1

Tema: grazus ar...protingas

Asmeniskai man patinka bendrauti, esu cia tam, kad girdeciau zmoniu nuomones, tai... greiciausiai ieskau protingu zmoniu pokalbiams smile Ir be problemu randu, arba... randa mane smile Taciau paskaicius nuomones forume, susidaro ispudis kad zmones dauguma neranda cia ko iesko, arba patys yra nerandami... Kodel? Ar nemokame perteikti savo noru anketoje, laiskuose, ar visgi nezinome kas mums svarbiau? Grazus pasnekovas ar... protingas? Kurie zmones paklausesni, patrauklesni?..

2 (redagavo Ponaitissss 2014-12-28 11:20)

Re: grazus ar...protingas

Atsakant i tavo sukurta tema galiu pasakyti, kad daugiau lemia grozis, nors keista, kad teko cia bendraut su visai isvaizdziais vaikinais, kurie tuo paciu ir protingi, issilavine, bet kazkodel nei tuo, nei tuo neitinka merginoms. As kaip vaikinas vertinu merginas, tad suprasti ko dabar isvis reikia labai sunku. Nezinau kame esme, gal tame, kad dabar daug islepintu zmoniu, daug nesamoniu apie elita rodo per tv ir zurnalai to taip pat pilni, kas dazniausiai susuka galveles merginoms. Na as pasakysiu is savo patirties, kad rasiau ivairioms merginoms, ir grazioms, ir negrazioms, o kas zino, gal toji negrazioji taip sakant bus labai gera? Na ir ka, isitikinau, kad paprastos, neturincios kazkokio tai grozio ir figuros merginos lygiai taip pat elgiasi kaip ir tos, kurios isvaizdesnes, na arba kaip tos grazuoles visokios. Del proto, tai zinokit, kad protu nelabai ka nustebinsi, nes zmones ziuri i zmones kaip i preke, kaip i maista ar drabuzi - tu ne mano skonio, neturiu tau traukos. Na man idomu dar, kad zmones dazniausiai apie viska nusprendzia pagal foto.

3

Re: grazus ar...protingas

Aš tai laikausi tokios nuomonės, kad iš pirmo žvilgsnio mergina turi nors truputi užkabinti savo išvaizda. Kai išvaizda sudomina tada man svarbiausia protingumas. Jeigu mergina kvaila tai ji praranda ir išorinį patrauklumą. Bent jau man taip atrodo. Mergina gali būti pripažinta gražuolė, tačiau jeigu ji bus kvaila, tada ji man bus neįdomi. Aiškumo dėlei pabandysiu apibrėžti tai ką aš laikau kvailumu. Tai sakykime jeigu ji rašo darydama daug rašybos klaidų, jeigu ji nei truputi nesigaudo istorijoje, politikoje ir bendrai nesidomi kas vyksta pasaulyje. Kvailumą aš dar suprantu kai nuolatinį reikalavimą nupirkti dovanų, nuvežti vis kur nors. Dabar paskaičiau ką parašiau ir atrodo gana kategoriškai pasakyta, bet nereikia į viską žiūrėti kategoriškai, t.y. nesvarbu ar ji atsimena kada karūnuotas Karalius Mindaugas, svarbiausia, kad aplamai tokį žinotų smile Ir iš esmės aš to noriu tam, kad būtų apie ką pašnekėti. smile Taip, kad mano atsakymas yra protingas žmogus yra svarbiau už gražų, nes man protingas žmogus savaime atrodo gražus, ypač jeigu dar ir yra geros širdies. smile

4

Re: grazus ar...protingas

čia nei gražių nei protingų nėra smile

5 (redagavo Tomas 2014-12-28 12:39)

Re: grazus ar...protingas

bbb parašė:

čia nei gražių nei protingų nėra smile

nu jo ypac kai tu be savo snukio esi, tai kazin ar pasakysi ar tu grazi


Virmantai - dabar niekam neidomus geros sirdies zmones (save duodu kaip pavyzdi, nes pats esu geros sirdies), nes pagal kai kurias merginas, geros sirdies zmogus - neidomus, nuobodus, meme. joms dabar reikia ivairiu adidasu, kurie rukytu, gertu, vaiksciotu chebromis, prisikabinti prie ko nors ir sudauzyt (nes ale labai kruta tai daryti), moketu elgtis su merginomis kaip su skudurais. o kas svarbiausia - tokios myli juos, kol karta neaplauzo gyvenimelis.

