1

Tema: Jausmai :)

ieškok'o nariai,
Jus suteikiate tiek daug jausmų (pyktį, apmaudą, liūdesį, gėdą, nusiminimą, apatiją, ir t.t.)... ir nei vieno gero jausmo smile jaučiuosi lyg į debilų ir degradų šutvę pakliuvęs... žmonės, jus gal susimastykit, kol nevėlu, kol valdžia nesugalvojo tokius kaip jus, imbicilus, degeneratus, kaip indėnus į rezervatus suvaryti, ir jauniausioms kartoms rodyti pavyzdį, kokiais nereikia būti ir kaip elgtis nederėtų smile  Jus man gėdą darot... jeigu koks užsienietis atkreiptų dėmesį koks jūsų mentalitetą, gėda būtų pasakyti, kad ir aš lietuvis esu...

2

Re: Jausmai :)

ir pats nesuprantu, kurių velnių aš čia būnu ;D

3

Re: Jausmai :)

Demesio trukumas, uzuojautos ir pagalbos sauksmas, kad esi vienisas ir pats sau apgailetinas?

4

Re: Jausmai :)

nea smile paprasčiausias nuomonės išsakymas smile ir netgi pateiktas pasiūlymas jums smile be to, užuojautos reikia ne man, o kitiems smile būtum kiek pastabesnis, pats pamatytum smile

5

Re: Jausmai :)

taigi normalu.. cia renkasi daugiausia vienisiai, nerandantis savo laimes, issiskyrusios, su vaikais.. negi dabar reikalaut is ju, kad spinduliuotu dziaugsma ir optimizma.. smile   bet kuri pazinciu puslapi galima pavadint nevykeliu klubu, nes realybeje neranda, tada cia iesko.. smile  nieko nenorejau izeisti.

6

Re: Jausmai :)

sutinku smile tik, nesuprantu... jeigu žmonėms gyvenime nesiseka, ir jie ateina čia laimės ieškoti... tai, kodėl jie negali elgtis ir bendrauti normaliai, o parodo save tik iš blogosios pusės? smile tai neabejotinai, jie ir liks vieniši... na, bent jau linkėčiau jiems vienatvės smile nes, mano nuomone tokie žmonės nelabai verti laimės smile manau, kai žmogui yra negerai, jis stengiasi, kad būtų geriau smile o čia visiškai priešingai smile

7

Re: Jausmai :)

Per ilgai nereikia,uzsisedeti,esu rades is sito portalo kelias moteris ir pagyvenęs ir likom pazystamais,Kartais man cia pabosta bet vis gryztu,pasibendrauti smile yra ir pliusu ir minusu ,seniau buvo pasirinkimo ir veiksmu dabar aisku nelabai bet niekada nezinai a vrug kazka atrasi big_smile o ir liksma cia,linija,forumas ,pozityvo visada igauni big_smile Kas daro tas turi ,kas laukia tai laukia,paprasta ,normalu ir nieko cia nepridursi  ,visi sitam laive ,dreifuojam big_smile

8

Re: Jausmai :)

tikriausiai, man tiesiog nusibodo čia esantiems būti geram, nors jie dažniausiai nė per nago juodimą to neverti smile

9

Re: Jausmai :)

ir dar gaila, kad žmonės čia esantys tryzniai kažkokie, neabejoju, jog maža dalis žmonių, taip pat mato, kiek čia degradacijos, neteisybės ir išsipisnėjimo smile bet tyli, šypsosi, bijo pasakyti savo nuomonę ar kažkiek išsiskirti, bo užsitrauks kitų nepalankumą ;D juokinga net ;DD ir apmaudu smile

10

Re: Jausmai :)

Sigis parašė:

Per ilgai nereikia,uzsisedeti,esu rades is sito portalo kelias moteris ir pagyvenęs ir likom pazystamais,Kartais man cia pabosta bet vis gryztu,pasibendrauti smile yra ir pliusu ir minusu ,seniau buvo pasirinkimo ir veiksmu dabar aisku nelabai bet niekada nezinai a vrug kazka atrasi big_smile o ir liksma cia,linija,forumas ,pozityvo visada igauni big_smile Kas daro tas turi ,kas laukia tai laukia,paprasta ,normalu ir nieko cia nepridursi  ,visi sitam laive ,dreifuojam big_smile

as irgi pastebejau, kad anksciau dar susipazindavo per interneta, dabar praktiskai neimanoma.. visi/visos laukia idealo.. ir nesuprantu kas pasikeite, rods internetas tas pats, zmones tie patys.. bet anksciau pazintys veike, dabar nebeveikia.. gal tiesiog paseno sitas susipazinimo budas?

