41

Re: Maistas raumenims auginti

Tu remiesi tais faktais kurie tau yra palankus.

42

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:

Tai prie ko cia ner paminetas? Logiskai reik mastyt. Jei sumazinus kieky daro ytakos ir padeda tai atsisakius dar geriau bus.Kokiu pritraukimu? As tik parodau kad remiuosi faktais o ne pasakom kaip tu noretum čia įrodyt. Death uncertain reiškia, kad neaišku, netikra o ne neįrodyta, išsiversk per žodyną. Gerai, kad domėjaisi apie mėsos ytaka žomgaus sveikatai, bet siūlyčiau žiūrėti netik iš savo varpinės, bet susimastyt ir apie ta vargšą gyvūną, kuris irgi turi jausmus ir nori gyventi, o ne būti kažkieno suvalgytas. Nes atmink, mėsa yra ir žmonės, tad kodėl manai kad gyvūno mėsa valgyt yra gerai, bet žmogaus amoralu? Kuom mes esam geresni už tuos gyvunus paklausk savęs? Na o dėl tavo klausimo dėl tų mokslininkų vegetarų ar veganų tai tave nsutebins. Pasižiūrėk čia http://al.godsdirectcontact.org.tw/vg-vip/query/index.php jū yra begalės, net Einšteinas buvo vegetaras tavo žiniai.

Einsteinas buvo vegetaras paskutinius gyvenimo metus (po metu vegetarizmo mire!) http://www.ivu.org/history/northam20a/einstein.html
Liutas jauciasi kaltas, suedes stirna? Turbut ne. O kodel as tureciau? Taip suredyta gamta. Gamtos toks ciklas, kad mesaedziai, valgo mesa ir del to nesijaucia kalti. Kad zmogus yra visaedis (ir mesaedis ir zoleedis) manau irodinet nereikia (tikiuosi). Pritraukimas tame, kad tai jau tavo asmenines isvados apie visiska mesos nevalgyma, nes moksliniame straipsnyje yra kalbama tik apie jos porcijos sumazinima, viskas kitas, ka tu sakai yra pritraukimas (t.y. neirodyta moksliskai). Amoralu yra valgyti savo paties rusi (liutas liuto needa, kaip ir zmogus zmogaus). Dar pasiskaitymui apie vegetarizma ir jo "nauda": http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2000/04/02/vegetarian-myths.aspx

43

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:
gytis parašė:

Nesiginciju del pasirinkimo tapti vegetaru ar veganu.Bet kai prasideda filosofijos apie atjauta gyvuliukams ar augalams -tai jau visiski praradusiu rysi su gamta,komercines visuomenes uzaugintu zmoniu marazmai.Pats kazkada auginau gyvulius.Mylejau juos ir vis delto valgiau.Ir manau,kad man tai buvo pakankamai sveika.

Tai pasirinkimas tapti veganu ir yra delto, kad leisti gyventi tiems kurie neturi balso. Filosofija tu ****. AS tave suvalgysiu gaideli nes manau kad man tai sveika. Komercine visuomene tik ir gruda visur mesos produktus o ne veganizma. **** mylejo gyvunus ir suvalge, eik dar savo suniui nukirsk galva ir suesk.

Na matau, kad vegetarizmas, suvaldyti pykcio priepuoliu nepadeda. Pirmieji minusai tavo dietoj reiskiasi ganetinai aktyviai smile Itariu, kazkokiu medziagu trukuma... O galbut adekvatumo? Negebi priimt kitokios nuomones negu tavo? Patinka buti agresyviaja mazuma? smile Good luck, have fun smile

44

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:

1.Ir pasakysiu kaip antropologas gyvūnai visada buvo maistas žmonėms, neskaitant tam tikru judėjimu įvairiais laikotarpiais kai buvo pagonybė.
Ar zinai, kad dabartinė žmonių populiacija yra neišmaitinama mėsa? Ar žinai kad daugelis valstybių badauja, nes jos grūdus pašeria gyvūliam, kad tokie lopai kaip tu galėtų megautis. O galėtų iš tų grūdų pamaitinti badaujančius. Ar žinai kad 70 proc. grūdų sunaudojama mėsai užauginti. Ar žinai kad 1 litrui pieno pagaminti reikia sunaudoti 1000 litru vandens karvei girdyti. Ar žinai, kad, didelė dalis miškų yra išnaikinama vien dėl, kad panaudoti tą žemę givulininkystej. Pasižiūrėk dokumentiką Cowspiracy, kad suprastum biški kažką antropologe tu.

