81

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

kaip sako tevas netas kuris padare o tas kuris augina

82

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Ponaitissss parašė:

Iskart skyrybas, nes jei antroji puse buvo neistikima, tai velniop toki zmogu, tegul augina vaika tas, kuris itaise. Nes man tikrai butu saves zeminimas auginti ne savo vaika zinant, kad antroji puse su kazkuo. Tikrai kategoriskas esu siame klausime ir tikrai su tuo nesitaikyciau.

yup. Save gerbiantis vyras nesileis zeminamas tiek

83

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Arturas parašė:
ns parašė:

Mane nuo gimimo augino ne mano biologinis tėvas. Ir ką? Visą gyvenimą buvau jo princesė, jo zuikis, ir man jis buvo, yra ir bus vienintelis tėvas- tas žmogus, su kuriuo sieja džiaugsmingiausi vaikystės atsiminimai. O ne tas žmogus, su kuriuo sieja kraujo ryšiai. Matot, jūs galit išvedinėt visokias teorijas, sakyt, kad iškart skirtumėtės su savo moterimi, bet tik susidūrę su tokia situacija realiai, jūs galėtumėt pasakyt. I rjei jau vaikas būtų tokio amžiaus, kad vadintų "tėčiu". Abejoju, ar tokie kategoriški būtumėt smile

Tetis i tave ziurejo palankiai. O kaip tu ziurejai i mama. Kuri del visko yra kalciausia?

viena yra tapti pateviu, kas irgi yra sunki tema, perdidele atsakomybe vyrukui, o kita - suzinoti kad smaginasi su belekuom ir nori is taves laiko, atsidavimo ir meiles, pinigu kai tau ant galvos sika.

84

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Konstantinas parašė:
bbb parašė:
Konstantinas parašė:

o kas uz svetima vaika pinigelius moketu vienisai mamytei? tas kuris augina ar tas kuris itaise?) ir jeigu tas kuris augina nuspres issiskirti su tokia mamyte tai jinai liks vienisa su vaiku ir be pinigeliu)


vyrai,jūs pastoviai verkiat,kad iš jūsų kažkas ir kažkaip traukia pinigėlius,jau visi senai supratom,kad uždirbat kapeikas

as neverkiu tik bandau isprovokuoti moteris nes skyrybos su vyru joms labai jautri tema)

skaudziausia yra ne skyrybos su jumis, o kad paliekat savo moteris su savais vaikais, ir dar lojat kad mes jojam ant kiekvieno bybio ir dar ieskom jusu vaikam nauju teveliu wink

85

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Cia, manau, turetu diskutuoti vyrai, nes mums visi vaikai savi, o, jeigu sutinkam priimti svetima, tai tai darom zinodamos pasekmes...

86

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Paklausk darzelio aukles ar ji dirbdama savo darba vietoj to, kad gautu atlyginima, pati moketu vaiko tevam tam, kad priziuri ji vaika? As ..beveik.. isitikines, kad neee. Isvis cia yra keistas klausimas..

87

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Ne veltui yra posakis : "tėvas ne tas, kuris padaro, o tas, kuris užaugina." Aišku, nesąžininga iš moters pusės, jei ji pasidaro su kitu, o augina nežinantis kieno augina..

88

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

profesoriux parašė:
ns parašė:
Arturas parašė:

Tetis i tave ziurejo palankiai. O kaip tu ziurejai i mama. Kuri del visko yra kalciausia?

Mama man pasakiusi, kad aš kito vyro vaikas, paaiškino ir kaip visa tai atsitiko- jos istorija buvo labai kebli. Ir nors lyg šiol šitoj istorijoj man yra likę "juodųjų skylių", kurių mama man niekaip nepasako, aš ją suprantu. Ir ne mama kalčiausia, visi trys kalti (mano nuomone, išvis, kalčiausias mano biologinis tėvas) smile
negalima visų istorijų vertinti taip pat- moteris kalta, pastojo ne nuo vyro, vyras turi ją palikt. Ne. Kiekviena istorija yra savotiška, ir kai būtent JOJE ir esi, visaip kitaip matai situaciją, nei žiūrėdamas į ją iš šono, ar tiesiog galvodamas apie tai, "kas būtų, jeigu būtų".

dar vienas moteriskos logikos pavyzdys - visada kaltas vyras... big_smile

na vyrai ne visada kalti, bet skaudziausia kai vyrui savi vaikai nasta.

