101 (redagavo Rasa 2015-03-11 13:03)

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

nu ka jus kalbat, vyrai ? Jei mergina atsako i laiskus visiems is eiles, vadinasi ji zino ko nori?.. Ar nezino ko nor, jei renkasi kam atsakytii, ir kad neatsake butent jums? Manaot, jei jai paraset, tai esat tas vienintelis, rodantis demesi big_smile ?.. O gal jus uz ja geriau visgi zinote, ko ji nori? Jums tai visdar protingai skamba?.. big_smile
Pagalvokit is naujo...
Jei mergina jums neatsake, vadinasi ji tikrai zino, kad nori ne jusu, juk jus irgi neatsakote kiekvienai parasiusiai... Tai kai neatsakot joms, ar irgi save priskiriat prie tu, kurie nezino ko nori? big_smile ...Tai jei jau zinot, ko norit, atsakinekit i visus gaunamus laiskus patys, nauda pajusit iskart wink

102

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Keista kad šita tema vis dar gyva smile Kaip gali nepabandęs pažinti žmogaus, žinoti kad jis ne toks kokio nori? Ypač tai galioja moterims, nes juk jos mažiau dėmesio skiria išvaizdai. Kiek daugybę kartų girdėjau sakant, kad prie išvaizdos priprantama ir tada atrodo pats geriausias, kad svarbiausia bendravimas, charakteris ir t.t. Nors aišku pilna veidmainių tiek vyrų tiek moterų, sako vieną, elgiasi visai kitaip.

103

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Rasa parašė:

nu ka jus kalbat, vyrai ? Jei mergina atsako i laiskus visiems is eiles, vadinasi ji zino ko nori?.. Ar nezino ko nor, jei renkasi kam atsakytii, ir kad neatsake butent jums? Manaot, jei jai paraset, tai esat tas vienintelis, rodantis demesi big_smile ?.. O gal jus uz ja geriau visgi zinote, ko ji nori? Jums tai visdar protingai skamba?.. big_smile
Pagalvokit is naujo...
Jei mergina jums neatsake, vadinasi ji tikrai zino, kad nori ne jusu, juk jus irgi neatsakote kiekvienai parasiusiai... Tai kai neatsakot joms, ar irgi save priskiriat prie tu, kurie nezino ko nori? big_smile ...Tai jei jau zinot, ko norit, atsakinekit i visus gaunamus laiskus patys, nauda pajusit iskart wink

nea jei mergina nedaug kam atsako tai reiskia kad ji isranki arba pasikelusi. o jeigu visiems atsako tai reiskia kad ji lengvai bendraujanti. beveik visur pazinciu tinklaiuose yra atsakomumo indeksas kur parasyta "atsako retai" "atsako daznai" "atsako tik i labai originalius laiskus" ir pansiai. tai jeigu is anketos matosi kad mergina atsako retai tai daug vyru jai tiesiog neparasys nes tokia anketa atbaido vyrus arba jeigu anketoje ilgas reikalavimu sarasas vyrams tokios merginos irgi atbaido)

104

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Kadangi rašau tik merginoms, tai apie jų frontą ir kalbėsiu. Mane labiausiai užknisa tai, kad žmogus nesugeba atrašyti neigiamo atsakymo. Ir nesvarbu, kokios priežastys: nenori, neįdomu ar dar kas. Jei turi galimybę, tai atrašyk, jopapa. Ir šitas nervina pagrinde todėl, kad pasiūlai, pakvieti kur nors ir lauki. Lauki dieną, dvi, tris ir suprask kaip nori - ar ji nenori, ar ji apsimeta, kad neperskaitė žinutės. Nors perskaitė, kadangi kitu atveju neapsilankytų anketoj mano, bent aš taip galvoju. smile Tai tada ir galvoji, ar ieškot kam dar parašyt, ar laukt kaip kaip durniui, nors tas mano laiškas jau seniai arba ištrintas, arba pažymėtas kaip atsakytas.

Ir svarbiausia, tai užtrunka minutę. Nori - atsakymas "taip". Nenori - atsakymas "ne". Neapsisprendei - atsakymas "leisk šiek tiek pagalvoti". Bent tada labai aišku ir negaištamas laikas. Aš suprantu, kai rašau žmogui, kuris paskutinįkart prisijungė prieš kelias dienas, gali ir dar kelias dienas būt neprisijungęs. Bet kai kiekvieną dieną sėdi čia ir, negana to, mažų mažiausiai žvilgteli į anketą, tai duoda suprast, kad žinutę perskaitė. smile

Nematau nieko blogo gaut neigiamą atsakymą - tai normalus dalykas. smile

105

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Nes čia tiesiog myžnės sėdi, kurios dažnai kartoja apie jų gaišinamą laiką, net nesvarbu, kad čia sedėdamos jau gaišinasi. O neatrašyt į laišką dabar madinga, visi gi nori būt madingi 21a.:DD

