61

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:
Judzinas parašė:

Jei netiki pasižiūrėk dokumentiką COWSPIRACY, vat ten ir pamatysi visą tiesą smile

koks dar cowspiracy ****? As turiu sodyba, ir matau karves besiganancias netoliese, ir FAKTAS, kad jos neisgeria po 20 000 litru vandens per diena yra daugiau negu akivaizdus. Tu nesi vejus, jos tiek vandens negeria, as tai zinau (nes matau tai savo akim) ir joks melagingas "spiracy" man (ir jokiam adekvaciam zmogui) neirodys priesingai.
Zmogus yra visaedis (tai yra FAKTAS), nes zmogus geba virskinti, tiek mesa, tiek augalus. Jo dantys yra pritaikyti ir tam ir tam. Taigi, tai evoliucijos eiga ****. Neberukyk savo maisto, nes smegenys suskystejusios smile Sakai as parshas? Kaip gi liudna buti prisikacialinusiu ir turet tik si argumenta. Taip, salej nenakvoju (nors protarpiais lankausi), vien del to, kad tikrai daug dirbu. Kadaise buvau geresnej formoj, nei tavo dabartine (valgydamas mesa) ir vis dar pazystu zmoniu, kurie ir yra, geresnej formoj, nei taviske ir jie valgo mesa (explain this).

Tai tu pažiurėk o tada sakyk, kad aš idiotas. http://www.vegans.co.nz/vegan-blog/1000-litres-of-water-to-make-1-litre-of-milk/  va pasiskaityk jei netiki, kad tiek vandens reik. Matau tau tai labai didelis šokas. Pažiūrėjas ta dokumentika Cowspiracy dar labiau būsi šokiruotas. O aš ir nesakiau , kad jos tiek išgeria, aš sakiau , kad tiek vandes reikia, kad pagaminti viena litra pieno. Žmogus nėra visaedis, jei faktas prašau irodyk įrodymais. Taip žmogus gali suvirškinti mėsa, bet daug sunkiau nei augalini maistą. Ar žinai, kad Gorilos yra veganės, bet kartais suėda mažesnes beždžiones ar kitus gyvius, kad parodyti savo dominavimą, tai ka dabar dėl to pasakysi kad jos visaėdes? Žmogaus dantys pritaikyti ir tam ir tam? Tai prašau perkask gyvos kiaulės oda ar karvės, sumokėsiu tukstanti euru jei perkastum. Palygink mūsų dantis su tikrųjų plėšrūnų ir paty juokas paims. Aš ir seniau valgiau mėsa ir buvau geroj formoj, dabar esu dar geresnėj. Aš nesakau, kad valgydamas mėsa nepasieksi geros formos, aš sakau, kad ją gali pasiekti ir be mėsos. Taip dauguma žmonių yra geresnėj formoj už mane kurie vartoja anabolinius steroidus. Aš esu natūralus ir nevartoju net papildų.

62

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:
Judzinas parašė:
Silver parašė:

Ko gero čia krišnaitas, tik iš jų knygelės ten išskaito, kad žmogaus skrandis yra žolėdžių . jie didybės manyja apsėsti yra smile

Jei mes mėsaėdžiai, tai kodėl nevalgom žalios mėsos? Kodėl mūsų dantys nepajėgūs perkasti gyvai kiaulej odos? Ar tau sukelia apetitą gyva kiaulė ar karvė? Kodėl mes negalim valgyti žalios mėsos nes mūsų organizmas apsikrėstų visokiom bakterijom? Ir kodėl visi mėsaėdžiai gamtoj neturi tokių problemų ką? biški loginio mastymo žmogeli

nueik ir sukramtyk spygliuota kruma afrikoj, o tada paklausk dramblio ir zirafos, kaip jie tai daro. Gal atsakys? Nueik paziaumok zoles pievoj neplautos, o kai padvesi, is dangaus paklausk karves ir avies, kodel jos islieka gyvos?

