1

Tema: Maistas raumenims auginti

Tai va pakalbam, ka reik valgyt. Girdejau kad pagrindine medziaga yra baltymai, kreatinas norint auginti raumenis.

Tai ten kiausinius reiktu valgyt. Bet as ju jau kokie metai nevalgau. Seniau labai megdavau. Bet kazkaip kelis kartus is rimi nusipirkau ir kazkokie neskanus buvo ir po to dingo noras.

Na ir ziurejau saldytuve i etiketes - kas dar turi daugiau tu baltymu. Tai ka pastebejau - fermentinis suris turi ju daug lyginant su kitais produktais - mazdaug 24 g baltymu 100 g surio.

Bet nepastebiu straipsniuose ar kur kad toki rekomenduotu. Gal yra kazkokiu priezasciu? Vakar viena pazistama sake kad ten cholesterolio daug. Nu bet galvoju tai ir kiausiniuose tas pats tada.

2

Re: Maistas raumenims auginti

kreatinas tai tam tikras fermentas kuris naturaliai atsiranda raumenyse ir kitaip ji galima pavadinti "fizines istvermes fermentu" kreatinas parduodamas milteliais ir tabletemis (rekomenduojama doze 1500-2000 miligramu) ir padeda pailginti treniruociu sesijas, todel tiesiogiai kreatinas nepadeda raumenu auginti, bet pailgina treniruotes, kuriu metu gali pakelti ilgiau ir daugiau. Kas is tiesu padeda auginti raumenis tai yra, baltymai arba dar kitaip vadinami proteinai randami zuvyje, vistienoje, jautienoje kiausiniuose ir t.t. ir angliavandeniai (svarbus mases auginimui) - randami makaronuose, miltuose, duonoje, paprasti angliavandeniliai yra cukrus ir kiti  saldesiai, bet angliavadeniams reikia zinoti saika, ir nevirsyti dienos dozes. Geriausia angliavandenis - gliukoze, lengvai isisavinamas dalykas. Dar raumenims padeda BCAA arba branch chain amino acids - leucinas, isoleucinas ir valinas. Sportininkams reikia tik situ triju aminorugsciu ir tie kompleksiniai amino rugsciu preparatai nieko nepadeda. Mano kuno tipas yra ektomorfinis (liesas, labai sudetinga auginti raumenis ir priaugti svorio) taciau sportuodamas 3-4 kartus per savaite, vartodamas kreatina ir BCAA per pusantru metu priaugau 13 kilogramu (buvo 67, dabar yra 80, ugis 186) . Tai va, cia pagrindai, reikia nepamirsti kad kreatinas, BCAA ir kiti fermentai tera papildai ir negali pakeisti tikro maisto, todel reikalinga valgyti , apie 2500 kilokaloriju per diena vyrams ir apie 1800 moterims. Jei kam reiktu pagalbos su treniruotemis galiu sudaryti programa atskiroms raumenu grupems, dabar esu kvalifikuotas treneris anglijoje pure gym klube todel patirties tikrai turiu.

3

Re: Maistas raumenims auginti

kreatinas tai tam tikras fermentas kuris naturaliai atsiranda raumenyse ir kitaip ji galima pavadinti "fizines istvermes fermentu" kreatinas parduodamas milteliais ir tabletemis (rekomenduojama doze 1500-2000 miligramu) ir padeda pailginti treniruociu sesijas

as kazkuriam straipsnyje skaiciau kad jautienoje yra kreatino. Cia netiesa ar kaip?

ir angliavandeniai (svarbus mases auginimui) - randami makaronuose, miltuose, duonoje, paprasti angliavandeniliai yra cukrus ir kiti  saldesiai, bet angliavadeniams reikia zinoti saika, ir nevirsyti dienos dozes.

su tais angliavandeniais sako cia tik pilva uzsiauginsi. Sako kaip tik reik vengt kvietiniu patiekalu. Plius cukrus net vezi sukelia esu skaites ne vienoj vietoj.

Nu arba jo cia tie kur sako kad pilva uzsiauginsi - pamirsta saika. Bet gal mes jau naturaliai gaunam tu angliavandeniu. Va as pusryciams megstu spagecius, nes skanu, greita kas yra labais svarbu rytais pries darba, ir sotu - neisalksti po valandos ar dvieju dar. Ir galvoju kas bus - nejau kazkada man reiks atsisakyt sito gerio ir nzn kuo pakeist, kad turetu tas pacias savybes smile

As irgi liesas, bet kokioj 10 klasej kai sportuodavom po pamoku, tai buvau dasiaugines svorio iki kokiu 85 kg, i mityba nekreipiau demesio isvis, valgiau beleka ir jausdavau kad sportuodamas labiau valgyt noriu.

4

Re: Maistas raumenims auginti

Dėl angliavandenių dabar kažkoks sąmyšis. Kalbama kad metantiems svorį reikėtų vartoti kiek įmanoma mažiau angliavandenių ir truputi daugiau riebalų. O auginant raumenis pagrindinė statybinė medžiaga yra baltymai, tačiau man visada maišosi, ką daro angliavandeniai ir ką daro riebalai, nes riebalai taip pat reikalingi.