106

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Gali pykti, gali ieškoti priežasčių, bet nuo to niekas nepasikeis. Man irgi čia buvo visokių atvejų. Aš pats neatrašau labai retai ir tai tik dėl to, jei anksčiau jau bendravau ir nenorėjau toliau bendrauti. Manau neverta gaišti savo laiko ir juo labiau nervų, dėl tokių merginų, kurioms sunku rasti 10-20 sek savo laiko ir ką nors atrašyti. Ironiška, jos taip nori dėmesio, bet po to teisinasi, kad tiesiog negali ir nemato reikalo visiems atrašinėti big_smile Moterų logika - vyrų siaubas big_smile

107

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

del atrasinejimo as turiu tokia taisykle jei i du laiskus is eiles neatrase toliau jau nebearasau. taip pat neatrasau jei mergina nesugeba surezgti ilgesnio sakinio o atraso tik trumpais laiskais is vieno zodzio. nejaugi jus nemokino mokykloje rasinelius rasyti?) isivaizduokite kad laiskas vyrui tai rasinelis laisva forma) ir rasykit kiek minciu uzteks)

108

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Konstantinas parašė:

del atrasinejimo as turiu tokia taisykle jei i du laiskus is eiles neatrase toliau jau nebearasau. taip pat neatrasau jei mergina nesugeba surezgti ilgesnio sakinio o atraso tik trumpais laiskais is vieno zodzio. nejaugi jus nemokino mokykloje rasinelius rasyti?) isivaizduokite kad laiskas vyrui tai rasinelis laisva forma) ir rasykit kiek minciu uzteks)

Su trumpais laiškais dažnai susidurdavau, bet čia manau nereikėtų daryti skubotų išvadų. Kadangi kitos tikrai gauna daug laiškų, o atsakyti į kiekvieną labai išsamiai būtų sudėtinga, ypač turint ne itin daug laiko. Tad siūlyčiau tokiu atveju pagalvoti, kaip labiau sudominti ir taip sakant "nukonkuruoti" kitus smile Nors dažniausia turbūt vis tiek atrašo tiems, kurie labiausia patinka pagal išvaizdą. Arba rašyk tada, kai nėra daug prisijungusių, pvz ryte, jei ji būna prisijungusi.

109

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

nu jo mergos tokios uzimtos kad neturi laiko vietoj vieno zodzio viena sakini parasyti. bet uztai sedi facebooke pazintyse arba serialus ziuri o viena sakini parasyti joms laiko nera)

110

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

o as pastebejau viena dalyka.. jei susirasineji, ir ilgesni laika, vadinasi nieko nebus... tik susirasinejimas.

111

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Papriestarausiu tau, Robertai.
Naudos tame visiskai nematau - tai tik laiko svaistymas. Jeigu merginos laisku autoriams ivardintu tikslias priezastis - tai vistiek dauguma protu to nesuvoktu ir tiesiog priimtu kaip izeidima.
Koks tikslas atrasyt zmogui su kuriuo vistiek nenori bendrauti? Ar tu atrasytum kiekvienai, gaudamas 50 laisku per diena, is kuriu tarkim 40 yra tokios su kuriom tikrai nenori bendraut?
Negi turi mergina parasyt, kad su marozais ar memem nebendrauja? Vistiek marozas liks marozu.
Realus pavyzdys: pilieciui A atrase viena moteris: su emigrantais ir vergais - nebendrauju. Anketoje moters seimynine padetis - issiskyrus. Juk sakoma kaip sauksi - taip atsilieps ir to pasekoje ji sulauke atitinkamo atsakymo: ''Ar cia todel, kad vyras tave paliko ir isvaziavo vergaut i uzsieni?''


P.S. Neturiu lietuvisku raidziu.

112

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Merginos kartais čia gauna ir 100+ laiškų, jeigu tai būna ieškok ''piko'' valandos, kai būna prisijungę virš 3000 vaikinų, tai būna maždaug taip - atrašai į vieną laišką, o gauni du-trys naujus. Kartais visiems atsakyti iš karto net prie didelio noro yra nerealu, neįmanoma.