2.taip mėsa kenkia sveikatai . Bet atsimink tu neesi nemirtingas (  miegaukis kol gali ) .

Tu man siūlai mėgautis kitos gyvos būtybės kančia ir mirtimi ir valgyti jos audinius?/?? bent pats supranti koks nesveikas tavo pasiūlymas? O jei aš pasimėgaučiau tavo mėsa ir tave suvalgyčiau? ką manai? juk reik mėgautis. Kuom tavo gyvybė vertingesnė už karvytes?

3.Kaip bebūtu  augalai jaučia baimę  kai išsitrauki peilį ( tam yra atlikti moksliniai tyrimai )

Prašyčiau tuščiai nešnekėti ir pateikti tuos mokslinius tyrimus smile mielai paskaityčiau kas taip nustatė.

Žmonės tikrai susimąsto ką jautė gyvūnas prieš mirtį smile Galima  būtu pateikti kaip pavyzdį viena simpsono seriją kur omarą vardu žnyplium  valgė , o homeris devagojo kaip jo gaila, bet tuo pačiu ir skanu  smile

Jei tau čia juokinga atrodo tai tik parodo ant kiek nevertini gyvūnų gyvybės ir esi rūšistas.

Ar žinai kad 1 litrui pieno pagaminti reikia sunaudoti 1000 litru vandens karvei girdyti.

T.y. jeigu karve duoda per diena ~20 litru pieno, tai ji isgeria 20 000 liotru vandens? Per diena? Tu ta zole gal valgyk, o ne rukyk!

45

Re: Maistas raumenims auginti

Jei tau čia juokinga atrodo tai tik parodo ant kiek nevertini gyvūnų gyvybės ir esi rūšistas. - sita uzsirasysiu. Dar tokio kliedesio neteko matyt smile

46

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:

Teisus yra tas kieno puseje yra faktai, siuo atveju mano. Kadangi as remiuosi ne sapaliojimais kazkokias o mokslu

faktais? smile Nu, kad nemaciau kol kas nei vieno fakto, igalincio tave, priversti mane atsisakyti mesos. Gyvuneliams skauda sakai? Ok. Sutinku. Liutas eda mesa. Jam poxui tavo faktai. Kai jis nebees mesos, galbut (bet nebutinai) ir as susimastysiu. Melas apie Einsteina vegetara? Na jau apie tai parasiau auksciau. Kiti mokslininkai? 80% is ju meninkai (tai mano akimis nera mokslas). Kokie dar faktai buvo pateikti? Adekvatus, pamatuojami faktai. Pirmyn i studija su muzika. Beje, tu cia vienintelis pasislepei isimdamas foto.

47

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:
Judzinas parašė:

1.Ir pasakysiu kaip antropologas gyvūnai visada buvo maistas žmonėms, neskaitant tam tikru judėjimu įvairiais laikotarpiais kai buvo pagonybė.
Ar zinai, kad dabartinė žmonių populiacija yra neišmaitinama mėsa? Ar žinai kad daugelis valstybių badauja, nes jos grūdus pašeria gyvūliam, kad tokie lopai kaip tu galėtų megautis. O galėtų iš tų grūdų pamaitinti badaujančius. Ar žinai kad 70 proc. grūdų sunaudojama mėsai užauginti. Ar žinai kad 1 litrui pieno pagaminti reikia sunaudoti 1000 litru vandens karvei girdyti. Ar žinai, kad, didelė dalis miškų yra išnaikinama vien dėl, kad panaudoti tą žemę givulininkystej. Pasižiūrėk dokumentiką Cowspiracy, kad suprastum biški kažką antropologe tu.

2.taip mėsa kenkia sveikatai . Bet atsimink tu neesi nemirtingas (  miegaukis kol gali ) .

Tu man siūlai mėgautis kitos gyvos būtybės kančia ir mirtimi ir valgyti jos audinius?/?? bent pats supranti koks nesveikas tavo pasiūlymas? O jei aš pasimėgaučiau tavo mėsa ir tave suvalgyčiau? ką manai? juk reik mėgautis. Kuom tavo gyvybė vertingesnė už karvytes?

