21 (redagavo rudas kiškis 2014-12-28 17:38)

Re: grazus ar...protingas

Ir. Ir.

Jeigu reikia taip, kad mergina būtų gražesnė už vaikiną, moteris už vyrą, tai kuo gražesnis vaikinas, vyras, tuo dar gražesnės merginos, moters reikia.

Ir kuo protingesnė mergina, moteris, tuo dar protingesnio vaikino, vyro jai reikės.

Ar mergina, moteris turi būti gražesnė už vaikiną, vyrą?

Ar vaikinas, vyras turi būti protingesnis už merginą, moterį?

Jeigu taip, tuomet mergina, moteris turi būti gražesnė už vaikiną, vyrą, ir vaikinas, vyras turi būti protingesnis už merginą, moterį.

Išvada:

Ieškok mažiau gražaus ir protingesnio.

Ieškok mažiau protingos ir gražesnės.

Už save.

Žodžiu, ieškok:)

22

Re: grazus ar...protingas

Ponaitissss parašė:

Ir to rezultatas - vienisa Daiva.

jau nebe ilgai:)
aciu juz rupesti:)

23

Re: grazus ar...protingas

Manau atpazinti protinga nera lengva.ziniu kiekis ir patirtis tik issiskiria.socialiai prisitaikes mokantis bendraut tai dar ne protingas.nei pats esu nei pazystu protinga zmogu.belieka grozis ir bendraujantis zmogenas.tokia mano nuomone.

24

Re: grazus ar...protingas

Tomas parašė:
bbb parašė:

čia nei gražių nei protingų nėra smile

nu jo ypac kai tu be savo snukio esi, tai kazin ar pasakysi ar tu grazi


Virmantai - dabar niekam neidomus geros sirdies zmones (save duodu kaip pavyzdi, nes pats esu geros sirdies), nes pagal kai kurias merginas, geros sirdies zmogus - neidomus, nuobodus, meme. joms dabar reikia ivairiu adidasu, kurie rukytu, gertu, vaiksciotu chebromis, prisikabinti prie ko nors ir sudauzyt (nes ale labai kruta tai daryti), moketu elgtis su merginomis kaip su skudurais. o kas svarbiausia - tokios myli juos, kol karta neaplauzo gyvenimelis.


As uz gerasirdzius ir protingus vyrus!!:D

25

Re: grazus ar...protingas

Vardas parašė:
Tomas parašė:
bbb parašė:

čia nei gražių nei protingų nėra smile

nu jo ypac kai tu be savo snukio esi, tai kazin ar pasakysi ar tu grazi


Virmantai - dabar niekam neidomus geros sirdies zmones (save duodu kaip pavyzdi, nes pats esu geros sirdies), nes pagal kai kurias merginas, geros sirdies zmogus - neidomus, nuobodus, meme. joms dabar reikia ivairiu adidasu, kurie rukytu, gertu, vaiksciotu chebromis, prisikabinti prie ko nors ir sudauzyt (nes ale labai kruta tai daryti), moketu elgtis su merginomis kaip su skudurais. o kas svarbiausia - tokios myli juos, kol karta neaplauzo gyvenimelis.


As uz gerasirdzius ir protingus vyrus!!:D

gerasirdziai paprastai buna kvaili..  prisiminkim pasaka apie kvaileli jona ir pan... nors protu nepasizymejo, taciau turejo gera sirdi big_smile

26

Re: grazus ar...protingas

profesoriux parašė:
Vardas parašė:
Tomas parašė:

nu jo ypac kai tu be savo snukio esi, tai kazin ar pasakysi ar tu grazi


Virmantai - dabar niekam neidomus geros sirdies zmones (save duodu kaip pavyzdi, nes pats esu geros sirdies), nes pagal kai kurias merginas, geros sirdies zmogus - neidomus, nuobodus, meme. joms dabar reikia ivairiu adidasu, kurie rukytu, gertu, vaiksciotu chebromis, prisikabinti prie ko nors ir sudauzyt (nes ale labai kruta tai daryti), moketu elgtis su merginomis kaip su skudurais. o kas svarbiausia - tokios myli juos, kol karta neaplauzo gyvenimelis.


As uz gerasirdzius ir protingus vyrus!!:D

gerasirdziai paprastai buna kvaili..  prisiminkim pasaka apie kvaileli jona ir pan... nors protu nepasizymejo, taciau turejo gera sirdi big_smile

Todel cia ir yra tik noras:D

27

Re: grazus ar...protingas

man svarbu,kad butu protingas.

28

Re: grazus ar...protingas

Manipuliatorius gali sleptis tiek uz "protingo" tiek uz "gerasirdzio'' ar "grazaus". Visos savybes nublanksta pries sumanuma ir ryztinguma. Dvi savybes kuriu reikia doram ir saziningam teisingos patirties turinciam vyrui.

