201

Re: Ar mokate už kavą?

Aisku kad jos renkasi.ar cia visos puola rasyt vyram?

202

Re: Ar mokate už kavą?

Inga пишет:

moterims ieskot nereikia, joms tereikia pasakyt: taip. smile

pažiūrėčiau kaip tamstai liežuvis apsivertų pasakyt šitai mūsų situacijose big_smile

Va va, ir aš pažiūrėčiau big_smile

203

Re: Ar mokate už kavą?

epanomi пишет:

Aisku kad jos renkasi.ar cia visos puola rasyt vyram?

Kaip galima rašyti vyrams, jeigu jie iš anksto nusiteikę ginčytis, kritikuoti ir išsidirbinėti? big_smile

204

Re: Ar mokate už kavą?

Davai elena susitinkam.

205

Re: Ar mokate už kavą?

epanomi пишет:

Davai elena susitinkam.

OOO :DDD tai visiem praneškit kur, kada :DD

206

Re: Ar mokate už kavą?

epanomi пишет:

Davai elena susitinkam.


Ar mokėsi už kavą?:D

207

Re: Ar mokate už kavą?

Tai pala,kvieciu i pasimatyma galbut busimas vyras o jinai i pinigine iskart:-D cia klausimad turi nekult o sprestis po kavos.kiekvienas savo veiksmu parodysit save

208

Re: Ar mokate už kavą?

O kur tu jav gyveni?

209

Re: Ar mokate už kavą?

jau maniau mušitės sad

210

Re: Ar mokate už kavą?

epanomi пишет:

Tai pala,kvieciu i pasimatyma galbut busimas vyras o jinai i pinigine iskart:-D cia klausimad turi nekult o sprestis po kavos.kiekvienas savo veiksmu parodysit save

Čia tipo kvietimas į pasimatymą? Maždaug "Ėė tu, davai susitinkam ir nebandai laužytis" big_smile big_smile

211

Re: Ar mokate už kavą?

Uzmustu elena mane.vargsa prasigerusi kolukieti

212

Re: Ar mokate už kavą?

Inga пишет:

jau maniau mušitės sad

Panašu kad reiks vis dėlto baigti savigynos kursus big_smile

213

Re: Ar mokate už kavą?

Cia eksperimentui.kad jei paprastai tiesiai sviesiai pakviesi nieko nebus.o as bandau but tiesus tai niekad nepersoksiu sitos karteles ir beto isbandymas tavo nors rezultata zinojau.kitaip negalejei atsakyt.nors ir pagalvojei treciaip.moteriska logika sakyt vienaip manyt kitaip daryt treciaip.

214

Re: Ar mokate už kavą?

epanomi пишет:

Cia eksperimentui.kad jei paprastai tiesiai sviesiai pakviesi nieko nebus.o as bandau but tiesus tai niekad nepersoksiu sitos karteles ir beto isbandymas tavo nors rezultata zinojau.kitaip negalejei atsakyt.nors ir pagalvojei treciaip.moteriska logika sakyt vienaip manyt kitaip daryt treciaip.


Ar bent pats supratai, ką dabar parašei? smile

215

Re: Ar mokate už kavą?

Gal neaiskiai issireiskiau.vienu zodziu tu kitaip ir negalejei atsakyt.jei ne forume pakviesciau taip tai butu 1a ir paskutine zinute

216

Re: Ar mokate už kavą?

Kai pakviečia ne forume, tai ir nerašo taip stačiokiškai. Pasisveikina, susipažįstam, pabendraujam, o ne Labas, susitinkam...

217

Re: Ar mokate už kavą?

Galbut cia ir yra tavo klaida,galbut filtras sureguliuotas blogai,na bet vadovaukis tolisu,tau istikro geriau zinot ko nori

218

Re: Ar mokate už kavą?

Yra anketa tam.man jos pilnai uztenka ir keletos klausimu.anketa ne mano atveju

219

Re: Ar mokate už kavą?

Serenadom beto reikia laiko kurio nera.ir visas pastangas jei i jas desi neuzteks gyvenimo.

220

Re: Ar mokate už kavą?

epanomi пишет:

Galbut cia ir yra tavo klaida,galbut filtras sureguliuotas blogai,na bet vadovaukis tolisu,tau istikro geriau zinot ko nori

Kodėl klaida, jeigu mane viskas tenkina? Viskas ok, o tau reiktų rimtai susimąstyt wink