3.Kaip bebūtu  augalai jaučia baimę  kai išsitrauki peilį ( tam yra atlikti moksliniai tyrimai )

Prašyčiau tuščiai nešnekėti ir pateikti tuos mokslinius tyrimus smile mielai paskaityčiau kas taip nustatė.

Žmonės tikrai susimąsto ką jautė gyvūnas prieš mirtį smile Galima  būtu pateikti kaip pavyzdį viena simpsono seriją kur omarą vardu žnyplium  valgė , o homeris devagojo kaip jo gaila, bet tuo pačiu ir skanu  smile

Jei tau čia juokinga atrodo tai tik parodo ant kiek nevertini gyvūnų gyvybės ir esi rūšistas.

Ar žinai kad 1 litrui pieno pagaminti reikia sunaudoti 1000 litru vandens karvei girdyti.

T.y. jeigu karve duoda per diena ~20 litru pieno, tai ji isgeria 20 000 liotru vandens? Per diena? Tu ta zole gal valgyk, o ne rukyk!

Apie karve-tai cia geras.Kazkaip man tokiu monstru sutikti neteko...Zmogeliui gal reiktu kur nuvaziuot ir pasiziuret kaip ta karvyte realiai atrodo...O tai matos,kad informcineje erdveje visiskai pasimetes...

48

Re: Maistas raumenims auginti

Ko gero čia krišnaitas, tik iš jų knygelės ten išskaito, kad žmogaus skrandis yra žolėdžių . jie didybės manyja apsėsti yra smile

49

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:
Judzinas parašė:

Tai prie ko cia ner paminetas? Logiskai reik mastyt. Jei sumazinus kieky daro ytakos ir padeda tai atsisakius dar geriau bus.Kokiu pritraukimu? As tik parodau kad remiuosi faktais o ne pasakom kaip tu noretum čia įrodyt. Death uncertain reiškia, kad neaišku, netikra o ne neįrodyta, išsiversk per žodyną. Gerai, kad domėjaisi apie mėsos ytaka žomgaus sveikatai, bet siūlyčiau žiūrėti netik iš savo varpinės, bet susimastyt ir apie ta vargšą gyvūną, kuris irgi turi jausmus ir nori gyventi, o ne būti kažkieno suvalgytas. Nes atmink, mėsa yra ir žmonės, tad kodėl manai kad gyvūno mėsa valgyt yra gerai, bet žmogaus amoralu? Kuom mes esam geresni už tuos gyvunus paklausk savęs? Na o dėl tavo klausimo dėl tų mokslininkų vegetarų ar veganų tai tave nsutebins. Pasižiūrėk čia http://al.godsdirectcontact.org.tw/vg-vip/query/index.php jū yra begalės, net Einšteinas buvo vegetaras tavo žiniai.

Einsteinas buvo vegetaras paskutinius gyvenimo metus (po metu vegetarizmo mire!) http://www.ivu.org/history/northam20a/einstein.html
Liutas jauciasi kaltas, suedes stirna? Turbut ne. O kodel as tureciau? Taip suredyta gamta. Gamtos toks ciklas, kad mesaedziai, valgo mesa ir del to nesijaucia kalti. Kad zmogus yra visaedis (ir mesaedis ir zoleedis) manau irodinet nereikia (tikiuosi). Pritraukimas tame, kad tai jau tavo asmenines isvados apie visiska mesos nevalgyma, nes moksliniame straipsnyje yra kalbama tik apie jos porcijos sumazinima, viskas kitas, ka tu sakai yra pritraukimas (t.y. neirodyta moksliskai). Amoralu yra valgyti savo paties rusi (liutas liuto needa, kaip ir zmogus zmogaus). Dar pasiskaitymui apie vegetarizma ir jo "nauda": http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2000/04/02/vegetarian-myths.aspx

Nepergyvenk nuo vegetarizmo nieks nemiršta ir jis tikrai mirė ne nuo vegetarizmo.Be to ka pasakysi apie kitus mokslininkus vegetarus ir veganus ? Kaip matai jų begalė, o tu kalbi tik apie Einšteiną. Mat surado žmogus prie ko prisikabint. http://www.ivu.org/history/northam20a/einstein.html Stai cia pasiskaityk daugiau apie Einšteiną, jis citavo , kad žmogus nėra visaėdis. 