Šiaip veganai nevalgo nei spygliuotu krūmų nei žolės :DDD  atrodo vyras metuose, bet šneki kaip vaikėzas

63

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:
Judzinas parašė:
Donatas parašė:

Jei tau čia juokinga atrodo tai tik parodo ant kiek nevertini gyvūnų gyvybės ir esi rūšistas. - sita uzsirasysiu. Dar tokio kliedesio neteko matyt smile

Nu va matai, reiškias ne toks ir apsiskaitęs esi. Deja yra tokia frazė, angliškai speciezm. Gali pasigooglinti. Turbūt esi girdėjas frazes rasistas, sexistas ir t.t. Tai va rūšistas yra tas kuris skaito, kad jo rūšis yra pranašesnė už kitas ir, kad kitos rūšis priklauso nuo jų valios. Kaip ir tu manai, kad turi teisę valgyti kitos rūšies mėsą, bet dėja tos teisės tau nieks nesuteikė.

suteike. Gamta. Kaip ir liutams yra suteiktos tos pacios teises (bei kitiems plesrunams). Kai ikalbesi ju to nedaryti, tada igausi teise ikalbinet ir zmones.

Gamta suteikė teises? big_smile Čia buvo koks posėdis kur gamta dalino teises kažkam? Ka tu kalbi? Aš tau dar karta sakau tu nesi liutas, į begemotą nebent panašus big_smile. Ar tu suvoki, kad liūtų dieta yra vien iš baltymo. Tu pamėgink vien mėsą valgyti, tai net neprašiksi, nes be enzimu kuriuos gauni iš daržovių neįsisavins tau normaliai ir mirsi  nuo gigantiško šūdo kuris išdraskys tavo riebią subinę. Sakai kai ikalbėsiu juos? big_smile Nu aš maniau kad tavo intelektas didesnis nei liūto kuris vadovaujasi vien instinktais. Jie tai daro, kad išgyventų, o žmoniems nereik valgyt mėsos , kad išgyventi. Visa gyvulininkystės industrija naikina žemės ekosistema, tą ir suprasi pažiūrėjas COWspiracy (aišku jei išmesi savo ego pro langą ir norėsi kažko išmokti). Jei sakai, kad turi teisę valgyti mėsą, tai turi teisę ir jos nevalgyti ir leisti tam vargšui veršiukui gyventi. Kam pasirinkti žudymą ir smurtą, kai tai nėra būtina tavo išgyvenimui, kai gali pasirinkti atjautą ir pasigailėjimą. Žinok, man atrodo tos karvytes ir kiaulytės turi didesnę teisę gyventi nei būti suėstos tokio egoisto kaip tu.

64

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:

http://www.harmonio.net/laikas-nustoti-vadovautis-keliu-desimtmeciu-senumo-tiesomis-apie-sveikata/


skaitau ir zvengiu is tupo kacioko...

Turėtum iš savęs pasijuokti kai valgai pagal šitas tiesas ir esi nutukęs paršas, o aš valgau po 600 g angliavandeniu per diena ir esu puikios formos smile) PArodyk man bent viena nutukusi VEgana ka? PArodyk tu man bent viena. Ne vegetara o vegana nutukusi. Skaitai vaikiskus straipsnius, geriau paskaityk mokslines studijas apie cholesteroly ir riebaus gyvulinio maisto itaka musu sveikatai. O dar geriau paziurek ka valgai ir tada paziurek i veidrody. NEs kaip sakoma ka valgai tas ir esi smile) Geros dienos.

65

Re: Maistas raumenims auginti

gytis parašė:
Donatas parašė:
Judzinas parašė:

1.Ir pasakysiu kaip antropologas gyvūnai visada buvo maistas žmonėms, neskaitant tam tikru judėjimu įvairiais laikotarpiais kai buvo pagonybė.
Ar zinai, kad dabartinė žmonių populiacija yra neišmaitinama mėsa? Ar žinai kad daugelis valstybių badauja, nes jos grūdus pašeria gyvūliam, kad tokie lopai kaip tu galėtų megautis. O galėtų iš tų grūdų pamaitinti badaujančius. Ar žinai kad 70 proc. grūdų sunaudojama mėsai užauginti. Ar žinai kad 1 litrui pieno pagaminti reikia sunaudoti 1000 litru vandens karvei girdyti. Ar žinai, kad, didelė dalis miškų yra išnaikinama vien dėl, kad panaudoti tą žemę givulininkystej. Pasižiūrėk dokumentiką Cowspiracy, kad suprastum biški kažką antropologe tu.

