41

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Jo tos norfines padangos, kai duodi prasukt ratais, tai protektorius gabalais krenta smile Taip zmones sneka. Tai aisku priesingi auto, bet zinai, kai auto brangu islaikyti, o jis turi vaziuot kasdien, tai tas grozis nzn ar daug lemia. Mano manymu Alfa turetu buti antrasis automobilis, pramogai, pasivazinejimams savo malonumui ar pan., bet ne kasdienai i darba vazinet.

42

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Negi tokios padangos gali but parduodamos? Juk jos "medines". O po to "patsanai" ir neisipaiso i posukius..

43

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Del posukiu tai nzn, bet faktas kad jos dyla greit. Pvz su gera padanga nedrasaknt gali nuvaziuot kokius 100000, o su ta norfine per vasara 2 komplektus sutrinsi iki dratu. norfine kainuoja 50 lt, o garsaus gamintojo 350 smile

44

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Rolandas, 23 parašė:

Del posukiu tai nzn, bet faktas kad jos dyla greit. Pvz su gera padanga nedrasaknt gali nuvaziuot kokius 100000, o su ta norfine per vasara 2 komplektus sutrinsi iki dratu. norfine kainuoja 50 lt, o garsaus gamintojo 350 smile

Cia su tais 350lt tai gal perlenkiai biski nes kalba eina apie R14.Jau labai sustra GoodYear 270lt..O siaip 150-200..:D

45

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Jei nesuptratai tai aiskinu: norejau parodyti skirtuma, tarp visikai niekam tikusios padangos ir tarp geros ir brangios padangos, o ne tarp kazkokio konkretaus modelio. O del perlenkimo stai:
MICHELIN ENERGY E3A - 334 lt. Pasiknisus ir dar brangesniu rast galima. Saltinis www.kemi.lt, padanga 185/65 R14

46

Re: Alfa Romeo vs. Audi

nebutina ieskti SUPER geru padangu. Bet rintis reikia TEISINGA gamintoja, arba gamintoja kuris gamina pagal goodyear technologijas praejusio sezono padangas... bet kokiu atveju kai su kolega autobanu lekem vokietijoj tai manoji investicija i padangas irode kad ir ir ant 160 be jokio akvaplaningo galima lekt, o jis taip ir gaude slydima. Nissan almera vs. Civic vtec

47

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Apie Almera skaitei AutoBilde?:D

48

Re: Alfa Romeo vs. Audi

o ka rase? pas mane namie tik fhmai metosi smile)))) gal gali nuskanuoti straipsni?

49

Re: Alfa Romeo vs. Audi

ai vat prakalbot apie padangas,ant audi 100 pas mane stovi lietnykai fabrycni 15-iniai ir reik padangas keist,bet vat nuvarau i Egzotika panevezhy ir man ima malt ****,kad typo kazhkoks kitox rantas ant tu lietnyku ir standartines padangos netinka. krc dabar ir mastau,arba ash durnas arba ten kazhkas nusishneka

50

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Nu apakes ka rase..Tipo auxas ne masina..Tarp pliusu ir minusu kai buna gale straipsnio visada..prierasas - retai genda..Dar tokio bajerio nesu mates nei vienam zurnale ar kataloge apie jokia masina..:D Ar jis tikrai retai?:D
Ok ryt nuskenuosiu..nes tas zurnalas namie..

51

Re: Alfa Romeo vs. Audi

NA tikrai kazka mala... nebet ratai pas tave dar su kameromis... bet mazai tai tiketina. Kitaip nzn kas ten netikti galetu, jei netinka tokio par plocio profilio padangos...

52

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Vitalijus, 19 parašė:

ai vat prakalbot apie padangas,ant audi 100 pas mane stovi lietnykai fabrycni 15-iniai ir reik padangas keist,bet vat nuvarau i Egzotika panevezhy ir man ima malt ****,kad typo kazhkoks kitox rantas ant tu lietnyku ir standartines padangos netinka. krc dabar ir mastau,arba ash durnas arba ten kazhkas nusishneka

Buves tox bajeris pazystamui..Pirko lietus ratus su padangom R15 (bet buvo kazkox dar prierasas neaiskus nepamenu), ir kai atejo laikas keist padangas paaiskejo kad ten kazkox spec dydis sportinis ir tokiu padangu LT nera.Tai pardave jis nafik tuos lietnykus i aliumo skupke..:D
O pastave tai originalus audi tai negali but kad specialus..Pazek ant padangos uzrasus..

53

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Vitalijus, 19 parašė:

ai vat prakalbot apie padangas,ant audi 100 pas mane stovi lietnykai fabrycni 15-iniai ir reik padangas keist,bet vat nuvarau i Egzotika panevezhy ir man ima malt ****,kad typo kazhkoks kitox rantas ant tu lietnyku ir standartines padangos netinka. krc dabar ir mastau,arba ash durnas arba ten kazhkas nusishneka


tau gali netikti tik ratlankiai. gal kas nors su ofsetu negerai. nuvaryk i kita imone

54

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Tomas, 26 parašė:

Nu apakes ka rase..Tipo auxas ne masina..Tarp pliusu ir minusu kai buna gale straipsnio visada..prierasas - retai genda..Dar tokio bajerio nesu mates nei vienam zurnale ar kataloge apie jokia masina..:D Ar jis tikrai retai?:D
Ok ryt nuskenuosiu..nes tas zurnalas namie..

o apie kuria almera rase?

55

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Nu N16 bet minejo kad ir N15 panasios kokybes..O pas tave N15 turbut ane?:D

56

Re: Alfa Romeo vs. Audi

jo. pirkau pries kelis metus n15 ir nuo tada turejau tik kelias mini bedas. (bet jauciu siek tiek reikes investuoti i pakaba nes kazkas itartino girdisi). Uz civica jis ir talpesnis (gale zyyymiai daugiau vietos), ir patogesne sedesena.. Tik tiek, kad barskalas (bet nereikia tiketis jog tokios klases masina butu kazkuo stebuklingo). Anyway kaip 97 metu modelis tai jis tikrai gerai laiko (o ir pravaziuot nemazai, vien pats gal 50k prasukau(kazkada skaiciavau, dabar nepamenu))

57

Re: Alfa Romeo vs. Audi

krc man del tu padangu taip suvele,kad typo uzhsakinet reik ir tjp toliau ir kad typo neapsimoka pirkt dar tokiai mashinai... pas pazhystama dar buvau kur padangom prekiauja tj pazhejo ir sake kad typo PIRMA KARTA ant silkes toki sh mato

58

Re: Alfa Romeo vs. Audi

vitalijau pabandyk paaiskinti kas su jom negerai. netvarkoj padangos ar ratlankiai, o jei padangos tai kuom

59

Re: Alfa Romeo vs. Audi

ir dar del n15 - ten beveik ner kam gesti smile viskas paprasta ir aisku smile Panasiaip kaip pas rover mini - ten niekas nebarska nes ner kam barsketi smile))))

60

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Dek skardiniu ratus, nenaujas padangas ir bus gerai bus, juk kaip suprantu vis tiek masina keistis zadi.