Dėl liūto analogijos, tai tu nesi liūtas, ar tu ir subines kitiem žmonėm uostai kaip liūtas? Gal ir riaumoji atsigules po medžiu kaip liūtas? Nu nemaniau, kad tu tokias bukas analogijas darysi. Taip mėsaėdžiai valgo mėsą, dėja žmonės yra pritaikyti valgyti augalus.Bandysi įrodyt kitaip? Puiku aš turiu pilna medžiagos parodyti, kad žmonės nepritaikyti valgyti mėsos, vien ką jau pasako begalės tyrimų kurie rodo mėsos žalingą poveikį žmogaus organizmui. Kaip matau tu perskaitei tik viena iš mano numestu mokslinių straipsnių ir remiesi tuo vienu, how sad is that? Dėja tavo žiniai liūtai kartais valgo liūtus, pasižiūrėk gyvūnų dokumentikos. Liūtų patinai užaugę iki tam tikro amžiaus, kuo met yra pakankamai fiziškai pajėgūs turi atsiskirti nuo savo bandos ir susirasti sau patelių. Taip jie puola kitas bandas ir jei nugali kitos bandos patina, perima to patino pateles ir visus ju jauniklius suvalgo. Na matau reiktu pažiūrėti daugiau tau nacionalinės geografijos apie homo  sapiens ir liūtus nes tu niekuom nepanašus i liūtą. Beje kaip žinai tarp liūtų jokios moralės nėra.

50

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:
Judzinas parašė:
gytis parašė:

Nesiginciju del pasirinkimo tapti vegetaru ar veganu.Bet kai prasideda filosofijos apie atjauta gyvuliukams ar augalams -tai jau visiski praradusiu rysi su gamta,komercines visuomenes uzaugintu zmoniu marazmai.Pats kazkada auginau gyvulius.Mylejau juos ir vis delto valgiau.Ir manau,kad man tai buvo pakankamai sveika.

Tai pasirinkimas tapti veganu ir yra delto, kad leisti gyventi tiems kurie neturi balso. Filosofija tu ****. AS tave suvalgysiu gaideli nes manau kad man tai sveika. Komercine visuomene tik ir gruda visur mesos produktus o ne veganizma. **** mylejo gyvunus ir suvalge, eik dar savo suniui nukirsk galva ir suesk.

Na matau, kad vegetarizmas, suvaldyti pykcio priepuoliu nepadeda. Pirmieji minusai tavo dietoj reiskiasi ganetinai aktyviai smile Itariu, kazkokiu medziagu trukuma... O galbut adekvatumo? Negebi priimt kitokios nuomones negu tavo? Patinka buti agresyviaja mazuma? smile Good luck, have fun smile

Tapatį galiu pasakyti apie tave, kad sunkiai pykti suvaldai, dieta čia niekuom dėta. Sakai minusai mano dietoj? Gal pašnekėkim apie tavo dietos minusus kai sergi cukriniu diabetu (tiki tuom ar ne tai yra dėl mitybos) ir esi storas paršas? Aš esu puikioj sportinėj formoj ir jaučiuosi puikiai, tad pokolkas manau mano dietoj yra gerokai daugiau pliusų. Tavo dieta netik žudo kitas gyvas butybes, bet ir žaloja tave paty.

51

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:
Judzinas parašė:

1.Ir pasakysiu kaip antropologas gyvūnai visada buvo maistas žmonėms, neskaitant tam tikru judėjimu įvairiais laikotarpiais kai buvo pagonybė.
Ar zinai, kad dabartinė žmonių populiacija yra neišmaitinama mėsa? Ar žinai kad daugelis valstybių badauja, nes jos grūdus pašeria gyvūliam, kad tokie lopai kaip tu galėtų megautis. O galėtų iš tų grūdų pamaitinti badaujančius. Ar žinai kad 70 proc. grūdų sunaudojama mėsai užauginti. Ar žinai kad 1 litrui pieno pagaminti reikia sunaudoti 1000 litru vandens karvei girdyti. Ar žinai, kad, didelė dalis miškų yra išnaikinama vien dėl, kad panaudoti tą žemę givulininkystej. Pasižiūrėk dokumentiką Cowspiracy, kad suprastum biški kažką antropologe tu.

