61

Re: grazus ar...protingas

RS parašė:
Tomas parašė:
RS parašė:

Tau beždžiones smegenys  IOPERUOTOS:D

apie save nekalbek, neidomu smile

Tai apie tave kalbu su beždžiones smegenim:D

narsuolis uz laido smile)

62

Re: grazus ar...protingas

Tomas parašė:
RS parašė:
Tomas parašė:

apie save nekalbek, neidomu smile

Tai apie tave kalbu su beždžiones smegenim:D

narsuolis uz laido smile)

Galiu ir belaido, jei tik pageidauji. Drasuoli:D

63

Re: grazus ar...protingas

Edgaras parašė:
epanomi parašė:

O ka nustato tas iq?

hmmm... teoriskai IQ nustato koks zmogus protingas, anglijoje kompanija Mensa daro tokius testus, isduoda sertifikatus, kur ir as savaji gavau. Iprastiniai zmones turi 90-100 IQ balu protinius sugebejimus, nemazai turi virs 100-120, 140 ir virs skaitosi genijus. Pasaulio vunderkindai garsus 180 ir didesniais IQ ir nemazai ju yra azijieciai. Mano IQ pasizymi loginiu mastymu ir atmintim, kiti gali tureti matematini mastyma, fotografine atminti, sugebejimus kuriu kiti net ismokst negali... smegenu galia ir potencialas didziuliai ^_^

as tave dabar" iprastiniu" zmoniu vardu paglostysiu per gallva.jai esi tokio auksto iq-turetum zinot,kad fotografines atminties nebuna.ta termina sugalvojo iprastyniai zmones.
kadangi tavo iq toks aukstas,kad tu nematai skirtumo, kad esi per vyduri nuo iprastyniu zmoniu ir "vunderkindu" ,atkreip demesi i kabutes.ju yra tik ten kur reikalingi teksto supratymuj.(tu gi nezinai kas yra vunderkindas)
o del sertifikato sveikinu.galetum foto padaryt laikydamas prie krutines sertifikata.mes dydziuojames tavo potencialu.iskart kazkaip apsidziaugiau(pauze)jega(pauze)super(pauze)afigennai.

64

Re: grazus ar...protingas

alekas parašė:
Edgaras parašė:
epanomi parašė:

O ka nustato tas iq?

hmmm... teoriskai IQ nustato koks zmogus protingas, anglijoje kompanija Mensa daro tokius testus, isduoda sertifikatus, kur ir as savaji gavau. Iprastiniai zmones turi 90-100 IQ balu protinius sugebejimus, nemazai turi virs 100-120, 140 ir virs skaitosi genijus. Pasaulio vunderkindai garsus 180 ir didesniais IQ ir nemazai ju yra azijieciai. Mano IQ pasizymi loginiu mastymu ir atmintim, kiti gali tureti matematini mastyma, fotografine atminti, sugebejimus kuriu kiti net ismokst negali... smegenu galia ir potencialas didziuliai ^_^

kuo jus prie to IQ taip prisiknisot? tas IQ dar nera absoliutus zmogaus sugebejimu vertinimas. visu pirma IQ keiciasi laikui begant atlik ta testa dabar paskui po metu ir rezulatati bus skirtingi. dar yra daug skirtingu testu pagal vienus testus rezultatai bus mazesni pagal kitus didesni. nu aisku jei surinksi maziau 70 balu tai jau visiskai daunas. as kiek kartu atlikdavau tai rezultatai budavo nuo 93 iki 110 balu o virs 110 jaus skaitosi daugiau negu vidutiniai gebejimai. bet blogiausia kad tame teste dauguma yra matematinio ar geometrinio pobudzio uzdaviniu o jeigu zmogus yra humanitaras ir su skaiciais nedraugauja tai pas ji ir rezultatai bus prastesni negu pas tiksliuju mokslu atstovus

65

Re: grazus ar...protingas

tai gal kai eini i pasimatyma su mergina is karto pateikti jai savo CV ir savo IQ testo rezultatus?)

