81

Re: grazus ar...protingas

Visų postų neperskaičiau, nes atsibodo, bet didžiausia tiesa, kad reikia mokėt elgtis su mergina kaip su skuduru, ne visai tiesiogine prasme big_smile t.y net jei ir nesirenki su chebrom ir nedemonstruoji tepaluotų raumenų prie bemvo, nesuėdi bent po snukį per mėnesį, turi bent jau knist protą, kad taip darai big_smile o vat meluot kažkaip man nelabai patinka...

82

Re: grazus ar...protingas

Konstantinas parašė:
Ninada lia lia parašė:
Saulius parašė:

Svarbiausia kad abu pakankamai protingi, t.y. vienodo maždaug lygmens būtų, nes kai per protingas, ar per "durnas" irgi negerai wink

Labiau norėčiau, kad vyras už mane būtų protingesnis. Vienas turi būti poroje į kurį norėtum lygiuotis ir sekti iš paskos kas benutiktų. Vyras turi būti poroje dvasingesnis ir ramesnis, kad ramiau perneštų moters isterijas, šūkavimus, kai joms užplaukia kartais (o tai nevaldoma ir neišvengiama).

kaip matuoji vyro protinguma?) intelekto koeficienta skaiciuoji ar kaip?) juk neimanoma ismatuoti proto) kam reikalinga tokia sukaujanti ir isterikuojanti moteris?)


Apie protą paprasčiau spręsti pagal klausimus, kuriuos užduoda, o ne atsakymus. :::028:::028:::028.

83

Re: grazus ar...protingas

Ninada lia lia parašė:
Konstantinas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Labiau norėčiau, kad vyras už mane būtų protingesnis. Vienas turi būti poroje į kurį norėtum lygiuotis ir sekti iš paskos kas benutiktų. Vyras turi būti poroje dvasingesnis ir ramesnis, kad ramiau perneštų moters isterijas, šūkavimus, kai joms užplaukia kartais (o tai nevaldoma ir neišvengiama).

kaip matuoji vyro protinguma?) intelekto koeficienta skaiciuoji ar kaip?) juk neimanoma ismatuoti proto) kam reikalinga tokia sukaujanti ir isterikuojanti moteris?)


Apie protą paprasčiau spręsti pagal klausimus, kuriuos užduoda, o ne atsakymus. :::028:::028:::028.

Na jums visi klausimai yra banalus ir tokie be originalumo, o pacios kodel neparodot originalumo ir nepaklausiat kokio gero klausimo? Galvoti sunku? Ar iprotis, kad tik viska del jusu visada darytu? smile
As asmeniskai nepradeciau zliumbti, kad manes paklause -''kaip gyveni ar ka veiki''. Man kaip tik butu malonu, kad zmogus pasidomejo kaip as ar ka veikiu, reiskia zmogui gal ne dzin ant manes smile

84

Re: grazus ar...protingas

Ninada lia lia parašė:
Saulius parašė:

Svarbiausia kad abu pakankamai protingi, t.y. vienodo maždaug lygmens būtų, nes kai per protingas, ar per "durnas" irgi negerai wink

Labiau norėčiau, kad vyras už mane būtų protingesnis. Vienas turi būti poroje į kurį norėtum lygiuotis ir sekti iš paskos kas benutiktų. Vyras turi būti poroje dvasingesnis ir ramesnis, kad ramiau perneštų moters isterijas, šūkavimus, kai joms užplaukia kartais (o tai nevaldoma ir neišvengiama).

Mano akimis, kai vienas protingesnis, gali neatitikti po to bendravimas.. Protingesniam ir rimtesnių temų prireikt gali, ar kažko įdomesnio ir t.t., nors tokiu atveju čia gal jaustųsi tik, kai vienas bukas, o kitas protingas, o kai abu panašaus lygmens, arba vienas protingas, kitas "dar" protingesnis, gal tokia situacija ir nesusiklostytų.. Kitas dalykas, kad nepradėtų išnaudoti savo tokio statuso su iki kaulo gerai žinoma fraze "Man gal geriau žinoti.." smile Ko pasekoje visokios rietenos ir ginčai prasideda.. Aišku čia tik mano keli įsivaizdavimai, labai subjektyvūs tokie santykiai gali būti..

85

Re: grazus ar...protingas

Ninada lia lia parašė:

Apie protą paprasčiau spręsti pagal klausimus, kuriuos užduoda, o ne atsakymus. :::028:::028:::028.

o jeigu protingesnis uz tave vyras prades uzdavineti tokius klausimus i kuriuos nesugebesi atsakyti arba jam tavo atsakymai pasirodys pavirsutiniski ir neidomus ka tada darysi su tuo protingesniu vyru? kuom ji pritrauksi ? manai kad tik savo isvaizda juk vyrai ne tik del isvaizdos su moterim bendrauja. arba suformulusiu klausima kitaip: ka galetum duoti protingesniam vyrui kad jis noretu buti su tavim?