2.taip mėsa kenkia sveikatai . Bet atsimink tu neesi nemirtingas (  miegaukis kol gali ) .

Tu man siūlai mėgautis kitos gyvos būtybės kančia ir mirtimi ir valgyti jos audinius?/?? bent pats supranti koks nesveikas tavo pasiūlymas? O jei aš pasimėgaučiau tavo mėsa ir tave suvalgyčiau? ką manai? juk reik mėgautis. Kuom tavo gyvybė vertingesnė už karvytes?

3.Kaip bebūtu  augalai jaučia baimę  kai išsitrauki peilį ( tam yra atlikti moksliniai tyrimai )

Prašyčiau tuščiai nešnekėti ir pateikti tuos mokslinius tyrimus smile mielai paskaityčiau kas taip nustatė.

Žmonės tikrai susimąsto ką jautė gyvūnas prieš mirtį smile Galima  būtu pateikti kaip pavyzdį viena simpsono seriją kur omarą vardu žnyplium  valgė , o homeris devagojo kaip jo gaila, bet tuo pačiu ir skanu  smile

Jei tau čia juokinga atrodo tai tik parodo ant kiek nevertini gyvūnų gyvybės ir esi rūšistas.

Ar žinai kad 1 litrui pieno pagaminti reikia sunaudoti 1000 litru vandens karvei girdyti.

T.y. jeigu karve duoda per diena ~20 litru pieno, tai ji isgeria 20 000 liotru vandens? Per diena? Tu ta zole gal valgyk, o ne rukyk!

Apie karve-tai cia geras.Kazkaip man tokiu monstru sutikti neteko...Zmogeliui gal reiktu kur nuvaziuot ir pasiziuret kaip ta karvyte realiai atrodo...O tai matos,kad informcineje erdveje visiskai pasimetes...


http://www.vegans.co.nz/vegan-blog/1000-litres-of-water-to-make-1-litre-of-milk/  pasiskaityk ponas donatai ir tada pasakyk kuris cia is musu pasimetes erdveje?

66 (redagavo Valdas 2015-11-09 17:59)

Re: Maistas raumenims auginti

Geriau maitinti smegenis mėsos riebalais. Nes elektriniai signalai (impulsai) smegenyse eina per riebalus, ir per skirtingus riebalus skirtingai. To rezultatas skirtingas protingumas. Indai vegetarai (ant pieno riebalų) ir veganai susikūrė skurdą, badą ir mirtis.

67

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:
Donatas parašė:
Judzinas parašė:

Jei mes mėsaėdžiai, tai kodėl nevalgom žalios mėsos? Kodėl mūsų dantys nepajėgūs perkasti gyvai kiaulej odos? Ar tau sukelia apetitą gyva kiaulė ar karvė? Kodėl mes negalim valgyti žalios mėsos nes mūsų organizmas apsikrėstų visokiom bakterijom? Ir kodėl visi mėsaėdžiai gamtoj neturi tokių problemų ką? biški loginio mastymo žmogeli

nueik ir sukramtyk spygliuota kruma afrikoj, o tada paklausk dramblio ir zirafos, kaip jie tai daro. Gal atsakys? Nueik paziaumok zoles pievoj neplautos, o kai padvesi, is dangaus paklausk karves ir avies, kodel jos islieka gyvos?

Šiaip veganai nevalgo nei spygliuotu krūmų nei žolės :DDD  atrodo vyras metuose, bet šneki kaip vaikėzas

tu man siulai gyvai kiaulei oda perkast, o as tau siulau zalia maista valgyt. We are even on this one. Taigi, tu negali maitintis zalumynais kuriuos as siulau (kuriuos eda kiti zoliaedziai gyvunai), kaip ir as negaliu perkast kiaulei sprando.

68

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:
gytis parašė:
Donatas parašė:

Ar žinai kad 1 litrui pieno pagaminti reikia sunaudoti 1000 litru vandens karvei girdyti.