29

Re: grazus ar...protingas

is temos tono suprantu kad vyrai gali but arba grazus arba protingi... atvirai pasakius tai gan kvailas budas izeisti zmogu. Cia tas pats kaip vyrai teigia kad visos blondines - kvailos. Nemanau kad esu bjaurus, gal nesu grazuolis bet prisiziurau save. Ir turiu oficialius dokumentus kurie parodo kad mano IQ  yra 138.... tetruksta dvieju balu iki to kad buciau pripazintas genijumi... na bet esme tame kad grozis ir protas yra puikiai suderinami, cia tas pats kas protas ir sveikata, grazus kunas gali reiksti gera sveikata, sveikata ir protas skamba visai kitaip nei temos teiginys ar ne?

30

Re: grazus ar...protingas

Edgaras parašė:

is temos tono suprantu kad vyrai gali but arba grazus arba protingi... atvirai pasakius tai gan kvailas budas izeisti zmogu. Cia tas pats kaip vyrai teigia kad visos blondines - kvailos. Nemanau kad esu bjaurus, gal nesu grazuolis bet prisiziurau save. Ir turiu oficialius dokumentus kurie parodo kad mano IQ  yra 138.... tetruksta dvieju balu iki to kad buciau pripazintas genijumi... na bet esme tame kad grozis ir protas yra puikiai suderinami, cia tas pats kas protas ir sveikata, grazus kunas gali reiksti gera sveikata, sveikata ir protas skamba visai kitaip nei temos teiginys ar ne?

Edgarai, aš nežinau kokį Jūs turite IQ (su kilmės dokumentais ar be jų), bet, kaip pats sakote, dviejų balų iki genialumo tikrai trūksta. Pirmas balas, jog genijai ar šiaip išmintingi žmonėss niekada nesigiria savo protiniais sugebėjimais. Aplamai IQ aišku kažką sako, bet tai lyg patrankos kalibras. O karą galima laimėt ir visai nepanaudojus tos patrankos, ar ne? smile)
Antras balas, tai nelabai suprantu, kam genijaus IQ turinčiam jaunuoliui pozuoti ir publikuoti nuotraukas, kuriose stovite pusnuogis, įtempęs visus krūtinės ir pilvo preso raumenis (kažkokiu tikslu demonstruojantis savo treniruoto kūno jėgą), tuo pačiu suspaudęs kumščius, ir veidu, pasiruošusiu kažkam marmūzę sumarmolint big_smile 
Mano asmenine nuomone, Jūs kažkur įstrigote, maždaug, tarp išminties ir brutualios jėgos demonstravimo. O tai yra kardinaliai priešiški dalykai. Kaip juoda ir balta, kaip karas ir taika wink Linkiu pasirinkti vieną kelią ir juo eiti. smile) Sėkmės.

31

Re: grazus ar...protingas

Mielas Gintai. Vat as imsiu ir girsiuos savo sugebejimais, matote kai 90% gyvenimo praleidi uzsisklendes savyje, galop imi ir pratruksti, nuotraukos, jos tik parodo ko siekiu ir ko pasiekiau, ar ponas manote kad "gym rats" yra nevisprociu gauja? kandus zmogelis esat, ir ne kiek neizeidet deja, (jei bandete zinoma). As esu pacifistas, niekam nieko neketinu marmolint, jei zmones deda nuotraukas is tualeto... jie ruosiasi juo naudotis? Nuotrauka is vandens? ruosiates skesti? Nuotrauka nuo starto linijos? nes finiso nepasieket ir todel nesinori finisavimo nuotrauku demonstruot... ir zinoma nuotrauka kur "beveik mieganti prigavo" tipo. Cliche bet ka padarysi ar ne? Dekui uz palinkejima, jums taip pat sekmes palinkesiu

32

Re: grazus ar...protingas

O ka nustato tas iq?

33

Re: grazus ar...protingas

epanomi parašė:

O ka nustato tas iq?

hmmm... teoriskai IQ nustato koks zmogus protingas, anglijoje kompanija Mensa daro tokius testus, isduoda sertifikatus, kur ir as savaji gavau. Iprastiniai zmones turi 90-100 IQ balu protinius sugebejimus, nemazai turi virs 100-120, 140 ir virs skaitosi genijus. Pasaulio vunderkindai garsus 180 ir didesniais IQ ir nemazai ju yra azijieciai. Mano IQ pasizymi loginiu mastymu ir atmintim, kiti gali tureti matematini mastyma, fotografine atminti, sugebejimus kuriu kiti net ismokst negali... smegenu galia ir potencialas didziuliai ^_^

34

Re: grazus ar...protingas

Tai tik biznis.atmintis ne proto matas,greiciau atvirksciai,nesdaznai remies ja.logika taippat tik pagalbinis.uzdavinys padanga uz ratlanki brangesne 100 lt ratlankis su padanga kainuoj 160kiek kainuoj ratlankis?

35

Re: grazus ar...protingas

Konstantinas parašė:
profesoriux parašė:

na cia ir yra pazinciu svetaine... butu keista jei visi butu su porom big_smile big_smile big_smile

keista kad pazinciu svetaineje niekas neranda sau poros. tai tikrai keista

Kodel neranda as pazistu kurie rado, bet deja tokiu nedaug.