11 (redagavo Sigis 2014-12-19 17:43)

Re: Jausmai :)

Gerumu ir šypsena/sarkazmu uzmusi pikta zmogu negu piktumu, is nusivylusiu piktu dvasios ubagu big_smile as semiuosi gera energija big_smile  Nereikia ant ju pykti,jie patys ant saves pyksta ir negerbia big_smile daro minedui reklama tegu daro

12

Re: Jausmai :)

profesoriau, manau čia ne susipažinimo būdas paseno, o žmonės tapo per daug išpindėję smile
Sigi, tai tame ir bėda, kad tokie žmonės mane supa, kas man nepatina smile o visai pasitraukti į šalį, būtų neprotinga, nes visgi šiais laikais socializacija gan svarbus reiškinys smile

13

Re: Jausmai :)

Geras temos pavadinimas smile Galvojau atsidarysiu ir paskaitysiu ka nors romantisko ar siaip jausmu issiilgusiu zmogeliu norus big_smile
Deja deja... paemei ir sumaisei visus i viena didele s* kruva.
O jei ir butu taip, kaip sakai, net rekomendaciju nepateikei! smile (ka kiekvienas vartojantis savoka "socializacija" privalo padaryti)

14

Re: Jausmai :)

Ugne, būtent nekaltą temos pavadinimą ir parašiau, kad daugiau užeinančių būtų ;DD marketingas ;D

15

Re: Jausmai :)

Ugnė,norėjai jausmu,romantikos prasau big_smile https://www.youtube.com/watch?v=ljYKU2U-doc O cia apie kitokius jausmus tema matyt sukurta smile

16

Re: Jausmai :)

Sigi, tuoj pirsta nusikasiu, kad ant nuorodos paspaudziau smile
Marketingas veikia, bet paklausa dabartinemis rinkos tendencijomis vis tiek bus maza.

17

Re: Jausmai :)

Klausimas būtų toks: O kodėl tik čia jūs pastebit, kad didžioji dalis lietuvių yra pikti, apgailėtinai buki žmogėnai, trokštantys kiekvienam sutiktam kaip nors sušikti nuotaiką? Ir gatvėj tas pat. O žinot, kiekvienam asilui yra asilo patelė, kiekvienai kalei yra šuo, kiekvienai kiaulei - paršas, tad nurimkit ir laukit savo antros pusės. Vis tik jei manote, kad puslapis tik nevykėliams, tai ką jūs veikiate čia?

18

Re: Jausmai :)

Jo, jo, Gintare teisingai sako - laukit, laukit savo princo ar princeses, gal ir smelis prades is subines byret, o jus dar nebusit rade ko lauket..:DD griuk negyvas patarimai:D

19

Re: Jausmai :)

Tadas parašė:

ieškok'o nariai,
Jus suteikiate tiek daug jausmų (pyktį, apmaudą, liūdesį, gėdą, nusiminimą, apatiją, ir t.t.)... ir nei vieno gero jausmo smile jaučiuosi lyg į debilų ir degradų šutvę pakliuvęs... žmonės, jus gal susimastykit, kol nevėlu, kol valdžia nesugalvojo tokius kaip jus, imbicilus, degeneratus, kaip indėnus į rezervatus suvaryti, ir jauniausioms kartoms rodyti pavyzdį, kokiais nereikia būti ir kaip elgtis nederėtų smile  Jus man gėdą darot... jeigu koks užsienietis atkreiptų dėmesį koks jūsų mentalitetą, gėda būtų pasakyti, kad ir aš lietuvis esu...


100% sutinku

20

Re: Jausmai :)

Modestas parašė:

Jo, jo, Gintare teisingai sako - laukit, laukit savo princo ar princeses, gal ir smelis prades is subines byret, o jus dar nebusit rade ko lauket..:DD griuk negyvas patarimai:D


panos,ko jūs laukiat, Modestas labai šaunus vyras,griebkit,aš paimčiau,tik kad per aukštaas man biški 190cm big_smile