T.y. jeigu karve duoda per diena ~20 litru pieno, tai ji isgeria 20 000 liotru vandens? Per diena? Tu ta zole gal valgyk, o ne rukyk!

Apie karve-tai cia geras.Kazkaip man tokiu monstru sutikti neteko...Zmogeliui gal reiktu kur nuvaziuot ir pasiziuret kaip ta karvyte realiai atrodo...O tai matos,kad informcineje erdveje visiskai pasimetes...


http://www.vegans.co.nz/vegan-blog/1000-litres-of-water-to-make-1-litre-of-milk/  pasiskaityk ponas donatai ir tada pasakyk kuris cia is musu pasimetes erdveje?

Judzinai, ten gytis rase. Suvalgyk mesos, buk zmogus, tau jau haliucinacijos prasidejo.

69

Re: Maistas raumenims auginti

o vis tik mėsa gerai....bet jei turėčiau pinigų-norėčiau valgyti omarus,langustus,o po to kaimišką skilanduką ,o kitą dieną ir VĖDARŲ.Oi,skanumynas.
Nieko prieš paragauti ,JEI KAS padarytų kokį žolyčių-vaisių kokteiliuką.manau skanu tikrai yra.

70

Re: Maistas raumenims auginti

Audrius parašė:
Judzinas parašė:
Silver parašė:

Ko gero čia krišnaitas, tik iš jų knygelės ten išskaito, kad žmogaus skrandis yra žolėdžių . jie didybės manyja apsėsti yra smile

Jei mes mėsaėdžiai, tai kodėl nevalgom žalios mėsos? Kodėl mūsų dantys nepajėgūs perkasti gyvai kiaulej odos? Ar tau sukelia apetitą gyva kiaulė ar karvė? Kodėl mes negalim valgyti žalios mėsos nes mūsų organizmas apsikrėstų visokiom bakterijom? Ir kodėl visi mėsaėdžiai gamtoj neturi tokių problemų ką? biški loginio mastymo žmogeli

Visas logiškumas priklauso nuo tavo turimos informacijos kuria remies. Todėl suprantama, kad kas kitam logiška, tau nebūtinai bus logiška ir atvirkščiai. Ir jei logiška, nebūtinai iš tikrųjų teisinga. Tai taikau ir sau. Žinios keičiasi...

Į visus kodėl gali atsakyti paprastai. Nes keitėsi aplinkybės. Mes turim įrankius, dėl kurių mums nereikia nei tokių pat dantų bei nagų. Kas nenaudojama nunyksta. Sakykim, kad dar turim rudimentinius iltinius dantis, bet turime!  Evoliucija... Kodėl negalim valgyti žalios mėsos, tai žinoma galim, ir mėsėdžiai užsikrečia parazitais ši problema niekur neišnyksta ir tarp jų. Lygiai taip pat gali prisiknist prie vandens gėrimo iš balos. Ar gali gert? Gali, bet be tinkamo apdorojimo nerekomenduotina. Ar tai problema? Na ne, prafiltruosim, termiškai apdorosim... Mes mėsą apdorojam termiškai, tokiu būdu mes tai išsprendžiam. Ir vėl gi aplinkybės ir gebėjimas prie ju taikytis mus daro tokius kokie mes esame dabar. Tai manau reiškia, kad mūsų didesnę raciono dalį sudarė augalinės rūšies maistas, arba bent jau turėtų, tačiau mėsa neišnyksta. Ir taip toliau, kuo būsime toliau ir kaip bandysim prisitaikyti / elgtis priklausys kuo tapsime, ar toleruojančiais įv maistą ar tik augalinį. Žinoma tam reikia begalės laiko.

Dėl sveikatos, problema čia ne pats maistas ar mėsa apskritai, o  neadekvatūs kiekiai, netinkamas apdorojimas, na ir plius šiuolaikinėje pramonėje naudojama chemija ar hormonai.

Dėl moralinių aspektų. Nė vienas neesame svarbesnis už kitą gyvą būtybę. Visi norime gyventi, tačiau, kadangi gamtoje tu tiek pat svarbus kaip ir jie, būtum suvalgytas be sąžinės graužaties.  Žinoma dabartinis vartotojiškas farminimas  ir man yra per brutalus.