5

Re: Maistas raumenims auginti

Robertas parašė:

Dėl angliavandenių dabar kažkoks sąmyšis. Kalbama kad metantiems svorį reikėtų vartoti kiek įmanoma mažiau angliavandenių ir truputi daugiau riebalų. O auginant raumenis pagrindinė statybinė medžiaga yra baltymai, tačiau man visada maišosi, ką daro angliavandeniai ir ką daro riebalai, nes riebalai taip pat reikalingi.

angliavandeniai yra energijos saltinis atrodo. Daugiau nieko. O is riebalu nzn kokia nauda. Nu ten kazkokie omega riebalai - zuvu taukuose tai kazkokiu sveiku medziagu turi.

6

Re: Maistas raumenims auginti

Valgyk viska.labai naudinga juros visokie gyvunai.kreatinas baltymai amino rukstys.priklausomai kokios treniruotes,galima pajungt ir papildomus.bet geriaisia islakyt savo kuna netoli savo genetiniu formu.atmetus riebalus.

7

Re: Maistas raumenims auginti

as teoriskai girdejau, kad sportininkai daugiausia vistiena valgo, ryzius lygtais, gal dar kiausinius, daugiau nzn, bet tai pilna internete informacijos big_smile   siaip visai nieko maistas:)  keptas visciukas su ryziais.. mmm big_smile

8

Re: Maistas raumenims auginti

sportininkai big_smile

9

Re: Maistas raumenims auginti

Pamiršk tu tą nesveiką gyvulinę mitybą. Aš visiškai nevalgau mėsos ar gyvulinės kilmės produktų ir pats sportuoju ir daug geriau jaučiuosi. Va čia gali pažiūrėti į mano pasikeitimus https://www.youtube.com/watch?v=RF_jbsGB_nY

10

Re: Maistas raumenims auginti

siaip patarimas. pries pradedant save maitinti priedais, pas endokrinologa uzsukti siulau. gal jums tam tikri mysiniai grieztai uzdrausti, ir nezinodami tai sugadinsite sau sveikata

11

Re: Maistas raumenims auginti

uztenka subalansuot mityba, nereikalingi jokie priedai. nebent norima greitai issipust. tokie juokingiausi variantai, paskui sulinksta i ''kriause'' nes per staigus svorio kylimas buna per stiprus.

12

Re: Maistas raumenims auginti

Vištienos filė (krutinėlė), grikiai, ryžiai , varškė 0,5% , kiaušiniai, riešutai dėl gerujų riebalų , žuvis, bananai, obuoliai ir kiti vaisiai . Bent jau pas mani pagrintas nu jai ant masės tai dar makaronai eina gerai smile

13

Re: Maistas raumenims auginti

O as kai atsisakiau kiausiniu, mesos, zuvies, pieno ir varskes ir perejau ant sveikos mitybos is gamtos zymei pagerejo mano rezultatai. Dabar ir salej daugiau energijos ir nevalgau dveselienos gyvunu, tad galbut isgelbsciu kazkam gyvybe. O seip jei netikit paziurekit i mano rezultatus, manau nepasakysit, kad man truksta baltymo. Pilna yra baltymu gruduose ir seklose bei visokiuose riesutuose

14

Re: Maistas raumenims auginti

o mesa, zuvis ir pienas, tai ne is gamtos. Tai is plastiko gaminami produktai, kaip gi mes tai galejom pamirst?! Pasaulyje karviu yra daugiau negu zmoniu. Jeigu pradet visoms gelbet gyvybe, neliks tavo megiamos zoles smile (p.s. zole kuria valgai irgi gyva, tad niekam nieko neisgelbsti)

15

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:

o mesa, zuvis ir pienas, tai ne is gamtos. Tai is plastiko gaminami produktai, kaip gi mes tai galejom pamirst?! Pasaulyje karviu yra daugiau negu zmoniu. Jeigu pradet visoms gelbet gyvybe, neliks tavo megiamos zoles smile (p.s. zole kuria valgai irgi gyva, tad niekam nieko neisgelbsti)

Zole neturi centrines nervu sistemos ir nejaucia skausmo. Ji neturi jausmu. Tuo tarpu gyvunai jaucia dideli stresa pries paskerdziami ir aisku  dideli skausma. Visos tos emocijos ir bloga energija persinesa zmogui kuris valgo ta dveseliena.Visi veziai ir augliai yra nuo mesos ir pieno produktu, galiu netgi pateikti mokslines studijas. Siulyciau tamstaj pasidometi placiau ir pasiziureti dokumentikos bei pakeisti mityba biski nes matosi nuo kiaulienos karku zandai netelpa i ekrana