6

Re: grazus ar...protingas

Tomas parašė:
bbb parašė:

čia nei gražių nei protingų nėra smile

nu jo ypac kai tu be savo snukio esi, tai kazin ar pasakysi ar tu grazi


Virmantai - dabar niekam neidomus geros sirdies zmones, nes pagal kai kurias merginas, geros sirdies zmogus - neidomus, nuobodus, meme. joms dabar reikia ivairiu adidasu, kurie rukytu, gertu, vaiksciotu chebromis, prisikabinti prie ko nors ir sudauzyt (nes ale labai kruta tai daryti), moketu elgtis su merginomis kaip su skudurais. o kas svarbiausia - tokios myli juos, kol karta neaplauzo gyvenimelis.

O baisiausia, kad yra tokiu, kurios taip ir nepasimoko is savo klaidu, arba tiesiog jau taip uzprogramuota, kad zmogus jau nebepasikeis net jei ir 100 kartu bus iskaudintas labai labai.

7

Re: grazus ar...protingas

Is  klaidu mokamasi bet jeigu esi durnius/na, lipsi ant to paties greblio big_smile Visada busi kaltas/ta pats/i smile Net mitu griovėju nereikia,taip jau yra,atitinka kirvis kota ,paskui per 24valpagalbas pasirodo poreles big_smile

8

Re: grazus ar...protingas

Tomas parašė:

Virmantai - dabar niekam neidomus geros sirdies zmones (save duodu kaip pavyzdi, nes pats esu geros sirdies), nes pagal kai kurias merginas, geros sirdies zmogus - neidomus, nuobodus, meme. joms dabar reikia ivairiu adidasu, kurie rukytu, gertu, vaiksciotu chebromis, prisikabinti prie ko nors ir sudauzyt (nes ale labai kruta tai daryti), moketu elgtis su merginomis kaip su skudurais. o kas svarbiausia - tokios myli juos, kol karta neaplauzo gyvenimelis.

Būtent tokias merginas aš laikau kvailomis. Visi žmonės padaro klaidų, bet protingi žmonės pasimoko iš klaidų, o kvaili - ne. Čia akivaizdžiai aprašyta kai merginos domisi "kietais" vaikinais, o paskui skundžiasi, kad tikrų vyrų nebėra. Protingos merginos nesirinktų sau į draugus tokių vyrų, kurie "rukytu, gertu, vaiksciotu chebromis, prisikabinti prie ko nors ir sudauzyt (nes ale labai kruta tai daryti), moketu elgtis su merginomis kaip su skudurais". Būdamos su tokiais žmonėmis jos pačios tokiomis tampa. Faktas vienas - laimės neapturi nei vieni nei kiti.

9

Re: grazus ar...protingas

ir grazus ir protingas:)

10 (redagavo Daiva 2014-12-28 14:35)

Re: grazus ar...protingas

vaikinai zavus tie, kurie turi parako bet kuriame lygyje- smegenu lygyje, sirdies lygyje, strenu lygyje reikia turet pilnas apkabas:) ar supratot?:)

11

Re: grazus ar...protingas

Virmantas parašė:

Aš tai laikausi tokios nuomonės, kad iš pirmo žvilgsnio mergina turi nors truputi užkabinti savo išvaizda. Kai išvaizda sudomina tada man svarbiausia protingumas. Jeigu mergina kvaila tai ji praranda ir išorinį patrauklumą. Bent jau man taip atrodo. Mergina gali būti pripažinta gražuolė, tačiau jeigu ji bus kvaila, tada ji man bus neįdomi. Aiškumo dėlei pabandysiu apibrėžti tai ką aš laikau kvailumu. Tai sakykime jeigu ji rašo darydama daug rašybos klaidų, jeigu ji nei truputi nesigaudo istorijoje, politikoje ir bendrai nesidomi kas vyksta pasaulyje. Kvailumą aš dar suprantu kai nuolatinį reikalavimą nupirkti dovanų, nuvežti vis kur nors. Dabar paskaičiau ką parašiau ir atrodo gana kategoriškai pasakyta, bet nereikia į viską žiūrėti kategoriškai, t.y. nesvarbu ar ji atsimena kada karūnuotas Karalius Mindaugas, svarbiausia, kad aplamai tokį žinotų smile Ir iš esmės aš to noriu tam, kad būtų apie ką pašnekėti. smile Taip, kad mano atsakymas yra protingas žmogus yra svarbiau už gražų, nes man protingas žmogus savaime atrodo gražus, ypač jeigu dar ir yra geros širdies. smile