36

Re: grazus ar...protingas

OLA parašė:
Konstantinas parašė:
profesoriux parašė:

na cia ir yra pazinciu svetaine... butu keista jei visi butu su porom big_smile big_smile big_smile

keista kad pazinciu svetaineje niekas neranda sau poros. tai tikrai keista

Kodel neranda as pazistu kurie rado, bet deja tokiu nedaug.

nu tai pasakyk tada man kodel tiek daug graziu ir vienisu vyru ir moteru sedi cia ir vienas kito neranda? nejaugi taip sunku pakviesti vienas kita i pasimatyma? ar cia visi turi kazkokiu psichologiniu problemu?

37

Re: grazus ar...protingas

Viskas imanoma,as ir esu rades cia,ir pazystamu daug ir apsizenino ir pan.Na taip dauguma sedi cia,galbūt reiktu daugau daryt,bandyt ir maziau laukti ar tik kalbeti,nes kalbos ir lieka tik kalbomis.Bus veiksmai bus ir rezultatai .Daug priezasciu yra kodel,neranda kodel tas anas smile Reik savo darzo ziureti ir viskas bus ok

38

Re: grazus ar...protingas

Konstantinas parašė:
OLA parašė:
Konstantinas parašė:

keista kad pazinciu svetaineje niekas neranda sau poros. tai tikrai keista

Kodel neranda as pazistu kurie rado, bet deja tokiu nedaug.

nu tai pasakyk tada man kodel tiek daug graziu ir vienisu vyru ir moteru sedi cia ir vienas kito neranda? nejaugi taip sunku pakviesti vienas kita i pasimatyma? ar cia visi turi kazkokiu psichologiniu problemu?

O is kur traukiai, kad grazus, kad foto ideda geriause tai dar nereiskia, kad toks ir bus is tikruju, dazniausiai foto vieno (stipriai pasopinta ar jaunystes), raso antras, o susitikineja trecias, jai nuo pazinties pradzios vien melas tai apie koki pasitikejima galima mastyt. Pagrindine dilema manau tai, kad cia dauguma vyru negerbia moteru, iesko neipareigojancio sekso, o moterys, merginos santykiu, biciulystes, deja vyrams viso sito nereikia, tiems kuriems to reikia tai ilgai cia neuzsibuna.

39 (redagavo RS 2014-12-29 23:29)

Re: grazus ar...protingas

OLA parašė:
Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Kodel neranda as pazistu kurie rado, bet deja tokiu nedaug.

nu tai pasakyk tada man kodel tiek daug graziu ir vienisu vyru ir moteru sedi cia ir vienas kito neranda? nejaugi taip sunku pakviesti vienas kita i pasimatyma? ar cia visi turi kazkokiu psichologiniu problemu?

O is kur traukiai, kad grazus, kad foto ideda geriause tai dar nereiskia, kad toks ir bus is tikruju, dazniausiai foto vieno (stipriai pasopinta ar jaunystes), raso antras, o susitikineja trecias, jai nuo pazinties pradzios vien melas tai apie koki pasitikejima galima mastyt. Pagrindine dilema manau tai, kad cia dauguma vyru negerbia moteru, iesko neipareigojancio sekso, o moterys, merginos santykiu, biciulystes, deja vyrams viso sito nereikia, tiems kuriems to reikia tai ilgai cia neuzsibuna.

O merginos sexo ne ieško? Ar tik apsimetinėja:D kad ne ieško:D o kodel tik vyrai negerbia moterų? Kodėl tik viena puse? O gal ir kita puse negerbia:D

40

Re: grazus ar...protingas

RS parašė:
OLA parašė:
Konstantinas parašė:

nu tai pasakyk tada man kodel tiek daug graziu ir vienisu vyru ir moteru sedi cia ir vienas kito neranda? nejaugi taip sunku pakviesti vienas kita i pasimatyma? ar cia visi turi kazkokiu psichologiniu problemu?

O is kur traukiai, kad grazus, kad foto ideda geriause tai dar nereiskia, kad toks ir bus is tikruju, dazniausiai foto vieno (stipriai pasopinta ar jaunystes), raso antras, o susitikineja trecias, jai nuo pazinties pradzios vien melas tai apie koki pasitikejima galima mastyt. Pagrindine dilema manau tai, kad cia dauguma vyru negerbia moteru, iesko neipareigojancio sekso, o moterys, merginos santykiu, biciulystes, deja vyrams viso sito nereikia, tiems kuriems to reikia tai ilgai cia neuzsibuna.

O merginos sexo ne ieško? Ar tik apsimetinėja:D kad ne ieško:D o kodel tik vyrai negerbia moterų? Kodėl tik viena puse? O gal ir kita puse negerbia:D

Ne didzioji dalis tikrai seksui neteikia pririoriteto, o apie prostitutes ir kekses nerasau nes ju cia mazuma. Tikrai neapsimetineja santykiai ir biciulyste yra svarbiause o jai tarpusavi isiziems aistra, meile tai gal but. O kodel vyrai negerbia moteru, kodel tik viena puse tai cia jau jie turi tau atsakyt as tai nezinau.