113

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Kitas variantas - laiškų ignoravimas. Aš prisipažinsiu, ignoruoju daug laiškų.
Kaip jums nedaeina, kad jei mergina ignoravo vieną kartą, na maximum du kartus tai jinai ignoruos ir septintą kartą... Tokius blokuoju, nes kartais per savaitę sugeba parašyti dešimt kartų ''Labas, ką veiki?'' vienam žmogui. Kai kurie išvis nepamena, kam jau rašė, nes rašo ilgą žinutę ten su visokiais meilikavimais ir t.t., bet tokią pačią, lygiai tokią pačią parašo ir po kelių dienų. Ką tai parodo? Kad žmogus nepamena kam jau rašė. Jei kas norėtų pasitikslinti, parašyti dar kartą tai ir parašytų ''Labas, kodėl neatrašei?''
Dar kelios priežastys kodėl ignoruoju -
1. Priklauso nuo nuotaikos, jei nuotaika gera - stengsiuosi atrašyti visiems. Jei ne - tai ne.
2. Daug kas rašo ''galėjai atrašyti, kad nenori, suprasčiau''. Visai ne, daug kartų bandžiau žmonėms draugiškai paaiškinti, kad ne su tavim susitikti nenoriu, ar ne tai nedomina ir panašiai. Bet sulaukiu ne to tariamo supratimo, o keiksmažodžių lavinos kokia aš tokia ir anokia. Todėl ignoravimas lengviausia išeitis, o šiaip dažniausiai blokuoju, nes užknisa rašinėjantys po šimtą kartų.
3. Jeigu neatrašiau į pirmą žinutę reiškiasi man nepatiko jos turinys, buvau blogos nuotaikos, man nepatiko anketos turinys, arba nepatiko nuotraukos.
4. Niekada neatsakau į nesamoningus laiškus, į laiškus su poezija, eilėraščiais ir perdėtom ''romantiškom'' nesamonėm.
5. Į laiškus ''Labas, ką veiki?'', ''Labas, kaip sekasi?'', ''Labas, kaip savaitgalis'' - atrašau tik gal dviems žmonėms iš šimto.
6. Neatsakau ir tiems kurie pirmoje ar antroje žinutėje siūlo susitikti, prašo numerio, facebook'o ar dar ko.

Viskas easy, tik kai kurie nelabai supranta ir verkšlena dėl visko. Beto, tiems kas sako, kad kurios neatrašo - tos pasikėlusios. Tebūnie, bet tada jūs irgi pasikėlę, nes patys nerašot kiekvienai pasitaikiusiai. Gi vistiek atrenkat pagal anketą, nuotraukas kuriai parašyti tą ''labas'', o kurioms ne. Taigi išvada - visi bendrauja su tuo kuo nori, ir taip, visi mes išrankūs ir visi savotiškai pasikėlę. Gero vakaro.

114

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Tai vis dėlto, labiau ignoruoji ar tiesiog nespėji?:D kaip dabar žmogui suprast dėlko neatrašei? Ar kad nespėji, nes užverstas paštas, ar, kad nepatiko žinutės turinys ar morda?:D

115

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Kaip kada, dažniausiai nespėju, bet būna visaip. Tarkim va dabar kai vėlus metas tai parašo tik keli žmonės, ir bendravimas greitai vyksta. O dienos metu neįmanoma.
Beto, koks man skirtumas kaip jis supras? Manęs jau tai nejaudina. Aš kiekvienam metro ilgumo laiško neparašysiu kas kodėl ir kaip. O neparašau žinai kodėl? Žiūrėk antrą punktą per naujo big_smile

116

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Marina parašė:

Kaip kada, dažniausiai nespėju, bet būna visaip. Tarkim va dabar kai vėlus metas tai parašo tik keli žmonės, ir bendravimas greitai vyksta. O dienos metu neįmanoma.
Beto, koks man skirtumas kaip jis supras? Manęs jau tai nejaudina. Aš kiekvienam metro ilgumo laiško neparašysiu kas kodėl ir kaip. O neparašau žinai kodėl? Žiūrėk antrą punktą per naujo big_smile

nieko po keliu metu busi senesne ir niekas jau neberasys. moters grozis yra laikinas

117

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Netikiu, kad panelė neras laiko atrašyt patikusiam vaikinui. big_smile Jei kažkuo užkabino, būtinai atrašysiu. Gal ne iškart, bet vis tiek. O dėl nuotaikos, tai tiesa. Vieną dieną galiu visiem iš eilės atrašinėt, nes tiesiog gera nuotaika, o kitą jau išvis ignoruosiu beveik visus. Tai čia kaip pataikysi. big_smile

118

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Žinokit kaip lengva rašyt laiškus, kada nežiūri į žmogų, lyg jis būtų vienintelis čia, kuriam galima parašyti. smile Neatrašė dieną, dvi ir net nebesigilinu, pamirštu aš jį. Ir niekada nerašau antrąkart tam pačiam žmogui, nes visada prieš rašydamas laišką pasižiūriu senesnes žinutes, ar yra tokių, ar ne. Jei matau, kad buvau rašęs ir negavau atsakymo - uždarau anketą. smile

Ir iš tiesų, kaip aukščiau čia panelė rašė, jog jai neįdomu, kaip kitas gali suprasti, kodėl neatrašė. Lygiai taip man neįdomu, ar jai ten buvo gera nuotaika, ar bloga - čia jos problemos, ne mano. smile

Būna, kad atrašo po savaitės ar mėnesio. Tai tada 50/50: arba man jau nebeaktualu, dėl ko rašiau, arba aktualu. smile

O kodėl reikia išplūsti žmogu, sulaukus iš jo neigiamo atsakymo, tai man nesuprantamas dalykas. Dar nei vieno neišplūdau. Čia nežinau, per daug susireikšminęs turi būti žmogus arba jis nesuvokia, kad niekada visiems neįtiks. smile

119

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

stai tame ir yra problema kad pas moteris viskas priklauso nuo nuotaikos ir emociju

120

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

verta bet nevisiems tie kurie supratingi bendraujantis laisvi.