Nuo maisto raumenims auginti prie to, ką gamina lietuviai, bei protinės formos
Parodyk mums veganiškai valgančius ministrus, valstybių vadovus, verslininkus, ekonomistus, mokslininkus, ir visus kitus, kurių darbas yra su galva, ir kurie yra aukščiausio ir aukšto lygio specialistai.
Kadangi smegenyse signalai eina per riebalus, per skirtingus riebalus eina skirtingu greičiu. Kurį laiką, kol yra riebalų atsargų, jie bus naudojami ir smegenims. Bet kai jie baigsis, kai baigsis tie riebalai, nuo kurių smegenys veikia protingai, tai yra, kiaulių riebalai, karvių riebalai, vištų riebalai, kalakutų riebalai, žuvų ir kitų jūrų ir vandenynų gėrybių riebalai, arba, gyvuliniai riebalai, tada smegenims ims trūkti jų, ir signalai smegenyse ims eiti labai lėtai. To rezultatas bus mažėjantis protingumas. Iki visiško durnumo. Vokiečiai valgo daugiausiai kiaulių riebalus, ir per juos jų smegenyse eina signalai. Ar vokiečiai negyvena protingai ir gerai? Kiti, kaip anglai, šveicarai, olandai, belgai, prancūzai, italai, liuksemburgiečiai, san mariniečiai ir taip toliau, dar valgo ir karvių bei vištų riebalus didesniais kiekiais. Ar jie gyvena blogai? Ar indai, kurių pusė valgė veganiškai, ir kita didžioji dalis vegetariškai, tai yra, jų smegenyse signalai eidavo arba per augalinius riebalus, arba ir per pieno riebalus, ką nors sukūrė? Ar jie gyveno gerai? Ne.
Taigi.
O taip pat, nuo mėsos (gyvūnų raumenų) rūšies ir kiekio, priklauso žmogaus vidinė jėga. Kuo daugiau žmogus valgo mėsos, tuo jo vidinė jėga didesnė. O tai reiškia konkurencingumą ir dominavimą.
Ar yra logika auginti raumenis ant ne mėsos? Nėra. Kodėl? Todėl, kad jei žmogus valgo ne mėsą, iš ne mėsos, kad ir kas ten būtų, jo vidinė jėga netampa didesnė. O tai reiškia - yra maža. Ir tai yra blogai. Nes žmonės turi būti stiprūs. Ir protingi. Ir tam būtina pakankamai daug mėsos, ir pakankamai daug mėsos riebalų.