Kažkas tampa tavo kūnu, tavo kūnas tampa žemės kūnu ir ratas sukasi...

maziausiai man rupi moraliniai aspektai,,,

71

Re: Maistas raumenims auginti

smile))) paskaiciau ...sukelia sypsena ,,,jai tai parodyt kulturistui jis smagiai pasijuoktu,,,is patarimu ir pan,,,
jokie papildai maistai raumenu neuzaugins be sales be judejimo,,ar ka vartoti kiekvieno reikalas,,skirtumas ko tu sieki esi paprastas zmogus ar esi sportininkas,,,

72

Re: Maistas raumenims auginti

Valdas parašė:

Geriau maitinti smegenis mėsos riebalais. Nes elektriniai signalai (impulsai) smegenyse eina per riebalus, ir per skirtingus riebalus skirtingai. To rezultatas skirtingas protingumas. Indai vegetarai (ant pieno riebalų) ir veganai susikūrė skurdą, badą ir mirtis.

:DDDD Smegenys minta mesos riebalais?  per kokius riebalus eina tie impulsai. Prasyciau saltiny man kuris patvirtintu sita tavo informacija

73

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:
Judzinas parašė:
Donatas parašė:

nueik ir sukramtyk spygliuota kruma afrikoj, o tada paklausk dramblio ir zirafos, kaip jie tai daro. Gal atsakys? Nueik paziaumok zoles pievoj neplautos, o kai padvesi, is dangaus paklausk karves ir avies, kodel jos islieka gyvos?

Šiaip veganai nevalgo nei spygliuotu krūmų nei žolės :DDD  atrodo vyras metuose, bet šneki kaip vaikėzas

tu man siulai gyvai kiaulei oda perkast, o as tau siulau zalia maista valgyt. We are even on this one. Taigi, tu negali maitintis zalumynais kuriuos as siulau (kuriuos eda kiti zoliaedziai gyvunai), kaip ir as negaliu perkast kiaulei sprando.

As galiu maitintis grudais , vaisiais ir darzovem kurie puikiai tinka zmogui smile

74

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:
Donatas parašė:
Judzinas parašė:

Šiaip veganai nevalgo nei spygliuotu krūmų nei žolės :DDD  atrodo vyras metuose, bet šneki kaip vaikėzas

tu man siulai gyvai kiaulei oda perkast, o as tau siulau zalia maista valgyt. We are even on this one. Taigi, tu negali maitintis zalumynais kuriuos as siulau (kuriuos eda kiti zoliaedziai gyvunai), kaip ir as negaliu perkast kiaulei sprando.

As galiu maitintis grudais , vaisiais ir darzovem kurie puikiai tinka zmogui smile

o as galiu virta, kepta ir troskinta mesa, kurie taipogi kuo puikiausiai tinka zmogui smile

75

Re: Maistas raumenims auginti

https://en.wikipedia.org/wiki/The_China_Study

The China Study examines the relationship between the consumption of animal products (including dairy) and chronic illnesses such as coronary heart disease, diabetes, breast cancer, prostate cancer and bowel cancer.[3] The authors conclude that people who eat a whole-food, plant-based/vegan diet—avoiding all animal products, including beef, pork, poultry, fish, eggs, cheese and milk, and reducing their intake of processed foods and refined carbohydrates—will escape, reduce or reverse the development of numerous diseases.

Ironiska kad tu sergi diabetu ir vis dar teigi kad tai tinka zmogui. Buk zmogus pasiskaityk studija

76

Re: Maistas raumenims auginti

Judzhinai - užkąsk mėsos, esi kaip tikra primadona big_smile

77

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:

https://en.wikipedia.org/wiki/The_China_Study

The China Study examines the relationship between the consumption of animal products (including dairy) and chronic illnesses such as coronary heart disease, diabetes, breast cancer, prostate cancer and bowel cancer.[3] The authors conclude that people who eat a whole-food, plant-based/vegan diet—avoiding all animal products, including beef, pork, poultry, fish, eggs, cheese and milk, and reducing their intake of processed foods and refined carbohydrates—will escape, reduce or reverse the development of numerous diseases.