2.taip mėsa kenkia sveikatai . Bet atsimink tu neesi nemirtingas (  miegaukis kol gali ) .

Tu man siūlai mėgautis kitos gyvos būtybės kančia ir mirtimi ir valgyti jos audinius?/?? bent pats supranti koks nesveikas tavo pasiūlymas? O jei aš pasimėgaučiau tavo mėsa ir tave suvalgyčiau? ką manai? juk reik mėgautis. Kuom tavo gyvybė vertingesnė už karvytes?

3.Kaip bebūtu  augalai jaučia baimę  kai išsitrauki peilį ( tam yra atlikti moksliniai tyrimai )

Prašyčiau tuščiai nešnekėti ir pateikti tuos mokslinius tyrimus smile mielai paskaityčiau kas taip nustatė.

Žmonės tikrai susimąsto ką jautė gyvūnas prieš mirtį smile Galima  būtu pateikti kaip pavyzdį viena simpsono seriją kur omarą vardu žnyplium  valgė , o homeris devagojo kaip jo gaila, bet tuo pačiu ir skanu  smile

Jei tau čia juokinga atrodo tai tik parodo ant kiek nevertini gyvūnų gyvybės ir esi rūšistas.

Ar žinai kad 1 litrui pieno pagaminti reikia sunaudoti 1000 litru vandens karvei girdyti.

T.y. jeigu karve duoda per diena ~20 litru pieno, tai ji isgeria 20 000 liotru vandens? Per diena? Tu ta zole gal valgyk, o ne rukyk!

Jei netiki pasižiūrėk dokumentiką COWSPIRACY, vat ten ir pamatysi visą tiesą smile

52

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:

Jei tau čia juokinga atrodo tai tik parodo ant kiek nevertini gyvūnų gyvybės ir esi rūšistas. - sita uzsirasysiu. Dar tokio kliedesio neteko matyt smile

Nu va matai, reiškias ne toks ir apsiskaitęs esi. Deja yra tokia frazė, angliškai speciezm. Gali pasigooglinti. Turbūt esi girdėjas frazes rasistas, sexistas ir t.t. Tai va rūšistas yra tas kuris skaito, kad jo rūšis yra pranašesnė už kitas ir, kad kitos rūšis priklauso nuo jų valios. Kaip ir tu manai, kad turi teisę valgyti kitos rūšies mėsą, bet dėja tos teisės tau nieks nesuteikė.

53

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:
Judzinas parašė:

Teisus yra tas kieno puseje yra faktai, siuo atveju mano. Kadangi as remiuosi ne sapaliojimais kazkokias o mokslu

faktais? smile Nu, kad nemaciau kol kas nei vieno fakto, igalincio tave, priversti mane atsisakyti mesos. Gyvuneliams skauda sakai? Ok. Sutinku. Liutas eda mesa. Jam poxui tavo faktai. Kai jis nebees mesos, galbut (bet nebutinai) ir as susimastysiu. Melas apie Einsteina vegetara? Na jau apie tai parasiau auksciau. Kiti mokslininkai? 80% is ju meninkai (tai mano akimis nera mokslas). Kokie dar faktai buvo pateikti? Adekvatus, pamatuojami faktai. Pirmyn i studija su muzika. Beje, tu cia vienintelis pasislepei isimdamas foto.

Aš neketinu tave priversti atsisakyti mėsos, man vienodai šviečia ka tu valgai, čia tavo sąžinės reikalas. Tai, kad pateikiau ne vieną mokslinę studiją ir galiu pateikti dar jei tu nematai nei vieno fakto. Kaip jau sakiau tu nesi liūtas, tad nebenaudok šito kvailo palyginimo, nebent tu ir pamtęs lauke negyva katę ar dar kokį gyvį pribėgęs irgi jį valgai kaip liūtas. Apie Einšteiną tikiuosi pasiskaitei kur numečiau linką aname poste, nes jokio melo nebuvo smile. Na tau matau neitinka mano mokslininkai nors savo nei vieno dar nepateikiai, gal tave domintu kasnors iš šiuolaikinių mokslininkų vegetarų ar veganų?