66

Re: grazus ar...protingas

Tai kas tada tas protingas.visi iesko bet negali padakyt kas tai yra

67

Re: grazus ar...protingas

gerai jau pasakysiu teisinga atsakyma... tai as, as protingas.. negi taip sunku suprast... big_smile big_smile big_smile

68

Re: grazus ar...protingas

Eto vidno dazhe nevooruzhonnomu glazu

69

Re: grazus ar...protingas

o man patinka jumoro jausmas. Ir spontaniskumas:)

70

Re: grazus ar...protingas

Tai, aišku, kad protingas. Gražūs dažniausiai turi tik vieną - grožį. O vat protingi vyrai turi puokštę nuostabių savybių.
Va protingi kaip man patinka ir sukelia tokį norą  :::220.

71

Re: grazus ar...protingas

nsmn niekam neidomus protingi, va pvz as net nikas profesoriux ir vis tiek netinku.. big_smile

72

Re: grazus ar...protingas

profesoriux parašė:

nsmn niekam neidomus protingi, va pvz as net nikas profesoriux ir vis tiek netinku.. big_smile

Nori į iš dalies aklą pasimatymą  ? :::016:::016:::016:::016.

73

Re: grazus ar...protingas

Svarbiausia kad abu pakankamai protingi, t.y. vienodo maždaug lygmens būtų, nes kai per protingas, ar per "durnas" irgi negerai wink

74

Re: grazus ar...protingas

aš irgi norėčiau akla pasimatymą niekas nesutinka eit,, juk bijot

75

Re: grazus ar...protingas

Atsakymas toks: kaip kitiems atrodai, to ir vertas dazniausiai. Nes merginos dazas, o vyrai- ne. Vyrai irgi siais laikais nekvailiai.

76

Re: grazus ar...protingas

Saulius parašė:

Svarbiausia kad abu pakankamai protingi, t.y. vienodo maždaug lygmens būtų, nes kai per protingas, ar per "durnas" irgi negerai wink

Labiau norėčiau, kad vyras už mane būtų protingesnis. Vienas turi būti poroje į kurį norėtum lygiuotis ir sekti iš paskos kas benutiktų. Vyras turi būti poroje dvasingesnis ir ramesnis, kad ramiau perneštų moters isterijas, šūkavimus, kai joms užplaukia kartais (o tai nevaldoma ir neišvengiama).

77

Re: grazus ar...protingas

Sergioj parašė:

Atsakymas toks: kaip kitiems atrodai, to ir vertas dazniausiai. Nes merginos dazas, o vyrai- ne. Vyrai irgi siais laikais nekvailiai.

vyrai kartais irgi dazosi) vyrai pasidare moteriski o moteros vyriskos

78

Re: grazus ar...protingas

Ninada lia lia parašė:
Saulius parašė:

Svarbiausia kad abu pakankamai protingi, t.y. vienodo maždaug lygmens būtų, nes kai per protingas, ar per "durnas" irgi negerai wink

Labiau norėčiau, kad vyras už mane būtų protingesnis. Vienas turi būti poroje į kurį norėtum lygiuotis ir sekti iš paskos kas benutiktų. Vyras turi būti poroje dvasingesnis ir ramesnis, kad ramiau perneštų moters isterijas, šūkavimus, kai joms užplaukia kartais (o tai nevaldoma ir neišvengiama).

kaip matuoji vyro protinguma?) intelekto koeficienta skaiciuoji ar kaip?) juk neimanoma ismatuoti proto) kam reikalinga tokia sukaujanti ir isterikuojanti moteris?)

79

Re: grazus ar...protingas

man irgi tokia nereikalinga kuri rėkia ir nemokiai ramiai pabūti.

80

Re: grazus ar...protingas

Deja, turtingumas wink