Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Активные темы Темы без ответов
→
10 praktiškų patarimų, kurie Jums gali praversti naudojantis ieskok.lt ←
→ Susipažinkite su atsinaujinusiomis
ieskok.lt forumo taisyklėmis ←
Euras (Страница 9 из 9)
Страницы Назад 1 … 7 8 9
Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться
РСС
Сообщений с 161 по 174 из 174

- Renata
- Forumo Dalyvis
- Неактивен
Re: Euras
Darius пишет:Renata пишет:zanas пишет:Parduotuvese gal ir taip. Kaip pavyzdys vienam autoservise,i kuri nuolat vaziuoju gruodzio men nudazyti viena automobilio detale kainavo 150lt, vakar nuvaziaves jau kainuoja 50 euru. Paskambinau dar keliems pazystamiems sake, kad kainos padidejo dar keliose autoservisuose.
Jos tiesiog apvalėjo į ''gražią'' sumą
Būčiau verslininke tai su centais irgi nežaisčiau ir neprašyčiau 43.44€
nu i 45 galima apvalint
nu ziuresim, as dar nevariau i servisa, bet ir taip tu kainu nzn, zn toki kuris padoriai ima ir varau pas ji, daznai buna remontas - priklausomai nuo to ka ten daryt reikes, tai apziuri, paskambina pasako kiek mazaug atsieis nu ir jei man apsimoka sakau taisom ir visaks
Apvalina visi, o kiek priklauso jau nuo verslininko
Vieni nuleis iki 40, kiti pakels iki 45, o kiti net iki 50 

- Konstantinas
- Forumo Legenda
- Неактивен
Re: Euras
doleris silpneja kitu valiutu atzvilgiu del makroekonominiu priezasciu ir del to kad doleriu jau per daug prispausdino) manau kad forexo treideriai neblogai pasipelnys is to) ypac tie kas prekiauja stambiom sumom)

- Brunetė
- Forumo Naujokas
- Неактивен
Re: Euras
Euras tinka ir patinka 

- Tomas
- Forumo Karalius
- Неактивен
Re: Euras
jo paskutiniu metu doleris pradeda kilti.. jau kokius puse metu stipreja..

- Konstantinas
- Forumo Legenda
- Неактивен
Re: Euras
dolerio kurso labai nestebiu nes turiu santaupas svaruose) bet svaro kursas ir lito ir euro atzvilgiu tik stipreja ir mano pajamos auga)
167 Ответ от Konstantinas 2015-03-10 22:35 (2015-03-10 22:44 отредактировано Konstantinas)

- Konstantinas
- Forumo Legenda
- Неактивен
Re: Euras
profesoriux пишет:jo paskutiniu metu doleris pradeda kilti.. jau kokius puse metu stipreja..
tai gali isvardinti priezastis kodel doleris turi stipreti?)
kokia pozicija forexe atidaryti? dolerio pirkimui ar pardavimui? ir kuriam laiko intervalui?)

- Darius
- Forumo Liūtas
- Неактивен
Re: Euras
Konstantinas пишет:profesoriux пишет:jo paskutiniu metu doleris pradeda kilti.. jau kokius puse metu stipreja..
tai gali isvardinti priezastis kodel doleris turi stipreti?)
kokia pozicija forexe atidaryti? dolerio pirkimui ar pardavimui? ir kuriam laiko intervalui?)
as kiek girdejau per radija - euro emisija zada didint. O dolerio kazkur kitur skaiciau kad nebedidint. Tai va del to galetu but kad euras nuvertes lyginant su doleriu

- Linas
- Forumo Pradedantysis
- Неактивен
Re: Euras
Turėjom savivaldą - praradome. Turėjome savą pinigą - praradome.
"kieno pinigas - tas šalies ir šeimininkas" ... Kas toliau?