Su tokiais reikalavimais, Jūs gerbiamasis, dar ilgai paieškose buksuosit.. smile)

12

Re: grazus ar...protingas

Daiva parašė:

ir grazus ir protingas:)

Ir žinoma turtingas smile)
Aj, dar charizmatiškas, aistringas, išsilavinęs, aukštas, atletiškas, turintis gerą humoro jausmą, tikslą gyvenime ir jų siekiantis, ..., ..., ...

13

Re: grazus ar...protingas

Gintas parašė:
Daiva parašė:

ir grazus ir protingas:)

Ir žinoma turtingas smile)
Aj, dar charizmatiškas, aistringas, išsilavinęs, aukštas, atletiškas, turintis gerą humoro jausmą, tikslą gyvenime ir jų siekiantis, ..., ..., ...

visiskai teisingai::)

14

Re: grazus ar...protingas

Ir to rezultatas - vienisa Daiva.

15

Re: grazus ar...protingas

Ir to rezultatas - vienisa Daiva.

16

Re: grazus ar...protingas

Ponaitissss parašė:

Ir to rezultatas - vienisa Daiva.

Daiva (48 m. Vilnius) .

17

Re: grazus ar...protingas

kalbat koks turi but kitas zmogus?o kokie esate patys?kad cia yra 48 metu moterys yra viena,o ka cia veikia grazus niolikmeciai,20meciai,30meciai?paklausk kuris nera grazus ir kuris nera protingas.kiekvienas sedints cia mano,kad jis daro teisingai.vieni kaltina kad moterys yra pasikelusios,bet tuo ppaciu paziurekyte kokias nuotraukas deda-palmes,bemsai,raumenys.merginos iesko tu ,kas jas myletu-o foto kokios?dydele retenybe moteris kazka veikianti.tik kaip prelkybos centre  ant lentynu drybsniai sudeti.su suddeties aprasymu.ir kad tara butu kuo grazesne.o paskuj-pakuote praplese-paliko.
galima valandomis apie tai sneket ir rezultato nebus-visi su savo nuoskaudom lieka.ir ju neatsikrato.kiekvienas renkasi pagal savo patirima,is cia ir kila visos nesupratimo bedos-patirimas juk skirtingas

18

Re: grazus ar...protingas

na cia ir yra pazinciu svetaine... butu keista jei visi butu su porom big_smile big_smile big_smile

19

Re: grazus ar...protingas

profesoriux parašė:

na cia ir yra pazinciu svetaine... butu keista jei visi butu su porom big_smile big_smile big_smile

keista kad pazinciu svetaineje niekas neranda sau poros. tai tikrai keista

20

Re: grazus ar...protingas

Konstantinas parašė:
profesoriux parašė:

na cia ir yra pazinciu svetaine... butu keista jei visi butu su porom big_smile big_smile big_smile

keista kad pazinciu svetaineje niekas neranda sau poros. tai tikrai keista

kuo vyresnis esi, tuo sunkiau.. grozis jau blanksta, o i vidu dar ziuret neismoksta.. kiek sutikau moteru, visos dar laiko save merginomis, tikisi sutikti grazu, protinga, turtinga, auksta, tamsiu plauku, juodu akiu, energinga, zinanti ko nori gyvenime, geriau bankininka ar bent verslininka, ar bent padoriu atlyginimu apie 4000.. kazkaip ir nekeista, kad neranda.. jau kai pasiekia 35 ir sulaukia pirmo zilo plauko, moteris susimasto, gal reiktu jau ir sumazint reikalavimus.. o daugiausia uzsiregistravusiu nieko ir nieesko, siaip tik tikisi sutikti kazka sau tinkancio.. o gal patinka but vienoms, laisvoms..