21

Re: Ar mokate už kavą?

Žodžiu, jei jau gaila nusipirkti moterį ir sumokėti didelius pinigus iš karto, tai pabūkit džentelmenai ir po kapeiką pasiekit tikslą. Inteligentiškes būdas ir tiek. Vistiek nusiperka. Kaip kokį daiktą [:

22

Re: Ar mokate už kavą?

Save bei moterį gerbiantis vyras, visada apmokės sąskaitą be jokių dvejonių už abudu. smile

23

Re: Ar mokate už kavą?

Pagal etiketą, apmokėti sąskaitą turi tas, kuris kvietė į pasimatymą. Man asmeniškai už save mokėti neteko, nors visada pasisiūlau, nes tai didele problema tikrai nebūtų smile

24

Re: Ar mokate už kavą?

Nesutinku su tuo, kad save gerbiantis vyras visada privalo apmokėti už abu. Galbūt seniau taip būdavo, dabar tikrai tai nėra pagarbos ženklas. smile

Pritariu Eglei dėl etiketo. Tik aš kiek kitaip į jį žiūriu. Tas, kas kvietė, etiška, kad pasisiūlytų sumokėti. Jeigu pakviestasis žmogus atsisako ir nori pats mokėti: tebūnie. Jeigu žmogus tyli, nieko neatsako - priimčiau kaip sutikimą ir taipogi pats sumokėčiau. Nors pastarojo atvejo dar nėra buvę man. smile

Aš, kiek esu kvietęs, visada pasisiūlau sumokėti. Jeigu žmogus atsisako ir nori pats mokėti - man ne problema. Ir dėl nesijaučiu nei kaltas, nei negerbiantis kito nei dar kaip nors neigiamai. smile

25

Re: Ar mokate už kavą?

As irgi manau, kad kas kviecia tas ir moka. Juk ne viduramziai ir merginai leidziama vaikina pakviesti į kina ar vakarienes! Nors pirmojo pasimatymo kava palikime apmoketi dzentelmenams.
baisiausia,mano nuomone, yra situacija kai vyksta dalybos ir moka kiekvienas uz save...

26

Re: Ar mokate už kavą?

Vyras pakvietes moteri puodeliui kavos ir paskui liepiantis jai paciai moketis turetu degti pragare big_smile ir ne del pinigu atzvilgio , bet cia paprastas etiketas ... Jei man taip nutiktu , susimokeciau uz save ir dar uz ji , bet daugiau nenoreciau jo sutikti smile

27

Re: Ar mokate už kavą?

Man irgi atrodo, kad parodo vyro vyriskuma, dzentelmeniskuma smile
Kazkada susipažinau internete su vaikinu, susitikdavome dažnai - į savaitę du kartus, tai pastoviai pirkdavau kavytę pati sau...kažkada buvo pakvietęs vyno... tai irgi savo dalį pačiai teko apmokėti big_smile big_smile tai pasijaučiau keiastai.... kažkada ir už jį tekdavo mokėt...

28

Re: Ar mokate už kavą?

Jurgita parašė:

Man irgi atrodo, kad parodo vyro vyriskuma, dzentelmeniskuma smile
Kazkada susipažinau internete su vaikinu, susitikdavome dažnai - į savaitę du kartus, tai pastoviai pirkdavau kavytę pati sau...kažkada buvo pakvietęs vyno... tai irgi savo dalį pačiai teko apmokėti big_smile big_smile tai pasijaučiau keiastai.... kažkada ir už jį tekdavo mokėt...

Tas vaikinas yra ubagas neuzdirbantys net ant kavos puodelio, ziurejo i tave ne kaip i moteri o kaip i biciule  kuri nieko jam nekainuoja, tokie labai megsta sneketi apie ligybe-brolybe, isnaudojima is moteru puses, barakutizma bet realiai jie patys yra barakudos, tinginiai, nieko neturintys ir te sugebantys meluoji ir knisti prota savo problemomis.:::001

29

Re: Ar mokate už kavą?

