221

Re: Ar mokate už kavą?

epanomi parašė:

Serenadom beto reikia laiko kurio nera.ir visas pastangas jei i jas desi neuzteks gyvenimo.

Na atsiprašau, bet prajuokinai. Čia blevyzgoti laiko yra, o serenadom matai nėra big_smile

222

Re: Ar mokate už kavą?

Apie ka man susimastyt?

223

Re: Ar mokate už kavą?

Cia ne blevyzgojimas.treningas.jau laiko limita virsiju

224

Re: Ar mokate už kavą?

epanomi parašė:

Apie ka man susimastyt?

Apie moteris, negi apie vyrus wink

225

Re: Ar mokate už kavą?

Neverta.yra svarbesniu apmastymu nei moterys.negi dievui pasakysiu,va rasiau serenadas ir visaip kaip stengiaus but kazanova.

226

Re: Ar mokate už kavą?

epanomi parašė:

Neverta.yra svarbesniu apmastymu nei moterys.negi dievui pasakysiu,va rasiau serenadas ir visaip kaip stengiaus but kazanova.

Tai treningu užsiimi, tai neverta, neapsisprendęs žmogus kažkoks big_smile big_smile

227

Re: Ar mokate už kavą?

turejau pasimatyma,kai vaikinas kava vire gamtoje smile. smagu,malonu,netiketa smile

228

Re: Ar mokate už kavą?

Inga parašė:

moterims ieskot nereikia, joms tereikia pasakyt: taip. smile

pažiūrėčiau kaip tamstai liežuvis apsivertų pasakyt šitai mūsų situacijose big_smile

ka as kaltas?  kad negalit issirinkt?  nu jau atsiprasau. susirasinejat su kokiais 10 bernu per diena ir niekaip negalit issirinkti is ju bent vieno.  negi taip sudetinga?   meskit moneta, traukit siauda, nzn darykit ka nors, pasakykit kam nors taip ir bandykit draugaut.   kas cia tokio ypatingo?  jus bijot, gal netiks, gal dar kazkas ne taip, gal bus geresnis..  ir vel ieskot kazko.. smile

229

Re: Ar mokate už kavą?

Uz kava sumokeciau, aisku jei mergina pasisiulytu moket per puse butu super..  Bet jei jau eitume i koki restorana ar picerija tai tik per puse.

230

Re: Ar mokate už kavą?

pilnai sumoku uz viska ka suvalge ir isgere mergina. bet kiek turejau pasimatymu mergina dazniausiai uzsako labai kukliai tik viena puodeli arbatos o as sau uzsakau pilna stala maisto. nes kai valgau man lengviau bendrauti) o paskui uz viska sumoku ir dar arbatpinigiu palieku

231

Re: Ar mokate už kavą?

dabar tavo pastas bus uzverstas pasiulymais susitikt big_smile

232

Re: Ar mokate už kavą?

Ir visos užsisakinės daug maisto wink Gražu, kai vyrukas sumoka už kavą ar dar kažką. Aš visada pasiūlau sumokėti per pusę, bet nė vienas nesutiko, atseit nedžentelmeniška smile

233

Re: Ar mokate už kavą?

reiskias nesutikai tikro vyro big_smile

234

Re: Ar mokate už kavą?

Po to tokie ir sakys, kad kodėl kojinių neskalbi? Gi nemoteriška big_smile

235

Re: Ar mokate už kavą?

Šiais laikais kojines skalbia skalbimo mašinos tongue

236

Re: Ar mokate už kavą?

Eli parašė:

Šiais laikais kojines skalbia skalbimo mašinos tongue

o ka darysi jei skalbimo masina bus sugedusi? teks rankutem plauti ir prisiminti laikus kai nebuvo skalbimo masinu ir plaudavo rankutem.
as kojiniu neskalbiu ismetu ir perku naujas bet kojines dabar pabrango. uzsienyje po 5-7 eurus uz 2-3 poras

237

Re: Ar mokate už kavą?

Niekad gyvenime neskalbiau rankomis vyriškų kojinių, kažkaip vyrai tvarkingi turbūt pasitaikydavo big_smile

238

Re: Ar mokate už kavą?

Konstantinai, tai turbūt ne kasdien kojines keiti? big_smile

239

Re: Ar mokate už kavą?

Arba kojines greitai devisi

240

Re: Ar mokate už kavą?

Chebryte, Jūs ir vėl pavarot - nuo kavos prie lovos ir neskalbtų kojinių! big_smile

Nors nevartoju tokių gėrimų kaip arbata, kava ar alkoholis, kavinėje (bare, picerijoje) už valgius ir gėrimus atsiskaityčiau aš ir ginčai čia baigti.. Jokių per pusę arba kad kiekvienas mokasi atskirai.. Man tai nėra vyriškumas, džentelmeniškumas ir t.t., bet tiesiog keistai jausčiaus leisdamas merginai mokėti už kavą ar maistą → ir nežinau kodėl..  smile

Tiek informacijos,
Sėkmingų pažinčių,
CHEERS!