161

Re: Euras

Darius пишет:
Renata пишет:
zanas пишет:

Parduotuvese gal ir taip. Kaip pavyzdys vienam autoservise,i kuri nuolat vaziuoju gruodzio men nudazyti viena automobilio detale kainavo 150lt, vakar nuvaziaves jau kainuoja 50 euru. Paskambinau dar keliems pazystamiems sake, kad kainos padidejo dar keliose autoservisuose.

Jos tiesiog apvalėjo į ''gražią'' sumą smile Būčiau verslininke tai su centais irgi nežaisčiau ir neprašyčiau 43.44€

nu i 45 galima apvalint smile nu ziuresim, as dar nevariau i servisa, bet ir taip tu kainu nzn, zn toki kuris padoriai ima ir varau pas ji, daznai buna remontas - priklausomai nuo to ka ten daryt reikes, tai apziuri, paskambina pasako kiek mazaug atsieis nu ir jei man apsimoka sakau taisom ir visaks

Apvalina visi, o kiek priklauso jau nuo verslininko smile Vieni nuleis iki 40, kiti pakels iki 45, o kiti net iki 50 smile

162

Re: Euras

nesigilinau po to įvedimo kaip tie dolerio euro valiutų kursai, bet kai nesenai pažiūrėjau oficialų kursą http://www.valiutukursai.net/ tai išsižiojau big_smile Nežinau ar čia sutapimas ar ne, bet kai įsivedėm eurą šie valiutų kursai beveik susilygino big_smile

163

Re: Euras

doleris silpneja kitu valiutu atzvilgiu del makroekonominiu priezasciu ir del to kad doleriu jau per daug prispausdino) manau kad forexo treideriai neblogai pasipelnys is to) ypac tie kas prekiauja stambiom sumom)

164

Re: Euras

Euras tinka ir patinka smile

165

Re: Euras

jo paskutiniu metu doleris pradeda kilti.. jau kokius puse metu stipreja..

166

Re: Euras

dolerio kurso labai nestebiu nes turiu santaupas svaruose) bet svaro kursas ir lito ir euro atzvilgiu tik stipreja ir mano pajamos auga)

167 (2015-03-10 22:44 отредактировано Konstantinas)

Re: Euras

profesoriux пишет:

jo paskutiniu metu doleris pradeda kilti.. jau kokius puse metu stipreja..

tai gali isvardinti priezastis kodel doleris turi stipreti?)

kokia pozicija forexe atidaryti? dolerio pirkimui ar pardavimui? ir kuriam laiko intervalui?)

168

Re: Euras

Konstantinas пишет:
profesoriux пишет:

jo paskutiniu metu doleris pradeda kilti.. jau kokius puse metu stipreja..

tai gali isvardinti priezastis kodel doleris turi stipreti?)

kokia pozicija forexe atidaryti? dolerio pirkimui ar pardavimui? ir kuriam laiko intervalui?)

as kiek girdejau per radija - euro emisija zada didint. O dolerio kazkur kitur skaiciau kad nebedidint. Tai va del to galetu but kad euras nuvertes lyginant su doleriu

169

Re: Euras

Turėjom savivaldą - praradome. Turėjome savą pinigą - praradome.
"kieno pinigas - tas šalies ir šeimininkas" ... Kas toliau?

170

Re: Euras

Linas пишет:

Turėjom savivaldą - praradome. Turėjome savą pinigą - praradome.
"kieno pinigas - tas šalies ir šeimininkas" ... Kas toliau?

Toliau tau bar koda ant uzpakalio istatuiruos su lazeriu  ir kaip sunims micro cipa kuproi ir butinai nukastruos ! :::044

171 (2016-10-09 13:45 отредактировано Linas)

Re: Euras

Teo пишет:
Linas пишет:

Turėjom savivaldą - praradome. Turėjome savą pinigą - praradome.
"kieno pinigas - tas šalies ir šeimininkas" ... Kas toliau?

Toliau tau bar koda ant uzpakalio istatuiruos su lazeriu  ir kaip sunims micro cipa kuproi ir butinai nukastruos ! :::044

Amerikoj gojus 2017-aisiais visus sučipuos!
oficiali žinia   - baisu    http://www.ekspertai.eu/2017-aisiais-visiems-amerikieciams-bus-implantuoti-mikrocipai/

172 (2016-10-09 17:51 отредактировано Teo)

Re: Euras

Linas пишет:
Teo пишет:
Linas пишет:

Turėjom savivaldą - praradome. Turėjome savą pinigą - praradome.
"kieno pinigas - tas šalies ir šeimininkas" ... Kas toliau?

Toliau tau bar koda ant uzpakalio istatuiruos su lazeriu  ir kaip sunims micro cipa kuproi ir butinai nukastruos ! :::044

Amerikoj gojus 2017-aisiais visus sučipuos!
oficiali žinia   - baisu    http://www.ekspertai.eu/2017-aisiais-visiems-amerikieciams-bus-implantuoti-mikrocipai/

Sveikatos draudimas ,vaituotojo teises ,kreditu korteles , viza ir pasas viskas tobula viskas grazu ,bet jei tu neitiksi valtybei pasireksi antiamerikietiskai   neitiksi kazkokiai korporacijai P!ST ir tave antjunks .Nei galesi pirkti nei parduoti nei keliauti nei vaziuoti automobiliu.Net teise i laisve ar kazkokia savo asmenyne nuomone .
Buiblijoi minejio apie antikristo zimejima ant rankos  butent tas mikrocipas arba pirmas bandymas zymeti visus zmones . Gerai butu kad tai liktu tik amerijoje ir niekur  kitur .isigelbejimas jei  tikiuosi Jielovstouno vulkanas isivers :::b12

173

Re: Euras

Teo пишет:
Linas пишет:
Teo пишет:

Toliau tau bar koda ant uzpakalio istatuiruos su lazeriu  ir kaip sunims micro cipa kuproi ir butinai nukastruos ! :::044

Amerikoj gojus 2017-aisiais visus sučipuos!
oficiali žinia   - baisu    http://www.ekspertai.eu/2017-aisiais-visiems-amerikieciams-bus-implantuoti-mikrocipai/

Sveikatos draudimas ,vaituotojo teises ,kreditu korteles , viza ir pasas viskas tobula viskas grazu ,bet jei tu neitiksi valtybei pasireksi antiamerikietiskai   neitiksi kazkokiai korporacijai P!ST ir tave antjunks .Nei galesi pirkti nei parduoti nei keliauti nei vaziuoti automobiliu.Net teise i laisve ar kazkokia savo asmenyne nuomone .
Buiblijoi minejio apie antikristo zimejima ant rankos  butent tas mikrocipas arba pirmas bandymas zymeti visus zmones . Gerai butu kad tai liktu tik amerijoje ir niekur  kitur .isigelbejimas jei  tikiuosi Jielovstouno vulkanas isivers :::b12

Taip
https://youtu.be/krhv4kfjhfM

174

Re: Euras

Ir kazkaip radau youtube tavo video ...Suprasti Lietuvą... :::034