86

Re: grazus ar...protingas

Konstantinas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Apie protą paprasčiau spręsti pagal klausimus, kuriuos užduoda, o ne atsakymus. :::028:::028:::028.

o jeigu protingesnis uz tave vyras prades uzdavineti tokius klausimus i kuriuos nesugebesi atsakyti arba jam tavo atsakymai pasirodys pavirsutiniski ir neidomus ka tada darysi su tuo protingesniu vyru? kuom ji pritrauksi ? manai kad tik savo isvaizda juk vyrai ne tik del isvaizdos su moterim bendrauja. arba suformulusiu klausima kitaip: ka galetum duoti protingesniam vyrui kad jis noretu buti su tavim?

Savo kūną ir sielą atiduočiau protingesniam vyrui. :::028.

Aš tik parašiau kaip sprendžiu apie vyro protą, tik vieną iš kriterijų nurodžiau (kad pagal klausimus, kuriuos jis užduoda).

87

Re: grazus ar...protingas

turi pinigu, vadinas protingas, visa moters ismone. lengva, paziurejo i auto ir nusprende apie prota..

88 (redagavo Vytautas 2015-04-08 19:43)

Re: grazus ar...protingas

Kažin kokie tie būna protingi klausimai. Būtų įdomu gaut pvz. smile

89

Re: grazus ar...protingas

Vo vo Vytautai as ir noreceu gaut pvz!

90

Re: grazus ar...protingas

ally lorel parašė:

turi pinigu, vadinas protingas, visa moters ismone. lengva, paziurejo i auto ir nusprende apie prota..

gerai, tarkim moteris neteisi kad taip galvoja, taciau..reiketu kad pamokytum ... Pv, kad papasakotum pats kaip renkiesi mergina, pagal ka? Kaip ivertini merginos prota, ar tau tai- nesvarbu? Ar tau svarbu kaip ji rengiasi, sukuojasi, gal net ir dazosi? Ar paciam near skirtumo mrgina vairuoja nauja mersa ar sena golfa? :::001

91

Re: grazus ar...protingas

Ninada lia lia parašė:
Saulius parašė:

Svarbiausia kad abu pakankamai protingi, t.y. vienodo maždaug lygmens būtų, nes kai per protingas, ar per "durnas" irgi negerai wink

Labiau norėčiau, kad vyras už mane būtų protingesnis. Vienas turi būti poroje į kurį norėtum lygiuotis ir sekti iš paskos kas benutiktų. Vyras turi būti poroje dvasingesnis ir ramesnis, kad ramiau perneštų moters isterijas, šūkavimus, kai joms užplaukia kartais (o tai nevaldoma ir neišvengiama).

nors kitoms moterims nusibosta tokie ramus vyrai... norisi aistros, pykciu, ir leksciu... big_smile

92

Re: grazus ar...protingas

Rasa parašė:
ally lorel parašė:

turi pinigu, vadinas protingas, visa moters ismone. lengva, paziurejo i auto ir nusprende apie prota..

gerai, tarkim moteris neteisi kad taip galvoja, taciau..reiketu kad pamokytum ... Pv, kad papasakotum pats kaip renkiesi mergina, pagal ka? Kaip ivertini merginos prota, ar tau tai- nesvarbu? Ar tau svarbu kaip ji rengiasi, sukuojasi, gal net ir dazosi? Ar paciam near skirtumo mrgina vairuoja nauja mersa ar sena golfa? :::001

asmeniskai man nera didelio skirtumo.. nors geriau butu be merso.. siaip tikriausiai geriausia kai sutampa lygiai, pvz as paprastas, norisi ir paprastos merginos...  barakudoms prasom kreiptis kitu adresu... big_smile

93

Re: grazus ar...protingas

Ninada lia lia parašė:
Konstantinas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Apie protą paprasčiau spręsti pagal klausimus, kuriuos užduoda, o ne atsakymus. :::028:::028:::028.

o jeigu protingesnis uz tave vyras prades uzdavineti tokius klausimus i kuriuos nesugebesi atsakyti arba jam tavo atsakymai pasirodys pavirsutiniski ir neidomus ka tada darysi su tuo protingesniu vyru? kuom ji pritrauksi ? manai kad tik savo isvaizda juk vyrai ne tik del isvaizdos su moterim bendrauja. arba suformulusiu klausima kitaip: ka galetum duoti protingesniam vyrui kad jis noretu buti su tavim?

Savo kūną ir sielą atiduočiau protingesniam vyrui. :::028.