54

Re: Maistas raumenims auginti

Silver parašė:

Ko gero čia krišnaitas, tik iš jų knygelės ten išskaito, kad žmogaus skrandis yra žolėdžių . jie didybės manyja apsėsti yra smile

Jei mes mėsaėdžiai, tai kodėl nevalgom žalios mėsos? Kodėl mūsų dantys nepajėgūs perkasti gyvai kiaulej odos? Ar tau sukelia apetitą gyva kiaulė ar karvė? Kodėl mes negalim valgyti žalios mėsos nes mūsų organizmas apsikrėstų visokiom bakterijom? Ir kodėl visi mėsaėdžiai gamtoj neturi tokių problemų ką? biški loginio mastymo žmogeli

55 (redagavo Audrius 2015-11-05 16:35)

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:
Silver parašė:

Ko gero čia krišnaitas, tik iš jų knygelės ten išskaito, kad žmogaus skrandis yra žolėdžių . jie didybės manyja apsėsti yra smile

Jei mes mėsaėdžiai, tai kodėl nevalgom žalios mėsos? Kodėl mūsų dantys nepajėgūs perkasti gyvai kiaulej odos? Ar tau sukelia apetitą gyva kiaulė ar karvė? Kodėl mes negalim valgyti žalios mėsos nes mūsų organizmas apsikrėstų visokiom bakterijom? Ir kodėl visi mėsaėdžiai gamtoj neturi tokių problemų ką? biški loginio mastymo žmogeli

Visas logiškumas priklauso nuo tavo turimos informacijos kuria remies. Todėl suprantama, kad kas kitam logiška, tau nebūtinai bus logiška ir atvirkščiai. Ir jei logiška, nebūtinai iš tikrųjų teisinga. Tai taikau ir sau. Žinios keičiasi...

Į visus kodėl gali atsakyti paprastai. Nes keitėsi aplinkybės. Mes turim įrankius, dėl kurių mums nereikia nei tokių pat dantų bei nagų. Kas nenaudojama nunyksta. Sakykim, kad dar turim rudimentinius iltinius dantis, bet turime!  Evoliucija... Kodėl negalim valgyti žalios mėsos, tai žinoma galim, ir mėsėdžiai užsikrečia parazitais ši problema niekur neišnyksta ir tarp jų. Lygiai taip pat gali prisiknist prie vandens gėrimo iš balos. Ar gali gert? Gali, bet be tinkamo apdorojimo nerekomenduotina. Ar tai problema? Na ne, prafiltruosim, termiškai apdorosim... Mes mėsą apdorojam termiškai, tokiu būdu mes tai išsprendžiam. Ir vėl gi aplinkybės ir gebėjimas prie ju taikytis mus daro tokius kokie mes esame dabar. Tai manau reiškia, kad mūsų didesnę raciono dalį sudarė augalinės rūšies maistas, arba bent jau turėtų, tačiau mėsa neišnyksta. Ir taip toliau, kuo būsime toliau ir kaip bandysim prisitaikyti / elgtis priklausys kuo tapsime, ar toleruojančiais įv maistą ar tik augalinį. Žinoma tam reikia begalės laiko.

Dėl sveikatos, problema čia ne pats maistas ar mėsa apskritai, o  neadekvatūs kiekiai, netinkamas apdorojimas, na ir plius šiuolaikinėje pramonėje naudojama chemija ar hormonai.

Dėl moralinių aspektų. Nė vienas neesame svarbesnis už kitą gyvą būtybę. Visi norime gyventi, tačiau, kadangi gamtoje tu tiek pat svarbus kaip ir jie, būtum suvalgytas be sąžinės graužaties.  Žinoma dabartinis vartotojiškas farminimas  ir man yra per brutalus.

Kažkas tampa tavo kūnu, tavo kūnas tampa žemės kūnu ir ratas sukasi...

56 (redagavo Silver 2015-11-06 06:32)

Re: Maistas raumenims auginti

Tai yra natūralu , jei galvoji , kad  gali apseiti be mėsos - tu teisus judzinai . Bet jeigu tu dabar būtum papuolęs į kitas išgyvenimo sąlygas būtum priverstas valgyti mėsą.
šiuolaikinis pasaulis jam tai suteikia galimybę, jeigu gyventu gamtoj tu būtum priverstas žudyti. Žmogus biologiškai yra beždžionė , o tokio tipo žmonės papuolę į gamtą, be jokių daiktų ir bus bezdžionės ( Patikėk - Tu esi eilinė beždžionė, tu nieko nesukurtum, neužsiaugintum , nepasidarytum įprastai , gyventum kaip beždžionė, tai ką matai panaudosi, ko nematai nesugebėsi pasinaudoti , šiais laikais neesi pritaikytas išgyventi gamtoje., patikėk neišgyventum  2 mėnesių lietuvos gamtoje, būtum priverstas valgyti mėsą.
Jau pirmą savaitę dairytumeisi, kur nudobti gyvūną, nes mirtum iš bado, bulvių nerastum , uogu ar šiaip ką nors, o žiema patyliu.