Nuo jusu kalbu užsimaniau kavos big_smile einu  i lauka pasisėdėsiu ,saulute sviecia big_smile su pavasariu žmones

30

Re: Ar mokate už kavą?

sypsena sypsenai nelygu, profesoriau
stalo bendravimo kultura pasimatymo metu irgi suteikia daug info apie zmogu jam net zodzio neistarus:)

31 (redagavo Daiva 2015-01-15 13:45)

Re: Ar mokate už kavą?

Advokatas parašė:

Nesutinku su tuo, kad save gerbiantis vyras visada privalo apmokėti už abu. Galbūt seniau taip būdavo, dabar tikrai tai nėra pagarbos ženklas. smile

Pritariu Eglei dėl etiketo. Tik aš kiek kitaip į jį žiūriu. Tas, kas kvietė, etiška, kad pasisiūlytų sumokėti. Jeigu pakviestasis žmogus atsisako ir nori pats mokėti: tebūnie. Jeigu žmogus tyli, nieko neatsako - priimčiau kaip sutikimą ir taipogi pats sumokėčiau. Nors pastarojo atvejo dar nėra buvę man. smile

Aš, kiek esu kvietęs, visada pasisiūlau sumokėti. Jeigu žmogus atsisako ir nori pats mokėti - man ne problema. Ir dėl nesijaučiu nei kaltas, nei negerbiantis kito nei dar kaip nors neigiamai. smile

ne pasisiulyti sumoketi turit, o tiesiog sumoketi:)
jei manes klaustu, kas dabar mokes, ar atskiras saskaitas rasyti, ar bendra?... tai butu nemalonu, o kas nemalonu, to nekartoja protingi zmones...

32

Re: Ar mokate už kavą?

Dovanokit už mano kategorišką nuomonę, bet tokios temos pakėlimas aplamai yra ubagiškas mastymas. Numeti tuos kelis svarus ir viskas. Man aplamai sunkiai daeina, koks skirtumas, kas moka? smile) Nekelkit problemų lygioj vietoj. Didesnių problemų neturit, jog šiauštis kas ir kada (ir kiek) už ką sumokėjo smile)

33

Re: Ar mokate už kavą?

numeti kelis svarus... o moteri isdulkines ismeti is vaziuojancios masinos?

34

Re: Ar mokate už kavą?

kiek as buvau pasimatymuose tai merginos pacios susimokedavo.. gal tiesiog nepasitaike barakudos.. nzn

35

Re: Ar mokate už kavą?

barakuda paprasta moteri gali pavadinti tik visiskas dvasios ubagas, profesoriau
ir aplamai, moteris nei per pirma, nei per antra, nei per kelinta pasimatyma nieko neprivalo, jei pati nenori, net jei yra nuolat apipilama demesiu ir dovanomis.

36

Re: Ar mokate už kavą?

Daiva parašė:

numeti kelis svarus... o moteri isdulkines ismeti is vaziuojancios masinos?

o cia ne vyru izeidinejimas?

37 (redagavo Daiva 2015-01-15 16:24)

Re: Ar mokate už kavą?

cia parodoma, kaip atrodo numesti keli svarai..., profesoriau:) Nepatiko?

38

Re: Ar mokate už kavą?

Daiva parašė:

numeti kelis svarus... o moteri isdulkines ismeti is vaziuojancios masinos?

Atsiprašau, aš mašinoj nebesidulkinu big_smile Išaugau iš to amžiaus big_smile

39

Re: Ar mokate už kavą?

tai va va, pati kaip matau irgi nesi dvasios turtuole.. big_smile

40 (redagavo Daiva 2015-01-15 16:32)

Re: Ar mokate už kavą?

jus turit viena karta suprasti, kad negerbdami moteru pirmiausia negerbiat saves.
Moterys -tokia gyvybinga liaudis, kuri prisitaiko prie vyru ir pritaiko sau ju zaidimo taisykles. Kodel jus, vyrus, tai paskui nervina? Na, kai moterys elgiasi vyriskai?
tik pagalvokit, koks atradimas- moterys irgi nori sekso:)
moterys irgi meta jus gave is jusu blogo sekso
moterys irgi nenori susitikti, gyventi su jumis del jusu egoizmo ir nepagarbos.