1

Tema: Buna sudinu dienu gyvenime...

tas posakis, ne ta koja is lovos atsikelei, atrodo toks teisingas, kartais nuo pat ryto iki vakaro, visa diena sumauta.. kodel vienas blogas atsitikimas paskui save tempia nauja ir kaip sniego kamuoliukas vis auga, o vakare norisi nusisaut. ar jum taip buna ?

2

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

na buna tu dienu ir blogu, bet geros jas kompensuoja!

3

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

geru daugiau, bet jos greit prabega, o ta uzsitesusi nesekmiu diena tokia ilga... o ypac vakare taip xu**va, kad nezinau kur sleptis.. prisigert - vienintele matau iseiti... smile

4

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

na..gerimas neiseitis.. cia tik, na lengviuasias budas uzsimirsti.. bet nesprendimas, gal geriau su draugais pakalbet.. ar kam issipasakit, tai ir pralinksmeji ir geriau pasidaro..

5

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

tai su draugais ir isgersiu, gal uzsimirsiu.. zinau kad ne geriausia iseitis, bet tikrai lengviausia, taip galima ir alkoholiku tapt.. smile

6

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

na wat zinai pasekmes ir vistiek manai kad tai gerai.. na as siap tam nepritariu.. ajsku kiekvieno pasirinkimas cia, bet galima gi ir patart..
is tikro bloga diena pasidarai pats.. todel pats gali ja ir pataisyti!!!

7

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

hmm.... tai tokia zmoniska ir naturali busena smile visiskai su tavim sutinku... bet visgi manyciau to galima isvengti smile visu pirma keiskim poziuri... butent jis sioj siuacijoj ir vaidina pagrindini vaidmeni smile na zinoma tai sudetinga,bet imanoma smile visu antra jei jau ir tai nepasiseka.... draugai visada istemps is bedos:) o jei nepavyksta ir tai... manau jaukus vakaras su arbatos puodeliu rankose pries tv dar niekam nepakenke big_smile

8

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

na arba vakaras su megsatama muzika ir kompiuuteriu irgi neblogai smile

9

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

oooo.... sitaip galima pavadint maniski vakara smile argi tai taip beviltiska?:) nemanau smile tiesiog visiem parsiranda dienu kuomet kyla poreikis atipusti... elementari zmogaus busena-nuvargis big_smile

10

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

na.. vakaras su muzika mano kasdienybe.. vakaras prie pc.. retkarciais.. reikia gi bisk akutes pagadinta, bet namanau kad si diena man bloga .. o tu kaip? gailiesi sios dienos?

11

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

nu va, isgeriau su draugu ir jo pana po buteli alaus, nuejau miegot, bet kadangi broliai dar nemiega, tai vel prisedau prie kompo wink ir dabar kai pamastau.. na sudina si buvo diena.. bet bus dar kita, rytoj galesiu istaisyt savo klaidas, pamirsti bedas smile ka nesakykit, bet alkoholis su draugais - vaistas nuo visu ligu big_smile

12

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

oj aleksandrai....zinai gali i didele beda pakliut su tuo kad ir nekaltu alaus buteliu...panos manau man pritariat.zinai, as gyvenime(nors man tiek tera)esu patyrus daug blogesniu negu sudinu dienu..kai tiesiog viena mintis - sliuras po kaklu:(bet pagalvok, jei si diena bloga, gal ryt truputy bus geresne, po ryt dar geresne..nenorekim, kad gyvenime butu vien geros dienos.reikia ir blogu, kitaip neismoksim gyvent...snieguole teisingai sako pakalbet su draugu visai gerai..nors kartais jau tie draugai buna toie banalus, kai norisi kazka pakeist...manau aplinkos pakeitimas, nauji veidai tikrai padetu isblaskyt ta niuria nuotaika...:)kaip viena diena man buvo tokia diena, draugas pasake "niekas tau nepades, jei pati nesistengsi gyvent laimingiau"..tai va bernuzeli, buk linksmesnis ir galvok kad ryt bus tik geriau;)

13

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

na man buvo taip, kad visa menesi labai nesiseke, net darugai pradejo uzjaust... nu ziauriai... nuo pavelavimo i autobusa, iki atleidimo is darbo ir diplominio neuzbaigimo...

14

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

sudina yra kaip bloga chebra, susirenka ir normaliai pasitusinti neiseina sad

15

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

loreta, nebuna nelinksmos chebros, buna mazai alkoholio.... smile goda, va tau tai ziauriau.. man buna kad diena kokia prasta, bet jei menesis, tai jau ziauru... idomu kas padejo issikapanoti is nesekmiu duobes ?

16

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

man si diena ziauri kai aplinka mane siutina ir tie veidai ir isakinejimai mane tai zlugdo gerai kad atsiranda draugu kurie mane bando pralinksminti...asiu jiems

17

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

na man bloga diena buna jei rytas prasideda- netiketai su kuo susipykus arba isprovokavo mane pykciui-tada visa diena sugadinta...butina visa diena kasnors atsitiks

18

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

nu as manau kiekwienam bloga diena yra skirtingas dalykas,pwz kazkam nuluzes nagas yra bloga diena,o kitam-nieko nereiskia...wat as pati priejau iswados kad blogos dienos supratimas,kajp ir wisa kita yra lb lb lb asmeniska...o man sudina diena buna tada,kaj wisi aplink pikti ir siaip nelajmingi,tada ir as prisijungiu...;)

19

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

Loreta, 16 parašė:

sudina yra kaip bloga chebra, susirenka ir normaliai pasitusinti neiseina sad


tai eik ten kur yra linksma chebra smile kur neleidzia nesisipsuoti big_smile

20

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

Aleksandras, 21 parašė:

loreta, nebuna nelinksmos chebros, buna mazai alkoholio.... smile goda, va tau tai ziauriau.. man buna kad diena kokia prasta, bet jei menesis, tai jau ziauru... idomu kas padejo issikapanoti is nesekmiu duobes ?

taip nesekmes ir liko praeity... gyvenau gyvenau ir pagaliau isgyvenau... uz tai db gan neblogai sekas.. po truputi atverciau kita gyvenimo puslapy...vat..:)