Teko  pažaisti žaidimą su draugu, pagyvent gamtoj, nori nenori teko žudyti, kad išgyventi.
O tu čia vegetaras. Ehh. naudokis šiuo pažengusiu pasauliu , gamtoje išnyktum.

57

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:

Jei netiki pasižiūrėk dokumentiką COWSPIRACY, vat ten ir pamatysi visą tiesą smile

koks dar cowspiracy ****? As turiu sodyba, ir matau karves besiganancias netoliese, ir FAKTAS, kad jos neisgeria po 20 000 litru vandens per diena yra daugiau negu akivaizdus. Tu nesi vejus, jos tiek vandens negeria, as tai zinau (nes matau tai savo akim) ir joks melagingas "spiracy" man (ir jokiam adekvaciam zmogui) neirodys priesingai.
Zmogus yra visaedis (tai yra FAKTAS), nes zmogus geba virskinti, tiek mesa, tiek augalus. Jo dantys yra pritaikyti ir tam ir tam. Taigi, tai evoliucijos eiga ****. Neberukyk savo maisto, nes smegenys suskystejusios smile Sakai as parshas? Kaip gi liudna buti prisikacialinusiu ir turet tik si argumenta. Taip, salej nenakvoju (nors protarpiais lankausi), vien del to, kad tikrai daug dirbu. Kadaise buvau geresnej formoj, nei tavo dabartine (valgydamas mesa) ir vis dar pazystu zmoniu, kurie ir yra, geresnej formoj, nei taviske ir jie valgo mesa (explain this).

58

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:
Silver parašė:

Ko gero čia krišnaitas, tik iš jų knygelės ten išskaito, kad žmogaus skrandis yra žolėdžių . jie didybės manyja apsėsti yra smile

Jei mes mėsaėdžiai, tai kodėl nevalgom žalios mėsos? Kodėl mūsų dantys nepajėgūs perkasti gyvai kiaulej odos? Ar tau sukelia apetitą gyva kiaulė ar karvė? Kodėl mes negalim valgyti žalios mėsos nes mūsų organizmas apsikrėstų visokiom bakterijom? Ir kodėl visi mėsaėdžiai gamtoj neturi tokių problemų ką? biški loginio mastymo žmogeli

nueik ir sukramtyk spygliuota kruma afrikoj, o tada paklausk dramblio ir zirafos, kaip jie tai daro. Gal atsakys? Nueik paziaumok zoles pievoj neplautos, o kai padvesi, is dangaus paklausk karves ir avies, kodel jos islieka gyvos?

59

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:
Donatas parašė:

Jei tau čia juokinga atrodo tai tik parodo ant kiek nevertini gyvūnų gyvybės ir esi rūšistas. - sita uzsirasysiu. Dar tokio kliedesio neteko matyt smile

Nu va matai, reiškias ne toks ir apsiskaitęs esi. Deja yra tokia frazė, angliškai speciezm. Gali pasigooglinti. Turbūt esi girdėjas frazes rasistas, sexistas ir t.t. Tai va rūšistas yra tas kuris skaito, kad jo rūšis yra pranašesnė už kitas ir, kad kitos rūšis priklauso nuo jų valios. Kaip ir tu manai, kad turi teisę valgyti kitos rūšies mėsą, bet dėja tos teisės tau nieks nesuteikė.

suteike. Gamta. Kaip ir liutams yra suteiktos tos pacios teises (bei kitiems plesrunams). Kai ikalbesi ju to nedaryti, tada igausi teise ikalbinet ir zmones.

60

Re: Maistas raumenims auginti

http://www.harmonio.net/laikas-nustoti-vadovautis-keliu-desimtmeciu-senumo-tiesomis-apie-sveikata/


skaitau ir zvengiu is tupo kacioko...