1

Tema: koks amzius skirtumas prijimtinas?

pvz turiu mergina musu amziaus skirtumas 13 metu:)jai tinka man tinka,kitiem ne kisasi i gyvenima:)

2

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

tau 20, jai 7 ? big_smile

3

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

jai 18,:)

4

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

asmeniškai aš gan sunkiai randu bendrą kalbą su niolikinėm dabartinėm smile o apie rimtesnius santykius ir kalbos būti negali, bet tikiu, jog yra gan sumanių ir protingų jaunų merginų, tik gal nepasitaiko tokių mano kelyje smile bet... jei žmonėms gerai, esant dviese... tai kodėl gi ne smile

5

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Kuo daugiau metų vyrui, tuo didesnis amžiaus skirtumas toleruotinas, bet kai čia tavo atveju 18 + 31, tai dar kokie 6 metai būtų daugiau, kaip tėvas būtum, nežinau, manau galima ir bendramečių rast, ar kokių 24-28 prisirpusių, savarankiškų, nei kad moksleivė.. Tuoj pradės studijuot, tai dar gausi važinėt pas ją, jei nepadarysi įtakos ir neliks mieste, kuriame tu gyveni smile))

6 (redagavo Tomas 2014-12-13 12:20)

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

tokia ir mergina, kuri ziuri i senius big_smile beje ir toks ir vaikinas, kuris nesugeba ziuret i savo bendraamzes, tai ziuri i vos katik suaugusias panas big_smile

7

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

hm,man nesvrabu kiek metu,18 ar 4o merginai,taip su ja randame bendra kalba puikei:)buna panai 30 ir nera apie ka kalbetis,ar visai netinka zmogus,kaip ir 18 gali buti dar vaikas,o kita jau 16 modelis ir masto visai kitaip ir atrodo kitaip ant 25 :Dnesuprantu prie ko cia metai:)beja panele su vaiku:)tik nepradekit ant jos stumti:)
saulius pats tu tevas,mastymas tai hm:)
Vijurkas na zinai sirdziui neisakysi,kai praeina virs puse metu ir nu negali viens be kito:)tai vat:)

8

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

manau ok, tik kai jai 18 tai dar vejai galvoj atrodo, tai gali visko but kad mes po kiek laiko smile bet tu nk neprarandi gal

9

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

taip cia man bijot reikia :DDDna nori seimos vestuviu ir tt:)vaiko:)tai kad:)

10

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

siaip jo, jei mergina su vaiku, tada metu skirtumas nesvarbus... ji tikrai negali rinktis is jaunesniu, nes tie dar nepasirenge ar nenori buti tevais..  todel jai tenka rinktis is vyresniu, kurie jau nebijo tureti svetima vaika, turi santykiu patirties ir pan...  mano patarimas nepaleisk jos, nekreipk demesi i kalbas.. viskas nurims po biski... reikia laiko, kad visi priprastu. big_smile

11

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Rasti temą nesunku, nes praeitas amžiaus laikotarpis, viskas žinoma, pažįstama, išgyventa, todėl taip ir yra. Bet ar sau nemeluodamas gali pasakyti, kad nesi bendraujant lyderis, t.y. kuris viską inicijuoja, ir ar tavoji draugė gali kalbėti temomis, kurios tavo amžiuje aktualios.. Nebent apie kasdieninius dalykus užtenka papliurt ir tai skaitosi kaip randame kalbą. Na randate, bet tokia ir ta kalba, jei visada taip wink Na bet tau gyvent, neturėtų kitų nuomonė net ir rūpėt teoriškai..

12

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

na siaip man smalsu tik vienas dalykas,kodel pasalini zmones kartais lenda,ne ju gyvenimas gi,ne gyminaiciai kokie ir tt,visiems viskas tinka,o vat atsiranda buku moteru,merginu,ar dar ko kurie lenda,
aciu uz patarymus

13

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

nu kodel.. nes tai truputi iseina uz normos ribu.. vienos kazkuria prasme pavydi tau ir jai.. kitos kaip tik gailisi, toks vyrukas ir taip gyvenima susigadinai.. visi daugmaz galvoja apie jus taip: ji is k raides, o tu kvailiukas..  bet siaip viskas priklauso nuo taves.  gali but kad veliau jai taves nebeuzteks, nores jaunesniu..

