61

Re: Alfa Romeo vs. Audi

nu pameginsiu dabar paaishkint,man tj paciam zhaliam automobilistui tj tos padangos niekuo ten nesiskiria,krc o ten (egzotikoj) pasake,kad ant tu lietnyku man jokios standartines padangos netinka. nes ten jei gerai supratau kur krashtas lietnyko yra tas pats rantas kazhkox kitox,nu wnz... todel ir klausiu kas cia gali but,nes su kuo pakalbi visi i metaloloma siulo tuos lietnykus stumt ir kitus imt. sad

62

Re: Alfa Romeo vs. Audi

tj tjp ir bus,bet sudomino mane cia su tais lietnykais

63

Re: Alfa Romeo vs. Audi

o kaip tu iki siol vazinejai?

64

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Nu as apie N15 ir N16 neka ismanau..nes arciau kaip per metra prie ju nebuves..:D Siaip N15 man minusas isvaizda bet cia jau asmeniskumai..O N16 tai beabejo ir grazus ir t.t.. Ir dar modelis N15 tikrai ne 97 tik tavo masiniukas 97gimimo, ta norejai pasakyt ane?:D

65

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Vitalijus, 19 parašė:

tj tjp ir bus,bet sudomino mane cia su tais lietnykais

Tu nuejes paskaityk visus uzrasus ant disko ir ant padangos..Nes nelabai aisku..Parasyk tuos uzrasus cia..:D

66

Re: Alfa Romeo vs. Audi

tewas iki shiol vazhinejo bet su barabanais,ash kai pasiemiau ta silke lietus uzhdejom (buvo su padangom prie mashinos) ir sudrozhiau,tj ir sumasciau pasikeist gumas

67

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Tomas, 26 parašė:
Vitalijus, 19 parašė:

tj tjp ir bus,bet sudomino mane cia su tais lietnykais

Tu nuejes paskaityk visus uzrasus ant disko ir ant padangos..Nes nelabai aisku..Parasyk tuos uzrasus cia..:D

silke grysh ish miesto ir nurashysiu

68

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Tomas, 26 parašė:

Nu as apie N15 ir N16 neka ismanau..nes arciau kaip per metra prie ju nebuves..:D Siaip N15 man minusas isvaizda bet cia jau asmeniskumai..O N16 tai beabejo ir grazus ir t.t.. Ir dar modelis N15 tikrai ne 97 tik tavo masiniukas 97gimimo, ta norejai pasakyt ane?:D

modelis isleistas 95 bet maniske tarp paskutiniu leistu (gamyba baigta berods 98) tad ir problemu daug pasalinta. Be to sri aka sss sugebejo be jokiu Neovvl ir visokiu vtec analogu pasukti simtuka arkliu is kazkokio 1,6 (analogiskai 2l mazdos 626 issuka). Bet kokiu atveju technologiskai ji nera stebuklas (isskyrus n1 specifikacija su 1,6 neo vvl varikliu issukanciu iki 200 ag)

69

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Ronal 150TRx390 Kba40490 39514,052 (lietnykai,viska ka radau ta ir nurashiau)
Michelin TRX 220/55 VR390
Dunlop TD SP SPORT D40   TD 230/55ZR390

70

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Vacia viskas aisku VR390 ir ZR390  tas 390 yra nestandartinis spindulys..Tokias tik Dunlop ir Michelin tik ir gamino kazkada..:D
Dabar prisimenu kad ir pas pazystama buvo panasus skaiciai.:D
I skupke Ronalus, arba bandyk isdurint parduok papigiai kamnors, vis brangiau nei skupkei bus..:D

71

Re: Alfa Romeo vs. Audi

bet tj blyn big_smile kai liewai tada...liotai tj grazhus tokie...

72

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Vitalijus, 19 parašė:

bet tj blyn big_smile kai liewai tada...liotai tj grazhus tokie...


tai juos turekis, atminciai ;]

73

Re: Alfa Romeo vs. Audi

kambary ant sienos pakabint nebent big_smile abejoju ar kas juos pirktu,nebent kaip aliumini...

74

Re: Alfa Romeo vs. Audi

o ka patartumet ant silkes uzhdet? nu lietnykus ta prasme,tj proto ribose(cia del kainos) big_smile

75

Re: Alfa Romeo vs. Audi

O uz kokia max kaina nori su padangom ar be?

76

Re: Alfa Romeo vs. Audi

net nezinau jei rimtai. aishku su padangom,ghm... nu silke verta 1500lt big_smile nu tj... ka ash zn... kainu nelabai zhinau tj nusipezet nenoriu

77

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Va tokie mazdaug su padangom padroztom 4vnt butu gal 300Lt..:Dhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/448
Siulau tik originalius Audi c3 imt nes kitiem dar gali nusipirkus reiket kist pinigelius uz visokius ten tekinimus..O siaip labai nelaiku sugalvojai, nes siuo metu lietu ratu kainos pacios auksciausios..:D

78

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Tomas, 26 parašė:

Va tokie mazdaug su padangom padroztom 4vnt butu gal 300Lt..:Dhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/448
Siulau tik originalius Audi c3 imt nes kitiem dar gali nusipirkus reiket kist pinigelius uz visokius ten tekinimus..O siaip labai nelaiku sugalvojai, nes siuo metu lietu ratu kainos pacios auksciausios..:D

vieni man labiausiai patinkančių ratų, pigūs, tvirti, dailūs, paprasti, tik šveičiaisi sunkiai:)

79

Re: Alfa Romeo vs. Audi

   

Gintaras, 23 parašė:

o ka rase? pas mane namie tik fhmai metosi smile)))) gal gali nuskanuoti straipsni?

Va cia straipsniai apie Almera ir dar keletas visiems manau idomiu..:Dhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/453 http://forumas.ieskok.lt/imgload/454 http://forumas.ieskok.lt/imgload/455

80

Re: Alfa Romeo vs. Audi

Gintaras, 23 parašė:

butent kad angliskos arba levai svieciancios. Tokiu kainu rinkoje NERA. be to jeigu pirkti 2002 metu A6 tai TIK su xenonais, o tada komplektukas tikrai ne 200 Ltl kainuoja. Siulyciau jaunuoliui pirma teises issilaikyti ir nusipirkti automobili, o tada ir apie kainas pasneketi.

Zinai ir padangos buna po 80 ltl (naudotos), o po tokiu uzsipirkimu ir avaringumas Lietuvoje padideja...

kai galesiu tai teises butinai issilaikysiu wink o tos a6 lempos ne xenonines.
bet i a4 irgi ne xenonines eina wink o kad ir idejus taivanio lempas,
dar ne karto nebuvo kad sviestu blogai smile jeigu jus nuavziuojate i pirma srota ir nusiperkat detale tai jau cia kitas dalykas.kai vazineji po daug srotu tada ir randi ir pigiai smile nu vienu zodziu baigiam.jus turekit savo nuomone as jos nezadu uzgincyt.jus zinot vienas kainas as zinau kitas smile beto cia kaip pvz renault lagunai 2001 priek.lempa 180LT smile