1

Tema: Alfa Romeo vs. Audi

nu mastau pirkt mashina ir kazhkaip traukia prie shitu dvieju markiu...(nu gal dar bmw,bet cia jau jei nieko neishsirinkciau). tj vat rezhkit nuomone ka manot ir t.t. kokie modeliai jum prie shirdies...

2

Re: Alfa Romeo vs. Audi

tai tu pasakyk uz kokia pinigu suma tai tada zmones tau ir patars smile

3

Re: Alfa Romeo vs. Audi

suma neesme smile o jei shiaip tai uzh 2000-3000euru

4

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Vitalijus, 19 parašė:

suma neesme smile o jei shiaip tai uzh 2000-3000euru


smile))) jo. suma neesme smile))))) kaip tik esme ;] Vertinant kad nusipirkes audi turesi moketi uz kasko, o uz ta pacia kaina gausi geresnes bukles alfa nei audi. On the other hand tie kas susidure su italu gedimais- keike juos visaip kaip tik iamanoma. (be to kiekvienam servise audi galesi pataisyt, o ir daliu daug). Siaip jei pats pirkciau tai imciau AR156

5

Re: Alfa Romeo vs. Audi

ai tik nereikia pradet vartyt big_smile:D gi nurodzhiau mazhdaug uzh kiek big_smile

6

Re: Alfa Romeo vs. Audi

uz tokia suma tai rinkciaus audi.galima butu paimti kokiu 95metu a4 arba seno modelio a6.o antra tai daliu rasi audinei nesunkei o alfoms tai truputi sunkiau. smile man asmeniskai audi grazesnes nei alfos nes naujesni alfa-romeo modeliai kainuoja gan nemazai smile o jei sugalvosi pirkti bmw tai pirk kregzdute smile

7

Re: Alfa Romeo vs. Audi

tai AR156 tai visai nieko bet uz 3000e tikrai nepaimsi smile

8

Re: Alfa Romeo vs. Audi

alfa  o tj tarkim ar155  ?

9

Re: Alfa Romeo vs. Audi

http://www.tuning.lt/tuning-pics/nerudyjancio-plieno-bakeliai/alfa-romeo-155-galinis-bakelis.jpg
nu sita visai nieko bet a vistiek rinkciaus audi big_smile

10

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Mantas, 16 parašė:

uz tokia suma tai rinkciaus audi.galima butu paimti kokiu 95metu a4 arba seno modelio a6.o antra tai daliu rasi audinei nesunkei o alfoms tai truputi sunkiau. smile man asmeniskai audi grazesnes nei alfos nes naujesni alfa-romeo modeliai kainuoja gan nemazai smile o jei sugalvosi pirkti bmw tai pirk kregzdute smile


Vergu ar uz 3000 euru paimsi a4 ar a6. labai labai labai abejoju. Tiek C4 normali kainuoja. Koki sekmadieni galesiu pasakyt kiek kainuoja tokios audines jei nepamirsiu.

11

Re: Alfa Romeo vs. Audi

idomu visai butu

12

Re: Alfa Romeo vs. Audi

audi ir kitokiu minciu net galvoj negali buti...:D

13

Re: Alfa Romeo vs. Audi

visai realu nupirkti audi a6ar a4.nebutina imti 2000metu big_smile uz 3000e pasitrynus savaite kita tikrai rastum turguje a6 ar a4.bet a6 tikriausiai butu univeralas nes ju kainos truputi mazesnes smile

14

Re: Alfa Romeo vs. Audi

del AR156 - paziurek kainas. Matosi ne kiek nesidomejai

15

Re: Alfa Romeo vs. Audi

nu katafalko tj man tikrai nereik, tad a6 atkrenta ishkarto

16

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Vitalijus, 19 parašė:

nu katafalko tj man tikrai nereik, tad a6 atkrenta ishkarto

o tu pats bent bandei atsiversti koki autopliusa ar pan? ar bent isivaizduoji ko tu nori?

17

Re: Alfa Romeo vs. Audi

  Alfa 156 Alfa 156 V6  Jei ten gero stovio tiek kainuoja...tai cia atvezt dar plius 300eur uz trala plius mokescia ir t.t gausis sumele, o su dalim kaip sake ner pergeriausiai, beto kainos nunesileidzia manyciau audinems...
Na cia tik mano pastebejimas..Tau rinktis...
Autopliuse nuo 3 iki 3.5eur uz "nedauztas"

18

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Gintaras, 23 parašė:
Vitalijus, 19 parašė:

nu katafalko tj man tikrai nereik, tad a6 atkrenta ishkarto

o tu pats bent bandei atsiversti koki autopliusa ar pan? ar bent isivaizduoji ko tu nori?

nu tjp tjp... tik ish autopliuso ir skubu zhiuret. nu ir zhiurejau ir skambinau keliem. krc kartais net ima atrodyt,kad geriau ish kokiu vokieciu parsivezht arba bandyt turguj nuo tralo,bet tik ne pagal skelbimus.

19

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Cia siaip is gyvenimo: su tralscikais irgi buna kuriozisku situaciju...
Ir nemandagus...ir neismanantys...nors ne visi...
O istorija tokia....
Neseniai draugelis pirko B4 tdi kaune, pastebejo masina, apziurejo...patiko...nesusisnekejo, tralscikas nenorejo nuleist nu ir eik tu ****...ir...nuejo...apejo visa turgu, nieko nerado, grizo prie B4, tai vos nesusimuse su tralsciku, bet galu gale nupirko=)
Vat kaip buna kai abu labai nori=) bet vienas uzsidirbt, o kitas sutaupyt;)

20

Re: Alfa Romeo vs. Audi

nu apie vokietija tai ju nesvaikite wink ten kainos yra tikrai dideles :)o pirkti kate maise ir baisu.ten masinas dar brangesnes.autopliuse galima rasti geru variantu.bet jei labai rimtai noresi masinos tai nuvaziuosi ir susirasi turguje smile
o pats universaliausias variantas butu renault laguna.jai detaliu tikrai rasi smile