241

Re: Ar mokate už kavą?

man moka uz kava big_smile as ja parduodu.. nesu pats pirkes big_smile

242

Re: Ar mokate už kavą?

Visada kavinei išsitraukiu piniginę ir esu pasiryžusi susimokėt. Tačiau dažniausiai vyrukai to padaryt neleidžia. Per daug "ožių nerodau". Leidžiu už mane sumokėti.

243

Re: Ar mokate už kavą?

o jums nenusibosta but seriamoms ir girdomoms? negi nesinori tapt savarankiskom? smile

244

Re: Ar mokate už kavą?

jos moterys, buk vyras ir pasirupink, kad nieko netruktu, net ir kavos.. wink

245

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:

o jums nenusibosta but seriamoms ir girdomoms? negi nesinori tapt savarankiskom? smile

As tai su ozeis nesusitikineju tai nezinau ka reiskia but seriama ir girdoma.:::021

246

Re: Ar mokate už kavą?

OLA parašė:
profesoriux parašė:

o jums nenusibosta but seriamoms ir girdomoms? negi nesinori tapt savarankiskom? smile

As tai su ozeis nesusitikineju tai nezinau ka reiskia but seriama ir girdoma.:::021

zodziu irgi "oziu" nerodai, jei vaikinas sumoka uz abu..

247 (redagavo Anne 2015-07-21 09:42)

Re: Ar mokate už kavą?

Niekas Jūsų vyrukai neverčia mokėti. big_smile Nesumokėsit mergina - susimokės pati. Bet iš vienos pusės tai šiek tiek keistai skamba, kai vyrukas kviečia mergina puodeliui kavos, bet nori, kad ji susimokėtų pati. Tai prilygtų, jei ką nors kvieti į svečius ir sakai - kavą, arbatą ir užkandžius atsineškite. Būkite savarankiški ir maitinkitės savo sąskaitą, o aš jums šiaip kompaniją sudarysiu big_smile

248 (redagavo Sigis 2015-07-21 10:26)

Re: Ar mokate už kavą?

Kava geriu tik namuose arba svečiuose smile na dar is kavos aparato  darbe big_smile

249

Re: Ar mokate už kavą?

Yra paprasta taisyklė, - kas kviečia, tas ir turėtų sumokėti už kavą. smile 
Jei pakvietęs žmogus neišgali to padaryti, atrodo mažų mažiausiai kvailai.

250

Re: Ar mokate už kavą?

kiek euru dabar kava kainuoja? del kurios sumos jus cia gincyjates? ar jus tiek neuzdirbat?

251

Re: Ar mokate už kavą?

Anne parašė:

Niekas Jūsų vyrukai neverčia mokėti. big_smile Nesumokėsit mergina - susimokės pati. Bet iš vienos pusės tai šiek tiek keistai skamba, kai vyrukas kviečia mergina puodeliui kavos, bet nori, kad ji susimokėtų pati. Tai prilygtų, jei ką nors kvieti į svečius ir sakai - kavą, arbatą ir užkandžius atsineškite. Būkite savarankiški ir maitinkitės savo sąskaitą, o aš jums šiaip kompaniją sudarysiu big_smile

namuose kava ar arbata beveik nieko nekainuoja, tai cia palyginima kitoki reiktu sugalvot smile

252

Re: Ar mokate už kavą?

Birute parašė:

Yra paprasta taisyklė, - kas kviečia, tas ir turėtų sumokėti už kavą. smile 
Jei pakvietęs žmogus neišgali to padaryti, atrodo mažų mažiausiai kvailai.

pati sugalvojai tokia taisykle, pati ir laikykis. man kazkodel patinka tik tos panos, kurios uz save gali susimoket. atsiranda kazkokia pagarba. reiskias tvarkinga, sazininga moteris. o jei siaip shalava, tai viskas aisku. big_smile

253

Re: Ar mokate už kavą?