Ironiska kad tu sergi diabetu ir vis dar teigi kad tai tinka zmogui. Buk zmogus pasiskaityk studija

as tiksliai zinau, kodel sergu diabetu, ir tame mesa nera kalta.

78

Re: Maistas raumenims auginti

Donatas parašė:
Judzinas parašė:

https://en.wikipedia.org/wiki/The_China_Study

The China Study examines the relationship between the consumption of animal products (including dairy) and chronic illnesses such as coronary heart disease, diabetes, breast cancer, prostate cancer and bowel cancer.[3] The authors conclude that people who eat a whole-food, plant-based/vegan diet—avoiding all animal products, including beef, pork, poultry, fish, eggs, cheese and milk, and reducing their intake of processed foods and refined carbohydrates—will escape, reduce or reverse the development of numerous diseases.

Ironiska kad tu sergi diabetu ir vis dar teigi kad tai tinka zmogui. Buk zmogus pasiskaityk studija

as tiksliai zinau, kodel sergu diabetu, ir tame mesa nera kalta.

Na zinoma kai faktai rodo kitaip ir pritruksta argumentu belieka tik viska neigti

79 (redagavo Rellax 2015-11-12 01:28)

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:
Donatas parašė:

http://www.harmonio.net/laikas-nustoti-vadovautis-keliu-desimtmeciu-senumo-tiesomis-apie-sveikata/


skaitau ir zvengiu is tupo kacioko...

Turėtum iš savęs pasijuokti kai valgai pagal šitas tiesas ir esi nutukęs paršas, o aš valgau po 600 g angliavandeniu per diena ir esu puikios formos smile) PArodyk man bent viena nutukusi VEgana ka? PArodyk tu man bent viena. Ne vegetara o vegana nutukusi. Skaitai vaikiskus straipsnius, geriau paskaityk mokslines studijas apie cholesteroly ir riebaus gyvulinio maisto itaka musu sveikatai. O dar geriau paziurek ka valgai ir tada paziurek i veidrody. NEs kaip sakoma ka valgai tas ir esi smile) Geros dienos.

Jau kuris laikas riebalams yra paskelbtas karas ir nemažai žmonių savo mityboje jų vengia, o ypač vengia gyvulinių riebalų. Kažkodėl dauguma nusprendė, kad daugybės ligų, tokių kaip diabetas, širdies-kraujagyslių ligos, kaltininkas yra riebalai.
Toks požiūris ne tik neteisingas, bet ir kenksmingas. Žmogaus organizmas negali apsieiti be riebalų. Klausimas tik kurie riebalai organizmui naudingi, o kurie žalingi.
Egzistuojanti klasifikacija riebalus skirsto į tris rūšis: mononesotieji, polinesotieji ir sotieji riebalai.

Žmogaus smegenys yra sudarytos iš riebalų ir labai didelio kiekio choresterolio,kurie yra būtini!!! Cholesterolio kiekis,skatina harmonų gamybą.
Geriausiai tinkami riebalai žmogui,..yra jautienos taukai ir sviestas.
Geriausiai tinkami aliejai žmogaui yra:
1) kokoso aliejus.
2) palmių aliejus.
3) alyvuogių aliejus.
O saulėgrąžų aliejus,tinkamas tik guoliams tepti,..bet ir tie nelaiko.
Beveik visas augalinis maistas yra krakmolo pagrindu. Kiek žinau,tai bulvė yra skirta tapetų klijams gaminti,..bet ir tie nesilaiko.

Žmogus turi iltis. Jis plėšrūnas? Greičiau grobuonis, nes tik jam šioje žemėje tiek daug reikia. Jei mes plėšrūnai, tai kodėl mūsų skrandžio sultyse esanti druskos rūgštis  mažesnės koncentracijos, negu pas mėsėdžius? Kodėl  dantų gumburai ne tokie aštrūs, kaip mintančių mėsa? Ir iš ilčių telikę tik rudimentai, o žandikaulis juda kairėn ir dešinėn, pirmyn ir atgal. Tokį judesį katei ar šuniui neatlikti niekaip. O mes galim, kaip ir karvės ar ožkos, kurių žarnyno ilgis artimas mūsiškiam – jis žymiai ilgesnis už plėšrūnų, todėl toksinai, susidarantys valgant mėsą, labai ilgai užsibūna organizme ir labai jau apkrauna mūsų inkstus. Augaliniam maistui įsisavinti reikalingas ilgesnis žarnynas, negu mėsai.

