21

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

kristina parašė:

O ką daryti, jei vaikiną vyrai domina, ne merginos..?!

o kodel jus tai domina? big_smile

22

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

o kuriai moteriai patiktu kad jos drauga ar vyra nuviliojo kitas vyras smile ?.. Geda butu, ypac tokioj lietuvoj...

O kodel moterims rupi seksas? Del tos pat priezasties kaip ir vyrams... Jei jis geras, tai tikrai puiki fizine iskrova. O jei prastas, tiesiog negali juo megautis, kaip ir prastu arba skoni neatitinkanciu patiekalu... Tai pasirinkimas toks- gerini ta patiekala, arba renkiesi ragauti kita big_smile ... Kaip kam patogiau...

23

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

kas pabendrauti?

24

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

o kaip oralinis merginoms? uz ar pries?

25

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

Rasa parašė:

o kuriai moteriai patiktu kad jos drauga ar vyra nuviliojo kitas vyras smile ?.. Geda butu, ypac tokioj lietuvoj...

O kodel moterims rupi seksas? Del tos pat priezasties kaip ir vyrams... Jei jis geras, tai tikrai puiki fizine iskrova. O jei prastas, tiesiog negali juo megautis, kaip ir prastu arba skoni neatitinkanciu patiekalu... Tai pasirinkimas toks- gerini ta patiekala, arba renkiesi ragauti kita big_smile ... Kaip kam patogiau...

  ragauti geriausia:)

26

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

bet kita vertus geriau ir netobulas nei jokio..

27

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

Seksas turėtu visiems zmonems rupeti smile Senatvėje tikrai nerupes big_smile

28

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

seksas turi rupeti,o jai tavim dar domisi isvis veza,seksas nuima visus stresus,myletis tai butina ...kaip be jausmmu ir sekso buti neisivaizduoju

29 (redagavo GeraširdisSvolačius 2015-01-16 22:02)

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

:::044 Del streso ir piktos moterys sad

30

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

ieškotojas parašė:

Sveiki turėjau tokia situacija,kad susipažinau per internetą su panelė.Susitikau su ja smile.Pasivaikščiojom jinai buvo labai atvira galvojau,kad ne meluoja.Buvo su seksas davė man jinai,bet susitinkam antrą ,tik iš kartą nuvėjom į kiną ir tada antra kartą gavau sekso smile.Ir manyje atsirado jausmai ir meilė.Po antro pasimatymo jinai man parašai,kad yra bloga ir megsta trumpalaikus santykius.Kodėl visos panos kalės ? yikes

Siaip tai ne visos tokios blogos, kuriom tik seksas galvoj, bet gal tesiog pries tai jinai buvo iskaudinta kokio nors vaikino ir dbr tokiu budu keršija. na cia jau psichologinės priezastys, mano nuomone

31

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

Todėl kad tokia gamta. Tiek vyrams tiek moterims tas seksas rūpi. Pavydžiui kiti gyvūnai nežiūri nieko neturi jokių komplekstų ir žmogus gi gyvūnas yra ir sekso troškimas yra paskiekviena žmogų kuris nėra sterelizuotas. O gamtos nepakeisi sakyk ką nori bet visiems sekso norisi.

32

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

GeraširdisSvolačius parašė:

Seksas turėtu visiems zmonems rupeti smile Senatvėje tikrai nerupes big_smile

kas yra senatve?

33

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

Kvailas klausimas . Mazdaug, kodel saule sviecia ? :::008

34

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

Lietuvoje nelabai joms rupi, nes labai daug frigidisku yra, dauma merginu ruko kaip kaminai dabar ir joms gerai, savaitgali bonke snapso ant galvos ir viskas gerai smile)

35

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

Nemanau, kad tokiu dauguma. Veikiau atvirksciai...:::008

36

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

Woman love it but man are crazy about it.

37

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

john michel parašė:

Woman love it but man are crazy about it.

idomu butu imesti vyra ir moteri i deze, kuris kuri pirmas uzpuls.

38

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

marek parašė:
john michel parašė:

Woman love it but man are crazy about it.

idomu butu imesti vyra ir moteri i deze, kuris kuri pirmas uzpuls.


seniai seniai teko gal filmą matyti, gal knygą skaityti - vokiečiai vienoje iš koncentracijos stovyklų tyrė žmonių lytinį gyvenimą seksualumą ir pan. Bandomaisiais triušiais pasirinko vyrą ir moterį, kurie, kaip jie puikiai žinojo, vienas kitam buvo labai neabejingi. Juos uždarė į stebėjimo kamerą. Ir vokiečiai nuoširdžiai nesuprato, kodėl jie vienas ant kito nepuola, juk sąlygos, kaip koncentracijos stovykloje, pačios nuostabiausios. Deja, nors ir kaip ilgai puikiai maitinami, vienas kitam patrauklūs priešingų lyčių atstovai išbuvo vienoje kameroje, vokiečių stebėtojams peno mokslinėms išvadoms nepateikė...

39

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

ka juos kur pierkuns tuos kalinius smile knyga ir filmas.nereikia jokiu filmu ir taip aisku kad vsie so vsiemi v zhyvopysnom bezporyadke.

40

Re: Kodėl moterims rūpi seksas ? ;o

Moterims rupi viskas, tame tarpe ir seksas...:::008