- Teo
- Forumo Fantomas
- Неактивен
Re: Euras
Linas пишет:Turėjom savivaldą - praradome. Turėjome savą pinigą - praradome.
"kieno pinigas - tas šalies ir šeimininkas" ... Kas toliau?
Toliau tau bar koda ant uzpakalio istatuiruos su lazeriu ir kaip sunims micro cipa kuproi ir butinai nukastruos ! 
171 Ответ от Linas 2016-10-09 13:45 (2016-10-09 13:45 отредактировано Linas)

- Linas
- Forumo Pradedantysis
- Неактивен
Re: Euras
Teo пишет:Linas пишет:Turėjom savivaldą - praradome. Turėjome savą pinigą - praradome.
"kieno pinigas - tas šalies ir šeimininkas" ... Kas toliau?
Toliau tau bar koda ant uzpakalio istatuiruos su lazeriu ir kaip sunims micro cipa kuproi ir butinai nukastruos ! 
Amerikoj gojus 2017-aisiais visus sučipuos!
oficiali žinia - baisu http://www.ekspertai.eu/2017-aisiais-visiems-amerikieciams-bus-implantuoti-mikrocipai/
172 Ответ от Teo 2016-10-09 17:50 (2016-10-09 17:51 отредактировано Teo)

- Teo
- Forumo Fantomas
- Неактивен
Re: Euras
Linas пишет:Teo пишет:Linas пишет:Turėjom savivaldą - praradome. Turėjome savą pinigą - praradome.
"kieno pinigas - tas šalies ir šeimininkas" ... Kas toliau?
Toliau tau bar koda ant uzpakalio istatuiruos su lazeriu ir kaip sunims micro cipa kuproi ir butinai nukastruos ! 
Amerikoj gojus 2017-aisiais visus sučipuos!
oficiali žinia - baisu http://www.ekspertai.eu/2017-aisiais-visiems-amerikieciams-bus-implantuoti-mikrocipai/
Sveikatos draudimas ,vaituotojo teises ,kreditu korteles , viza ir pasas viskas tobula viskas grazu ,bet jei tu neitiksi valtybei pasireksi antiamerikietiskai neitiksi kazkokiai korporacijai P!ST ir tave antjunks .Nei galesi pirkti nei parduoti nei keliauti nei vaziuoti automobiliu.Net teise i laisve ar kazkokia savo asmenyne nuomone .
Buiblijoi minejio apie antikristo zimejima ant rankos butent tas mikrocipas arba pirmas bandymas zymeti visus zmones . Gerai butu kad tai liktu tik amerijoje ir niekur kitur .isigelbejimas jei tikiuosi Jielovstouno vulkanas isivers 

- Linas
- Forumo Pradedantysis
- Неактивен
Re: Euras
Teo пишет:Linas пишет:Teo пишет: Toliau tau bar koda ant uzpakalio istatuiruos su lazeriu ir kaip sunims micro cipa kuproi ir butinai nukastruos ! 
Amerikoj gojus 2017-aisiais visus sučipuos!
oficiali žinia - baisu http://www.ekspertai.eu/2017-aisiais-visiems-amerikieciams-bus-implantuoti-mikrocipai/
Sveikatos draudimas ,vaituotojo teises ,kreditu korteles , viza ir pasas viskas tobula viskas grazu ,bet jei tu neitiksi valtybei pasireksi antiamerikietiskai neitiksi kazkokiai korporacijai P!ST ir tave antjunks .Nei galesi pirkti nei parduoti nei keliauti nei vaziuoti automobiliu.Net teise i laisve ar kazkokia savo asmenyne nuomone .
Buiblijoi minejio apie antikristo zimejima ant rankos butent tas mikrocipas arba pirmas bandymas zymeti visus zmones . Gerai butu kad tai liktu tik amerijoje ir niekur kitur .isigelbejimas jei tikiuosi Jielovstouno vulkanas isivers 
Taip
https://youtu.be/krhv4kfjhfM

- Teo
- Forumo Fantomas
- Неактивен
Re: Euras
Ir kazkaip radau youtube tavo video ...Suprasti Lietuvą... 
Сообщений с 161 по 174 из 174
Страницы Назад 1 … 7 8 9
Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться
Форум работает на PunBB, при поддержке Informer Technologies, Inc
The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.