda tik i konfliktus.

6

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Dalija, as ir turiu omeny rimtus santykius, o ne vienadienius nuotykius smile

7

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Tadas parašė:

Dalija, as ir turiu omeny rimtus santykius, o ne vienadienius nuotykius smile

As tik isdesciau savo nuomone...ir nieko daugiau

8

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Aš žinau tik tai, jog kad ir pasirodysi fantastiškas vyrukas visomis prasmėmis jaunesnei už save ar vyresnei už save, vistiek ta moteris neims Tavęs ir nesives prie altoriaus, jog turėtum Jai būt ištikimas visą gyvenimą. Visi mes mokam pasirodyti, visi norim dėmesio ir rūpintojėlių šalia, bet gal reiktų pirmiau pagalvoti, ką mes galime duoti kitiems ?

9

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Ainis parašė:

Aš žinau tik tai, jog kad ir pasirodysi fantastiškas vyrukas visomis prasmėmis jaunesnei už save ar vyresnei už save, vistiek ta moteris neims Tavęs ir nesives prie altoriaus, jog turėtum Jai būt ištikimas visą gyvenimą. Visi mes mokam pasirodyti, visi norim dėmesio ir rūpintojėlių šalia, bet gal reiktų pirmiau pagalvoti, ką mes galime duoti kitiems ?

O kodėl nesives? Nelabai minties supratau... "fantastiškas vyrukas visomis prasmėmis" tai ir nesavanaudiškas, turbūt... Tai kodėl ne?

10

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Aš manau, kad amžius yra nesvarbus ir net sunku būtų surasti tokią merginą, kuriai būtų svarbus ;D Pagal mane, senos žinios wink)))

11

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Kūbūš parašė:

Aš manau, kad amžius yra nesvarbus ir net sunku būtų surasti tokią merginą, kuriai būtų svarbus ;D Pagal mane, senos žinios wink)))

Nereik toli ir ieškot, jei kad ir čia pažiūrėjus "skelbimų lentą karštoj linijoje" jei tik kas užsimina apie metus, beveik visada parašyta, jog vyresnio ieško big_smile

O į temą, manau kuo daugiau metų, tuo amžius mažesnę rolę vaidina.. Paauglystėj visai kitaip..

12

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Nu tai čia nesiskaito, nes ir apie charakterį būna parašyta, kad ieško "rimto" ;DDD Taip ir būna, kai nežinai, ko nori ;DDD

13 (redagavo Iratspėk 2014-11-29 21:08)

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Viskas įmanoma ir visai normalu,kartais jaunesnis žmogus būna daug brandesnis už vienmetį ar vyresnį smile

14

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Iratspėk parašė:

Viskas įmanoma ir visai normalu,kartais jaunesnis žmogus būna daug brandesnis už vienmetį ar vyresnį smile

O taip ir daug kartu biednesni, manau beprasmis laiko gaisimas, susideda jaunikliai su senutem nes vienmetem biednas ubagas su slyksciu charakteriu nereikalingas, galvoja jai jau moteriske gerokai vyresne tai ims sau ant sprando bet koki kvaili.

15

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

kodėl visad nurašom į ubagus ar proto defektą turinčius? aš nešneku apie 30 metų skirtumą-5-10 manau visai norma ir tikrai ne ubagai kai kurie gan protingi ir ant savo kojų pilnai stovintys žmogeliukai,beto moteris pati turi būt visiška  višta kad imtusi išlaikyt vyrą...pasakiau nuomonę ir toliau nesiveliu į ginčus  wink

16

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

as esu biednas ubagas su slyksciu charakteriu... ir rimtai niekam nereikalingas... nes moterys galvoja tik apie pinigus, islaikyma...  viskas nuo siol ir as ieskosiu moters bent su 2000 lt algos i rankas, butu ir masina... nes nesiruosiu imt su islaikymu... aina peklon big_smile

17

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Aš asmeniškai prieš, tačiau kam patinka - tegul. Man negaila.

18

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

kad tik jie laimingi butu,visa kita vinimis susikals.:::011

19

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Pritariu Sauliui, kuo daugiau metu tuo amziaus skirtumas mazesni vaidmeni vaidina.
Manau moterys mieliau renkasi vyresni partneri, nes tai asocijuojasi su saugumu. Paprastai vyresni vaikinai (apie 30+) jau zino ko nori is gyvenimo, moters ir santykiu. Zino, kas jiems patinka, o kas nepatinka. O jaunesniems vaikinukams dar reikia pedeti issiaiskinti tai smile

20

Re: Merginos, ka manote apie rimtus santykius su jaunesniu vaikinu?

Ugnė parašė:

Pritariu Sauliui, kuo daugiau metu tuo amziaus skirtumas mazesni vaidmeni vaidina.
Manau moterys mieliau renkasi vyresni partneri, nes tai asocijuojasi su saugumu. Paprastai vyresni vaikinai (apie 30+) jau zino ko nori is gyvenimo, moters ir santykiu. Zino, kas jiems patinka, o kas nepatinka. O jaunesniems vaikinukams dar reikia pedeti issiaiskinti tai smile

Na tas pats galioja ir merginos, nes jaunesnems irgi reikia susivokti ko joms reikia, tik var issilakstymams nelabai pritariu, na bet esme ta, kad ir merginos vyresnes dazniausiai buna elgiasi kaip paaugles nesubrendusios, bet dazniausiai tarp ju galima ir normalias sutikti, na bet viskas priklauso ne nuo skaiciaus, o nuo zmogaus mastymo.