21

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

ech.. laukiu kada pagaliau man atsivers naujas gyvenimo puslapis.. ;] nes ta sudina diena uzsitese iki sudinos antros savaites... ;]

22

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

sudinu dienu nebuna... buna bloga nuotaika... nesekmem ir pnasiu slamstu absol netikiu ir man tas net juokinga... kaip nusiteixi taip ir gyvensi wink :pp

23

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

man visos dienos tokios beveik.. smile

24

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

bet bloga nuotaika dazniausiai gali padaryti tokia bloga diena

25

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

Zinoma, kad buna tu blogu dienu, bet reikia save nuteikti, kad tos blogos dienos yra laikinos ir kad greit pasirodys tos gerosios, sekmingosios dienos, saviitaiga cia tikrai gali padeti:)

26

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

tai viskas yra zinoma big_smile manot nelaukiu... oj kaip laukiu big_smile jau pasiruoses isskestom rankom sutikti geresni gyvenima big_smile

27

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

laba

28

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

na va cia zmones pergyvena del blogu dienu, o man jau visi sie metai blogi sad) , bliamba ne veltui jie suniski yikes

29

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

oho.. kai paklausau apie blogus menesius ir metus, pradedu dziaugtis, kad man buna kol kas, tpfu tpfu tpfu, tik blogos dienos smile nuotaika iskart pakyla.. big_smile kastyti, tau reikia pasiklausyt zmoniu, kuriems visas gyvenimas nenusiseka, gal tuomet ir tau tie metai atrodys tik menkniekis smile

30

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

Kastytis, 25 parašė:

na va cia zmones pergyvena del blogu dienu, o man jau visi sie metai blogi sad) , bliamba ne veltui jie suniski yikes

o tai kas tokio blogo?kartais tereikia atsimerkt laimei...blogi dalykai keiciami i gerus.Viena trumpa akimirka kartais uzstoja debesis, tereikia ryzto nusispjaut i visa kas taip skaudina ir gyvenima kurt, tokio kokio nori tu, o ne gyvent pagal kitu taisykles...

31

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

Aleksandras, Vaida kartais galima daryt ka nori, bet bedos tiesiog pacios renkasi, nors as ir nenuleidziu ranku, brendu is ju kiek galiu bet jos vistiek manes nepalieka :\, o abidniausia kad ir kiek bebristum, kad ir kiek besistengi vel patenki ten pat, net atsikvept nespeji atsikrates kazko, ir man taip nuo pat metu pradzios sad)

32

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

be nesekmiu nezinosi kas yra geraj, juk negali wisada nesisekt, is klaidu wisgi mokomasi, o laukt geresniu laiku nieko nedarant ir prazilt gi galima, manau kartais reik daugiau pamastyt ka darai ir pasistengt, ir atsimint kad kazkam buna ir blogiau

33

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

as bandau suprasti, gal tiksliau prisiminti, tokia savijauta...Visi esame zmones, ir daugmaz isgyvenime panasias situacijas.Kai man buvo blogai, as pasakiau velniop, pavargau.Ir gyvenu kitu poziuriu, kas gerai, kas ne.Jei tai ne liga, ne kazkas kas lemia tavo gyvenima.nekalbant apie mokslus...
net nezinau kaip pasakyt, tai ka jauciu, kaip sugebejau dziaugtis gyvenimu...
tiesiog linkiu stiprybes...

34

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

jei nebutu blogio nezinotuma kaz yra geris

35

Re: Buna sudinu dienu gyvenime...

buna buna wisko..wa pwz man sian la "sekesi".. isejau is namu skubejau y autika tel namie palikau..tada kj jau iswaziawau y miesta prisiminiau kad duru neuzrakinau..waziudama namo pakliuwau y kontroles rankas nes buvau be bilietuko ir ismeciau litus y ora..ir dar daug t.t. ir pan. wa kjp kartais sekasi..ir wiskas per ta mano issiblaskyma wink