41

Re: Ar mokate už kavą?

Daiva parašė:

jus turit viena karta suprasti, kad negerbdami moteru pirmiausia negerbiat saves.
Motrerys -tokia gyvybinga liaudis, kuri prisitaiko prie vyru ir pritaiko sau ju zaidimo taisykles. Kodel jus, vyrus, tai paskui nervina? Na, kai moterys elgiasi vyriskai?
tik pagalvokit, koks atradimas- moterys irgi nori sekso:)
moterys irgi meta jus gave is jusu blogo sekso
moterys irgi nenori susitikti, gyventi su jumis del jusu egoizmo ir nepagarbos.

viskuo kalti vyrai... big_smile

42

Re: Ar mokate už kavą?

bet lyg ir mastot kai kada teisingai, profesoriau, kai suvokiat, kad moterys saugo santykius, kol pajegia, kol bent kiek myli... lyg ir suauges zmogus, lyg ir patirties turite / nuo zodzio tirteti/
Gerai, neskanus pokalbis kazkoks... bet turejau tai pasakyti...

43

Re: Ar mokate už kavą?

geriau nenukrypkim nuo temos apie kava big_smile

44

Re: Ar mokate už kavą?

Vyriska moteris gerai,aprengia pavalgydina arbatos palieka ir iseina dirbt

45

Re: Ar mokate už kavą?

Įdomu,jeigu pasaulyje nebutu vyru tik moterys big_smile Daiva nebutu jums su kuo padiskutuot forumuose big_smile liūdnoka  butu pripažinkite  big_smile

46

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:

geriau nenukrypkim nuo temos apie kava big_smile

Joo.. Kolegos, jeigu kada teks eiti su Daiva gerti kavos, pagrindinis dalykas apie kurį turite galvoti, tai neužmirškite sumokėti už kavą, bo išmes iš mašinos pargrįžtant big_smile Tik įdomu, seksas bus ar ne... ? hmm

47

Re: Ar mokate už kavą?

Man, is esmes, nera skirtumo kas sumoka, nes jei jau einu i kavine ar dar kur nors, kur reikia moketi uz produktus/paslaugas, visada esu nusiteikus pati moketi. Bet pasisiulau susimoketi tik tuo atveju jei matau, kad vaikinas toks pasimetes buna, kai saskaita atnesa ir iskart jos nepasiima (retai buna). Man dar ne karto neteko susimoketi uz arbata per pasimatyma, nes kai vaikinas pasako, kad apmokes, as tikrai nesiruosiu cia pestis su juo del keliu euru. Kita vertus, jei mergina ateina i pasimatyma taip rimtai pavalgyt ir uzsisako daug daugiau negu vaikinas, tai as vaikino vietoj irgi nemokeciau. big_smile
O vaikinai, kurie vadina paneles barakudomis, nes sumoka uz ju kava - blaivykites gal. big_smile

48

Re: Ar mokate už kavą?

Žilvinas parašė:

Save bei moterį gerbiantis vyras, visada apmokės sąskaitą be jokių dvejonių už abudu. smile

Aukso žodžiai smile

49

Re: Ar mokate už kavą?

Anželika parašė:

Man, is esmes, nera skirtumo kas sumoka, nes jei jau einu i kavine ar dar kur nors, kur reikia moketi uz produktus/paslaugas, visada esu nusiteikus pati moketi. Bet pasisiulau susimoketi tik tuo atveju jei matau, kad vaikinas toks pasimetes buna, kai saskaita atnesa ir iskart jos nepasiima (retai buna). Man dar ne karto neteko susimoketi uz arbata per pasimatyma, nes kai vaikinas pasako, kad apmokes, as tikrai nesiruosiu cia pestis su juo del keliu euru. Kita vertus, jei mergina ateina i pasimatyma taip rimtai pavalgyt ir uzsisako daug daugiau negu vaikinas, tai as vaikino vietoj irgi nemokeciau. big_smile
O vaikinai, kurie vadina paneles barakudomis, nes sumoka uz ju kava - blaivykites gal. big_smile

nu mes blaiviai mastom.. todel ir ziurim savo pinigines.. as nesiruosiu apmoketi nepazistamai panelei pramogu, maisto ir t.t.  jei ateinat i pasimatyma, tai ateikit pasimatyti, o ne kavos gerti, ar kokteiliu uzsisakineti..  as is viso nemegstu tu kaviniu, praktiskai einu tik del pasimatymu i jas..   geriausi pasimatymai buna lauke, net jei ir ziema.. o galbut del to ir nemegstu moket uz kava, nes pats niekada nevaikstau i kavines ir neperku kavos kioskeliuose ir is viso nesivaikau mados gerti kava..  reik pamastyt.. smile