Na ne aš ją sugalvojau. Bet tiek to. smile)) Manykim kad tai mano išmislas. O laikytis (arba ne) taisyklių galiu ir be leidimo smile

254

Re: Ar mokate už kavą?

Kiek daug aistru ir diskusiju del puodelio kavos...Pora kartu galiu sumoketi,veliau leidziu pasireiksti ir damai.

255

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:
Birute parašė:

Yra paprasta taisyklė, - kas kviečia, tas ir turėtų sumokėti už kavą. smile 
Jei pakvietęs žmogus neišgali to padaryti, atrodo mažų mažiausiai kvailai.

pati sugalvojai tokia taisykle, pati ir laikykis. man kazkodel patinka tik tos panos, kurios uz save gali susimoket. atsiranda kazkokia pagarba. reiskias tvarkinga, sazininga moteris. o jei siaip shalava, tai viskas aisku. big_smile


Jei mergina leidžia sumokėti už jos kavą, reiškia ji šalava?...Dar tokio dalyko negirdėjau wink

256

Re: Ar mokate už kavą?

Na tokios "taisyklės" matyt pačių žmonių supratimas, t.y. vieni sumoka, kiti nenori.. Nors kažkokių taisyklių nėr.. Vakarų Europoje irgi pasiūlai sumokėt, tai dar būna, kad įsižeis, mat vertini kaip kokią materialiai silpnesnę, ar kokių ten įsivaizdavimų moterys po to primeta, jei neleidi joms pačioms susimokėt smile)

257

Re: Ar mokate už kavą?

Eli parašė:
profesoriux parašė:
Birute parašė:

Yra paprasta taisyklė, - kas kviečia, tas ir turėtų sumokėti už kavą. smile 
Jei pakvietęs žmogus neišgali to padaryti, atrodo mažų mažiausiai kvailai.

pati sugalvojai tokia taisykle, pati ir laikykis. man kazkodel patinka tik tos panos, kurios uz save gali susimoket. atsiranda kazkokia pagarba. reiskias tvarkinga, sazininga moteris. o jei siaip shalava, tai viskas aisku. big_smile


Jei mergina leidžia sumokėti už jos kavą, reiškia ji šalava?...Dar tokio dalyko negirdėjau wink

Čia asmeninė profesoriux taisyklė wink

258

Re: Ar mokate už kavą?

Eli parašė:
profesoriux parašė:
Birute parašė:

Yra paprasta taisyklė, - kas kviečia, tas ir turėtų sumokėti už kavą. smile 
Jei pakvietęs žmogus neišgali to padaryti, atrodo mažų mažiausiai kvailai.

pati sugalvojai tokia taisykle, pati ir laikykis. man kazkodel patinka tik tos panos, kurios uz save gali susimoket. atsiranda kazkokia pagarba. reiskias tvarkinga, sazininga moteris. o jei siaip shalava, tai viskas aisku. big_smile

Jei mergina leidžia sumokėti už jos kavą, reiškia ji šalava?...Dar tokio dalyko negirdėjau wink

Na pagal mane kiekvienas uz save. As pvz nemegstu jokiu kaviniu restoranu. Nemegstu moket uz mazuti kavos puoduka 10 litu vien del to kad kavinej. Ir apskritai nemegstu tos komercijos. Kvieciu pasimatyt paprastai kur nors lauke. O merginos nori kavos. Tai jeigu jos nori, tai tegu pacios ir geria ta savo kava..:D  O ka galvot apie panas, kurios laukia karstu zinuciu kviecianciu kavos? big_smile

259

Re: Ar mokate už kavą?

Aš suprasčiau, kad nusivedat merginą į kavinę, o ji ten užsisako maisto už kokį 30 eur...Tada suprasčiau, kodėl purškiat, kad nenorit mokėti. O dabar klausimas kelių eurų... Nesąmonės kažkokios...

260

Re: Ar mokate už kavą?

Profesoriux, o jei mergina pasiūlo sumokėti ir už tave, tai irgi nesutinki?:::037