14 (redagavo Marius 2014-12-13 13:54)

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Matai,kaip esi jau suaugęs vyras ir galintis save išlaikyti turi butą ar namą.Tai dažniausia kabinasi ant kaklo barakūdos kurioms tik pinigai galvoje.O jos būna 18 -19metų,kaip jų tikslas nuo tėvų pabėgti ir gyventi pas vyresnį vaikiną ir dar yra noras pasipuikuoti prieš savas 18 metų drauges,o jeigu jas dar paveža iki mokyklos tai iš viso susilydo wink.Geriausia manau du metai skirtumas smile.O šiaip sunku surasti grynai būtų tavo amžiaus.Dabar yra toks tarp panelių nustatymas,kad vyresnis vyras yra geriau už jaunesnį ar šiaip bendraamžį.

15

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

oj ne,ten ne tas atvejis visai yra:)nrm paprasta panele:)kuri nori seimos:)

16

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Aš irgi pažįstų daug žmonių kurių metų skirtumas gan didelis smile Va ir draugų yra, kur vyrams iki 35, o merginom apie 20. Manau priklauso nuo žmonių ir ar pas juos bendraujant jaučiasi tas metų skirtumas. Nieko tame šiaip blogo nematau jei abiems tinka ir patinka smile

17

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

as pazistu viena berna kuris 10 metu vyresne moteri turejo, po to jie issiskyre, jis pas jaunesne pabego net ir vaiku turedamas big_smile nu bet cia moteris su vaiku, jai tikrai sunkiau pabegt

18

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Jolanta,bet tu pati draugautum su 21 metų vaikinu ? wink

19 (redagavo ns 2014-12-13 17:15)

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Neneigsiu, mane vyresni vyrai traukia. Bet tik paspoksot, padūsaut ir toliau ieškotis jaunesnio smile ir būtent vien dėl to, kad vyresni vyrai (8+ m.), dažnai jau turi sukūrę savo gyvenimą- pasibaigę studijas (jei studijavę), dažniausiai turintys savo namus, automobilį, darbą, nusistovėjusį gyvenimo būdą ir įpročius, aš su jais prasidėti nelabai noriu, kad ir kaip jie mane trauktų. Visų pirma dėl to, kad gerokai jaunesnei merginai gali sunkiau atsirasti vietos vyresnio vyro gyvenime, vyras gali sunkiau priimti jos įpročius, jos gyvenimą ir bandyti jai vadovaut (nepernešu, kai man aiškina, ką daryt). Antra, bent man tai, kad vyras apsirūpinęs, užgyvenęs kažkokį tai turtą, yra didelis "ne", nes aš ant tiek užsibrėžus viską pasiekti pati, kad buvimas vyro išlaikytine ir žinojimas, kad jis tai turi, o aš ne, verstų jaustis nepilnaverte big_smile trečia, gali skirtis interesai, humoro supratimas, vyresni vyrai dažniausiai tvirtai žino, ko nori iš gyvenimo, aš- ne. Aš už 3-5 metų skirtumą. Bent dabar, kol man 20. Gal po kelerių metų, jei jau pati turėsiu tvirtesnį pagrindą po kojom,pati galėsiu būti nepriklausoma- tada turbūt pradėsiu dairytis ir į gerokai vyresnius wink

+ ai, nu dar ir tėvų požiūris. Nors dėl šeimos požiūrio man dzin, nes ne jie už mane gyvens mano gyvenimą, bet vistiek būtų bėda su vyresniu- mama sakė, toleruos tik iki 5 m. vyresnį big_smile

20

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

taip ir dusauja vyresni ziuredami i 16metes...  ir 16metes, ziuredamos i vyresnius... big_smile  joke