50

Re: Ar mokate už kavą?

Daiva parašė:

ne pasisiulyti sumoketi turit, o tiesiog sumoketi:)
jei manes klaustu, kas dabar mokes, ar atskiras saskaitas rasyti, ar bendra?... tai butu nemalonu, o kas nemalonu, to nekartoja protingi zmones...

Reikia mokėt pasiūlyt teiginiu, o ne klaust, kas mokės dabar ar kaip mokam už viską. smile

51 (redagavo Modestas 2015-01-15 20:03)

Re: Ar mokate už kavą?

Svarbiausia yra merginos reakcija atnešus sąskaita, o ne tai ar vyras sumokės ar ne. Jeigu atneša sąskaitą, o mergina varnas gaudo per langą tyčia tai tokia tik tirščiais apipilt ir išeit. Normali mergina visad iš mandagumo bent užsimins ar pasisiūlys susimokėti, o tikras vyras visad sumokės ir tuo didžiuosis. Tik, kad dabar tokie laikai, jog eilinės čiučilos kur į diena po 5 pasimatymus laksto ir geria nachaliavai kavą su kiekvienu... sorry, skauda širdį dėl tokių :DD

geriausias kompromisas būtų, vyrams kurie kviečia paneles į pasimatymą, pasiūlyti iškarto namie pavalgyti ir atsigerti kavos prieš susitikimą big_smile

52

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:
Anželika parašė:

Man, is esmes, nera skirtumo kas sumoka, nes jei jau einu i kavine ar dar kur nors, kur reikia moketi uz produktus/paslaugas, visada esu nusiteikus pati moketi. Bet pasisiulau susimoketi tik tuo atveju jei matau, kad vaikinas toks pasimetes buna, kai saskaita atnesa ir iskart jos nepasiima (retai buna). Man dar ne karto neteko susimoketi uz arbata per pasimatyma, nes kai vaikinas pasako, kad apmokes, as tikrai nesiruosiu cia pestis su juo del keliu euru. Kita vertus, jei mergina ateina i pasimatyma taip rimtai pavalgyt ir uzsisako daug daugiau negu vaikinas, tai as vaikino vietoj irgi nemokeciau. big_smile
O vaikinai, kurie vadina paneles barakudomis, nes sumoka uz ju kava - blaivykites gal. big_smile

nu mes blaiviai mastom.. todel ir ziurim savo pinigines.. as nesiruosiu apmoketi nepazistamai panelei pramogu, maisto ir t.t.  jei ateinat i pasimatyma, tai ateikit pasimatyti, o ne kavos gerti, ar kokteiliu uzsisakineti..  as is viso nemegstu tu kaviniu, praktiskai einu tik del pasimatymu i jas..   geriausi pasimatymai buna lauke, net jei ir ziema.. o galbut del to ir nemegstu moket uz kava, nes pats niekada nevaikstau i kavines ir neperku kavos kioskeliuose ir is viso nesivaikau mados gerti kava..  reik pamastyt.. smile

Tai gerai - as kavos isvis negeriu, arbata labai retai geriu,o  kartais ir isvis nenoriu gert/valgyt, kai einu i kavine su vaikinu. Bet jeigu jau vaikinas suplanavo eiti su manim i kavine as nesiruosiu jam zyzti (per anksti rodyti savo tikras spalvas big_smile), kad as nenoriu ir pan. Atejus i kavine irgi nesedesiu ir neziuresiu kaip jis valgo (nejauku ir jam, ir man), todel visada bent arbata uzsisakau. Is mandagumo. As todel ir sakau, kad jeigu panele atejo grynai pavalgyt - visai pateisinu vaikina, kuris uz ja nesumoka.