Aš tik parašiau kaip sprendžiu apie vyro protą, tik vieną iš kriterijų nurodžiau (kad pagal klausimus, kuriuos jis užduoda).

kuno neuzteks kad islaikyti vyra. kvailos ir neprotingos moters kunas vyrui nera vertybe) pasinaudos keleta kartu tuo kunu ir jeigu jam su tavim nebus idomu paliks ir tave ir tavo kuna. kad pritraukti ir islaikyti protinga vyra moteris pati turi buti protinga. kunas cia nepades

94

Re: grazus ar...protingas

Situacijose gimsta klausimai, kurie leidžia į situacijas pažvelgt visai iš kito kampo, kas parodo žmogaus sugebėjimą mąstyti, įžvelgt "kitą pusę" ir pan., o ne "egzistuoja" kažkokie konkretūs vadovėliniai klausimai.. Manau tai norėta pasakyti

95

Re: grazus ar...protingas

Rasa parašė:
ally lorel parašė:

turi pinigu, vadinas protingas, visa moters ismone. lengva, paziurejo i auto ir nusprende apie prota..

gerai, tarkim moteris neteisi kad taip galvoja, taciau..reiketu kad pamokytum ... Pv, kad papasakotum pats kaip renkiesi mergina, pagal ka? Kaip ivertini merginos prota, ar tau tai- nesvarbu? Ar tau svarbu kaip ji rengiasi, sukuojasi, gal net ir dazosi? Ar paciam near skirtumo mrgina vairuoja nauja mersa ar sena golfa? :::001

as nepamokslauti cia, kiekvienas turim pasirinkima ir galime rinktis kas kam vertinga. kad turtingas, turi pinigu, nereiskias, kad seimoje jums nieko netruks. Ar kad jis protingas.
As neturiu ''protometro'' tai ne man spresti kurioje srity vienas ar kitas protingas, ar zalias.  koks skirtumas, jeigu nepazista zemelapio, ar nezino kas ivyko pries simtmeti.  ziurint i prieki, viska galima ismokti, jei yra butinybe.  Pagal ka as renkuosi? As pats nezinau, tiesiog traukia, arba ne.

96

Re: grazus ar...protingas

Tai nėra mašinos reiškia ubagas ir durnas big_smile

ally lorel parašė:

turi pinigu, vadinas protingas, visa moters ismone. lengva, paziurejo i auto ir nusprende apie prota..

97

Re: grazus ar...protingas

Ninada lia lia parašė:
Konstantinas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Apie protą paprasčiau spręsti pagal klausimus, kuriuos užduoda, o ne atsakymus. :::028:::028:::028.

o jeigu protingesnis uz tave vyras prades uzdavineti tokius klausimus i kuriuos nesugebesi atsakyti arba jam tavo atsakymai pasirodys pavirsutiniski ir neidomus ka tada darysi su tuo protingesniu vyru? kuom ji pritrauksi ? manai kad tik savo isvaizda juk vyrai ne tik del isvaizdos su moterim bendrauja. arba suformulusiu klausima kitaip: ka galetum duoti protingesniam vyrui kad jis noretu buti su tavim?

Savo kūną ir sielą atiduočiau protingesniam vyrui. :::028.

Aš tik parašiau kaip sprendžiu apie vyro protą, tik vieną iš kriterijų nurodžiau (kad pagal klausimus, kuriuos jis užduoda).

Pagal klausimus. Tai jam reikia kaip kokiam inzinieriui nuolat kazka originalaus sugalvoti, kad butu protingas, kai pacios net nesugebat nieko paklaust.

98

Re: grazus ar...protingas

Konstantinas parašė:
Ninada lia lia parašė:
Konstantinas parašė:

o jeigu protingesnis uz tave vyras prades uzdavineti tokius klausimus i kuriuos nesugebesi atsakyti arba jam tavo atsakymai pasirodys pavirsutiniski ir neidomus ka tada darysi su tuo protingesniu vyru? kuom ji pritrauksi ? manai kad tik savo isvaizda juk vyrai ne tik del isvaizdos su moterim bendrauja. arba suformulusiu klausima kitaip: ka galetum duoti protingesniam vyrui kad jis noretu buti su tavim?

Savo kūną ir sielą atiduočiau protingesniam vyrui. :::028.

Aš tik parašiau kaip sprendžiu apie vyro protą, tik vieną iš kriterijų nurodžiau (kad pagal klausimus, kuriuos jis užduoda).

kuno neuzteks kad islaikyti vyra. kvailos ir neprotingos moters kunas vyrui nera vertybe) pasinaudos keleta kartu tuo kunu ir jeigu jam su tavim nebus idomu paliks ir tave ir tavo kuna. kad pritraukti ir islaikyti protinga vyra moteris pati turi buti protinga. kunas cia nepades

:::740  Kaip tai nepadės ?

Jeigu būčiau parašiusi, kad geriau gražus, o ne protingas, turbūt nebūtų kilę tiek diskusijų dėl protingumo nustatymo. Bendraujant internetu nieko nepavyks nustatyti, net ir grožio pagal foto neišmatuosi. Geriausiai yra senas ir patikimas būdas viskuom įsitikinti, o kam reikia ir nustatyti, t.y.  realiai susitikus. :::016.

99

Re: grazus ar...protingas

Ninada lia lia parašė:

:::740

Ar juos irgi nustatyt bus galima? big_smile

100

Re: grazus ar...protingas

Jus beviltiskai cia diskutuojat... Pasaulyj virs 7mlrd zmoniu, kiekvieno skonis ir principai savo. Vienas myli grazu, kitas protinga, o trecias isvis **** savo suni. Tokias bukas temas kuriat!!!