16

Re: Maistas raumenims auginti

del pirmo sakinio esi 200% tikras? smile Ji neturi TAU zinomos nervu sistemos, bet jau senokai irodyta, kad augalai (taipogi medziai), reaguoja i jiems daroma zala, nuo jos ginasi ir stengiasi ja isgydyt (o ka tai rodo, pasistenk suvokt, savo nuriebalintom smegenim). Dveselina, tai yra mesa, kurios "savininkas" nudvese (mire sava mirtim, ar nuo ligos), o mesa kuri yra vartojama paskerdus gyvuna yra vadinama skerdiena. Tiesa skirtuma suvokia nekiekvienas, tam reikia turet IQ kuri sudaro bent dvizenklis skaitmuo. Vezys nera nuo mesos. T.y. vezio tiesioginis sukelejas, nera mesa. Kadangi vienas is daugelio vezio sukeleju yra svinas (ismetamosios automobilio dujos, pramonines dujos), tai as neabejoju, kad turetum gyvent toli toli uzmiestyje, priedo nesinaudot internetu (woopsie!) bei telefonu (woopsie2!), nes jie skleidzia elektromagnetines bangas, kurios taipogi yra vezio skatintojos. Kai tu perskaitysi bent puse tiek knygu, kiek esu perskaites as per savo gyvenima, tada galesi bandyt pizdelint apie mano karkas ir sveika mityba. O kol tavo smegenys nuriebalintos iki vienazenklio IQ skaitmens, patylek sunyti kamputyje kur nors.

17

Re: Maistas raumenims auginti

Jei grįžtant prie temos turbūt reikėtų paminėti ne tik maistą raumenims, bet ir treniruotes kurios sukelia raumenų hipertrofiją. Juk nesportuojant, galima valgyti patį geriausią maistą, bet rezultatų nebus.

18 (redagavo Judzinas 2015-10-30 15:49)

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:

del pirmo sakinio esi 200% tikras? smile Ji neturi TAU zinomos nervu sistemos, bet jau senokai irodyta, kad augalai (taipogi medziai), reaguoja i jiems daroma zala, nuo jos ginasi ir stengiasi ja isgydyt (o ka tai rodo, pasistenk suvokt, savo nuriebalintom smegenim). Dveselina, tai yra mesa, kurios "savininkas" nudvese (mire sava mirtim, ar nuo ligos), o mesa kuri yra vartojama paskerdus gyvuna yra vadinama skerdiena. Tiesa skirtuma suvokia nekiekvienas, tam reikia turet IQ kuri sudaro bent dvizenklis skaitmuo. Vezys nera nuo mesos. T.y. vezio tiesioginis sukelejas, nera mesa. Kadangi vienas is daugelio vezio sukeleju yra svinas (ismetamosios automobilio dujos, pramonines dujos), tai as neabejoju, kad turetum gyvent toli toli uzmiestyje, priedo nesinaudot internetu (woopsie!) bei telefonu (woopsie2!), nes jie skleidzia elektromagnetines bangas, kurios taipogi yra vezio skatintojos. Kai tu perskaitysi bent puse tiek knygu, kiek esu perskaites as per savo gyvenima, tada galesi bandyt pizdelint apie mano karkas ir sveika mityba. O kol tavo smegenys nuriebalintos iki vienazenklio IQ skaitmens, patylek sunyti kamputyje kur nors.

Matosi, kad tos knygos tau nepadejo rubuili. Sakai mano smegenys nuriebalintos? Tai cia tavo nuriebalintos nuo riebios mesos cholesterolio. Sakai ismetamos automobilio dujos ir telefonai? TU esi propagandos auka. Agrikultura lemia daugiau nei 50 proc viso uzterstumo, pasiziurek dokumentika COWSPIRACY, biski atsvers akys. Ir kadangi jau laikai save tokiu issilavinusiu tai va prasau tau pateiksiu studiju moksliniu, kad labiau pasilavintum situ klausimu. 

http://archinte.jamanetwork.com/article.aspx?articleid=1134845
http://www.bbc.com/news/health-34615621
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24243555

19

Re: Maistas raumenims auginti

Tu galvoji, kad savo "a la" izeidinejimais, gali mane uzkabint? smile Durneli, tam, kad ikastum, reikia turet dantis. Pas tave ju nera, todel viskas ka tu gali padaryt gerai, tai paciulpt.
Tao paties straipsniai, nuo pirmo sakinio sako, kad tu ju net neskaites pridurkas "Red meat consumption has been associated with an increased risk of chronic diseases. However, its relationship with mortality remains uncertain." Reiskias, su mirtingumu, jos niekaip nesusije ir tai nera irodyta. Priedo, duotajama straipsnyje nekalbama apie mesos atsisakyma, o sumazinima "We also estimated that 9.3% of deaths in men and 7.6% in women in these cohorts could be prevented at the end of follow-up if all the individuals consumed fewer than 0.5 servings per day (approximately 42 g/d) of red meat.". Taip, kad zasineli prisipumpaves raumenis, bet ispumpaves smegenis, pirmai paskaityk ka postini, o tada postink.

20

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas per tokius kaip tu ir susidaro durnas stereotipas apie kaciokus visuomeneje