Fiziologiškai žmogus yra arčiau žolėdžių, tokių kaip beždžionės, drambliai ar karvės, negu mėsėdžių – vilko, tigro ar leopardo. Plėšrūnai niekada neprakaituoja taip, kaip mes, kaip žolėdžiai. Jie kūno temperatūrą reguliuoja keisdami kvėpavimo dažnumą ir garindami drėgmę nuo iškišto liežuvio. Ar teko matyti lekuojančią karvę? O žmogų? Na nebent po olimpinio maratono bėgimo. Žmogus tam tikslui, kaip ir žolėdžiai, turi prakaito liaukas, kurios ir atlieka šią funkciją. Mėsėdžių ilgi ir aštrūs dantys, kad sugebėtų sugriebti, o po to ir pribaigti auką. Mūsų gi dantys trumpi ir neturime aštrių nagų. Nagai mūsų tinka labiau kasytis, negu ką nors griebti.

Plėšrūnų seilėse nėra fermento amilazės (ptialino), skirto skaidyti krakmolus, bet už tai plėšrūnų liaukos pagamina didelį kiekį druskos rūgšties, kad galėtų suvirškinti ir kaulus.

Ar matėte lakantį žolėdį arba žmogų? O geriantį plėšrūną? Plėšrūnai laka, žolėdžiai geria.

Malonumą valgant žolėdžiai patiria kramtydami ir burnoje, plėšrūnai – rydami ir skrandyje.
Maistas, kuris skirtas žolėdžiams, kuo ilgiau kramtomas, tuo labiau juntamas jo skonis. Kuo ilgiau kramtome mėsą , tuo ji tampa panašesnė į vatą. Mėsoje daugeliui skanu tai, kuo ji pagardinama – prieskoniai, kurie yra dažniausiai augalinės kilmės. Tik nedaugelis mėgsta žalią ir nesūdytą mėsą.
Kas vyksta plėšrūno organizme, kai jis stebi skerdžiamą gyvulį? Jam prasideda seilėtekis. Jūsų burnoje toks pats reiškinys šioje situacijoje?

PS.    Tiesa, mes turime su plėšrūnais ir bendrų bruožų – žymime savo teritoriją. Šiek tiek skirtingais metodais, bet visgi žymime. smile
Mes tunkame ne nuo mėsos,o nuo angliavandenių/kalorijų. Mėsos kaloringumas didesnis,bet užtat mums nereikia taip dažnai valgyti.
Vienaip ar kitaip,..abu esate teisus. Nuomones skirtingos todėl,..kad skaitome -skirtinga literatūrą.
Nesispjaudykit,tai ne jūsų amžiui...

80

Re: Maistas raumenims auginti

Judzinas parašė:
Donatas parašė:
Judzinas parašė:

https://en.wikipedia.org/wiki/The_China_Study

The China Study examines the relationship between the consumption of animal products (including dairy) and chronic illnesses such as coronary heart disease, diabetes, breast cancer, prostate cancer and bowel cancer.[3] The authors conclude that people who eat a whole-food, plant-based/vegan diet—avoiding all animal products, including beef, pork, poultry, fish, eggs, cheese and milk, and reducing their intake of processed foods and refined carbohydrates—will escape, reduce or reverse the development of numerous diseases.

Ironiska kad tu sergi diabetu ir vis dar teigi kad tai tinka zmogui. Buk zmogus pasiskaityk studija

as tiksliai zinau, kodel sergu diabetu, ir tame mesa nera kalta.

Na zinoma kai faktai rodo kitaip ir pritruksta argumentu belieka tik viska neigti

pateik man argumentus (is mano gydytojo), kad sergu diabetu, butent del mesos. Kai tik pateiksi, issirengsiu nuogai, pereisiu nuogas per rotuse su plakatu: "Judzinas buvo teisus, nevalgykit mesos, nes visi mirsit nuo jos, tik vegetarai gali gyvent".