89

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Vincas parašė:
Arturas parašė:
ns parašė:

Mane nuo gimimo augino ne mano biologinis tėvas. Ir ką? Visą gyvenimą buvau jo princesė, jo zuikis, ir man jis buvo, yra ir bus vienintelis tėvas- tas žmogus, su kuriuo sieja džiaugsmingiausi vaikystės atsiminimai. O ne tas žmogus, su kuriuo sieja kraujo ryšiai. Matot, jūs galit išvedinėt visokias teorijas, sakyt, kad iškart skirtumėtės su savo moterimi, bet tik susidūrę su tokia situacija realiai, jūs galėtumėt pasakyt. I rjei jau vaikas būtų tokio amžiaus, kad vadintų "tėčiu". Abejoju, ar tokie kategoriški būtumėt smile

Tetis i tave ziurejo palankiai. O kaip tu ziurejai i mama. Kuri del visko yra kalciausia?

viena yra tapti pateviu, kas irgi yra sunki tema, perdidele atsakomybe vyrukui, o kita - suzinoti kad smaginasi su belekuom ir nori is taves laiko, atsidavimo ir meiles, pinigu kai tau ant galvos sika.

kodel iskart smaginasi su belekuom, galejo but ir taip kad jin buvo isprievartauta. ir pasiryzo nezudyt o augint wink

90

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Yra tokių, kurie ir per ausį užmestų.

91

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Auginčiau savo.

92

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Užauginčiau jį su didele, derama meile...

93

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Jus saunuolis, kaip visada.Jeigu buciau vyras irgi taip padaryciau. Kuo vaikas kaltas... :::008

94

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Kęstas parašė:

Užauginčiau jį su didele, derama meile...

O ka darytum su ta moterim kuri tave apgavo n kartu su n vyru? Ir ta dare ne todel kad kazko truko, o del to kad jos gyvenimo kredo gauti viska ko tik nori. Pvz noras isbandyti su naujais partneriais, igyvendint savo ero fantazijas. O apie pasekmes negalvoti nes jos vyras ja labai myli ir viska juk atleidzia ir ne pirma karta.

95

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Arturas parašė:
Kęstas parašė:

Užauginčiau jį su didele, derama meile...

O ka darytum su ta moterim kuri tave apgavo n kartu su n vyru? Ir ta dare ne todel kad kazko truko, o del to kad jos gyvenimo kredo gauti viska ko tik nori. Pvz noras isbandyti su naujais partneriais, igyvendint savo ero fantazijas. O apie pasekmes negalvoti nes jos vyras ja labai myli ir viska juk atleidzia ir ne pirma karta.

sudeginti gyva,ir tegu mane sudegina jei as taip elgsiuos.

96

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Начнём с того, когда об этом станет известно.
Варианты:
1. В отношениях порядок
2. Отношения никакие.
Если первое, то у нормального мужика данный факт проблемой не станет.
Если второе, это будет повод для прекращения отношений. В юридическом плане повод для отказа от платы алиментов.

97

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

)))))) jurfak tak nauchil?

98

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

marek parašė:

)))))) jurfak tak nauchil?

Жизненный опыт. Наше дело не рожать, сунул, вынул и пока smile

99

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

zhyznenyi opyt pokazyvajet shto sluchajutsa chasto strashnye vesci vplot do likvidaciji semji detei i samoubiistva.

100

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

marek parašė:

zhyznenyi opyt pokazyvajet shto sluchajutsa chasto strashnye vesci vplot do likvidaciji semji detei i samoubiistva.

Консилиум.
-Голова.... Ампутация невозможна...
-Будем лечить