53

Re: Ar mokate už kavą?

Advokatas parašė:
Daiva parašė:

ne pasisiulyti sumoketi turit, o tiesiog sumoketi:)
jei manes klaustu, kas dabar mokes, ar atskiras saskaitas rasyti, ar bendra?... tai butu nemalonu, o kas nemalonu, to nekartoja protingi zmones...

Reikia mokėt pasiūlyt teiginiu, o ne klaust, kas mokės dabar ar kaip mokam už viską. smile

As tai susinepatoginu, kai manes paklausia, kas mokes - tada visada pasakau, kad as uz save sumokesiu. Beeet tai pasakius, vaikinas vistiek sako, kad jis apmokes. Tai kam klaust? Paimi ir sumoki. big_smile

54

Re: Ar mokate už kavą?

Modestas parašė:

Svarbiausia yra merginos reakcija atnešus sąskaita, o ne tai ar vyras sumokės ar ne. Jeigu atneša sąskaitą, o mergina varnas gaudo per langą tyčia tai tokia tik tirščiais apipilt ir išeit. Normali mergina visad iš mandagumo bent užsimins ar pasisiūlys susimokėti, o tikras vyras visad sumokės ir tuo didžiuosis. Tik, kad dabar tokie laikai, jog eilinės čiučilos kur į diena po 5 pasimatymus laksto ir geria nachaliavai kavą su kiekvienu... sorry, skauda širdį dėl tokių :DD

geriausias kompromisas būtų, vyrams kurie kviečia paneles į pasimatymą, pasiūlyti iškarto namie pavalgyti ir atsigerti kavos prieš susitikimą big_smile

ir dar ikalti.. ant drasos.. kaip i kluba einant smile

55

Re: Ar mokate už kavą?

Gintas parašė:
profesoriux parašė:

geriau nenukrypkim nuo temos apie kava big_smile

Joo.. Kolegos, jeigu kada teks eiti su Daiva gerti kavos, pagrindinis dalykas apie kurį turite galvoti, tai neužmirškite sumokėti už kavą, bo išmes iš mašinos pargrįžtant big_smile Tik įdomu, seksas bus ar ne... ? hmm

Koks skirtums svarbiause neisdildomi ispudziai ir pamoka visam gyvenimui, uz kava reikia susimoketi o jai neiseina tupek namie ir dziaukis ore vienatve:::001

56

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:
Modestas parašė:

<...>
geriausias kompromisas būtų, vyrams kurie kviečia paneles į pasimatymą, pasiūlyti iškarto namie pavalgyti ir atsigerti kavos prieš susitikimą big_smile

ir dar ikalti.. ant drasos.. kaip i kluba einant smile

Taip taip, pusė 0,7 ant galvos, manau pats tas big_smile

57

Re: Ar mokate už kavą?

mergina isgeria paskutini gurksni capuccino, apsilaizo lupas ir pasako: zinai, tu ne mano skonio.. big_smile   taip ir norisi paklausti, o kava buvo tavo skonio b...?  smile

58

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:

mergina isgeria paskutini gurksni capuccino, apsilaizo lupas ir pasako: zinai, tu ne mano skonio.. big_smile   taip ir norisi paklausti, o kava buvo tavo skonio b...?  smile

Turbūt reiktu atsiprašyti ir nueiti i tualeta big_smile

59

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:

kiek as buvau pasimatymuose tai merginos pacios susimokedavo.. gal tiesiog nepasitaike barakudos.. nzn

Tai gal jos pamaciusios tavo vargiska isvaizda, galvodavo vajetau koks naslaitis, atbuna tas keles minutes is mandagumo ir atsisveikina visiems laikams kam toks vargas reikalingas:::001.

60

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:

mergina isgeria paskutini gurksni capuccino, apsilaizo lupas ir pasako: zinai, tu ne mano skonio.. big_smile   taip ir norisi paklausti, o kava buvo tavo skonio b...?  smile

Tai matyt kai tylejai buvai jos skonio o kai isiziojai net capuccino nepadejo:::021